За сімейні цінності і «правильних» політиків: у штаті Джорджія пройде молитовний марш
0
141129_w_760_488

Через високі ставки виборів до Сенату у штаті Джорджія (США), до яких залишилось кілька днів, у столиці штату та найбільшому місті Атланта сьогодні, 2 січня, відбудеться молитовний марш.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Молитовний марш відбудеться у штаті Джорджія у суботу з 11 до 14:30. Він також транслюватиметься в прямому ефірі в Інтернеті для тих, хто хоче відвідати марш віртуально.

Захід відкритий для всіх послідовників Ісуса Христа, які «глибоко відстоюють біблійні цінності, включаючи святість ненародженого життя, святість шлюбу одного чоловіка з однією жінкою, засновану на Святому Писанні систему вільного ринку та підтримку Ізраїлю».

Марш пройде перед тим, як у вівторок відбудуться два вибори до Сенату, які визначать, яка партія контролюватиме Сенат у найближчі два роки. Депутати-республіканці Девід Пердью та Келлі Лоффлер зіткнуться з демократами Джоном Оссоффом та Рафаелем Уорноком відповідно.

Цілі маршу – «змусити людей молитися за вибори» та дотримуватися посту 3-5 січня до закриття дільниць у вівторок.

Якщо республіканці виграють один або обидва перегони, вони збережуть контроль над Сенатом. Перемога демократів в обох перегонах призведе до зрівняння 50 на 50 у верхній палаті, що означає, що обраний віцепрезидент Камала Гарріс надасть будь-які вирішальні голоси, тим самим надаючи демократам більшість.

Незважаючи на те, що партійні інтереси значною мірою інвестували в перегони від імені своїх бажаних кандидатів, організатори «Молитовного маршу Джорджії» наполягають на тому, що захід не є партійним.

«Ми нікому не говоримо, за кого голосувати, – сказав доктор Гарлоу. – Однак ми молимось, щоб мешканці штату проголосували за кандидатів з чітко вираженими біблійними цінностями. Ми молимося про те, щоб у нашій країні дотримувалися біблійних цінностей».

«Ці вибори в Джорджії важливі в тому сенсі, що Бог хоче, щоб ми щось зробили, – заявив єпископ Бун. – Я ніколи не голосував би за когось, хто виступає проти Біблії, а два основних питання Біблії – це життя та сім’я. Я голосую за Біблію, і 2 січня я буду молитися до Небесної волі за ці вибори».

Марш покликаний нагадувати Єрихонський марш у Біблії:

«Як і в біблійній історії, коли стіни зруйнувались, ми будемо ходити навколо Будинку штату Джорджія, молячись про те, щоб будь-яка небіблійна політика знищилась і Божі Шляхи були піднесені».

Учасники сім разів пройдуться маршем по Капітолію Джорджії. Кожен круг навколо Капітолію представлятиме важливе питання, визначене організацією Well Versed, некомерційною організацією, яка проводить марш.

«Рекомендовано, що коли ми сім раз будемо обходити Будівлю Капітолію, як древні ізраїльтяни обходили Єрихон, ми будемо молимося, щоб були обрані кандидати, які допоможуть зруйнувати стіни: абортів, небіблійних визначень шлюбу, расові упередження, антисемітизм та антисіонізм, соціалізм та комунізм, заворушення, підпали, грабунки, крадіжки, хаос, беззаконня та шахрайство, корупцію та нечесність на виборах».

Хоча молитовний марш Джорджії не схвалює конкретних кандидатів, на його вебсайті є посібник, який порівнює позиції кандидатів з важливих питань.

Організатори наголошують, що «це не мітинг, конференція чи концерт. Це навіть не богослужіння, хоча, ймовірно, будуть час для поклоніння. Це молитовне зібрання. У нас не буде промов чи проповідей. Ми всі будемо молитися».

Для того, щоб зберегти дух заходу позапартійним, його учасників просять утриматися від носіння чи принесення будь-якого явно політичного одягу на марш.

Усі, хто зацікавлений у молитовному марші Джорджії, повинні були попередньо зареєструватися в Інтернеті, незалежно від того, хочуть вони бути присутніми особисто або віртуально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Міссурі став першим штатом в США, де більше не роблять аборти
18:30 - Пт / 22 Січ. Здоров'я, Люди, Світ
ADRA надає набори для укриття людям, які пережили три землетруси в Індонезії
16:55 - Пт / 22 Січ. Благодійність, Світ, Церква
Сьогодні розпочався ІІІ Форум християн-управлінців
12:30 - Пт / 22 Січ. Люди, Політика, Церква України
У Німеччині переписали Біблію для «покоління Z», пристосувавши Святе Письмо під сучасних читачів
11:40 - Пт / 22 Січ. Біблія, Люди, Світ
В Данії хочуть зобов’язати всі церкви перекладати проповіді данською мовою
18:02 - Чт / 21 Січ. Політика, Світ, Церква
Щоб ширилося Євангеліє в джунглях: служителям у Папуа Новій Гвінеї купили позашляховик
16:28 - Чт / 21 Січ. Світ, Церква
Стародавній монастир на Львівщині переоблаштують під чотири дитячі будинки
15:30 - Чт / 21 Січ. Історія, Сімейні цінності, Україна
В Ізраїлі знайшли 1500-річну кам’яну табличку з християнським написом
14:21 - Чт / 21 Січ. Історія, Світ
Слово Боже в 65-градусний мороз: як місіонери проповідують Євангеліє в Якутії
13:00 - Чт / 21 Січ. Світ, Церква
Одеська облрада провела ранкову молитовну зустріч
11:25 - Чт / 21 Січ. Політика, Україна
Звернення до влади Білорусі: відновлено збір підписів під відкритим листом християн
16:45 - Ср / 20 Січ. Світ, Церква
«Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» – Михайло Паночко
14:45 - Ср / 20 Січ. Люди, Світ, Церква