326351579_834378417621328_998669932765806486_n
Раді повідомити гарну новину: фонд We stand with Ukraine отримала нагороду «Золоте серце», яку вручив команді фонду Володимир Зеленський. Цією нагородою президент відзначає волонтерські організації та фонди за особливий внесок у підтримку України.
 
Фонд заснував бізнесмен і християнин Дмитро Савочка після повномасштабного російського вторгнення. Місія фонду полягає у виконанні доручення, яке Ісус Христос дав учням «Ви дайте їм їсти» (Євангеліє від Луки 9:13) і виконати її допомагають різноманітні християнські та гуманітарні організації в Україні та за її межами.
 
Фонд працює в трьох напрямках: гуманітарна допомога цивільним, забезпечення медичних установ та органів влади, а також різноманітна допомога українським збройним силам. Команда фонду також запустила проекти, пов’язані із відбудовою житла та обігрівом будівель, а також організовує систематичну і різноманітну допомогу українцям на звільнених територіях, які постраждали від російської агресії. Всього за досить короткий час існування організації, вони надали допомогу понад 2 мільйонам людей.
 
Діяльність фонду We stand with Ukraine є чудовим прикладом, як християни можуть стати відповіддю для суспільства в різних сферах. Нині Україна має величезну гуманітарну потребу і віруючі люди також стають в проломі, щоб закрити її. Цей та інші фонди демонструють практичне втілення милосердя і щедрості, до чого всіх нас закликає Біблія.
 
Докладніше про фонд можна дізнатися за посиланням:
Picture2RU (1)

У грудні цього року у Наталії Савельєвої було перше Різдво після смерті її чоловіка Сергія у березні 2022 року. Сергій був одним із п’яти українських християн, які дбали про групу з 200 осіб, що жили у підвалі церкви в Маріуполі з початку війни в лютому. Він та ще четверо віруючих загинули, коли снаряд потрапила в автомобіль, у якому вони їхали у пошуках ліків та продуктів для тих, хто перебував під їхньою опікою.

«Коли я залишилася одна без коханого чоловіка Сергія, це був найстрашніший і найважчий день у моєму житті», — сказала Наталя «Голосу мучеників-Корея». «Я просто не знала, що робити та як жити далі. Мені теж довелося покинути рідне місто. Залишатися там було неможливо, дуже страшно та небезпечно для життя. Я просто молилася, щоб Бог подбав про мене і послав утіху».

Найбільше вона турбувалася за своїх двох синів

«Я дуже переживала за своїх діток, вони часто згадують тата і питають про нього», – сказала вона «Голосу мучеників-Корея». «Я пояснила їм, як могла, що він перебуває з Богом і йому там добре і що нам усім потрібно намагатися прожити таке життя, щоб зустрітися з ним на небі, де він на нас чекає».

Вона була здивована, коли з нею зв’язалася організація «Голос мучеників-Корея», яка надає підтримку сім’ям християн, які загинули за віру чи вірне служіння Христу. Представник організації «Голос мучеників – Корея» д-р Хен Сук Фолі сказала, що вони вперше дізналися про Наталю від місцевих християн.

1RU

«Коли християни, яких я раніше навіть не знала, почали мене підтримувати, я почала розуміти, що Бог через Своїх дітей так дбає про мене, це було великою підтримкою та підбадьоренням», – сказала Наталя. «Коли мої діти отримали подарунки на Різдво, то це було для них величезною радістю, я цілий день спостерігала за ними, як вони були щасливі та захоплені новими іграшками. Адже дітям так мало потрібно для радості, просто щоб їх любили і дбали про них. Я дуже вдячна Богові за людей, які беруть участь у нашому житті».

Різдвяний набір, отриманий Наталією, був одним із більш ніж 4500 подарунків, які цього святкового сезону подаровані дітям переслідуваних християн у дев’яти країнах у рамках проекту організації «Голос мучеників-Корея» у партнерстві з «Голосом мучеників Канади».

За словами представника Фолі, це не масове поширення, а повністю індивідуальне, коли місцеві християни визначають вміст посилок відповідно до місцевих чи сімейних потреб. Однак у кожній посилці є дитяча Біблія чи інша християнська книга для дітей.

Представник Фолі каже, що не всі одержувачі Різдвяних посилок пережили особисту втрату, як пані Савельєва, але всі вони діти, чиї сім’ї або живуть нині, або нещодавно тікали з країн, де сповідування християнської віри є незаконним чи обмеженим. Цього року це діти християнських сімей із Китаю, Росії, України, Ефіопії, Еритреї, Лаосу, Узбекистану, М’янми та Північної Кореї.

Picture4RU

«У регіоні Тиграй у Північній Ефіопії християни-протестанти постійно стикаються з підозрами та дискримінацією з боку православних жителів країни, тому що президент Ефіопії, який веде війну з Тиграєм, є християнином-протестантом», – сказала представник Фолі. «У Тиграї справжній голод і християни-протестанти стикаються з особливо складними проблемами».

«У 2021 році за допомогою наших донорів ми зібрали кошти і роздали понад 1700 різдвяних посилок», – каже представник Фолі. «Цього року кількість зросла до 4500 посилок завдяки партнерству з Голосом мучеників Канади (Voice of the Martyrs Canada). Насправді, у грудні ми отримали додаткові кошти від наших жертводавців, завдяки чому ми зможемо роздавати Різдвяні посилки протягом усього лютого».

Представник Фолі зазначає, що акцент організація робить не на збільшенні кількості посилок, що роздаються, а на підтримці індивідуального особистого зв’язку з кожною родиною-отримувачем.

Представник Фолі розказує на історію молодого хлопчика-християнина з Лаосу, який раніше отримав подарунок на Різдво. «Лаос — одна з п’яти країн, де все ще править комунізм, але переважна більшість громадян сповідує буддизм. Християни, які становлять незначну меншість у країні, звикли до дискримінації та труднощів, будучи відрізаними від інших у соціальному та часто економічному плані. Одна мати, чий син отримав посилку, сказала: «Мій син дуже радий подарунку. Такого подарунка він у житті не одержав. Мій син помолився Богові і подякував за подарунок. Він бігав до наших сусідів і казав їм: «Я отримав подарунок нізвідки!».

Picture1RU

Представник Фолі просить молитися за роздачу Різдвяних посилок, що залишилися. «У деяких із дев’яти країн, де ми розповсюджуємо ці посилки цього року, COVID, війна та пильне спостереження влади за місцевими християнами ускладнюють поширення, особливо тому, що це не масове поширення, а скоріше «підпільна» доставка конкретним дітям із християнських сімей. Будь ласка, моліться за тих, хто роздає подарунки, а також за дітей, які їх одержують».

Представник Фолі каже, що вона вдячна Господу за те, що жодна з більш ніж 4500 посилок не була перехоплена чи конфіскована владою. «Я думаю, що цей проект є справжнім дивом», – сказала вона. «Подарунки отримують реальні діти, які живуть в умовах війни, голоду та переслідувань. Якщо ми успішно виконуємо свою роботу, діти-християни говорять те, що сказав хлопчик із Лаосу: «Подарунок нізвідки».

Представник Фолі каже, що «Голос мучеників-Корея» очікує, що всі посилки будуть доставлені до кінця лютого.

Picture3RU
CCP-map-2022-add-MyanmarRU
uzgorod-1024×768

Благодійний ярмарок в Ужгороді дав неочікувані результати, – церква зібрала 100 тис. грн. Кошти підуть на допомогу дітям-переселенцям з Бахмута.

Повідомляє сайт ВСЦ ЄХБ

На території дому молитви організували багато локацій, де гості могли придбати різні смаколики, вироби ручної роботи, і в такий спосіб пожертвувати кошти.

Пастор Давид Орос розповідає:

«Ми зробили станції з домашньою випічкою, хот-догами, бограчем, авторськими солодощами від кондитерської Trifle, випічкою від MercyFarm та цукровою ватою. Також був гарячий безалкогольний глінтвейн, какао і чай».

uzgorod4-1024×576

Працював молитовний намет, де відвідувачі могли отримати духовну консультацію від компетентних пасторів та придбати корисну літературу.
А також локації рукоділля для всієї родини, станція клубу «Майбутнє» для наймолодших.

У якості фотозони відвідувачі облюбували різдвяний вертеп з біблійними персонажами Йосипом і Марією. А живих овечок та кіз можна було гладити і годувати. Все це супроводжували святкові й натхненні різдвяні пісні.

uzgorod3-1024×576
uzgorod1-1024×768
photo_2022-12-09_19-21-07

В межах Відкритого простору дії «Християни для України» пропонуємо Вам долучитися до ініціативи «Різдвяний подарунок» зі створення різдвяних подаруночків для дітей! Ви можете зробити це як від себе особисто, так і запропонувати своїм друзям чи членам церков долучитися до цієї ініціативи.

Усі діти люблять подарунки! Для них це один з головних проявів любові. У таких страшних обставинах любов — це єдиний дієвий засіб захистити наших дітей від руйнівних травм війни і зберегти їм дитинство. Особливо це стосується тих із них, хто мешкає в гарячих точках України, і тих, хто втік від війни в інші регіони. Влаштуймо дітям Різдвяні свята з подарунками! Впевнені, що навколо Вас є діти, які мають потребу, щоб хтось став для них промінчиком світла і тепла у цей різдвяний час.

«Якщо Вам потрібні поради про те, як можна організувати такий проект у себе в церкві або про те, як знайти дітей, для яких Ви це можете зробити, напишіть нам для більш детальної інформації: +48 537 463 435 Ян (Телеграм)», – закликають організатори.

Ось список ідей для Різдвяного подарунка:

– Біблія
– шарф, шапка, рукавички
– теплі шкарпетки (діти зараз по-особливому потребують тепла)
– резинки/приколки для волосся
– гребінець
– зубна щітка та паста
– цукерки/шоколад
– книжки
– лялька, машинка
– невеличкий музичний інструмент
– кольорові олівці, маркери, ручки, фарби
– блокноти, стікери, наліпки
– розмальовки
– ліхтарик
– LED гірлянда
– конструктор LEGO, кубики
– надувні кульки
– інтерактивні ігри
– настільні ігри

IMG_1312

Коли серце палає бажанням служити іншим, Господь обов’язково спорядить та відкриє потрібні двері.

У цьому переконались засновники фонду «Ми поруч», які спільно з десятками волонтерів та служителів, опікуються долею  постраждалих в Україні.

З початку повномасштабної війни була сформована команда ревних людей для підтримки жертв російського терору не лише на фізичному, але на духовному рівнях.

IMG_1231

Більше ніж 80 000 тисяч потребуючих вже отримали продукти харчування, одяг, засоби гігієни та ліки, різнобічну адресну допомогу; пройшли медичне обстеження; і головне – доторкнулись до сили Євангелії.

Душеопікунська робота завжди була вагомою частиною діяльності фонду. Через особисті свідчення служителів, духовну літературу, біблійні конкурси та спілкування, тисячі дорослих та дітей були охоплені Божою надією.

«Робота у фонді з кожним місяцем набирала нових обертів. Особливе пожвавлення ми відчули в останні місяці. Одночасно могли проходили відразу кілька акцій та проектів. 200, 500, інколи і до 1500 відвідувачів за день. У серці горіло бажання не зупинятись і надалі посилювати духовну складову», – розповідає директор фонду Вячеслав Нагірняк.

Просторе світле приміщення навпроти діючого офісу фонду пустувало наче саме для цього. Проте згодом гостро постало питання фінансів на покриття оренди. Додатково необхідно було погодити низку питання з орендодавцем.

І ось, після довгих годин молитов та переговорів, через жертовних партнерів фонду, Господь відповів! Двері другого офісного приміщення тепер відкритті для служіння у самому центрі Чернівців, по вулиці Марії Заньковецької, 9!

IMG_1216

«Бути поруч» – це не просто назва нашого фонду. Це вагома обіцянка. Мова йде про тривалий процес. Одна справа раз чи двічі видати нужденним продуктові пакети або речі, але інша – будувати підтримуючі відносини у затишній та спокійній атмосфері»,- такий підхід у служінні, за словами пана В’ячеслав, обрали у фонді.

Відтак, у новому центрі буде провадитись активне служіння дітям, молоді, сім’ям та іншим категоріям  потребуючих.

До роботи залучаються душеопікуни та служителі з різних церков союзу ЄХБ .

У центрі вже проходить соціально-психологічний інтенсив для майбутніх волонтерів. 2 грудня відбулась святкова зустріч та молитва з майбутніми мамочками-переселенками. Незабаром також буде оголошений час проведення дитячих різдвяних свят та молодіжних зустрічей.

Для Бога немає нічого неможливого. Але й нам необхідно не зупинятись, щоб з вірою увійти у відчинені двері і продовжувати служити іншим.
Дізнатись більше про діяльність та актуальні проекти фонду можливо тут:  

https://t.me/bfmyporuch
http://instagram.com/bfmyporuch

http://facebook.com/bfmyporuch

IMG_1415
IMG_1402
бідні в Індії

У листопаді місіонери «Христос є відповідь» зустрілися зі служителями CITA в Індії та Ефіопії і провели низку заходів.  

Індія

Країна з величезним потенціалом для проповіді Євангелія, адже на 1,5 млрд. населення всього приходиться до 3% християн, каже директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень про Індію, яку вперше відвідав цієї осені.

Для послідовників індуїзму, яких в країні найбільше, Ісус Христос — це не єдиний Бог, а ще один серед великої кількості богів, яким вони моляться вірячи, що ті рятують їх від демонів.

зі студентами в Індії

Під час поїздки до Індії Тарас Сень зустрічався зі студентами місіонерської школи, яку організували місіонери CITA в Індії у вересні, та викладав теми: про пастки, в які може потрапити служитель (гордість, захоплення грошима, сексуальні спокуси), про баланс «сім’я-служіння», ділився, як доносити Благу звістку через служіння в наметах на вулицях та на біг-бордах, розповів про служіння в Африці. Разом зі студентами побував на пікніку, де всі познайомились ближче та спілкувались.

«Місіонерські школи — це добре: декілька місяців навчання, служителі мотивують новачків до місіонерської праці. Але ж ми схиляємось до того, щоб допомогти студентам здобути богословську освіту, наприклад, підготувати кваліфікованих пасторів», – поділився Тарас Сень.   

у церкві Індії

Для служителів помісних церков Індії служитель з України провів семінар про очні клініки та сімейну зустріч. Багато хто захопився ідеєю проводити у себе в церквах такі зустрічі.

За словами місіонерки в Індії Ангеліни Філатової, разом з Тарасом Сенем вони відвідали служителів в глибинках країни, щоб підтримати та зміцнити їх, особливо тих, хто нещодавно пережив втрату близьких людей.

фото з пакетами

Допомогли бідним сім’ям, які залишились без годувальника. Він нагадував, щоб Бог у всіх скорботах вірний Своїм обітницям, і надихав християн слідувати за Ісусом та використовувати силу, яку Він дав кожному Своєму учневі.

Побували також у селищі бідних, куди привезли продукти харчування. Це відкрило доступ місцевим місіонерам до цих людей для проповіді Євангелія.   

Наразі представники «Христос є відповідь» в Індії працюють над відкриттям медіавідділу: шукають посвячених співробітників та теми для майбутньої газети на мові гінді. Місцеві служителі говорять, що найкращі теми для індійців — свідчення, як Ісус Христос змінив життя, та факти про Біблію, щоб довести її абсолютний авторитет. 

Ефіопія.

зустріч у церкві Ефіопія

До цієї країни Африканського Рогу восени українські місіонери приїхали вже вчетверте. Основна мета — проведення крусейду.

За словами директора Місії, було приємно побачити церкву в Аддіс-Абебі особисто, послужити проповіддю та разом помолитися.

Він проповідував з книги Єремії і говорив про послух Божому голосу, про важливість налаштування своїх сердець до слухання Бога незалежно від віку:

«Бог пізнав Єремію ще в утробі. Бог знає і нас з вами і має плани для кожного з нас. Якщо ми будемо слухати та підкорятись голосу Бога, то Його план здійсниться у нашому житті. Бог поставив Єремію над народами, щоб викорінювати та руйнувати, а також насаджувати та будувати. Церква теж поставлена Богом руйнувати справи диявола на землі. І має обов’язок – сповнятися силою Божою та приносити людям звільнення від гріха, омани, злих духів та зцілення від різних душевних травм».

водне хрещення Ефіопія

Тарас Сень провів в африканській церкві «Христос є відповідь» перше водне хрещення:

«Десять людей вирішили твердо йти за Богом. Я перший раз в житті хрестив африканців. Слава Богу за дію Святого Духа в серцях людей. Душа радіє. Дякуємо Богові за місіонерів Місії в Африці, за всі можливості та допомогу у праці».

в лікарні в Ефіопії

Місіонери відвідали хворих в лікарні, молились за них і роздавали подарунки з газетами і календарями. Багато дітей хворіють і лежать у лікарнях через те, що погано їдять, говорить служитель Тарас Сень.

новий наклад 100 тис Ефіопія

Для потреб крусейда в грудні у місті Ділла медіавідділ CITA в Ефіопії надрукував черговий стотисячний наклад євангелізаційної газети. Вже були непоодинокі випадки, коли люди приходили до церкви через контакти, вказані в цьому інструменті Благовістя.

Вперше українські місіонери побували в Ефіопії весною 2021 року. Тоді ж влітку вони  організували філію медіацентру, де випускають євангелізаційну газету «Христос є відповідь» та календарі амхарською та мовою оромо.

Створено канали в Youtube та Telegram, сторінка у Фейсбук також амхарською мовою. Контент ресурсів містить проповіді, цитати різних проповідників, біблійні вірші, свідчення, анімаційні відео.

У співпраці з помісними церквами у квітні та жовтні 2021 року місія «Христос є відповідь» провела два євангелізаційні крусейди, і в лютому 2022 – третій. Навесні  цього року відкрила місіонерський центр та помісну церкву.

Мексика.

очна клініка в Мексиці

В різних містах Мексики дружня до місії «Христос є відповідь» помісна церква проводить очні клініки. Місцеві брати та сестри не тільки допомагають людям покращити зір, але перевіряють тиск і надають перукарські послуги. А найголовніше – проповідують Христа.

У Мексиці місія «Христос є відповідь» вперше побувала влітку цього року.

«Христос є відповідь» розвиває міжнародне служіння в 14 країнах світу.

Прес-центр CITA

20221128_121833

У Ірпені 30 листопада волонтери передали місцевій родині, Володимиру і Тетяни Юхимчукам, новозбудований житловий будинок за адресою вул. Павленка, 28.

Попередній дім цієї сім’ї був цілковито знищений 4 березня 2022 року внаслідок влучання російської авіаційної бомби.

Відкриття житлового будинку відбудеться за підтримки Волонтерського центру Ірпінської біблійної церкви (ІБЦ), який безкоштовно відновив споруду та облаштував її для повноцінного життя напередодні зими.

«Зараз ми випромінюємо лише радісні емоції та дякуємо Богові та нашій Ірпінській біблійній церкві, що у цих надзвичайно складних обставинах нам відновили будинок. Ми зможемо спокійно пережити зиму завдяки небайдужості наших друзів та інших волонтерів», – каже Володимир Юхимчук.

У момент обстрілу Володимир і Тетяна Юхимчуки знаходились всередині будинку. Вибухова хвиля кинула їх по різні боки споруди. Після того, як подружжя прийшло до тями (невідомо, скільки часу кожен з них перебував без свідомості), вони знайшли один одного. На думку родини Юхимчуків, вони пережили справжнє чудо, адже залишись у живих після надзвичайно потужного обстрілу.

«Як християнська церква, ми не могли стояти осторонь проблем родини Юхимчуків, адже йшлося про їх фізичне життя та можливість перезимувати. Наш Волонтерський центр став для них «добрим самарянином», і це є справжнє християнство», – каже Станіслав Ґрунтковський, пастор Ірпінської Біблійної Церкви (ІБЦ)

Відео матеріали про знищений будинок доступні за цим посиланням: https://we.tl/t-jR6ttYqnWG

20221128_121801

Про Ірпінську Біблійну Церкву (ІБЦ): найкрупніша протестантська громада Ірпеня. Входить у склад Всеукраїнського об’єднання церков Євангельських християн-баптистів. Кількість членів ІБЦ –  650. До війни конгрегація фокусувалась на сімейному, підлітковому та спортивному служіннях місту та регіону.

З початком повномасштабного нападу Росії на Україну волонтери ІБЦ надавали окупованим мешканцям Ірпеня гуманітарну допомогу, церковна споруда використовувалась як сховище. Після звільнення міста церковна громада відкрила 6 гуманітарних волонтерських центрів у Гостомелі, Бородянці, Немішаєвому, Михайлівці-Рубежівці та ще два в Ірпені.

Про Волонтерський центр ІБЦ: із самого початку війни організував евакуацію понад 5000 ірпінчан і жителів інших міст і селищ. Центр використовував інфраструктуру ІБЦ та слугував сховищем, заправною станцією та медичним центром, де приймали хворих і допомагали ліками, роздавали теплий одяг і постіль. На базі Центру годували і допомагали підзарядити гаджети, плели маскувальною сітку для військових і роздавали плівку для вікон. Понад 150 будинків отримали допомогу у вигляді заміни вікон і даху.

Волонтери Волонтерського центру ІБЦ побудували 3 будинки для сімей, житло яких було повністю зруйноване внаслідок обстрілів росіян. Сьогодні Центр з понеділка по п’ятницю роздає хліб, який щодня приходить отримати більше 500 людей. Пропонується безкоштовні чай/каву та спілкування з консультантами, які надають духовно-психологічну допомогу. Також на базі Центру роздається теплий одяг і раз на тиждень проводяться регулярні зустрічі з переселенцями та погорільцями.

 

photo_2022-12-05_12-03-20

1 грудня 2022 року в Україні та за її межами стартувала ініціатива «Різдвяна листівка для Захисника». Її організаторами є фундація «Східноєвропейська Реформація», команда якої протягом усіх місяців війни цілеспрямовано допомагає українцям гуманітарними вантажами, наданням притулку біженцям, постачає необхідне обладнання для військових та підтримує тісні взаємини з військовими капеланами.

«Щороку ми в особливій спосіб чекаємо на Різдво Христове. Ми створюємо святкову атмосферу очікування, читаємо та розповідаємо історію народження Ісуса Христа, святкуємо в наших церквах, збираємося у сімейному колі, даруємо подарунки, запрошуємо в гості друзів та сусідів, співаємо разом колядки. Також за прекрасною традицією ми надсилаємо різдвяні листівки друзям і родині, тому що знаходимо радість у простому вчинку побажання спокійних та радісних свят Різдва Христова для тих, кого ми любимо. Ми щодня з великою вдячністю згадуємо наших Захисників. Вони зараз далеко від дому, відважно захищають право на нашу свободу, незалежність та майбутнє», – розповідає координатор ініціативи «Різдвяна листівка для Захисника» Наталія Лукасік.

Різдвяна листівка від дорослого або малюнок від дитини – це гарний спосіб показати нашим героям, наскільки ми цінуємо їхню сміливість та незламність, відчайдушність та жертовність, вірність Україні та її народу! Це можливість висловити слова надіі, підтримки та підбадьорення, поділитися теплотою наших сердець та мріями про перемогу і відродження нашої країни».

Організатори пропонують наступний алгоритм дій, у результаті якого всі листівки, листи та малюнки для військових передадуть капеланам:

  1. Придбай або зроби листівку! Ти також можеш заохотити дітей до створення малюнку.
  2. Напиши слова підтримки та вітання захисникам. Можна почати так: «Дорогий Захиснику, вітаю Тебе з Різдвом Христовим!…»
  3. Відправ листівку одному з координаторів (за свій рахунок). Якщо ти не маєш можливості відправити листівку, надішли її нам на електронну пошту, ми роздрукуємо та відправимо її: info@c4u.org.ua
  4. Змотивуй інших взяти участь в ініціативі!

Оскільки кілька мільйонів українців перебувають зараз за межами України, то ініціатива «Різдвяна листівка для Захисника» має всі шанси стати міжнародною. Вона триватиме до середини січня, тим самим даючи можливість нашим захисникам отримати вітання з Різдвом Христовим 25 грудня та 7 січня.

Нижче наведені адреси координаторів:

Україна – Маріанна Шамоніна

Нова пошта, м. Вишгород, відділення № 3

067 681 25 55

Польща – Jan Łukasik

20-019

Narutowicza 71/12, Lublin
Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії – Iryna Rozhko

121 Worren Gardens

Lisburn

United Kingdom

BT28 1HN

Пункт_незламності

Церква ХВЄ «Спасіння» у місті Луцьку разом з Благодійним фондом «Дем’янове диво» відкрили Пункт незламності.

«Приходьте погрітися, набрати води, зарядити телефони й перекусити. Плануємо забезпечити теплими місцями до 3000 осіб. Допоможемо з радістю!

Люди по всій країні гуртуються і допомагають одне одному. Жоден ворог нас не зламає, бо ми разом, і з нами Бог! Нам ніхто не зможе відключити електрику, заставити мерзнути і боятися темряви!

Все буде добре, бо з нами Бог!», – написали на сторінці церкви в інстаграмі.

Пункт незламності діятиме з 24.11.2022 р за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 1в (на кільці в напрямку с. Підгайці)

2020_056
YouTube – Очима школярів (2)
У фонді «МИ ПОРУЧ.ЮА» в Чернівцях пройшла акція «Кіндер-бокс для школяра», тема якої була «Разом до перемоги». Діти вивчали Біблійні принципи перемоги, отримували корисні подарунки та ділились своїми мріями.
 
Їх щирі та кумедні роздуми зафільмували у відео.

https://youtu.be/EGVzShfVB5U

Дітлахи, якого б віку вони не були, – наші промінчики світла та любові, на долю яких випало жити за темних часів війни.

Щоб підтримати та звеселити їх сердечка, команда фонду «МИ ПОРУЧ.ЮА», разом з партнерами та благодійниками влаштовує різноманітні дитячі акції та конкурси, спілкується з малечею на майданчиках, парках та безпосередньо в офісі фонду.

 

Акція «Кіндер-бокс для школяра», з темою «Разом до перемоги», що відбувалась у вересні, не стала винятком!

Спочатку, школярі мали прочитати історію про Йосафата і надіслати відповіді на питання про те, що допомогло народові отримати перемогу у війні, а потім –  прийти в офіс фонду за подарунками. Це були дуже доречні канцелярські набори, придбані за сприяння громадської організації «Майбутнє».

«У щоденній метушні фонду ми все ж виокремили спеціальний час, щоб не лише подарувати кіндер-бокси, але й зафільмували їх неймовірні, щирі, кумедні, глибокі роздуми по темі історії на камеру» – натхненно розповідає Оля Палій, координаторка дитячих проектів у фонді «Ми поруч.ЮА».

Більше 100 діток-переселенців з Харкова, Маріуполя, Попасного, Одеси, Рубіжного, Миколаєва, Херсону, Краматорська, Криму, Луганська, Києва, Донецька, Запоріжжя, Слов’янська взяли участь в проекті.

На відео діти повідали про свої мрії, ділились думками про довгоочікувану перемогу і про те, як вони уявляють Україну майбутнього.

Організатори проекту висловлюють величезну подяку усім батькам дітлахів, які терпляче допомагали в зйомках, а також волонтерам та партнерам, завдяки яким  проект став можливим.

 
 
Про перемогу та майбутнє України очима школярів: У фонді «МИ ПОРУЧ.ЮА» пройшла акція

Календар

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС