Tim Tebow Visits “Fox & Friends”

Тім Тібоу відомий завдяки своїм спортивним здібностям і акторськими навичками. Тепер він ще й пише дитячі книги. 

У недавньому інтерв’ю для Christian Headlines Тібоу поділився, що його рішення написати дитячу книгу пов’язане з його бажанням ділитися Христом з дітьми, пише ІА Світогляд.

Тібоу чітко дав зрозуміти, що він дуже хоче, аби всі люди, і особливо діти, зрозуміли, що у Бога є для них призначення. Тібоу згадав, як сам засвоїв цей урок, будучи маленьким хлопчиком. Він поділився, що в дитинстві його мати читала йому по вечорах.

«Щоночі моя мама читала мені історії, які надихали мене жити для Бога», – сказав він.

І це саме те, що Тібоу хоче, аби відчували діти, читаючи його книгу «Бронко і друзі».

Історія книги Bronco and Friends – про собаку Тібоу на ім’я Бронко. Основна мета Бронко протягом всієї історії – показати дітям їх ціль і призначення в житті. У той же час розповідь спонукає дітей зрозуміти свою унікальність і впоратися з нею. Ця унікальність може проявлятися у вигляді типових проблем, з якими стикаються діти, або особливих потреб, які у них можуть бути. Тібоу особисто прагне дати можливість дітям з особливими потребами краще розуміти співтовариство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексгравець НФЛ і християнин Тім Тібоу закликав підлітків стати на захист Ісуса

Тібоу вже давно служить спільноті з особливими потребами, він навіть веде щорічну програму під назвою Night to Shine, де молоді люди з особливими потребами вишукано одягаються для ночі розваг і спілкування.

«У цьому році захід Night to Shine зіткнувся з новими проблемами через COVID-19, але ми знали, що не можемо його скасувати», – поділився Тібоу.

У цьому році програма Night to Shine була підготована з урахуванням обмежень COVID-19.

Коли Тібоу запитали, чому він навчився за сезон COVID-19, він сказав, що Бог дав йому кілька цінних уроків.

«COVID не застав Бога зненацька. Я дізнався, що у людей величезне серце, щоб допомагати нужденним, з великими і маленькими потребами. Люди у різні способи піднялися і дозволили Богу використовувати їх та їхні дари».

Тібоу вважає, що ми можемо і повинні бути вірними Богу, незалежно від пори року.

«Ми можемо і повинні бути вірними Богу і жити для тієї мети, яку Він задумав, – поділився ексзахисник НФЛ. – Я вдячний за те, що Бог дозволяє мені бути в Його команді, і це не завдяки мені, а завдяки Йому».

До слова, нещодавно ІА Світогляд писав, що Тім Тібоу пожертвував 50 пар взуття притулку для безхатьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

3635cd6cead2a6c5ad89e4b86136a630~3

Вже зовсім скоро в Україні починається онлайн-навчання вчителів недільної школи, дитячих служителів за програмою християнського клубу «Авана» Жива біблійна історія (ЖБІ).

23 січня з 10:00 до 11:00 буде проходити вступна лекція з детальним поясненням про саму програму та деталі онлайн-навчання. Про це повідомляє пресслужба ВСЦ ЄХБ.

Основні дні навчання за програмою клубу: 25, 27, 29 січня та 1 лютого. Час – з 18:00 до 21:00. Навчання буде проходити у програмі Zoom.

«Усіх охочих запрошуємо пройти навчання. Якщо ви знаєте тих, хто потенційно зацікавився би програмою, запросіть їх, будь ласка», – закликають організатори навчання.

Переглянути проморолик про навчання можна за посиланням: https://youtu.be/75Qkd9N6Qmw

За детальнішою інформацією необхідно звертатися до Валентини Толкачової. Тел. 093 146 87 16 (Viber, Telegram).

Авана – це християнський міжнародний дитячий клуб, розрахований на дітей віком від 3 до 14 років. Назва Авана (Awana) утворилася шляхом з’єднання перших букв слів вірша з 2 Послання до Тимофія 2:15 в англійському тексті «Approved Workmen Are Not Ashamed». «Ста­райся представити себе Боговi достойним, працiвником бездоганним, який вiрно подає слово iстини».

Авана складається з трьох частин. Заняття в клубах триває дві години і воно складається з цікавих видів діяльності і пізнавальної активності, таких як: ігри, робота з підручником і зібрання для вивчення Біблії.

До слова, у грудні відбулася звітна конференція працівників Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ, на якій обговорили, як служіння дітям і підліткам адаптувалося до карантину.

Також нагадаємо, нещодавно у Луцьку пройшло дводенне навчання для підлітків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Unknown

11-13 січня 2021 року відбудеться дитячий християнський зимовий табір «Добра Звістка» у платформі ZOOM для дітей 9-13 років.

Основна мета табору – донесення Євангеліє дітям через актуальну Різдвяну тематику. Пише Віктор Гаврін, один з організаторів.

Повідомляє Слово про Слово.

Команда Товариства Євангелізації Дітей проведе онлайн-табір «Добра Звістка» для дітей 9-13 років з 10:00 до 12:00. Як повідомляє організатор, в цілому, захід проводить команда з Львівщини та Тернопільщини. Водночас попередній досвід показав, що діти приєднуються з різних куточків України.

«Основна мета табору – донесення Євангелія дітям через актуальну Різдвяну тематику», – пише Віктор Гаврін, один з організаторів заходу.

На учасників табору очікує:

 • Різдвяна подорож по Біблії;
 • Вікторини;
 • Рукоділля;
 • Ігри.

Також дитині важливо мати доступ до Zoom та Вайбер з ПК чи мобільного. За одним гаджетом може бути кілька дітей з сім’ї чи друзі.

Діти матимуть як зустрічі щодня, так і цікаві завдання для вільного часу. Кожного учасника чекатимуть невеличкі заохочення, повідомляє Віктор.

Мобільні телефони дані задля попередньої реєстрації: Наталія – 0980720795, Лідія – 0676814814.

Основна інформація є на оголошенні. Детальна інформація батькам із дітьми буде надана при особистій реєстрації за одним із вказаних номерів телефонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Unknown
izobrazhenie_viber_2020-12-25_14-16-08-768×465

24 грудня 2020 року в харківському навчальновиховному центрі «Гармонія» була проведена біблійна вікторина по першим 10 главам Євангелія від Івана.

Про це пише logosinfo.org

izobrazhenie_viber_2020-12-25_14-16-07-768×465

Учні, багато з яких не мають сім’ю, але відвідують адвентистську церкву, з великим ентузіазмом взяли участь у вікторині. Відгадати біблійні сюжети, правильно відповісти на складні питання дітям допомагала Біблія.

izobrazhenie_viber_2020-12-25_14-16-19-768×465

Капітани команд показали хороші знання Слова Божого. Чимало діти попрацювали над тим, щоб взяти участь в конкурсі виробів на різдвяну і новорічну тематику. Всі вироби зроблені власними руками, або невеликій допомозі батьків.

izobrazhenie_viber_2020-12-25_14-16-19-768×465

В кінці вікторини учасники отримали приємні подарунки від благодійного фонду «Restore a Child». Тепер гарний настрій на Новий Рік їм забезпечено!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

izobrazhenie_viber_2020-12-25_14-16-18-768×465
children-look-at-laptop-screen-resting-his-face-with-his-hand-friends-teenagers-watching-movie_134398-7283
Фото ілюстративне

Щоб надати церкви і сім’ям необхідний ресурс для пізнання Бога, IT-компанія «DeepVision» і телеканал «Надія» об’єдналися для створення нового розважального та пізнавального дитячого християнського YouTube-каналу «Надія Kids».

Про це йдеться на сайті української Церкви Адвентистів сьомого дня.

Унікальні програми каналу «Надія Kids» розраховані для дітей від трьох до десяти років. За допомогою відео маленькі глядачі вчаться придумувати і створювати вироби, а також слухають і дивляться пізнавальні історії, виконують розвиваючі завдання.

І найголовніше, ці відеопрограми допомагають прищеплювати моральні й духовні цінності: сюжети мультфільмів і шоу вчать розуміти, що таке дружба, слухняність, любов до Ісуса, доброта, допомога близьким.

Канал «Надія Kids» створений для того, щоб кожна дитина, незалежно від місця проживання, могла поглиблювати і розвивати свої відносини з Богом.

Дитяча програма каналу «Надія Kids» включає:

● мультсеріал «КоМарко»

● мультсеріал «Історії тітоньки Марії»

● мультсеріал «Живі листівки»

● мультсеріал «Вечірні історії»

«Нехай ваша дитина надихається і наповнюється знаннями, які будуть вести її до добра і світла!» – бажають творці каналу.

Підписатися на канал «Надія Kids»: https://www.youtube.com/channel/UCR-CxiA8JgcweLMtNxTWF2Q

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

unnamed
Фото ілюстративне

20 грудня 2020 року адвентисти із Сум з благодійним візитом відвідали Правдинську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат для дітей із затримкою розвитку в селі Іванівка Великописарівського району Сумської області.

Про це пише adventist.ua.

Правдинській школі-інтернату вже понад 60 років. У ній проживають, навчаються та проходять реабілітацію діти з затримкою розвитку з сімей зі складними життєвими обставинами.

Всі 53 учні школи-інтернату мають батьків. Більшість діток проводять вдома з родиною вихідні, свята та канікули. Деякі вихованці, які є дітьми алкоголіків, наркоманів і подібних батьків, мають розумові розлади; інші — інвалідні діагнози зі збереженими розумовими функціями, на кшталт ДЦП та синдрому Дауна; треті — тільки соціальну затримку розвитку.

Вихованцями школи-інтернату займається досвідчений професійний колектив із 74 співробітників, серед яких є логопеди, дефектологи, психологи, соціальні працівники.

lAO4eeLpU.cropped

Основною допомогою були мішки з гуманітарним одягом і маски для дітей, їхніх батьків та працівників соцзакладу. Всі фахівці інтернату отримали в подарунок настінні календарі.

Для дітей приготували:

 1. яблука та мандарини; солодощі від всіх сумських громад, зібрані на акції АДРА «Діти дітям»;
 2. білизну, шапки, іграшки для розвитку дрібної моторики (мозаїки, кільцекиди);
 3. кошики для іграшок і особистих речей (замовлення керівництва інтернату);
 4. коробки з канцтоварами, засобами гігієни, іграшками.

Адвентистський ляльковий театр «Перлинка» показав сценку «Бджоленя і мухи» про правильний вибір у житті та про те, що погані компанії не доведуть до добра. Молодь сумських громад провела з дітьми в спортивному залі багато рухливих ігор.

Малюки розважали гостей вивченими до зимових свят віршиками. Особливо радісно було слухати школяра молодших класів, який 2 роки тому зовсім не розмовляв. Музичний колектив підлітків виконав кілька українських і сучасних спортивних танців та пісню. Завершили програму врученням подарунків і спільним фото.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

photo_2020-11-17_21-18-07

Осіннє свято з подарунками влаштували члени київської церкви «Альфа» для маленьких пацієнтів  дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру  по вул. Верховинній, 69. 

Про це пише chve.org.ua.

У зв’язку з карантином для більшості малюків, які місяцями, а той роками живуть у цьому медичному закладі, санітарні обмеження ще більше посилися. Навіть ігрова кімната, де раніше хворі діти могли спільно гратися, зараз на замку. А отже, позитивні емоції (вони суттєво впливають на хід лікування) вкрай необхідні для маленьких пацієнтів.

Про це, як ніхто, знає родина Владислава та Наталії Бичковських, донька яких в 4-річному віці пережила рак нирки. Сьогодні Єві вже 10 років, дівчинка здорова та разом з батьками активно служить  у  дитячому відділенні онкоцентру.

«Коли я потрапляю у відділення, то ніби втрачаю лік часу: так хочеться обняти кожну дитину, поцілувати в ці лисі голівки», – ділиться Наталя. За можливості, вона разом з рідними та іншими волонтерами щотижня відвідує цей заклад.

Київська церква «Альфа», членами якої є родина Бичковських, не раз збирала для дитячого відділення на Верховинній продукти харчування, необхідне побутове приладдя. А нещодавно провела цікаву акцію, до якої приєдналися колективи підприємств-забудовників Royal House та «Софіївські Липки».

Церква надала фото і контакти батьків хворих діток (у середньому у відділенні їх знаходиться 30-40), і кожен, хто забажав приєднатися до акції, мав підготувати подарунок. Добродійники скористалися нагодою запитати про що мріють маленькі пацієнти: так у коробках з цукерками і дитячими книжками з’явилися  планшети та інші недешеві подарунки.

Оскільки у закладі зараз карантин, частина дітей разом з мамами, зодягнувшись, вийшли за подарунками на вулицю.  А тим, хто знаходився на процедурах і не зміг вийти, їхні сюрпризи доставили до палат.

«Це так розчулює, коли бачиш як очі цих дітей починають світитися від радості. Їм так хотілося чим швидше розпакувати свої коробки!» – діляться волонтери.

Пастор церкви «Альфа» В’ячеслав Когут  висловлює щиру подяку усім, хто доклав своє серце, ресурси і фінанси, щоб допомогти: «Я знаю, що до дітей потрапили  хороші подарунки. Вірю, що послання, яке несуть в онкоцентр наші служителі, торкнеться дитячих сердечок, укріпить надію батьків на те, що вони не залишені Богом».

Сьогодні молодь церкви загорілася ідеєю провести для маленьких пацієнтів майстер-клас на платформі  Zoom: власноруч виготовлені поробки стануть хорошою подякою добродійникам та сприятимуть їхній подальшій дружбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Recamp-800×445

Асоціація християнських таборів проведе осінню конференцію ReCamp-2020 онлайн. Конференція пройде 5-7 листопада.

Про це повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com.

«Цього разу ми вирішили розширити наші кордони із залученням учасників з більшої кількості країн. Конференція пройде в онлайн-форматі, щоб ніякої можливий карантин нам не завадив», – йдеться в анонсі.

«Цієї весни учасники СampDays-2020 звернули увагу, що вебформат допомагає отримати корисні знання, нові знайомства і благословення навіть найбільш зайнятим людям, включаючи мам в декреті. Кожен зможе відчути подих табору, завдяки актуальним темам, а робота в групах дозволить знайти нових друзів і поділитися своїм досвідом», – зазначено на сторінці.

Заплановані навчальні курси:

 • Керівництво та управління християнським табором;
 • Розвиток лідерів в церковній підлітковому середовищі;
 • Просування християнського табору;
 • Педагогіка і психологія в християнському таборі;
 • Дистанційне навчання / сімейне освіту / приватні школи;

А також додаткові курси, які будуть проходити англійською мовою *

 • Leadership and Management;
 • Christian Camping in the Mission of God;
 • Leadership Development Among Christian Teenagers;
 • Camper Training and Management;
 • Virtual Training / Family Education / Private Schools;

«На конференції планується послідовний переклад основних тем, але максимальна користь буде тим, хто хоче попрактикувати свою англійську в командній роботі. Збирайте співробітників свого табору, курси будуть проходити одночасно, і важлива буде участь в роботі малих груп», – йдеться в повідомленні на сторінці Facebook.

Організатори попросили заповнити невелику анкету і вказати які саме теми найбільше цікавлять учасників — https://forms.gle/qbNtqXeXmAARhNc88

Також організатори відзначили, чому жива присутність на онлайн-конференції ReCamp краща, ніж перегляд її семінарів пізніше:

 • 33% часу ReCamp відведено для роботи в малих групах. Це час для нових знайомств і відкриттів, а також для взаємної підтримки і підбадьорення. Адже саме ваш досвід може допомогти комусь не опустити руки і продовжити служіння, а досвід інших людей може надихнути когось із вашої команди на нові звершення задля слави Бога.
 • Технології дозволяють передавати живі емоції і об’єднують людей з різних міст і країн. Ви будете бачити один одного, разом молитися і брати участь в мозкових штурмах. Навчіться застосовувати нову інформацію на практиці і зможете обговорити питання, які вас хвилюють
 • Активну участь слухачів допомагає викладачам встановити контакт з аудиторією, підлаштовуватися під слухачів і викладати максимально цікавий і актуальний матеріал.
  Асоціація християнських таборів ставить собі за мету розвиток всієї екосистеми християнських таборів і тому пропонує для вас максимальне занурення в практичне навчання.

Реєстрація на конференцію доступна за посиланням https://recamp.org/ru/.

У конференції візьмуть участь служителі з 14 різних країн і 14 часових поясів, тому час для семінарів буде вибрано так, щоб зробити цю конференцію максимально доступною і корисною для всієї спільноти служителів християнських таборів в цих країнах. Також учасники зможуть переглянути записи, якщо пропустять якийсь семінар або щоб закріпити вже пройдений матеріал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ReCamp-2020: все, що потрібно знати про конференцію для табірних служителів
ваор

На початку жовтня у м. Покровськ Донецької області пройшов семінар «Естафета лідерства». Захід був організований служителями церкви «Благодать» і з благословення єпископа Анатолія Бескровного. У будинку молитви зібралися 24 вчителі з різних міст і селищ Донецької області.

Захід розпочався зі спільної молитви і прославлення Господа. Сестра Олена, відповідальна за недільну школу в м. Покровськ, провела захопливу гру, в процесі якої учасники ближче познайомилися один з одним. Після такого невимушеного вступу мікрофон передали головному спікеру семінару.

«Я тут не тому, що мені так захотілося або вам так захотілося, а тому, що цього захотів Бог», – почав свою промову єпископ з Хмельницької області Ростислав Мурах.

Майже чотири години служитель наставляв слухачів, ділився своїм досвідом, піднімаючи такі важливі теми, як наставництво і бачення від Бога для всієї церкви і, зокрема, для дитячого служіння.

«Якщо ми хочемо, щоб діти в наших недільних школах в майбутньому стали успішними служителями, то ми повинні вже зараз думати про те, ЯК це буде», – зауважив спікер, розвиваючи тему довгострокових цілей.

Під час перерви на обід учасники мали можливість поспілкуватися і поділитися своїм розумінням Божих планів для кожного з них, а також для їхніх дітей. Брати і сестри дякували церкві «Благодать» за теплий прийом і організацію такого навчання.

Незважаючи на складні карантинні умови в країні, такі заходи все ж необхідні, вважають слухачі семінару. Адже з вересня, після тривалої перерви, в більшості церков відновилося дитяче служіння, і вчителям недільних шкіл потрібно отримувати повчання і натхнення, ділитися досвідом і підтримувати один одного в такій нелегкій, але цікавій справі – виховання і навчання майбутнього покоління.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знімок екрана 2020-10-09 о 14.23.26

Книга для дітей «Божий злочинець»: справжня історія про Вільяма Тіндейла і Біблії доступна для завантаження в Інтернет.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на «Голос мучеників».

Книга розповідає про Вільяма Тіндейла, мужнього героя віри, який вважав, що Біблія повинна бути доступна для всіх людей, і був готовий порушити закони того часу багатьох країн Європи, щоб досягнути цього.

Завантажити книгу в форматі pdf можна за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Kniga-1024×509