Євангелізація в TikTok: Бразилійка вивчає Біблію разом зі 40-тисячною аудиторією
young-woman-teaches-the-bible-to-45000-followers-on-tiktok-768×384-1-800×445

21-річна Бренда Матос з Бразилії ділиться біблійними історіями з користувачами Інтернету. Щодня вона публікує свої відеоролики в соціальній мережі TikTok. Проект християнки процвітає під час карантину через COVID-19, повідомляє adventist.ua.

Матос ділиться християнськими роздумами, порадами про те, як вивчати Біблію, пропонує книги, які почитати, зокрема й про протестантських реформаторів.

За її аккаунтом в TikTok стежать 45 000 підписників, її дописи «лайкнули» понад 400 000 разів.

Активно дописувати Бренда розпочала після початку пандемії, і, за її словами, щодня до неї приєднуються все більше і більше людей, які цікавляться звуковим біблійним матеріалом.

Матос записує свої короткі відеоролики вдома в Жоінвілі (Санта-Катаріна) на свій смартфон. Вона розповідає, що вперше з’явилася ідея створювати матеріали після перегляду відео, де Віктор Бежота, пастор і ведучий адвентистської телевізійної мережі Novo Tempo, що виготовляє відеоролики для Інтернету, розповів про вплив християнської молоді в соціальних мережах.

Через декілька днів після перегляду цього відео, поспілкувавшись з друзями, Матос, вирішила якомога швидше запустити свій проєкт євангелізації в Інтернеті. Вона зазначила, що молилася і сказала Богу, що вона дарує Йому свої соціальні мережі і таланти:

Я просила Бога розбудити мене для поклоніння в суботу вранці. Вночі я прокинулася і більше не могла спати. Потім я зрозуміла, що Бог хотів мені щось показати, тому встала й помолилася.

Матос поділилася, що, коли вона обирала пісню, щоб почати свій день, її Біблійний застосунок відправив їй повідомлення про щоденне читання:

Я прочитала Івана 10:11, де йдеться про те, що Ісус – Добрий Пастир, який віддає Своє життя за овець. Прочитавши цей вірш, я була дуже зворушена і вирішила записати своє перше відео, яке розповідає про Біблію.

Її перше відео, створене в квітні, подивилися 40 000 разів. У ньому вона міркувала над біблійним текстом, який прочитала в Євангелії від Івана. Після цього тисячі користувачів розпочали стежити за її дописами.

Це неймовірно. Я так схвильована! Це була відповідь на молитву. Бог відразу відповів. Він ясно показав Свою волю, і я докладаю всіх зусиль, тому що це все для Нього.

На додаток до «лайків» і переглядів її контенту, люди розпочали коментувати її дописи. Деякі ж розповідають Бренді про зміни у житті після перегляду її записів у повідомленнях:

Одна молода жінка відправила мені повідомлення і розповіла, що в неї були думки про самогубство, але після перегляду моїх порад вона зрозуміла, що може відчути полегшення, вивчивши Біблію.

Також, завдяки успіху в TikTok, значно зросла кількість підписників і в Instagram Матос, тому вона розпочала вивчати Біблію і в цій соціальній мережі.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
У чотирьох луцьких церквах розгорнуть пункти обігріву
13:02 - Чт / 12 Січ. Люди, Церква України
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Місіонери СITA розвивають служіння в Індії та Ефіопії
18:41 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Люди, Місія, Християнське життя