125829198_149785200191674_6815481770308975491_o-1

Сподіваємось, ви вже зареєструвались? Адже цього тижня 29-30 січня в київський церкві «Преображення» відбудеться музична конференція «Служіння. Творчість. Місія». Це вже шоста щорічна конференція.

Про це пише baptyst.com

«Христоцентричність у поклонінні» – потужна і ґрунтовна тема для кожного музичного служителя. Упродовж двох днів учасники зможуть заглибитись у цю тему на семінарах із пасторами Олександром Савичем, Любомиром Матвіївим та Миколою Романюком.

Також заплановані практичні заняття зі спеціалістами, творчі майстер-класи з вокалу, фотографії, ораторської майстерності й театральних вистав.

У поклонінні візьмуть участь гості з Молдови – група прославлення «Not an Idol» та наші дорогі друзі – молодіжна група з с. Бузівка, що на Черкащині.

Очікуються відвідувачі з України, країн СНД, Європи та США. Чекаємо на вас, аби об’єднатися у прославленні Господа та разом зростати у гідному поклонінні Йому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

5c61310d997de295

Замість локдауну в Україні починають діяти карантинні обмеження та заборони «помаранчевої» зони. 

Про це пише ТСН.

З 25 січня 2021 року Україна виходить із локдауну й повертається до обмежень та заборон «помаранчевої» зони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які правила карантину діятимуть в Україні після завершення локдауну

Вимоги до проведення релігійних заходів в Україні від 25 січня 2021 року: 

 • проведення релігійних заходів у приміщенні дозволене за умови присутності не більше однієї особи на 5 кв. метрів;
 • проведення релігійних заходів на відкритому повітрі дозволене за умови дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Більш детальна інформація щодо карантинних обмежень:

abd08f7e23cf4eaf04e5449052e4a3e0
9e8158a254fdac2fc737345b74b52a22
Фото ілюстративне

У рамках ІІІ Форуму християн-управлінців, який відбувся 22 січня у Києві, презентували унікальну найбільшу онлайн-карту християнських церков України.

Як повідомляє команда Всеукраїнського Собору, яка й створила згадану мапу, онлайн-карта налічує 8500 церков різних конфесій та деномінацій.

Ознайомитися з картою можна ТУТ.

Користувачі можуть знайти потрібну церкву за кількома різними параметрами: конфесія, область, місто та назва церкви. Крім цього, якщо у користувача увімкнена геолокація, то на карті автоматично будуть підтягуватися церкви, що знаходяться поруч.

За фільтром «Конфесія» користувачі можуть знайти церкви християнської віри, що входять до Ради євангельських протестантських церков України, Української міжцерковної ради та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (православні, протестантські та католицькі церкви).

«Це особливо необхідно, коли людина відвідує чи переїхала до нового міста і шукає церкву своєї конфесії. Також ця карта буде корисною тим, хто хоче ознайомитися з церквами поблизу у своєму місті», – зазначили на сайті.

Якщо Вашої церкви немає на карті, то просимо заповнити  Заявку на додавання Вашої Церкви за посиланням.

Якщо Ви знайшли помилку у адресі, назві і т.д. своєї чи іншої церкви, просимо вказати про це за посиланням.

Закликаємо поширювати найбільшу онлайн карту християнських церков України серед своїх друзів і знайомих, аби якомога більше людей мали можливість знайти потрібно церкву, де би вони не знаходилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

аршгм
Snimok-ehkrana-77-768×433

Відділ служіння жінок Церкви адвентистів сьомого дня в Україні запрошує на жіночий онлайн-конгрес «Я піду», який розпочнеться 24 січня 2021 року о 16:00.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт адвентистів сьомого дня.

У конгресі візьме участь заступник директора відділу служіння жінок Генеральної конференції Ракел Аррайс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Адвентисти України збираються на жіночий онлайн-конгрес
MG_9314-1024×670

Київські п’ятидесятницькі церкви традиційно проводять заповідь хрещення нових людей 19 січня, в день, коли український народ згадує євангельську подію – хрещення Ісуса Христа в Іордані.

Про це пише chve.org.ua

Цьогоріч, з огляду на карантинні умови, хрещення провели в особливому режимі – більшість з тих, хто бажав підтримати охрещуваних у цей особливий день, спостерігали за подією в онлайн. У залі були переважно близькі друзі, родини та священнослужителі. Понад двадцять людей в білому склали свій заповіт з Богом через водне хрещення в баптистерії церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївська, 57). Зокрема, у воді хрестилися новонавернені члени київських  церков «Філадельфія», «Божий Мир», «Сілоам», «Кар’єрна, 44» та «Свобода».

Розпочав служіння пастор Юрій Кулакевич, який поділився словом і запросив присутніх до щирої молитви. Співом служила група прославлення церкви «Сілоам».

Проповідь до хрещення сказав перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок, який цього дня мав подвійне свято, оскільки в заповіт з Господом вступала його молодша донька.

Після урочистої миті хрещення церкви провели служіння Хліболамання. Слово до  Причастя сказав  старший пресвітер Київського міського  об’єднання церков ХВЄ Сергій Вознюк.

Із заключною проповіддю та по-батьківськи теплою настановою до охрещених й усіх присутніх звернувся старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

«Майте здорову Божу віру! – закликав він. –  Вона по-доброму впливає на людей. В статусі Божих дітей будьте вдячні, будьте покірні Слову, будьте плодовиті для Господа!» – побажав їм старший єпископ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

books-1024×588

В Україні запущено онлайн-бібліотеку Софії-Мудрості з релігійним контентом, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Про це пише risu.ua.

«У липні розповідав про ідею систематизувати інформацію про духовні видання України. Тоді ж обговорили це із Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. І ось, сьогодні онлайн-бібліотеку Софії-Мудрості запущено!» — написав Ткаченко у Telegram-каналі.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Ознайомитися з проектом можна за посиланням: http://newlib.org.ua

Зазначається, що NewLib — це електронне зібрання вагомих текстів та об’єктів культури про мудрість, релігію, філософію. Від давнини до сучасності.

«Даний формат бібліотеки є унікальним, адже він поєднує і книги, і аудіо-візуальний контент: живопис, музику, архітектуру, відео», — зазначив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Unknown1

22 січня 2021 року розпочався ІІІ Форум християн-управлінців. У ньому приймають участь очільники протестантських церков України, чинні депутати Верховної Ради, урядовці та новообрані депутати-християни місцевих рад.

Про це пише ІА Світогляд.

Мета заходу: об’єднати християн-управлінців та новообраних депутатів з метою спільного професійного зростання, захисту моральних цінностей та християнського впливу на суспільство.

У ІІІ Форумі християн-управлінців беруть участь:

 • Антонюк Валерій Степанович, голова Духовної Ради Всеукраїнського Собору та голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн-Баптистів
 • Тищенко Андрій Георгійович, заступник голови Духовної Ради Всеукраїнського Собору, старший єпископ об’єднання християнських церков «Нове покоління»
 • Кулеба Микола Миколайович, уповноважений Президента України з прав дитини
 • Унгурян Павло Якимович, перший заступник Координатора Всеукраїнського Собору
 • Турчинов Олександр Валентинович, координатор Всеукраїнського Собору
 • Кубів Степан Іванович, народний депутат України
 • Геращенко Антон Юрійович, заступник Міністра
  внутрішніх справ України
 • Третяк Олександр Віталійович, міський голова
 • Рудинець Олександр Ростиславович, головуючий в Українській Міжцерковній Раді, єпископ духовного управління християнських церков «Царство Боже» в Україні
 • Носов Станіслав Вікторович, президент Української Уніонної Конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня
 • Роман Кравчук, депутат Луцької міської ради
 • Євген Дем’яненко, депутат Мелітопольської міської ради
 • Беляєв Валерій, координатор регіонального осередку Всеукраїнського Собору у Черкасах
 • Веніамін Якимович, депутат Одеської обласної ради
 • Колесник Дмитро, депутат Львівської міської ради
 • Кисельова Олена, депутат Миколаївської міської ради
 • Протоієрей Олекса Петрів (Українська греко-католицька церква)
 • Угрів Григорій Анатолійович, депутат Кременчуцької міської ради, заступник голови бюджетної комісії
 • Андрусів Віктор Володимирович, виконавчий директор Українського інституту майбутнього (UIF)
 • Роман Полікровський, Збаразький міський голова
 • Бойченко Павло Іванович, депутат Київської міської ради
 • Фуркало Олександр Вікторович, староста с. Бузівка
 • Демянчук Василь Юрійович, депутат Закарпатської обласної ради
 • Чернявський Вячеслав Вікторович, голова Кілійської ОТГ
 • Майборода Любов Володимирівна, депутат Черкаської міської ради
 • Бойко Павло Петрович, депутат Вишнівської міської ради Киїівської області
 • Дідух Давид Олександрович, секретар Костопільської міськ ради
 • Савончак Петро Васильович, міський голова м.Скалат та інші

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знімок екрана 2021-01-20 о 17.12.44

Молитовний рух «Заступники України» пропонує усім відповідальним християнам долучитися до стратегічної молитви про Україну на онлайн-платформі. Після реєстрації на сайті ви зможете обрати будь-який зручний для вас час та молитись за найактуальніші потреби в країні разом з іншими учасниками.

Про це пише baptyst.com

Цю платформу ініціювали представники різних християнських конфесій заради постійної молитви за Україну. Організатори наголошують, що особистість Христа – головний консолідуючий фактор, який є рушійною силою у прагненні побачити порятунок українського народу та втілення євангельських цінностей у діяльність керівних органів держави.

«Ми застосовуємо один із найпотужніших видів зброї Церкви – це молитва заступництва. Ми станемо там, де маємо бути – у виломі за цю землю», – підкреслюють організатори.

Молитовний рух «Заступники України» підтримали лідери християнських об’єднань загальноукраїнського рівня. Служителі звернулися до вірян, щоб закликати до постійної молитви про Україну.

Голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ Валерії Антонюк у своєму відеозверненні до віруючих наголосив:

«Бог покриє землю благодаттю та милістю тоді, коли християни стануть на коліна перед Ним і будуть постійно молитись». «Україна переживає час великих потрясінь, кризи та викликів. Ми потребуємо мобілізації в молитві. Адже багато молитви – багато сили. Мало молитви – мало сили», – зауважив служитель.

Приєднуйтеся до молитовного руху «Заступники України» за цим посиланням: https://molytva.org.ua/account

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Валерій Антонюк закликає долучитися до ініціативи молитовного руху «Заступники України»
140560161_4005557162798260_6998039015124371396_o

АДРА Україна та UNICEF Ukraine покращили водопостачання для 1240 жителів с. Нікольське Нікольського району Донецької області шляхом відновленням свердловини та збільшенням об’єму води.

Про це пише ADRA Ukraine на своїй сторінці в Facebook.

Було виконано бурові роботи та відкачку до повного освітлення води, дезінфекцію, монтажні роботи водопідйомного обладнання, укомплектовано шафу керування, підвищено дебіт свердловини з 3 до 9 метрів кубічних на годину.

Роботи здійснено в рамках проекту «Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селі та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)», здійснюється за фінансової підтримки уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Unknown

Стартував прийом заявок на конкурс християнських онлайн-проєктів, спрямованих на благовістя. Конкурс ініціювала організація FEBС Україна (їх представляє команда RadioM).

Про це пише Слово про Слово.

Перші десять учасників, які заповнять анкети і розкриють мету та ідею проєкту, отримають підтримку у вигляді місячного просування рекламних постів у фейсбуці на сторінці проєкту. Завдяки таргетингу і платній рекламі цей євангелізаційний контент побачить бажана аудиторія в соцмережі.

Організатори конкурсу розповіли про цілі конкурсу:

«Християни шукають нові шляхи та формати для благовістя, закидають «свої тенета» в інтернет, транслюють богослужіння в соцмережах, знімають подкасти для ютуб-каналів, проводять вебінари. Це дуже важливо в умовах пандемії. Разом з цим часто контент залишається непоміченим, без переглядів та відгуків аудиторії».

За їхніми словами, ще однією складністю є брак знань та ідей або відсутність взаємодії з новою аудиторією (коментарі, відповіді на питання і запрошення людини до церкви). Завдяки конкурсу можна виявити проєкти, які націлені на світську аудиторію, вибрати ті, які потребують підтримки і запустити для них рекламні кампанії, поділитися досвідом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голосуйте за «Християнський хіт–2020»: в Україні запустили музичний чарт

Крім просування постів проєкту, у конкурсантів буде можливість поділитися ідеєю в ефірі RadioM. Всіх інших учасників очікує консультація з розвитку медіапроєкту. Варто зазначити, що бюджет на рекламу обмежений, тому тільки перша десятка проєктів отримає допомогу на даному етапі.

Умови участі:

 • Онлайн-проєкт може представляти окрема людина, організація або церковне служіння, але обов’язково від помісної церкви.
 • На конкурс можна подати контент різних онлайн форматів:

– ряд відеопрограм: ролики, відео або інфографіка, фільми, сюжети;

– формати періодичних LIVE або прямих трансляцій;

– онлайн-курс для невіруючих людей (світська аудиторія);

– програма з пастором, формат «питання-відповідь», дискусії, ток-шоу в ефірі;

– листування через чат-боти з метою євангелізації тощо.

 • Реклама буде налаштована на певну геолокацію на офіційній сторінці проєкту учасника в фейсбуці.

Для цього необхідно:

 1. Горіти бажанням приводити людей до Христа.
 2. Показати перші результати та мати мету подальшої роботи проєкту.
 3. Заповнити та надіслати заявку з докладним описом.
 4. Бути готовими надати статистичний звіт та взаємодіяти з новою аудиторією.

Після розгляду анкети з вами зв’яжеться куратор для обговорення деталей. Організатори мають право відмовити, якщо опис не буде відповідати вимогам.

Для докладної інформації зв’яжіться з нами за телефоном +38 (067) 211 02 43

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: