Знімок екрана 2020-10-09 о 14.23.26

Книга для дітей «Божий злочинець»: справжня історія про Вільяма Тіндейла і Біблії доступна для завантаження в Інтернет.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на «Голос мучеників».

Книга розповідає про Вільяма Тіндейла, мужнього героя віри, який вважав, що Біблія повинна бути доступна для всіх людей, і був готовий порушити закони того часу багатьох країн Європи, щоб досягнути цього.

Завантажити книгу в форматі pdf можна за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Kniga-1024×509
hkk

Наприкінці літа вийшла книга молодої української християнської авторки «100 ідей для молоді». Криголами, конкурси, ігри з Біблії, ігри для малих груп та інші ідеї – те, чого завжди бракує для корисного й активного спілкування, увійшли до цієї збірки.

Окрім українського читача, книгою зацікавилися в Росії, Білорусі, Казахстані, США, Канаді, Румунії, Узбекистані, Молдові, Ізраїлі, пише пресслужба ВСЦ ЄХБ.

«100 ідей для молоді» має як друковану, так і електронну версію.

Авторка книги – 25-річна Наталія Паладі з Ізмаїла Одеської області. За фахом вчителька математики, Наталя упродовж десяти років ретельно збирала матеріал із 40-ка християнських таборів, у 24-х з яких була координатором.

«Якось все бракувало часу для створення книги, а карантин став гарною нагодою для цього», – каже Наталя.

erteryu

А нещодавно вийшла у світ новинка цієї ж авторки – «100 запитань у картках». Книга може стати гарним знаряддям для молодіжних спілкувань, зустрічей, заходів, сімейних вечорів тощо. Також на допомогу служінню з дітьми авторка пропонує дві електронні книги: «50 загальнотабірних ігор» та «100 ідей для дітей».

З усіх питань можна зв’язатися безпосередньо з автором: 068 897 88 45

Наталя Паладі Viber, Telegram  – 068 897 88 45, Instagram – ms_npalady

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

maxresdefault-6

Працівників і волонтерів християнських таборів запрошують на Міжнародну конференцію Асоціації християнських таборів.

Захід відбудеться 5-7 листопада 2020 року на онлайн-платформі ZOOM.

«Ми віримо, що ReCamp-2020 буде особливим благословенням для вашого табору. Ми підібрали актуальні теми від експертів-практиків; придумали велику кількість практичних завдань і зібрали лідерів з безцінним досвідом із різних країн», – зазначають організатори.

Участь в конференції є платною і вимагає попередньої реєстрації. Більше інформації щодо навчальних пакетів, курсів та програми конференції – на сайті.

«Коронавірус підштовхнув старше покоління до усвідомлення того, що світ все-таки дійсно змінюється й онлайн-навчання і спілкування вже давно стали частиною життя наших дітей і молоді. І ось коли потреба у віртуальній роботі вийшла на передній план, ані школи, ані табори, ані гуртки виявилися не готові до такого повороту справ. Сам формат навчання, який вас очікує на цій конференції, покликаний показати одну з безлічі моделей, що дозволяють забезпечити інтерактивну подачу матеріалу, роботу в групах і навіть знайомства і соціалізацію», – йдеться на сайті.

Асоціація християнських таборів України була заснована в 1996 році і об’єднує християнські табори, громадські організації та окремих християн. Асоціація є міжконфесійним служінням та входить до складу всесвітнього альянсу християнських таборів Christian Camping International, який існує вже понад 60 років.

Лише минулого року через семінари української Асоціації пройшло понад 3000 працівників християнських таборів.

«Наша команда – це люди, які мають 20 і більше років досвіду в табірному служінні. За 70-річну історію Асоціація накопичила величезний досвід, який передається з покоління в покоління. Ми оновлюємо інструменти й методи, але мета нашого служіння – нести благу звістку – залишається головним орієнтиром», – додають в асоціації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ReCamp-2020: служителів християнських таборів запрошують на міжнародну конференцію
GMK-Kitai–800×445

У 2020 році 4000 наборів «Недільної школи в коробці» були розподілені домашніми церквами серед дітей та сімей по всьому Китаю.

Про це розповіла представник організації «Голос мучеників-Корея» д-ра Хен Сук Фолі, повідомляє invictory.com.

«Кожен набір « Недільної школи в коробці» містить дитячу Біблію, відеоплеєр і різні цифрові матеріали для навчальної програми, складеної таким чином, щоб дорослий з будь-яким рівнем освіти міг використовувати її для вивчення з дитиною Старого і Нового Заповітів, — говорить представник Фолі.— концепція «Недільної школи в коробці» була запропонована керівниками церков Китаю. Вони сказали нам, що найбільша загроза для китайської церкви — це зусилля уряду, спрямовані на те, щоб церкви або батьки не могли дати дітям християнське навчання й виховання. Таким чином, ці керівники розробили проєкт, для здійснення якого необхідно було придбати легальну християнську літературу, доступну в різних регіонах Китаю, укомплектувати в набори, а потім поширювати через підпільну мережу, передаючи набори батькам-християнам для навчання своїх дітей».

Представник Фолі заявила, що роль «Голосу мучеників-Корея» в проєкті полягала в матеріальному забезпеченні 5000 комплектів «Недільної школи в коробці», які запросили керівники церков Китаю, щоб роздати їх сім’ям у 2020 році. Організація виконує свою частину роботи залучаючи людей, готових надавати пожертви, партнерські організації та сестринські місії Голоси мучеників по всьому світу. Вартість одного набору становить 75 000 KRW (близько $ 64) і розрахована в середньому на навчання семи дітей. Представник Фолі говорить, що залишилося зібрати кошти на 60 комплектів з 5 000.

За словами представника Фолі, зібрані кошти перераховувалися в Китай якомога швидше, що дозволило розподілити понад 4000 комплектів на цей момент, навіть в умовах пандемії.

«Немає центрального координаційного пункту, багато співробітників по закупкам, збірці й розподілу працюють незалежно один від одного, не знаючи один одного і перебуваючи в різних точках Китаю. Таким чином, навіть, якщо одна частина роботи мережі буде порушена, інші зможуть продовжити працю без труднощів. Така стратегія дозволила здійснити масштабний розподіл навіть під час коронавірусу, деякі комплекти були доставлені сім’ям з дуже віддалених районів Китаю, що робить цей проєкт унікальним і особливим».

Представник Фолі говорить, що організація продовжує отримувати листи подяки від сімей, які отримали комплекти. Ось деякі з них:

«Ми отримали відеоплеєр, і ми дорожимо любов’ю наших братів йсестер! Наше духовне життя, завдяки плеєру, збагачується й оновлюється — житель провінції Юньнань»

«Дякую за вашу щедру допомогу і дякуємо нашому Господу за те, що Він дав нам ці подарунки через вас. Ми ще раз відчули любов від вас й від Бога. Ми будемо добре використовувати подарунки, щоб вони стали благословенням для інших — житель провінції  Шаньсі»

«Ми отримали ваше пожертвування любові,  ми вам дуже вдячні за це. Нехай благословить вас Господь! Ми подбаємо про ваші подарунки і будемо добре використовувати їх в нашому євангельському служінні. Будь ласка, також моліться за нас. Спасибі. Нехай буде з вами Божа благодать — житель Внутрішньої Монголії (автономний район в Китаї)»

«Хоча ми не знаємо один одного, але ми тісно поєднані любов’ю Христа, будучи Одним Тілом. Комплекти були отримані й роздані в руки як літніх неписьменних, так і маленьких дітей християн. Це так прекрасно — посилати їм інструменти, щоб вони могли більше слухати Євангеліє, щоб це принесло їм рясні духовні благословення! Так пам’ятає Господь вашу любов і нехай ваші люблячі серця надихають людей любити Господа більше, щоб наш Спаситель Господь Ісус Христос міг отримати всю славу і хвалу! — житель провінції Шеньсі»

Представник Фолі просить молитися про духовне зростання кожної дитини, яка вже отримала комплект, а також про захист тих, хто буде роздавати комплекти, що залишилися.

«Будинок — це те місце, де відбувається головна битва за віру в будь-якій країні в кожному поколінні віруючих», — каже представник Фолі. «Якщо віруючі батьки не матимуть комплексних і ефективних засобів для виховання своїх дітей у вірі, ці діти стануть в перші ряди гонителів церкви в найближчі кілька років».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

45831038_347171306045674_6732962729469935616_o

Сезон недільної школи розпочато! Хоч іще достеменно невідомо, що чекати попереду через карантинні обмеження, проте саме сьогодні час діяти. І починати треба наживо чи онлайн, не дивлячись на умови. Діти потребують Христа. У цей нестабільний час християни повинні продовжувати насаджувати Слово Боже, яке ніколи незмінне та завжди актуальне.

Якщо ви ще зволікаєте з утворенням недільної школи, керівник комітету дитячого та підліткового служіння баптистів України Ольга Миронюк наводить лишень кілька базових аргументів на її користь, йдеться на сайті ВСЦ ЄХБ.

Недільна школа – інструмент благовістя

Ті цінності, які ми закладаємо сьогодні, формують молоде покоління. Саме на нас відповідальність зрощувати нових лідерів, вчителів, служителів. Це надзвичайно важлива та відповідальна місія. Ми маємо передати ту віру, яку одного разу отримали та зберегли. Ми ведемо боротьбу за душі юних послідовників, які живуть у час, коли з кожним днем все більше і більше нівелюються християнські чесноти і моральні цінності.

Недільна школа – фундамент тісних взаємин із дітьми

Це можливість дітям зав‘язати стосунки як з однолітками, так і вчителями. Це найкращий спосіб впливати на своїх вихованців, будувати довіру та мати зворотну комунікацію. Це міст, який сполучає церкву з молодим поколінням.

Недільна школа – це двері до церкви не лише для дітей, а й для батьків

Недільна школа – це двері до церкви, які відкриті не лише для дітей, а й для їхніх батьків. Недільна школа є комунікатором, що виконує посередницьку функцію між церквою та батьками, які ще не знайомі з Христом.

Недільна школа – процес постійного росту і навчання

Отримані знання діти можуть з легкістю застосовувати у житті, оскільки способи та методи, якими їх навчають, спеціально розроблені для практичного застосування. Діти мають можливість засвоювати біблійні істини таким способом, який є для них найбільш зрозумілим. Вчителі також навчаються разом з дітьми, адже діти часто можуть слугувати прикладом для дорослих.

Недільна школа – це теперішнє і майбутнє

Недільна школа є тим зерном, яке проростає не завжди одразу, проте неодмінно у майбутньому приносить свої плоди. Недільна школа – це рушій діяльності церкви, це та її частина, яка не дозволить церкві закінчити своє існування!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суперкнига запустила безкоштовний курс “Недільна школа в твоєму смартфоні”

Знімок екрана 2020-09-09 о 16.36.09

Американець Роберт Кенні на своєму YouTube-канал «Dad, how do I?» («Тату, а як?») прочитав книгу християнського письменника та пастора Макса Лукадо.

Про це повідомляє ІА Світогляд з посиланням на YouTube-канал «Dad, how do I?».

Цей канал був створений для тих, хто ріс або росте без батька. Роберт Кенні викладає відеоінструкції та вчить голитися, прасувати, зав’язувати краватку, лагодити туалет, міняти шини та читає казки на ніч.

Книга «Ти особливий» написана Максом Лукадо, американським автором та пастором церкви Oak Hills в Сан-Антоніо, Техас.

У книзі розповідається про казкове містечко Веміксвіль, де живуть маленькі дерев’яні чоловічки веміки. Кожен день вони займаються одним і тим самим: вішають один на одного наклейки. Талановиті, розумні й красиві веміки, зроблені з найкращого дерева, отримують золоті зірки, а менш обдарованим і нескладним, з блідою фарбою, дістаються тільки сірі плями. Саме таким і був Панчінелло. Майстер, покровитель міста Веміксвіль, допомагає зрозуміти Панчінелло, наскільки він особливий, незалежно від того, що думають про нього інші жителі містечка.

Це живе послання, звернене до кожної дитини: навіть якщо світ дивиться на них з байдужістю, Бог любить і цінує їх такими, якими вони є.

Суспільство говорить дітям: «Ти особливий … якщо ти талановитий, красивий і розумний».
Бог каже: «Ти особливий без жодних умов».

Тільки на ці слова відгукнеться крихке серце дитини. Йому як повітря необхідно чути: «Ти дорогоцінний в Його очах».

До речі, ілюстратором малюнків в книзі є Сержіо Мартінес. Він народився в Мексиці, навчався живопису в Парижі, працював артдиректором й ілюстратором на трьох континентах. Був позаштатним співробітником видавництва Волта Діснея та інших великих видавництв. Своїми ілюстраціями Мартінес оживив такі знамениті зразки класичної літератури, як «Пітер Пен», «Піноккіо» і «Різдвяна пісня».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американець запустив YouTube-канал для тих, хто росте без батька, «Тату, а як?»

«Ти особливий»: на своєму YouTube-каналі американець прочитав книгу християнського автора для глядачів, які росли без батька
children-school-poems

29 серпня 2020 року відбулась щорічна благодійна акція «Рюкзачок Милосердя», організована Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

Про це повідомляє Релігія в Україні.

Молебень перед навчальним роком для дітей та їх батьків звершив ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі.

Перед початком святкового молебню ректор Київських духовних шкіл звернувся до присутніх дітей.

«Навчання завжди вимагає багато сил, багато напруги, багато ресурсів. Сьогодні з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Предстоятеля УПЦ вам, дорогі діти, будуть вручені подарунки, корисні для вашого навчання. Нехай Господь допомагає у вашому навчанні! — сказав єпископ Сильвестр. — Завжди пам’ятайте, що скільки ви вкладете праці, сил у ваше шкільне навчання, стільки ви зможете отримати в майбутньому, коли станете дорослими людьми».

Після чого Владика Сильвестр вручив дітям рюкзаки з необхідним шкільним обладнанням.

Мета акції, яку щороку проводить Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань, — надати допомогу малозабезпеченим, багатодітним, нужденним родинам, сім’ям переселенців та разом зібрати дітей до школи.

«В цьому році до нас звернулося понад 30 сімей, у яких виховується більше як 70 дітей. Це сім’ї багатодітні, переселенців, родини, де є дітки з інвалідністю — розповів протоієрей Сергій Екшиян у коментарі Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ. — Найбільш бюджетний набір школяра на сьогодні коштує близько 1000 гривень. Для багатьох родин, особливо багатодітних, зібрати дитину в школу самотужки досить важко».

Голова Місії також повідомив, що наступного тижня ще 20 дітей отримують допомогу від Української Православної Церкви. «В нас є ще звернення від організації багатодітних сімей “Діана”. Вони просять допомогти дітям, які йдуть в початкові класи — близько 20 школярів», — зазначив священнослужитель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акція «Перший портфелик»: на Івано-Франківщині збирають канцтовари малозабезпеченим дітям

image.jpgм

На жаль, для покинутих дітей з притулків спогади про батьківський дім не завжди теплі та приємні. Однак усім потрібне місце, куди хочеться повертатися. Такий будинок для хлопців-сиріт створив брат Руслан Марків на Львівщині.

Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.

Родинний дім «Жива перлина» створив Руслан Марків у селі Бортники, що на Львівщині. Там одночасно перебувають приблизно 30 дітей. Детальніше про це — у програмі «Рідні» на 24 каналі.

Ми хотіли створити не інтернат, а велику родину

За словами Руслана Марківа, він з колегами не хотів створювати ще один інтернат в Україні чи конкурувати з державними інтернатами. Вони не хотіли показати, що приватний буде краще працювати, ніж державний. Вони взагалі не хотіли бути інтернатом.

«Ми хотіли створити сім’ю, велику родину, де діти зможуть почувати себе безпечно, де будуть покриті всі їхні потреби: фізичні, емоційні, духовні, психологічні. Де вони зможуть повноцінно розвиватися, вирости свідомими, щасливими громадянами своєї країни», — сказав директор будинку Руслан Марків.

«Приїжджаю сюди, як до хати», — каже Сергій.

Хлопці, які прийшли жити у родинний дім з дитячих будинків, запевнили: тепер не уявляють собі, де було б краще відсвяткувати Різдво, ніж в Бортниках. Для них це рідний дім.

Один з хлопців, який виховувався у цьому будинку, — Віталій. Зараз йому вже виповнилось 18 років, він навчається та працює, живе окремо. Однак досі приїжджає у Бортники. За його словами, Руслан Марків завжди радий чекати усіх хлопців.

«Він ніколи не сказав: «Тобі 18 років, ти повнолітній, все, будь ласка, не приїжджай ніколи». Він завжди радий бачити, як людина росте, як розвивається», — запевнив Віталій.

Хлопець розповів, що їх наставник завжди дуже радий, коли хлопці приїжджають у Бортники та діляться своїми перемогами у житті. Зокрема, Руслан Марків завжди радіє за Віталія, коли той закінчив сесію без талонів, отримав гарну роботу та заробляє гроші.

«Він каже, що йому не треба дякувати. Він хоче нас колись в майбутньому, в один прекрасний момент, побачити у щасливій сім’ї. Треба мати покликання, щоб передати свою любов попри особисті проблеми. Він передає її дітям, які абсолютно чужі», — зазначив Віталій, вихованець будинку.

Значна частина дітей, які виховуються у будинку, не пам’ятають своїх біологічних батьків. Деякі згадують, однак ці спогади неприємні.

Спогади вихованців будинку про біологічних батьків:

18-річний Павло:

«Я з Яворова. Ну, я не знаю, чи я з Яворова, але в документації написано, що я з Яворова, хоча я там ніколи не був. Своїх біологічних батьків я не знаю, я лише про них чув».

18-річний Сергій:

«Я знаю, що в мене є тато, мама була. Маю сестру рідну. А сам з дитячого будинку».

21-річний Віталій:

«Є соціальна служба у Львові, яка займається дітьми. Хтось, мабуть, зробив звернення про те, що дитина живе і виховується в поганих умовах. У дитячий садочок мене забрали, а звідти вже забрав мене Руслан (директор будинку у Бортниках — 24 канал)».

Потрапляють у родинний будинок у Бортниках зазвичай з державного дитячого інтернату.

«Нас покликали всіх до директорки, в її кабінет. Там познайомили з Русланом і запитали, чи ми хочем з ним жити. Чесно кажучи, я хотів. Якась така дитяча радість і водночас тривога: ти не знаєш куди ти їдеш, що відбувається», — розповів Віталій.

Павло розповів, що після приїзду у Бортники він побачив, що там живуть 15 хлопців-підлітків. Павло був значно меншим. Хлопці одразу почали екскурсію для своїх нових співмешканців та, можна сказати, братів. Вони ознайомлювали їх з територією, водили на ферму, показували корів.

«Хлопці були старші, я малий. Я там всіх боявся, дивився на всіх вгору. Однак ми всі там були рівні, тому що кожна дитина, яка перебуває в Бортниках або перебувала, мала якісь проблеми з батьками», — зазначив Віталій.

Дітей привчають до любові, поваги та праці

Діти після школи обіцяють та виконують деяку роботу. Пізніше граються іграшками. О 19:00 ідуть на вечерю.

«Тоді ми йдемо на молитву, пізніше чистимо зуби, миємо ноги. В п’ятницю, суботу і неділю ми можемо дивитися телевізор, але це по щоденнику — хто заслужив», — розповів 10-річний Іван.

Руслан Марків зазначив, що у їхньому будинку обов’язковою є дисципліна.

«Без дисципліни з такою кількістю дітей — неможливо. Треба прислухатися, що вимагається, які в нас правила, що ми очікуємо від них. За свої вчинки брати на себе відповідальність. Не уникати і на когось не перекидати», — пояснив директор будинку.

Вихованець будинку Павло згадав, що Руслан Марків завжди вчив його бути серйозним і ставитися до людей так, як він хоче, щоб ставилися до нього. Дітей вчать також поважати одне одного, любити, підтримувати.

«Навчаємо бачити проблеми інших, жити в колективі, прощати», — додав Руслан Марків.

21-річний Віталій наголосив, що у будинку завжди привчали до роботи. Завжди готували до того, що треба все життя працювати, адже «ніхто просто так шматочок хліба не дасть».

«Я пам’ятаю до сьогодні, як в нас були качки і я доглядав за ними. Руслан платив якісь пару гривень, наприклад. Це було для того, щоб в нас розвивати ту відповідальність, що зранку треба їх погодувати і відкрити. Ввечері — закрити», — розповів Віталій.

 «Руслан замінив мені батька, я ніколи не відчував любові»

Вихованці будинку з вдячністю ставляться до директора будинку. Деякі вважають його своїм батьком.

«Думаю, що Руслан мені замінив батька, тому що я ніколи не відчував тої опіки і любові», — заявив Павло.

Віталій також сказав, що готовий сміливо заявити: Руслан для нього як рідний батько.

«Він був строгий і є строгий, але я йому завдячую, тому що без цієї дисципліни, можливо, я б був зовсім інший сьогодні», — підсумував вихованець будинку.

18-річний Павло ствердив, що за час проживання у Бортниках його життя дуже змінилось.

«Мені доводилось спілкуватися з дітьми, які закінчили справжній інтернат, і вони розказували, які компанії в них були, скільки вони в поліції відчитувались. Мені здається, що зі мною таке саме б було», — пояснив хлопець.

«Перед університетом я закінчив училище. В нас були діти з інтернатів. Наркотики, алкоголь, гуляння, райони і так далі. Абсолютно ніякого виховання, і в кінцевому результаті вони навіть не закінчили навчання», — поділився історією Віталій.

Марків: «Родинний дім — це моє життя, моя сім’я»

Вихованці будинку розуміють, що чужа людина ніколи не зможе передати ту любов, яку дають рідні батьки. Однак діти впевнені, що Руслан Марків максимально старається передати любов та милосердя тим дітям, які цього потребують.

«Для мене це є велика родина. Це є моє покликання, моя праця, моя сім’я, моє життя», — запевнив Руслан Марків.

«Все-таки родинний дух в нас дуже хороший. Я можу це засвідчити прикладами дітей. Їхніми вчинками. У нас було принаймні 5-6 випадків за час моєї праці тут, що діти мали можливість піти в інші заклади. Вони мали можливість піти в родину жити», — додав він.

Директор будинку розповів історію, коли сім’я з Італії хотіла всиновити когось з дітей, однак ті відмовлялися.

«Вони йшли на контакт з цими людьми, вони проводили якийсь час. Вони їх забирали до себе на вихідні, наприклад, купували їм подарунки, спілкувалися. Хлопці казали: «Все гарно, мені подобається ця родина, але я хочу бути тут, мені тут добре. Я не хочу нічого змінювати», — зазначив Марків.

Діти мріють створити у майбутньому теж такий родинний будинок та опікуватись дітьми-сиротами. Руслан Марків наголосив, що офіційно він відповідальний за дітей до повноліття. Після цього вже немає юридичної відповідальності, але існує моральна. Діти приїжджають у будинок свого дитинства дуже часто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пастор і громадський діяч Геннадій Мохненко усиновив 34-ту дитину

Не інтернат, а велика родина: на Львівщині чоловік створив батьківський дім для хлопців-сиріт
5-мов-любові-до-дітей_13

Благодійний фонд «Таблеточки» і Освіта.ua знову запрошують освітян і батьків взяти участь у щорічній акції «Благодійність замість квітів» і допомогти дітям, які хворіють на рак.

Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.

Вчителі та адміністрації закладів освіти можуть запропонувати учням на 1 вересня обмежитися одним букетом від класу, а решту коштів, які планувалося витратити на квіти, спрямувати на благодійність.

Батьки можуть розказати дітям про благодійність, запропонувати разом допомогти тим, хто зараз бореться з важкою хворобою, і подарувати вчителю віртуальний «добрий» букет замість звичайного, який швидко зів’яне.

Як взяти участь в акції?

  • На сайті https://shop.tabletochki.org/обрати віртуальний букет на комфортну суму від себе особисто або від класу чи кількох класів;
  •  Зробити благодійний внесок на вказану суму;
  • Перевірити пошту, яку вказано при оформленні внеску. Там буде сертифікат для вчителя, який можна роздрукувати і подарувати, а можна переслати онлайн.

Наприкінці акції на електронну пошту прийде звіт від «Таблеточок» про реалізацію програм допомоги.

Минулорічні акції «Благодійність замість квітів» загалом зібрали на допомогу дітям більше 1000000 гривень.

Рак надовго ставить дитинство на паузу. І навіть дистанційно навчатися дуже важко через постійні процедури та погане самопочуття. Давайте разом допоможемо дітям швидше повернутися до школи здоровими! Долучайтеся до акції!

«Таблеточки» — благодійний фонд, який з 2011 року надає допомогу українським онкохворим дітям і їхнім сім’ям. Фонд працює в чотирьох напрямках: системна допомога 19 дитячим онковідділенням; адресна допомога родинам; розвиток медичного персоналу; захист прав пацієнтів. За 9 років роботи фонду понад 4500 сімей отримали адресну допомогу. Детальніше про роботу фонду — на сайті: https://tabletochki.org/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акція «Перший портфелик»: на Івано-Франківщині збирають канцтовари малозабезпеченим дітям

Знімок екрана 2020-08-26 о 10.40.57
sos_ryukzak_dobra_insta-1536×1536

До 1 вересня «СОС Дитячі Містечка Україна» запускає благодійну ініціативу «Рюкзак добра».

Про це пише Всеукраїнський Собор.

Переддень шкільного року для дітей — це приємні клопоти і радісні покупки, особливе місце серед яких займає новий рюкзак та шкільне приладдя: яскраві олівці та фломастери, красиві альбоми, зошити з улюбленими героями та багато іншого.

Але, на жаль, відчути радість від приємних шкільних покупок можуть не всі.

449 дітей з прийомних та вразливих родин, якими опікується організація, не мають базового канцелярського приладдя. 292 дитини можуть піти до школи без рюкзаків.

«СОС Дитячі Містечка Україна» просить підтримати дітей-сиріт та дітей з родин у скруті та долучитися до благодійної ініціативи «Рюкзак добра».

Вартість одного канцелярського набору складає 500 гривень, до нього входять: зошити, ручки, олівці, пенал, лінійки, фломастери, фарби, альбом для малювання, пластилін, ножиці, гумка, точилка для олівців, клей, кольоровий папір, папки. Середня вартість одного шкільного рюкзака — 600 гривень.

Ви можете допомогти грошовим внеском з картки через сайт https://sos-ukraine.org/ або на рахунок UA 703005280000026007455032996 (Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна, Код ЄДРПОУ 34183275, призначення платежу «Благодійна допомога на потреби прийомних родин та сімей у складних життєвих обставинах»).

Організація буде рада прийняти допомогу й у іншій формі: канцтовари, шкільні рюкзаки, спортивна форма, шкільний одяг, взуття, ноутбуки, комп’ютери, планшети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні створили благодійний онлайн-магазин, де можна купити мамині обійми хворим дітям

sos_ryukzak_dobra_insta-1536×1536