77 днів у реанімації, не бачачи новонародженого сина: християнка свідчить про чудо зцілення від COVID-19
0
lee

Жінка, яка дивним чином одужала від COVID-19 після декількох місяців перебування на межі смерті у відділенні інтенсивної терапії, дякує Богові і прихожанам церкви, кажучи, що її одужання сталося завдяки силі Божій через їхні молитви.

Після отримання рятівного лікування в лікарні в Берліні (Німеччина), 38-річну Джейонг Лі нарешті доставили до реабілітаційного центру, пише ІА “Світогляд” з посиланням на Сhristian Today.

Лі, яка заразилася вірусом ще на пізніх термінах своєї вагітності, народила другого сина 9 березня. Щоб запобігти перехресній інфекції, новонароджену дитину швидко забрали незабаром після народження. Однак стан матері раптово погіршився, її організм не зміг боротися зі смертельним вірусом. Її чоловікові сказали готуватися до найгіршого, оскільки легені його дружини відмовили. 18 березня її терміново відправили у відділення інтенсивної терапії, ввели в стан штучної коми і провели вентиляцію.

Однак після тижня штучної вентиляції її легені не реагували і продовжували слабшати, оскільки вона страждала від важкої дихальної недостатності. Її перевезли до лікарні Charité в Берліні, де її швидко помістили під ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація) – апарат, який перекачує і насичує кров киснем поза тілом, дозволяючи серцю і легеням відпочивати.

Прихожани церкви об’єдналися в молитовній підтримці, постячи і цілодобово молячись про її одужання, поки хвора залишалася в комі. Жінка відкрила очі 14 квітня, але була занадто слабка, щоб говорити або дихати самостійно, що вимагало тривалого ЕКМО.

12 травня, після 48 днів лікування в критичному стані, Лі нарешті відлучили від ЕКМО. З того часу вона повільно вчилася дихати самостійно з кисневою підтримкою.

22 травня Лі нарешті возз’єдналася зі своїм новонародженим сином і змогла потримати його на руках вперше за 75 днів. Тепер її здоров’ю нічого не загрожує, а відновлення продовжиться в реабілітаційній клініці. Найгірше, схоже, вже позаду.

Протягом місяців рятівного лікування у відділенні інтенсивної терапії, а точніше 77 днів, лікарі і медсестри називали її «зіркою у відділенні» і «дивом».

«Я така вдячна медичному персоналу лікарні Charité за турботу і піклування про мене. Я сказала лікарям, що мої друзі молилися за моє одужання і за лікарів, які мене лікували, і вони засвідчили, що молитви були успішними», – сказав Лі.

«Таке відчуття, ніби я була в темній і глибокій долині, але, зрештою, вибралася завдяки силі Божій через ваші молитви, – сказала Лі в своєму зверненні до парафіян церкви. – Я була шокована, коли дізналася, що багато членів церкви і навіть люди, яких я не знаю, молилися за мене. Я плакала, бо всім серцем відчула, що жива завдяки вашим молитвам».

Її погляд на все в житті змінився, коли вона подумала:

«Просто, щоб дихати… Я не усвідомлювала, наскільки я повинна бути вдячна тільки за це. Тепер я відчуваю себе зобов’язаною, і в мене є ще один шанс, щоб жити. Я більше не володію своїм життям, воно належить Христу».

Лі пережила сильний фізичний біль під час її випробування, але, зокрема, вона згадує, коли дренажна трубка для її легенів, яка була вставлена ​​через ребра, заблокувалася. У той період сильного болю вона згадала про Ісуса, який переніс незмірний фізичний біль на хресті, і вона знайшла розраду. Жінка каже:

«Я змогла глибоко задуматися про страждання Ісуса, бо ж Він був розп’ятий і повішений на хресті за наші гріхи. Тому, незважаючи на величезний біль, я зрозуміла, що відчуваю ще більшу вдячність Христу за те, що Він зробив для мене».

Вона продовжила:

«Сьогодні я тут по милості нашого Господа, і я відчуваю, що знову жива не завдяки мені, а завдяки любові і молитвам інших. Велике спасибі за ваші молитви, вони “спрацювали” для мене. Будь ласка, продовжуйте молитися за моє повне одужання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зміцнити імунітет під час пандемії: відомий лікар-християнин випустить нову книгу

lee-and-medical-staff-at-charite-hospital

За темою

Безкоштовно лікують дітей: на Волині курсує християнська «клініка на колесах»
17:06 - Пт / 30 Жов. Благодійність, Люди, Церква України
(По)бачити й (по)чути: ініціатива «Доступне кіно» для людей з порушеннями зору та слуху
15:20 - Пт / 30 Жов. Благодійність, Люди, Світ, Україна
Християни-протестанти координують міжнародний проєкт «Прощення» в Україні
14:15 - Пт / 30 Жов. Люди, Україна
Новомедіа Форум 2020 відбудеться через 7 днів
13:05 - Пт / 30 Жов. Люди, Світ
Юрій Кулакевич розповів про проблемні зони, нові виклики та вплив карантину на свободу віросповідання
11:45 - Пт / 30 Жов. Люди, Світ
«Сподіваюся в найближчому майбутньому повернутися до служіння»: Олексій Коломійцев вдячний за молитви після ДТП
10:35 - Пт / 30 Жов. Люди, Україна
Як загибель 14-річної дівчинки від урагану наблизила її сім’ю до Бога
15:35 - Чт / 29 Жов. Люди
Церкви та християнські організації в США погасили медичні борги сімей на суму $ 26,2 млн
13:31 - Чт / 29 Жов. Благодійність, Люди, Світ
У Буркіна-Фасо загроза від терористів заважає дітям християн повернутися в школу
11:45 - Ср / 28 Жов. Люди, Світ, Церква
Хірург-адвентист провів подвійну трансплантацію легень пацієнту, котрий переніс COVID-19
18:05 - Вт / 27 Жов. Люди, Світ
ІРС провів 8 вебінарів на тему релігійного законодавства
16:55 - Вт / 27 Жов. Книги, Люди, Україна
«Аборт – це вбивство»: українці солідарні з Польщею у справі захисту ненароджених
15:45 - Вт / 27 Жов. Люди, Події