aircraft-for-service-to-remote-768×384

В Канаді літак Cessna 185 буде забезпечувати потреби в галузі охорони здоров’я та гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє logosinfo.org. з посиланням на Adventist Review.

Коли в жовтні цього року в Канаді відзначали День Подяки, адвентисти сьомого дня з провінції Онтаріо сказали, що їм є за що бути вдячними, попри непростий 2020 рік. Одним з найбільших благословень є те, що літак Cessna 185 отриманий у співпраці з Adventist World Aviation (AWA) нарешті готовий до роботи.

За словами керівників, літак, який прибув в аеропорт Oshawa Executive Airport в Ошава, Онтаріо, з США, є новою главою в історії адвентистів Онтаріо.

«Cessna» була придбана для медичних й гуманітарних потреб віддалених та ізольованих громад корінного населення в Північно-Західному Онтаріо. У звітах про громадську охорону здоров’я вони мають непропорційно високий ризик захворювань, що пов’язаний зі способом життя.

У п’ятницю, 9 жовтня 2020 року, лідери провели церемонію посвяти Cessna і її місії в аеропорту Ошава Executive. Серед учасників були президент церкви адвентистів сьомого дня Онтаріо Менсфілд Едвардс, виконавчий секретар Яків Бібуловіч й президент церкви адвентистів сьомого дня Канади Марк Джонсон. Також були присутні Рей Янг, менеджер проєкту AWA в Канаді / менеджер з глобальних операцій, і Брайн Колдик, пілот / менеджер Cessna. Були присутні деякі керівники Церкви адвентистів сьомого дня в Онтаріо, співробітники допоміжних служб, деякі члени їх сімей.

«Як адвентистські лідери Онтаріо, шість або сім років тому ми дізналися про плачевні результати стану суспільної охорони здоров’я в громадах корінних народів Півночі», — поділився Едвардс. «Рівень їх самогубств, раку, хвороб системи кровообігу та інших захворювань набагато перевищував середній показник по Онтаріо; їх тривалість життя була на чотири-п’ять років коротше, ніж середня».

Едвардс пояснив, що лідери адвентистів визнали цю ситуацію неприйнятною і несправедливою стосовно цих громад і вирішили щось з цим зробити.

«Очікується, що цей проєкт буде сприяти навчанню в галузі охорони здоров’я, сільськогосподарським проєктам та іншим гуманітарним послугам», — сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

photo_2020-10-23_17-35-15

Церкви ЄХБ Волині долучилися до допомоги жителям Луганської області, які постраждали від маштабних пожеж.

Так, церкви об’єднання зібрали 20 тонн продуктів харчування, гуманітарної допомоги, речей побутового вжитку і доставили потерпілим від стихії.

Про це розповіли в пресслужбі баптистів Волині.

«Хочемо подякувати всім, хто долучився до збору коштів та матеріальної допомоги жителям Луганської області, які постраждали від маштабних пожеж. Все зібране в кількості 20 тонн церквами нашого об’єднання було доставлено в м. Сєверодонецьк обласному пресвітеру та в селище Сиротине, де згоріло 175 будинків серед яких і Дім молитви. Вони дякують всім за допомогу», – зазначили в пресслужбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

covid_line-800×445

Під час пандемії одна з найбільших афроамериканських церков Америки пожертвувала понад 1 мільйон доларів, щоб допомогти місцевим організаціям у боротьбі з Covid-19.

В рамках кампанії «Десятина за десятину» баптистська церква Alfred Street в Олександрії, Вірджинії, яка вважається однією з найстаріших в США, віддала 10% від зібраної церковної десятини іншим християнським громадам і організаціям.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на The Christian Post.

«Кілька років тому ми змогли пожертвувати 1 мільйон доларів Національному музею афроамериканської історії та культури. Я вдячний Богу за те, що баптистська церква Alfred Street може підтримати людей з нашої громади по всій країні під час пандемії», — сказав старший пастор церкви преподобний Говард-Джон Уеслі.

Як зазначив старший пастор церкви преподобний Говард-Джон Уеслі, керівництво громади турбувалася чи зможуть вони підтримувати діяльність церкви під час карантину.

«У перші ж два тижні після того, як ми стали проводити богослужіння онлайн, пожертвування виросли майже на 25-30%. Я відчув, що Бог запитує нас, що ми будемо робити з цим надлишком. Тоді з’явилася ідея розпочати кампанію «Десятина від десятини», — сказав Уеслі.

Американська мегацерква пожертвувала понад $ 1 млн, щоб допомогти в боротьбі з Covid-19

Іншими організаціями, які отримали фінансову підтримку, стали:

  • дитяча Національна лікарня, яка отримала 50 000 доларів для тестування дітей;
  • початкова школа Simon отримала 130 000 доларів, щоб придбати планшети для учнів;
  • Unity Health Care отримала 25 000 доларів для покупки засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів та ліків;
  • початкова школа Polk отримала 10 000 доларів, щоб закупити iPad-и для дітей з інвалідністю;

Кризовий центр для допомоги жертвам сексуального насильства в окрузі Колумбія отримав 20 000 доларів для розробки нової системи баз даних і багато іншого.

«Є невеликі церкви, які продовжують служити людям навіть при відсутності ресурсів. Тому ми збираємося щотижня вибирати громаду і / або організацію і просто перераховуємо їм частину зібраних грошей. Ми не конкуренти, ми брати і сестри і працюємо на одному боці. Ми хочемо підтримувати всіх без будь-яких умов», — підсумував Уеслі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

140424_w_760_507

Після лікування сотень пацієнтів з COVID-19 в Нью-Йорку й Італії компанія Samaritan’s Purse (Сумка Самарянина) тепер будує польовий госпіталь в Нассау на Багамах.

Будівництво розпочали на прохання прем’єр-міністра Багамських Островів, там же розмістили і групу допомоги при стихійних лихах.

Про це пише ІА «Світогляд» з посиланням на The Christian Post.

Минулого тижня вантажний літак групи DC-8 перевіз COVID-центр на 28 ліжок, понад 14 тонн матеріалів і команду лікарів, медсестер та інших фахівців з надання допомоги для будівництва об’єкту, який стане частиною лікарні принцеси Маргарет в Нассау.

«Медичний центр допоможе розширити можливості лікарні для лікування пацієнтів, ситуація в якій була напружена через зростання числа випадків коронавірусу на островах», – заявили в євангельській благодійній організації.

Лікарні довелося закрити медичні перевезення з інших островів, оскільки вона не могла приймати більше пацієнтів. Багато медичних працівників у країні отримали позитивний результат на новий коронавірус, що погіршує і без того складну ситуацію.

«Персонал лікарень перевантажений і виснажений, оскільки число пацієнтів з коронавірусом на Багамах досягає рекордного рівня, – сказав президент Samaritan’s Purse Франклін Грем. – Наші команди відгукуються на потреби людей у важких місцях в Ім’я Ісуса; це підходяще місце, щоб змінити життя постраждалих сімей».

З населенням більше 385 000 чоловік на Багамах в липні почалося зростання захворюваності після того, як вони знову відкрили свої кордони для мандрівників. За даними Університету Джона Хопкінса, в даний час зареєстровано понад 5600 підтверджених випадків COVID-19 і 116 смертей на ранок 18 жовтня.

Команда Samaritan’s Purse забезпечить навчання медичних працівників країни профілактиці інфекцій та боротьби з ними, а також підтримає створення програм ПІІК у відповідних медичних установах.

Медичний персонал християнської гуманітарної організації недавно надав допомогу більше 600 пацієнтам у її двох відділеннях респіраторної допомоги на 68 ліжок в Кремоні (Італія) і в Нью-Йорку, «нагадавши цим чоловікам і жінкам, що вони не самотні і не забуті».

Після виписки останнього пацієнта в Нью-Йорку Грем написав у Facebook:

«Ми надали їм медичну допомогу світового рівня і проявили до них Божу любов і співчуття. Ми хочемо, щоб кожен знав нашу надію на Ісуса Христа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

клиника1а5106

9 жовтня знову відбулася благодійна акція церкви «Христос є відповідь» у місті Рівне. Вже протягом чотирьох з половиною років громада організовує медичні акції – офтальмологічні клініки.

Тут кожен бажаючий може безкоштовно перевірити стан свого зору і при необхідності отримати окуляри. Прийом ведуть досвідчені лікарі-окулісти, за роки роботи клінік їхньою консультацією скористалися близько чотирьох тисяч осіб.

«Ми тут з дитиною не вперше, тут дуже кваліфікований лікар, який дає хороші рекомендації, моїй дівчинці підібрали окуляри. Також я знаю, що інші люди теж дуже задоволені прийомом», – каже Тетяна Пилипчук, бібліотекознавець.

Офтальмологічні клініки – не лише можливість для рівнян отримати безкоштовну якісну медичну послугу, а й привід почути добру звістку від Бога про Його милість, прощення гріхів та спасіння у вічності через Його Сина Ісуса Христа. Кожен відвідувач клініки може взяти собі для ознайомлення духовну літературу та газету «Христос є відповідь».

Очікування своєї черги до лікаря-окуліста ніколи не буває нудним: розповіді служителів церкви про Бога, спільні чаювання допомагають кожній людині відчути себе частинкою дружньої християнської сім’ї, дізнатися про Божу любов і турботу, відчути їх на собі.

«Враження від клініки дуже хороше: нас привітали, запросили сісти, пригостили чаєм з печивом. Прийом був дуже теплий, привітний. Також нам безкоштовно дали окуляри – мені і моїй внучці. Я дуже цим задоволена, тому що я пенсіонерка, і не завжди вистачає грошей навіть на необхідні речі. Бажаю вам Божих благословень в цій справі і далі!» – бажає Валентина Духаніна, пенсіонерка.

Крім цього, відвідувачі клініки чують про благодійні та духовні акції церкви «Христос є відповідь», одна з них – поїздка в Карпати. Від моменту заснування церкви була організована 21 екскурсія зеленою перлиною України. Багато рівнян здійснили незабутню подорож після того, як почули про неї на офтальмологічній клініці. Також до поїздок запрошуються люди з різних куточків України.

Значна частина відвідувачів клінік – пенсіонери, зараз їм особливо важко в матеріальному плані, тому безкоштовний огляд окуліста і окуляри в подарунок є для них значною допомогою. На прийом до лікаря люди приходять сім’ями, записатися на обстеження може кожен бажаючий без будь-яких обмежень. Жителі Рівного з вдячністю кажуть, що повірили в те, що раніше здавалося фантастикою: в наш час дійсно можна безоплатно отримати окуляри і консультацію лікаря.

«У мене поганий зір, у сина теж погіршився, він скаржився, я переживала і привела його, щоб перевіритися. Нам дуже сподобалося, дуже приємні люди, слава Богу! Дякуємо Йому за таку можливість!» – каже Марія Лезенкова, домогосподарка.

Основне місце проведення офтальмологічних клінік – офіс церкви «Христос є відповідь», але іноді акції організовуються в інших місцях. Наприклад, лікарі проводили обстеження рівнян у навчальних закладах (школах, коледжах, НУ «Острозька академія»), на телебаченні, у районній адміністрації та податковій інспекції.

«Отримавши окуляри, люди зможуть читати Слово Боже, яке ми їм роздаємо. Крім цього, на наших акціях люди чують багато свідчень, дивляться відеоролики про життя церкви, чують про Бога, іноді підходять і просять молитися про них, задають питання. Робити добро – це велике благословення. Наша церква намагається використовувати всі методи, робить добрі справи, щоб показати людям Божу любов, проповідувати їм Євангеліє, приводячи їх до спасіння», – каже Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Служіння церкви не обмежується містом Рівне: місія «Христос є відповідь» організувала очні клініки ще у восьми областях України. Вже декілька тисяч людей отримали консультацію лікарів і окуляри в подарунок. У планах церкви «Христос є відповідь» – розширення медичного служіння по всій Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

photo_2020-10-14_04-33-53

12 листопада служителі церков ХВЄ Києва на прохання наших братів з міста Сєвєродонецька доставили гуманітарний вантаж для постраждалих від пожеж сіл Луганщини.

Про це йдеться на сайті УЦХВЄ.

«На трьох великих вантажівках  ми розмістили шість вагончиків-битовок, а на інших автомобілях додатковий гуманітарний вантаж», – розповідає керівник експедиції, директор Департаменту соціального служіння УЦХВЄ В’ячеслав Когут.

За його словами крім, власне, будиночків, постраждалим доставили харчові продукти, дитячі велосипеди, а також матраци, посуд та інші речі першої потреби.

«Особливу подяку хочу висловити нашій київській церкві «Альфа» та усім небайдужим людям (дехто відгукнувся через соцмережі). Люди жертвували немалі кошти, відриваючи від своїх родин, щоб придбати тимчасове житло для постраждалих та оплатити доставку вантажу (за приблизними підрахунками допомога обійшлася близько 240 тис. гривень). Велика подяка забудовникам Київщини», – говорить В’ячеслав Когут.

До ініціативи соцдепартаменту приєдналися пастори місцевих громад УЦХВЄ Олександр Руденко (м. Сєвєродонецьк) та Микола Наумов (м. Лисичанськ), брати-випускники київських центрів реабілітації, які зараз служать у церквах на Луганщині, служителі однієї з харизматичних церков м. Словянська, служитель баптистської церкви з Київщини та інші.

«Не передати словами ті емоції, які викликав наш приїзд. Люди були безмірно вдячні, і в цій допомозі бачили руку Божу, бо підтримка прийшла у той момент, коли в них  уже руки опустились. Багатьом постраждалим було за 70. Одна бабуся з сином кілька днів прожила в будці собаки, бо все інше згоріло. Коли ми розвантажували ці вагончики, люди плакали від радості і щиро славили Бога. Згадалися слова із Біблії «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Матвія 5:16)», – розповідають служителі.

Як розповів В’ячеслав, в одному з сіл, де розвантажували вже останні вагончики (це за кілька кілометрів від лінії  розмежування) вантажівки застрягли у піску і на допомогу християнам прийшли військові. Бог послав їх з потужною технікою, а потім зберіг і в дорозі додому. За словами В’ячеслава, багато людей, які побачили інформацію про цю справу, відкрили серця для того, щоб жертвувати для придбання ще таких же будиночків для тимчасового проживання.

Коли люди відбудують власні житла (як відомо, за два тижні пожеж постраждало  близько 400 обійсть), вагончики будуть передані на баланс місцевих церков братерства, і, дасть Бог, ще не раз прослужать потребуючим та для місіонерських проєктів на Луганщині.

Гаслом своєї гуманітарної експедиції організатори обрали: «Робімо добро разом – це можливо».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Погорільцям на Луганщині п’ятидесятники завезли мобільні будинки
Погорільцям на Луганщині п’ятидесятники завезли мобільні будинки
y5e5e8-1-1536×1152

На початку жовтня Всеукраїнський союз церков ЄХБ доставив у Луганську та Донецьку області 40 тонн картоплі та 600 коробок продуктів харчування і гігієнічних речей. 

Про це повідомляє baptyst.com.

Таку допомогу євангельсько-баптистське братство змогло реалізувати за сприяння помісних церков, обласних об’єднань та іноземних партнерських організацій.

«Я думав, про мене всі забули?!», – реагує на допомогу чоловік, хворий гангреною кінцівки. Не стримуючи сліз, він розчулено дякує волонтерам-служителям.

y5e5e8-2

Логістичні центри у містах Сєверодонецьк та Костянтинівка після отримання вантаж переправили у помісні громади.

Допомога адресована усім соціально незахищеним родинам у помісних церквах і поза ними. У першу чергу – для постраждалих унаслідок пожежі на Луганщині.

Тісна праця налагоджена з органами місцевої влади та відділами соціального захисту.

«Ми маємо багато випадків, коли працівники місцевих відділів соціального захисту направляють людей по допомогу саме до наших помісних церков», – розповідає Володимир Іваніцький, координатор відділу гуманітарних проєктів Всеукраїнського союзу церков ЄХБ.

eouiw

«Це дуже вчасна допомога» – зауважують тамтешні служителі, адже умови життя тут погіршуються.

Необхідно відновлювати життя після наслідків пожеж, після більш сорокаденної тиші поновилися обстріли, додалася друга хвиля коронавірусу. Є такі населенні пункти, де відсутні магазини, аптеки, церкви. Приїжджаючи сюди, виникає відчуття, що тут загубився зв’язок із зовнішнім світом і люди гостро відчувають свою відірваність.

zobrazhennya_viber_2020-10-13_13-23-54

«Історії людей, які гостро потребують сьогодні допомоги, накладають на нас, християнську спільноту, ще більшої відповідальності. Адже Бог покликав нас робити добро і в цьому частка нашого служіння – допомагати людям у їхніх потребах і допомогти їм зустрітися з Христос і отримати нове життя. Звісно, ми не спроможні задовільнити потреби усіх людей, проте завжди можемо допомогти тим небагатьом, до кого направляє нас Господь», – підсумовує Володимир Іваніцький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

mycollages_4a6ff

На презентації книги «Історія однієї Душі» від Християнського благодійного фонду «Усмішка Тимоші» зібрали 1000 доларів для будівництва дитячого онкологічного центру.

Зустріч «Свято Життя» в пам’ять про чудового хлопчика з християнської родини Тимофія Санька, який довгий час боровся проти раку крові, відбулася в Рівному 11 жовтня.

Про це у фейсбуці повідомила мама покійного Тимофія Юлія Санько.

«Бог робить чудеса! Вчора, 11 жовтня 2020 року, ми презентували наш Християнський благодійний фонд «Усмішка Тимоші»! Таке відчуття, що на «Святі Життя» ЖИТТЯ почало пульсувати по-новому в наших серцях! Разом ми зібрали 1000$!!! Дякую! Нехай Господь примножить у десятки мільйонів разів цю цифру! Нехай усі ми почнемо практично долучатися до будівництва Дитячого онкологічного центру імені Тимофія Санька! Нехай скоро, зовсім скоро ми усі зберемося на відкриття цієї клініки!», – написала жінка.

Тимофій Санько – хлопчик з християнської родини, який довгий час боровся проти лейкемії. Коли сім’я дізналася про хворобу хлопчика, то кинула всі сили на його лікування, витративши усі власні збереження. Впродовж двох років дитину лікували у трьох країнах – в Україні, Білорусі та Італії, однак врятувати хлопчика не вдалося. За словами жінки, рівно через 9 місяців після смерті сина, cім’я  зареєструвала благодійний фонд під назвою «Усмішка Тимоші».

Створення фонду стало початком втілення мрії щодо відкриття онкологічної клініки, яка називатиметься «Центр Тимофія Санька».

«Наше принципове бачення щодо клініки – у всьому має бути християнський підхід. Це і у відношенні до пацієнта, і до батьків. Лікуватимуть у центрі коштами благодійного фонду. Так роблять за кордоном. Тож батькам онкохворих дітей не потрібно буде шукати шалені гроші на те, щоб врятувати свою дитину», – розповіла Юлія Санько для Радіо Трек.

Книгу «Історія однієї Душі» Юлія Санько писала паралельно із заснуванням фонду. Її книга – це опис реальних переживань, щоденник матері, яка кожного дня записує свої відчуття, спостерігаючи, як повільно згасає життя її сина.

Тепер жінка сподівається, що за допомогою небайдужих людей вдасться зібрати кошти і побудувати клініку для сімей, які переживають схожу ситуацію.

«Отож, збір коштів на будівництво Центру медичної допомоги і опіки для дітей з лейкемією імені Тимофія Санька оголошуємо відкритим! Для користувачів Приват24 просто можна ввести назву нашого Фонду: ХБФ «Усмішка Тимоші», тоді рахунок автоматично підтягується. Так само і для поповнення через термінал – просто вводимо назву. Для користувачів інших банків – вводимо рахунок, який на фото. ЖИВІМО!», – написала Юлія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

mycollages1818218_8afc0
blagotvoritelnost_1-min-840×480-c-1
Протягом ще далеко не завершеного 2020 року, кожен 5-й мешканець України перераховував гроші різним благодійним і громадським структурам.

Про це українські ЗМІ дізналися з статистики, представленої в ході загальнонаціонального опитування Програмою сприяння громадськоый активності “Долучайся!”, інформує risu.ua з посиланням на Перший діловий канал.

Дані опитування свідчать, що “свої кровні” наші громадяни віддають на благодійність не тільки з душевної доброти.

Приблизно один з 10-ти жертводавців розраховував на те, що йому зменшать як благодійнику податки.

Понад 37 відсотків громадян змусили перераховувати кошти на благодійність чіткі цілі.

30 відсотків – прозоре управління фінансами і стільки ж – відгуки людей, яким вони довіряють.

Кожен третій серед тих, хто приєднався хоча б до однієї громадської ініціативи, зазначив, що це був позитивний досвід.

В цілому ж українці переконані, що громадські ініціативи та організації повинні фінансувати заможні люди і бізнес. У той же час 19,9 відсотка вважають, що звичайні люди також повинні бути залучені в цей процес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

140300_w_760_451

Вагітна офіціантка, що працює в ресторані Waffle House в Джорджії, отримала пожертвування на суму 12000 $ і хоче повернутися до церкви після того, як місцевий пастор вирішив їй допомогти.

Про це пише inlight.news.

Все почалося з того, що Евсебіо Фелпс, старший пастор місцевої церкви New Faith Christian Church в передмісті Атланти, залишив телефоном замовлення офіціантці Waffle House Ханне Хілл, а потім приїхав, щоб його забрати.

«Вона була дуже ввічлива, розмовляючи зі мною телефоном, і коли я приїхав, то заплатив за їжу і попросив її залишити здачу собі», — сказав пастор.

ханна

Але, зустрівши її особисто, Фелпс зрозумів, що Ханна вагітна.

«Коли я побачив, що вона в положенні і працює, мені дуже захотілося віддати їй всі гроші, які були у мене в гаманці, а це близько 40 доларів, — сказав він. — Я передав їх їй і сказав, що просто хочу мати можливість благословити її, щоб вона могла купити що-небудь для малюка».

120629963_3430689290331078_8729072309415643905_n

В ході бесіди дівчина розповіла, що вже на восьмому з половиною місяці вагітності й планує назвати сина Семюелем.

«Річ у тому, що ми втратили нашого сина Семюеля сім років тому в Атланті, — згадує Фелпс. — Зовсім скоро річниця. Я прийшов додому, розповів дружині, що сталося … і подумав: «Послухайте, я хочу зібрати 1000 доларів і передати Ханне, щоб вона могла купити все, що їй потрібно для дитини».

Пастор розповів про цю зустріч у Facebook і запропонував зібрати для дівчини 1000 доларів. До кінця наступного дня друзі й передплатники пастора зібрали для Ханни 6500 доларів. Він планував здивувати її, вручивши гроші в Waffle House. Але в цей день у неї був вихідний. Цей сюрприз транслювався для аудиторії в Facebook Live і передплатники самі почали шукати Ханну. Зрештою, їм вдалося зв’язатися з сусідкою дівчата по кімнаті, яка і розбудила сплячу офіціантку. Коли розгублена дівчина приїхала в Waffle House, пожертвування перевищили 12 000 доларів.

120301484_3419687144764626_3329362951577862879_n

Пізніше, відповідаючи на питання журналістів, Ханна розповіла, що змушена жити окремо від батька дитини й ледве зводить кінці з кінцями.

«Я насправді не так вже й часто молюся, — зізналася дівчина. — Релігійною мене не назвеш. Я не росла в церкві й дуже рідко там бувала, але останнім часом я молилася. Бог знав! Я відчувала, що Він знає, що зі мною відбувається … » — додала вона.

Завдяки пастору й людям, які зробили для неї пожертви, Ханна заявила, що щедрість, з якою вона зіткнулася, тягне її повернутися до церкви. За словами дівчини, ці пожертви стали для неї повною несподіванкою, бо вона ніколи й нікому, включаючи пастора Фелпса, не розповідала про глибину своєї боротьби.

Кілька годин тому на офіційній сторінці церкви з’явилося повідомлення про те, що на зібрані кошти Ханна придбала свою першу машину. Церква також пообіцяла дівчині допомогти в догляді за обома її дітьми в Центрі раннього розвитку New Faith.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: