photo_2022-12-09_19-21-07

В межах Відкритого простору дії «Християни для України» пропонуємо Вам долучитися до ініціативи «Різдвяний подарунок» зі створення різдвяних подаруночків для дітей! Ви можете зробити це як від себе особисто, так і запропонувати своїм друзям чи членам церков долучитися до цієї ініціативи.

Усі діти люблять подарунки! Для них це один з головних проявів любові. У таких страшних обставинах любов — це єдиний дієвий засіб захистити наших дітей від руйнівних травм війни і зберегти їм дитинство. Особливо це стосується тих із них, хто мешкає в гарячих точках України, і тих, хто втік від війни в інші регіони. Влаштуймо дітям Різдвяні свята з подарунками! Впевнені, що навколо Вас є діти, які мають потребу, щоб хтось став для них промінчиком світла і тепла у цей різдвяний час.

«Якщо Вам потрібні поради про те, як можна організувати такий проект у себе в церкві або про те, як знайти дітей, для яких Ви це можете зробити, напишіть нам для більш детальної інформації: +48 537 463 435 Ян (Телеграм)», – закликають організатори.

Ось список ідей для Різдвяного подарунка:

– Біблія
– шарф, шапка, рукавички
– теплі шкарпетки (діти зараз по-особливому потребують тепла)
– резинки/приколки для волосся
– гребінець
– зубна щітка та паста
– цукерки/шоколад
– книжки
– лялька, машинка
– невеличкий музичний інструмент
– кольорові олівці, маркери, ручки, фарби
– блокноти, стікери, наліпки
– розмальовки
– ліхтарик
– LED гірлянда
– конструктор LEGO, кубики
– надувні кульки
– інтерактивні ігри
– настільні ігри

rizdvyana-programa-1024×733

Комітет дитячого та підліткового служіння спільно із командою луцької церкви «Дім Євангелія» розробили програму триденного зимового табору для дітей 6-11 років.

«Викрадене Різдво» — це детальний посібник для тих, хто служить дітям України. Програма покликана допомогти дітям зрозуміти справжнє значення та цінність події Народження Спасителя людства і не втратити її серед усього другорядного.

YouTube – Очима школярів (2)
У фонді «МИ ПОРУЧ.ЮА» в Чернівцях пройшла акція «Кіндер-бокс для школяра», тема якої була «Разом до перемоги». Діти вивчали Біблійні принципи перемоги, отримували корисні подарунки та ділились своїми мріями.
 
Їх щирі та кумедні роздуми зафільмували у відео.

https://youtu.be/EGVzShfVB5U

Дітлахи, якого б віку вони не були, – наші промінчики світла та любові, на долю яких випало жити за темних часів війни.

Щоб підтримати та звеселити їх сердечка, команда фонду «МИ ПОРУЧ.ЮА», разом з партнерами та благодійниками влаштовує різноманітні дитячі акції та конкурси, спілкується з малечею на майданчиках, парках та безпосередньо в офісі фонду.

 

Акція «Кіндер-бокс для школяра», з темою «Разом до перемоги», що відбувалась у вересні, не стала винятком!

Спочатку, школярі мали прочитати історію про Йосафата і надіслати відповіді на питання про те, що допомогло народові отримати перемогу у війні, а потім –  прийти в офіс фонду за подарунками. Це були дуже доречні канцелярські набори, придбані за сприяння громадської організації «Майбутнє».

«У щоденній метушні фонду ми все ж виокремили спеціальний час, щоб не лише подарувати кіндер-бокси, але й зафільмували їх неймовірні, щирі, кумедні, глибокі роздуми по темі історії на камеру» – натхненно розповідає Оля Палій, координаторка дитячих проектів у фонді «Ми поруч.ЮА».

Більше 100 діток-переселенців з Харкова, Маріуполя, Попасного, Одеси, Рубіжного, Миколаєва, Херсону, Краматорська, Криму, Луганська, Києва, Донецька, Запоріжжя, Слов’янська взяли участь в проекті.

На відео діти повідали про свої мрії, ділились думками про довгоочікувану перемогу і про те, як вони уявляють Україну майбутнього.

Організатори проекту висловлюють величезну подяку усім батькам дітлахів, які терпляче допомагали в зйомках, а також волонтерам та партнерам, завдяки яким  проект став можливим.

 
 
Про перемогу та майбутнє України очима школярів: У фонді «МИ ПОРУЧ.ЮА» пройшла акція
photo_40@07-07-2022_13-40-26

Влітку діти мають відпочити, але це літо для всіх стало особливим. Через війну мільйони українських жінок і дітей залишили Україну та перебувають в державах Євросоюзу, а найбільше — в Польщі.

Нові побутові умови, стрес і невизначеність негативно вплинули на ускладнений війною процес навчання. Також далися взнаки попередні два роки з дистанційною освітою через пандемію, що було серйозним викликом для дітей та педагогів. Перед українськими родинами гостро стоїть питання освіти дітей в кризовій ситуації, тому сформувалася потреба організації системної допомоги дітям наздогнати чи повторити матеріал, а також мотивувати навчатися далі.

Фонд «Східноєвропейська Реформація» у співпраці з місцевою євангельською церквою «Боже Світло» розпочали Благодійний літній освітній проект в Любліні для українських дітей. Серед біженців є педагоги, які погодилися допомогти учням покращити  рівень знань з основних предметів.

Літній освітній проект не є школою у звичному форматі. Це 2-місячна підготовка до продовження навчання, згідно з українською програмою у вересні. Протягом цього періоду діти шкільного віку можуть покращити свої знання з таких освітніх дисциплін як українська мова та література, математика й інші точні науки, історія України, іноземні мови, а також проводяться заняття для молодших школярів. Навчання відбувається малих групах та індивідуально, що оптимально для найефективнішого засвоєння знань.

Окрім цього діти розвивають музикальні здібності, займаються спортом і раціонально осмислювати основи християнського віровчення (в період освітнього проекту діє біблійний клуб для підлітків «Розумна віра»). Вони навчаються, спілкуються, граються, дискутують. Це новий досвід для всіх: дітей, батьків, педагогів і маємо позитивні очікування, що разом проведений час допоможе біженцям морально й психологічно відновитися, побачити Божу милість, знайти оптимізм і радість навіть на тлі не завжди радісних новин.

Джерело: Сайт «Християни для України»

291439203_5056468074481786_8161293996288298402_n

З 27 червня по 1 липня територію Ірпінської біблійної церкви заполонили гамірні дітлахи та радісні підлітки. Адже саме тоді церква проводила денний табір «Майбутнє України».

Про це інформують на сторінці ІБЦ в фейсбуці.

Кожного дня більше 600 дітей і 100 підлітків розважались, займалися спортом та більше пізнавали Бога у таборі. Основним гаслом тижня організатори обрали біблійний вірш «не бійся, з тобою бо Я» Ісая 41:10. Цей вірш червоною ниткою проходив у розмовах, біблійних історіях та молитвах.

Дітям служила невтомна команда з більше 100 волонтерів. Окрім членів Ірпінської біблійної церкви до команди приєднались люди з усієї України. Християни зі Львова, Рівного і та інших міст, дізнавшись від своїх друзів про табір, приїхали послужити та принести трохи радості ірпінським дітлахам. Деякі з них жили під окупацією, деякі були змушені виїхати з батьками на Західну Україну і за кордон, щоб зберегти життя від бомб і російської навали.

289989956_5056383141156946_4198244605091703545_n

Музика, лего-конструювання, експерименти, спортивні ігри, батути, інше – цього року в денному таборі «Майбутнє України» на дітей чекало чимало станцій.

Найменші дітки від 0 до 4 років були дуже-дуже зайняті на дитячому святі. І це була улюблена станція фотографів. Щодня близько 15 малюків «приходили» – приїжджали у колясках, приномились на ручках чи приїжджали на самокатах на наш фестиваль.

Завдань у них була купа: розмальовувати, ліпити з пластиліну, відчути себе маленькими рибалками, полюючи на пластикову здобич, та познайомитися з іншими дітлахами.

Вихователі турбувались за малючків, а деякі матусі в цей час з користю проводили час, спілкуючись у кафе для мам.

290565784_5059007604227833_992325723088689233_n

Їх щодня впродовж цього тижня приходо близько 20-ти. Вони знайомились між собою, обговорювали різні теми, вигравали призи, робили поробки.

В понеділок жінки міркували над темою милосердя, а в середу обговорювали турботу Бога про кожного. У четвер роздумали над суверенністю Бога та говорили про Його заповіді. Під час творчих завдань мами робили декупаж, рамочки для фото, подарункове пакування та складали мапу України. Ну, і звісно, молились про наших захисників на фронті, про перемогу Україну та навіть співали патріотичні пісні.

Діти віком 7-12 років мали активнішу програму – квест по території, командні ігри, водні естафети. Також вони дізнавалися про види вибухівок, які, на жаль, непрошені гості залишили у місті, і тепер варто бути ду-у-у-у-уже пильним та обережним.

291453452_5056383127823614_1643190921614519690_n

Починалася вся ранкова програма з гімну України.

Пастори розповідали біблійні історії, продовжували молитвою за Україну та захисників.

В кінці дня діти разом зі своїми наставниками ще раз поверталися до біблійної історії та обговорювали у своїх групках про героїв (Естер, Давид, Немія, Єлисей), які переживали складні часи – як українці зараз – але продовжували покладатись на Бога.

«Ми хотіли підбадьорити дітей, що під час будь-яких випробувань потрібно надіятися на Бога та пам’ятати, що Він все контролює», – зазначають організатори. – Кожний день – це було окреме свято, вибух емоцій. А для нас, як організатора, було радісно спостерігати за радісними дітлахами, які не можуть дочекатися наступних розваг. Віримо, що наша команда подарувала дітям і підліткам незабутній час, трішки надії у майбутнє – частиною якого вони є і будуть. Та головне – через історії і свою турботу знайомила їх з нашим люблячим Господом Ісусом Христом», – підсумували в ІБЦ.

291335294_5056383134490280_3180173833948427967_n
kostopel1

На піку таборів помісній церкві не продихнути. У той час, як діти шукають собі пригод, церква використовує можливості наблизити їх до Божого вчення, навчити їх долати труднощі, подарувати надію, дати можливість активно та пізнавально провести час.

Так і в костопільській церкві на Рівненщині. 23-25 червня тут відбувався табір «Маленька перемога» від клубу «Майбутнє України». Про це пише сайт баптистів України.

Табір об’єднав понад 450 дітей від 5 до 16 років не лише з Костополя, а й діток-переселенців з усієї України.

Діяльність табору оберталася навколо тем: Домалюй Україні зірочку (кожна дитина цінна для Бога та для суспільства), Родинне дерево (сім’я – це задум Божий), Небесні джавеліни (методи боротьби зі страхами і переселенням).

Проходили великі ігри та водний спорт, безліч майстер-класів, міні-сценки та пісні.

Невід’ємною частиною кожної зустрічі було спілкування з батьками.

Команда працювала над тим, щоб донести до дітей біблійні істини. Кожна дитина почерпнула море любові, перебуваючи у таборі, і понесла її в свої родини.

kostopel
kostopel2
kostopel3
Рівне (4)

До Дня захисту дітей місіонери CITA провели у Рівному, Тернополі, Чернівцях та Миколаївській області свята для юних мешканців України, а також їхніх батьків.

Якого смаку дитинство? Солодкої вати та попкорну! А якого кольору дитинство? Кольору літа, сонця, веселих пісень та радості!

Три години мирного життя подарували місіонери «Христос є відповідь» мешканцям Рівного, влаштувавши справжнє свято дитинства разом із творчими колективами міста, які підготували концертну програму до Дня захисту дітей.

«Сьогоднішня подія приурочена до Дня захисту дітей, і нам із церквою «Христос є відповідь» вдалося у ці темні часи зробити діткам свято! Ми маємо 36 творчих колективів у місті, і ми розуміємо, що якщо артисти багато репетирують, але не виходять на публіку, вони втрачають мотивацію до своєї діяльності. За три місяці через воєнний стан дітям потрібно було вийти до глядача. Завдяки цьому святу ми змогли зберегти наші колективи. А ще, як писала Ліна Костенко, «що дозволяє не згасити дух, як не створені співаками пісні?», ми стали очевидцями, як людям потрібна моральна підтримка: вони вбирали творчість наших артистів, як земля після дощу. І це не пафос. Це добро, посмішки, танці, пісні! А як багато радості було, коли надули гірки та поставили батути! І все це безкоштовно! Нехай хоч і три години, але все ж таки ми влаштували мирне життя дітям міста», – поділився Юрій, художній керівник міського Будинку культури у Рівному.

Рівне (16)

«Мені сподобалося, що все було безкоштовно! Ми виступали, потім їли солодку вату та стрибали на батутах! Я хотіла б, щоб такі свята проходили ще!», – не приховує своєї радості Богдана, 11 років із Рівного.

«Враження супер! Мені дуже подобається ваше місто, ми вже місяць тут живемо, у нас троє дітей. Від цього свята – радість. Радісно бачити щасливих дітей, мати можливість показувати свої таланти. Дуже хороша організація свята», – розповіла Тетяна із Херсона.

Смаколики, ігри, надувні величезні гірки: безтурботно та весело провели час місцеві діти та діти-переселенці, а з ними їхні батьки на площі Філармонії у Чернівцях, хоч ненадовго забувши про війну.

Місіонери CITA-переселенці із Луганської та Донецької областей разом з іншими місіонерами, які організували свято, кажуть, що цією подією хотіли розповісти дітям про Божу любов і показати, що є Той, Хто їх дуже любить.

«Нашим завданням на святі для дітей було нагадати кожній дитині, що вона – особлива, тому що саме такою Бог створив кожну – Особливою!» – розповів Андрій Васенда, місіонер CITA, який організував святкування Дня захисту дітей у Тернополі.

Пізнавальна та захоплююча вікторина та такі бажані подарунки за правильні відповіді: місіонери в ігровій формі донесли Євангеліє ста діткам, що прийшли на свято, та порадували їх приємними сюрпризами!

А наприкінці для всіх почесних гостей було чаювання з печивом!

На Миколаївщині, в селі Дільниче на честь Дня захисту дітей місіонери «Христос є відповідь» організували спортивний майданчик, де дві команди змагалися, беручи участь в естафетах. Також у програму входила і «біблійна істина»! Усі отримали море позитиву та подарунки!

Дитячий наставник, а скоріше, друг для місцевих дітей, Раїса служить у Дільничому вже майже 20 років. На дитячі заходи її вихованці приводять своїх дітей, а через донесену Божу любов до дітей звертаються до Бога і  їхні батьки.

На дитяче служіння я ходила з 11 років, а тепер привела свою дитину, яка у захваті від свята! Та й узагалі всіх дітей тягне на це служіння!». Аня, мешканка с. Дільниче.

«Багато цікавого та корисного діти отримують на подібних служіннях. Тут і настанови дітям, як треба жити, вони отримують багато практичних знань, навичок, багато позитиву, радіють життю! Діти біжать на зустрічі як до себе додому, бо їм тут затишно! Я дуже вдячна організаторам за такі заходи», – мама та вчителька школи у Дильничому Світлана, нещодавно стала відвідувати церкву.

Дитячі євангелізації – один із проектів Місії. Місіонери CITA у різних містах та селах проводять дитячі спортивно-розважальні заходи. Це ігрові майданчики з батутами та гірками для дітей різного віку. Під час подібних подій діти дізнаються про Ісуса Христа, знаходять нових друзів, приходять у недільні школи, а потім приводять своїх батьків до церкви.

Прес-центр місії «Христос є відповідь».

Superkniga-800×445

Напередодні святкування Великодня проект Суперкниги підготував добірку святкових матеріалів для використання вдома та недільних школах, повідомляє inVictory.

«Навіть у найтемніші часи має бути місце для світла. Суперкнига підготувала для вас добірку Великодніх святкових матеріалів, які ви зможете використати вдома, у недільній школі або під час будь-яких заходів», – йдеться в акаунті проекту на Facebook.

Був підготовлений спеціальний тематичний плейлист на YouTube-каналі. Серед підібраних відео — святкові вироби, серії про Ісуса Христа, історичні довідки та пісні.

На каналі виклали серії третього сезону Суперкниги – «Лазар» і «Добрий самарянин» – дві історії, що показують могутність і милість Господа і навчають дітей вірі та благодійності, незалежно від часу та обставин.

На сайті проекту виклали святковий урок для дітей «Христос Воскрес» із програми «Академія Суперкниги» з додатковими завданнями. Урок створено на основі серії «Христос Воскрес», до нього окрім мультфільму входять ексклюзивні відео, завдання для дітей, ігри та головоломки.

22 квітня на ютуб каналі відбудеться прем’єра Великоднього фільму «Життя Царя».

Проект Суперкнига підготував добірку Великодніх святкових матеріалів
img-1

Зараз на Буковині перебуває близько 67 тисяч переселенців, з них 18 тисяч  – це дітки. Велика кількість досі переживають тривогу, глибокий смуток та боїться гучних та різких звуків. Щоб посприяти їх психологічній адаптації благодійники з церкви «Божа Сім’я» за підтримки благодійного фонду «Ми поруч» влаштували справжнє іграшкове свято.

Про це пише Слово про Слово.

Іграшки роздавали всім потребуючим діткам, які залишили частину свого дитинства, вибираючись з-під обстрілів та бомбардувань. Вони не мали часу, щоб спакувати свої улюблені іграшки, не мали можливості взяти з собою самокат чи попрощатись з улюбленими гойдалками на подвір’ї.

Щоб підтримати маленьких українців з гарячих точок країни, маленькі чернівчани принесли свої іграшки, а фонд потурбувався про те, щоб іграшок точно вистачило на всіх. 

Малеча щиро пораділа такій акції: хтось знайшов для себе нового плюшевого ведмедика, хтось ляльку і навіть самокат. Бачити радість в дитячих оченятах у ці непрості часи справжнє благословення.

Поза цим, благодійний фонд «Ми поруч» на постійній основі доставляє дитячі доглядові засоби, харчування, канцелярію, памперси у місця перебування дітей-сиріт, кризові центри, шелтери на базі церков.

Днями гуманітарні пакунки потрапили в Школу-інтернат для дітей та підлітків та у Кризовий центр соціально-психологічної допомоги для мам з дітьми. Такі заклади є в пріоритеті діяльності нашого фонду.

«Ми вбачаємо у допомозі дітям різних категорій велику потребу і прагнемо розвивати цей напрям допомоги надалі. Підтримуючи діток – ми особливо підтримуємо майбутнє нашої країни» – ділиться директор фонду, Вячеслав Нагірняк.

Якщо бажаєте долучитись до служіння дітям на Буковині через надання гуманітарної, фінансової допомоги звертайтесь у фонд: Ігор Бадалій — відділ зовнішніх зв’язків, 

BadDaliy@gmail.com, 096 020 0800.

Якщо бажаєте послужити своїм часом та здібностями заповніть форму: https://forms.gle/2sGobqNYDShj2SCD8

img-2
img-4
img-5
img-6
IMG_5007 (1)

З‘явився український додаток, що допоможе вам відвернути увагу та підняти настрій дитини у стресових ситуаціях.

Про це пише Львівська обласна державна адміністрація на своїй сторінці в Facebook.

Зараз це надзвичайно важливо, бо діти хвилюються не менше, ніж дорослі.

Hearty – безплатний застосунок, працює в офлайн режимі та може бути особливо корисним у бомбосховищі. Допомагає дітям та дорослим перевести увагу, зменшити стрес та отримати позитивні емоції.

Ігри, активності, книги Барабуки, аудіоказки українською та інший дитячий контент аби покращити емоційний та психологічний стан дитини.⠀

Завантажити можна тут:

для iOS https://cutt.ly/OSgQnRF 

для Android https://cutt.ly/uSgQRaT

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Календар

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС