Живи так, щоб інші дякували Богу за тебе: християни запустили «Місяць вдячності»
1+
Віра_9
Фото ілюстративне

В Українській біблійній церкві (УБЦ) міста Львова запустили «Місяць вдячності».

Ідея «флешмобу», до якого запрошують приєднатися усіх бажаючих, полягає в тому, щоб прожити цей місяць так, що інші люди могли подякувати Богу за те, що ти робиш в їхньому житті.

Про це розповів пастор УБЦ Олександр Савич у прямому ефірі на своїй сторінці в Instagram.

Він зазначив, що традиційно в українських церквах у вересні-жовтні відзначають Дні Подяки, протягом яких усі християни особливо дякують Богу за прожитий рік, хороший врожай і щедрі Божі благословіння в усіх сферах життя. Однак, за словами Олександра Савича, в центрі нашої подяки Богу все одно стоїмо МИ – ми дякуємо Богу, що НАМ було добре, що МИ отримали благословіння. В центр стоять наші почуття, наші переживання.

За словами пастора, в Українській біблійній церкві захотіли змінити ці акценти. Саме так і виникла ідея «Місяця вдячності». «Нехай інший подякує Богу за тебе» – означає жити так, щоб іншому було добре від твого життя.

Кожної неділі в УБЦ проповідуватимуть про різні аспекти вдячності. Завдання на цей тиждень – бути щедрим.

«Щедрість – це не тільки розмір гаманця. Щедрість – це розмір серця. Будьте щедрими на слова: підбадьорюйте, дякуйте, говоріть добре, помічайте інших людей. Дякуйте за їхню роботу – цим ви показуєте, що їхнє життя цінне для вас і має на вас вплив. Будьте щедрими на добрі вчинки. Можна робити великі й маленькі справи, не обов’язково з великими витратами. Комусь допомогти в його роботі, комусь купити кави, комусь поповнити телефон. У когось можна запитати “як я можу тебе підтримати?”. Це трошки більше напружень, щоб жити не для себе. Будьте щедрими і на матеріальні речі», – закликав пастор.

Олександр Савич також поділився роздумами над описом життя Ісуса Христа у Євангелії від Матвія. Ісус Христос, маючи всі знання і силу, ходив по воді, годував тисячі людей зі шматочка хліба, воскрешав померлих, зціляв хворих, мав абсолютну владу, однак жодного разу не скористався цією владою у власних інтересах. Він ніколи не створив хліб для самого себе, задовільнявся тим, як дабпє про Нього Отець не перетворив камінь на подушку, щоб Йому було м’якше спати (коли він говорив книжнику, що Син Людський не має, де прихилити голови), ніколи не розмножував гроші в своїх інтересах, щоб зробити Себе чи Своїх учнів багатими. Він ніколи не жив для себе, маючи цю можливість жити для себе. Він прийшов, щоб віддати Своє життя за інших людей.

Пастор наголосив, що дякувати Богу за те, що ми від Нього отримуємо – це «дитячий» рівень християнина. «Дорослий» рівень – це коли інші люди дякують Богу за нас через наше життя. Християни повинні взяти відповідальність за проблеми інших людей, як це зробив Христос. Те, що ми маємо, повинне служити для підбадьорення, зміцнення, збудовування, підтримки інших.

«Моя мрія, щоб це стало не просто Місяцем вдячності, а щоб це стало способом життя нашої церкви. Щоб ми як Церква жили не для себе, а для інших людей, жили для блага і добра цього світу. І віддавали те, що ми маємо, що Бог дав нам. Тому, друзі, я закликаю вас цей тиждень жити не для себе, але служити людям, які біля вас, бути як Ісус Христос, наш Спаситель. Закликаю свій характер, свої зусилля посвятити для того, щоб збудовувати інших людей. В цьому і є справжне щастя для християнина», – резюмував Олександр Савич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

«Біблійна неграмотність — найбільша проблема глобального євангелізму»: заявив генсек Світового євангельського альянсу
15:45 - Пт / 04 Гру. Світ, Церква
Поліція Британії вибачилася перед пастором за штурм церкви під час онлайн-богослужіння
14:15 - Пт / 04 Гру. Світ, Церква
Різдво і карантин: останні новини про правила і обмеження в церквах
11:57 - Пт / 04 Гру. Свята, Церква
Церква в США зібрала $100 тисяч, щоб допомогти пенсіонерам погасити комунальні борги
12:30 - Чт / 03 Гру. Благодійність, Світ, Церква
Духовий оркестр ЄХБ з Луцька відсвяткував 60-річний ювілей
13:05 - Пн / 30 Лис. Свята, Церква
На Львівщині п’ятидесятники благословили нового відповідального за служіння у в’язницях та реабцентрах
16:21 - Пт / 27 Лис. Україна, Церква
«Статистика не показує рівня духовності, але має підштовхувати нас до активної праці» – Паночко
13:00 - Пт / 27 Лис. Україна, Церква
Церквам в Україні можуть повернути пільгові тарифи на газ
13:25 - Чт / 26 Лис. Україна, Церква
В Україні назвали кількість прихильників різних конфесій
12:49 - Чт / 26 Лис. Україна, Церква
Декілька церков для глухонімих в Малайзії провели святкові онлайн-богослужіння
17:10 - Ср / 25 Лис. Світ, Церква
Пандемія «досягла критичної точки»: медики-християни США закликають церкви припинити зібрання
12:56 - Ср / 25 Лис. Здоров'я, Церква
«Голос мучеників-Корея» випустив аудіобіблію та перевидав Біблію на північнокорейському діалекті
15:25 - Вт / 24 Лис. Біблія, Світ, Церква