Євангелізація й боротьба зі страхом: книгу “Перемога над смертю” виклали у вільний доступ
Nard-800×445

Християнське видавництво «Нард» виклало у вільний доступ електронну та аудіокнигу Ервіна Люцера «Перемога над смертю». Під час карантину вона допоможе підтримати та підбадьорити тих, кому страшно, пише inVictory.

Часи випробувань найбільш чітко виявляють контраст систем цінностей, пріоритетів і світоглядів. Масштабні лиха здатні масово вирвати людей з повсякденного бігу і, залишивши в незвичній компанії самих себе, змусити почати ставити собі запитання, які лякають: то хто ж тут, все-таки, головний і всім управляє? Хто або що може захистити мене в цьому ворожому світі? Як перемогти розгубленість і страх? Чи є хоч якісь дійсно хороші новини? Люди стають значно більш сприйнятливими до Євангелія, і минуле нашої цивілізації не раз це доводило.

Історик Вільям Макніл в книзі «Лиха і народи» писав про перших християн: «Навіть виснажений залишок тих, які вижили, яким якимось чином вдалося подолати війну або епідемію (або те й інше разом), міг знайти реальне сердечне зцілення і розраду, дивлячись на образ небесного буття померлих рідних і друзів … Таким чином, християнство було системою уявлень і переконань, ідеально пристосованою до часів негараздів, які характеризувалися масовими стражданнями, хворобами та насильницькою смертю». Ні більше, ні менше.

Так звана «кіпріанова чума» – епідемія, яка накрила майже всю Римську імперію в III столітті і яка зіграла, як зараз вважають історики, ключову роль в падінні Риму (навала варварів лише завершила процес), – стала також ключовим фактором, завдяки якому християнство зі гнаної секти перетворилося в державну релігію. Люди, бачачи колосальний контраст в тому, як зустрічали негаразди й смерть віруючі та всі інші, масово наверталися в християнство.

Принцип залишається незмінним. Там, де суспільство бачить проблему, християни завжди повинні бачити можливості. Сьогодні, коли все населення гарячково відстежує розвиток епідемії, а люди перелякані й відчувають себе як ніколи безпорадними, самотніми й розгубленими, – це час церкви. Час підбадьорювати, втішати й дарувати реальну надію. Час свідчити й давати звіт про свою надію.

Щоб дати в руки віруючим ефективний інструмент для такого свідоцтва та особистої євангелізації, християнське видавництво «Нард» виклало у вільний доступ електронну та аудіокнигу про те, як перемогти страх смерті.

Кілька років тому вийшла книга Ервіна Люцера «Перемога над смертю». Вона написана для людей, які страждають від страху смерті (а сьогоднішні настрої багато в чому зводяться саме до нього), і розповідає про те, як завдяки Ісусу смерть померла назавжди. Звертаючись до євангельських істин і двотисячолітнього досвіду церкви, автор показує, чому для віруючого смерть стає не кінцем, а початком нових стосунків, з кінцевої зупинки перетворюється лише в поворот на шляху, а жах її очікування змінюється радісним передчуттям зустрічі…

Ми виклали цю книгу для безкоштовного скачування в усіх електронних форматах, а також аудіокнигу, яку можна завантажити або слухати прямо на сайті. Пропонуємо всім християнам спочатку прочитати (або перечитати) її самим. Це сильно зміцнить надію і віру, які похитнулися у зв’язку з карантином, і подарує ясність духовного погляду. Адже пам’ятаємо Льюїса: «люди більше потребують нагадування, ніж повчання». А потім перешліть посилання на книгу своїм друзям, знайомим, родичам і колегам разом з теплими словами підбадьорення. Вони повинні сьогодні дізнатися, що ви про них пам’ятаєте, відчути ваш спокій перед лицем випробувань, повинні відчути ваше внутрішнє свідоцтво віри. Через якийсь час зідзвоніться з ними, поцікавтеся, чи вони читають/слухають. Це дасть можливість знову підняти й обговорити багато важливих тем і засвідчити про свою надію, – розповідає керівник видавництва Олексій Єфетов.

Читати/слухати/завантажити книгу https://nard.com.ua/books/Book_VPOD.html

Додамо, що для тих же цілей підбадьорення і євангелізації наших розгублених друзів під час карантину може послужити ще одна книга цього видавництва, доступна для безкоштовного скачування в електронному та аудіоформаті – «Щасливе життя» Чарльза Колсона, де на прикладі реальних історій з життя різних людей  автор намагається зрозуміти, в чому ж дійсно полягає щастя.

Читати/слухати/завантажити книгу https://nard.com.ua/books/Book_GL.html

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
«Біблія або вічне Євангеліє». Вийшов унікальний переклад Біблії українською мовою
17:32 - Пт / 17 Чер. Біблія, Книги, Україна
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ