244886

Антоніо Сабато-молодший, один із зірок четвертої частини популярної франшизи «Бог не помер: Ми, люди» заявив, що християни повинні покладатися на Ісуса Христа щоразу, коли їхні права знаходяться під загрозою.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

«God’s Not Dead: We, People» вийде 4 жовтня й відображає події, які в останні роки потрапили в заголовки національних газет, пов’язаних з боротьбою за «свободу слова та релігійні свободи як фундаментальне право у вихованні та освіті дітей».

Актори в цьому фільмі: Сабато ( «Лікарня загального профілю»), Девід А.Р. Уайт ( «Бог не помер»), Ісайя Вашингтон ( «Анатомія Грея») і християнська артистка Франческа Баттістеллі, що отримала премію Греммі.

В описі фільму йдеться, що преподобний Дейв покликаний захистити групу християнських сімей, які навчають дітей вдома. Він здивований втручанням уряду і вірить, що право навчати своїх дітей – це свобода, за яку варто боротися. Дейва викликали до Вашингтону для підтвердження показань на знакових слуханнях в Конгресі, які визначать майбутнє релігійної свободи в країні на довгі роки. Як показано в трейлері, священик став мішенню для нападок через свої політичні переконання, але він згуртовує групу віруючих, які не піддаються тиску.

Сабато сказав, що, на його думку, сюжет фільму близький до реальності.

«Наша свобода зараз піддається нападкам в різний спосіб. Тому ми повинні встати. Я вірю, що Бог піддає нас випробуванню. Ми повинні продовжувати боротися, зберігати віру і знати, що Бог досягне успіху, незважаючи ні на що. Але ми, як люди, повинні вийти зі своїх оболонок і дійсно присвятити себе Господу», – сказав Сабато.

Актор, який зараз також знімає фільми, сказав, що християни завжди стикалися з важкими ситуаціями.

«Ми повинні усвідомлювати це, повинні бути віддані справі, тому що у важкі часи все зводиться до віри, а віра – це дійсно головне. Ми не можемо покладатися на новини, не можемо покладатися на людей, ми повинні у всьому покладатися на нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа! Цей фільм виходить в потрібний час, Бог не робить помилок, це не збіг», – сказав Сабато, зазначивши, що важкі часи часто об’єднують віруючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Християнський фільм «Вірити» виходить у прокат: де і коли дивитися

«Покладайтеся на Ісуса, коли вашій свободі загрожують», – зірка фільму «Бог не помер»
Фільм-Вірити

11 вересня в Києві розпочався прокат фільму «Вірити», який розкаже про переслідування християн у Радянському Союзі, побудову жорсткої системи безбожництва й приниження гідності людини.

Вже відбулася прем’єра в кінотеатрі «Київська Русь», а найближчим часом очікується початок прокату у Львові, Луцьку, Одесі, Харкові, Дніпрі, Хмельницькому та інших містах, пише сайт Християни для України.

Сьогодні нечасто можна побачити твори культури, присвячені захисту свободи віросповідання, але українська пам’ять про події минулого століття не дозволяє мовчати про переслідування християн в найбільшій на той час атеїстичній державі. Стрічка «Вірити» базується на реальних подіях України 1920-х, коли на Поділля прийшли комуністи і розпочалася кампанія активної боротьби з вірою. Більшість населення не сприймала атеїстичну більшовицьку пропаганду, а тому комуністи насаджували безбожництво звичним способом – за допомогою сили й репресій.

У фільмі «Вірити» глядач бачить долю як однієї родини, що постраждала від репресій), так і загальну ситуацію раннього СРСР. В ті часи людей позбавляли будь-якої можливості сповідувати християнство, а тим паче передавати віру дітям. Священники (які безпосередньо представляли церкву) ставали жертвами революційного терору,

Сьогодні нам важливо згадувати часи гонінь християн. Це наштовхує на особливі роздуми про цінність свободи проповіді Христа, яку маємо сьогодні. Також пам’ять про злочини комуністів зберігає в нас чутливість до поступових кроків їх сучасних послідовників, які знову рухаються до остракізму і переслідування вірян.

На сайті Credo опубліковано розклад кінопоказу:

25 вересня (в суботу) та 26 вересня (в неділю) відбудуться покази фільму в київських кінотеатрах:
– кінотеатр «Флоренція» (проспект Володимира Маяковського, 31) – 25 вересня о 18:00, та 26 вересня о 16:00.
– кінотеатр «Факел» (проспект Миколи Бажана, 3 ) – 25 вересня о 18:00 та 26 вересня о 16:00.
– кінотеатр «Лейпциг» (проспект Леся Курбаса, 8 ) – 25 вересня о 18:00 та 26 вересня о 16:00. кінотеатр «Ліра» (вулиця Велика Житомирська, 40) – 25 вересня о 18:00 та 26 вересня о 16:00.
– кінотеатр «Дніпро» (проспект Юрія Гагаріна, 7) – 25 вересня о 18:00 та 26 вересня о 16:00 кінотеатр ім. Шевченка (вулиця Вишгородська, 49) – 25 вересня о 18:00 та 26 вересня о 16:00.

Покази в інших містах:
– Львів – 25 вересня;
– Луцьк – 25 вересня;
– Хмельницький – 2 жовтня ;
– Одеса – 9 жовтня;
– Харків – 9 жовтня;
– Дніпро – 10 жовтня;
– Херсон – 16 жовтня.

Розклад сеансів можна знайти за цим посиланням, відповідно обравши своє місто у правому верхньому кутку:

movie-1-e1631704177189-1024×471
SHOW-ME-THE-FATHER-800×445

10 вересня відбулася прем’єра першого документального фільму братів-кінематографістів Алекса і Стівена Кендрік «Покажи мені Батька».

Про це повідомляє invictory.com.

У своєму першому документальному фільмі творці кінокартин «Переможець» та «Командний пункт» брати Кендрік зібрали надихаючі історії з життя, які нагадують про важливість батьків в сім’ях і суспільстві.

У картині зібрані інтерв’ю з колишнім гравцем НФЛ Шерманом Смітом, автором бестселерів і пастором Тоні Евансом, колишнім гравцем НФЛ Деландом Маккалоу, президентом служіння «У фокусі сім’я» Джимом Дейлі, колишнім гравцем НФЛ Едді Джорджом і режисерів Алекса і Стівена Кендрік.

Фільм отримав рейтинг в 100% від глядачів на порталі, де зібрані огляди фільмів і серіалів Rotten Tomatoes.

«Покажи мені Батька» здатен змінити ваше життя»: перші відгуки на новий документальний фільм братів Кендрік

Ось кілька відгуків про фільм «Покажи мені Батька» від простих глядачів і відомих християнських медіа-видань.

«Цей документальний фільм нагадує нам про те, що ми недосконалі, як батьки й закликає віддати це в руки Божі, в руки нашого досконалого Батька. Картина запрошує нас і закликає шукати Його зцілення від ран, які ми отримали від наших батьків, якими б хорошими вони не були», – pluggedin.com

«Нехай кожен, хто подивиться цей фільм, оновить свої відносини з земним батьком і Небесним Отцем. Моліться, щоб Бог зцілив всі розбиті серця та оновив віру», – edmovieguide.com

«Покажи мені Батька» – чудовий документальний фільм, в якому зібрані шість абсолютно різних емоційно сильних історій про батьківство, які змусять глядачів здивуватися чудовою силою Бога. Фільм демонструє сильний християнський і біблійний світогляд. «Покажи мені Батька» – це фільм, який обов’язково потрібно подивитися», – movieguide.org

«Це неймовірний фільм, і це ще м’яко сказано. «Покажи мені Батька» здатен змінити ваше життя, незалежно від того, скільки вам років. Він змушує задуматися не тільки про наших відносинах з батьком, а й про відносини з Богом, – kellysthoughtsonthings.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Покажи мені Батька» здатен змінити ваше життя»: перші відгуки на новий документальний фільм братів Кендрік
244631

Християн і любителів фільмів запрошують долучитися до збору коштів для серіалу «The Riot and The Dance» («Бунт і танець») – серіалу про природу, який показує, що творіння було навмисно створено божественним Творцем.

Це шоу, назване «першим високопродуктивним» серіалом про природу, спеціалізується на визнанні Божої руки в красі природи. У той час як більшість популярних серіалів про природу ігнорують або заперечують причетність Бога до творіння, «Бунт і танець» відкрито висловлює християнські ідеї.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

У пілотному епізоді шоу ведучий Гордон Вілсон, вчений і побожний християнин, розповідає про Ісуса і хрещення, досліджуючи красу природи.

«Робота над «The Riot and The Dance» – це більше, ніж просто мрія, що збулася. Для вченого і любителя тварин немає нічого кращого, ніж польові пригоди. І тепер, завдяки нашій фантастичній знімальній групі, я можу взяти з собою в поїздку мільйони сімей, прославляючи творіння і Художника, який стоїть за кожною фантастичною істотою», – сказав Вілсон, який також вів успішні документальні фільми «Земля» і «Вода». 

Він додав:

«Документальним фільмам про природу, заснованим на вірі, ніколи не було місця в цій галузі. Я досі дивуюся тому, що це потрясіння дійсно відбувається, і я безмежно щасливий бути його частиною».

Подібно до популярного серіалу «Вибрані», який зібрав понад 70 мільйонів доларів на краудфандингу, «Бунт і танець» також співпрацює з Angel Studios. Творці шоу дають глядачам можливість інвестувати в серіал. Вони сподіваються зібрати 5 мільйонів доларів за 30 днів, щоб відзняти перший сезон і відправити команду по всьому світу.

«Назва «Бунт і танець» прийшла з підручника біології доктора Гордона Вілсона. Роздумуючи про всі аспекти життя на Землі, від екосистем до клітинних структур, він подумав, що Бог створив це як танець. У той же час цей прекрасний танець був «підкорений марноті» (Римлян 8:20). Здебільшого творіння не відповідає нашому розумінню охайної організації. У дикій місцевості дерева і рослини не стоять в ряд, а мігруючі тварини не йдуть рівними рядами. Цей аспект бунту дійсно хороший. У всій цій спільній роботі є багато краси. Так народилася назва серіалу», – наголошується в описі серіалу.

«Бунт і танець» вже отримує схвальні відгуки глядачів, а пілотні серії на Rotten Tomatoes отримали 78% глядацьких оцінок.

Шоу також отримало підтримку безлічі знаменитостей, у тому числі Кірка Кемерона, Каньє Веста і творця «Вибраних» Далласа Дженкінса.

У рекламному ролику серіалу Дженкінс сказав: 

«Це погляд на те, що зробив Бог. Давайте дізнаємося про це, давайте навчимо наших дітей більше любити (природу, – ред.) і дбати про це. Також це схоже на переживання поклоніння. Я відчуваю, що люблю Бога більше і хочу більше поклонятися Йому через усі дивовижні речі, які показує мені цей документальний серіал».

Вест також дозволив творцям шоу використовувати його пісню «Selah» для трейлера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідами Ісуса в Ізраїлі: у США вийде документальний фільм-екскурсія

Unkno

Християнська продакшн-студія «Правда PRO» розпочала зйомки історико-документального серіалу «Українське підпілля на Волині».

Фільм знімають на замовлення Суспільного UA. Режисер Сергій Шараєвський розповів, що серіал складається із чотирьох серій, в яких покажуть історію Другої Світової війни та життя українського підпілля на Волині.

Дві серії розповідатимуть про історії чоловіків, дві — про жінок. Вони не будуть пов’язані між собою, а єдине, що їх об’єднуватиме — життя Української Повстанської Армії.

Написанням сценарію займався безпосередньо Сергій Шараєвський та сценаристка продакш-студії «Правда PRO» Ольга Бондаренко. Також їх консультувала історикиня, спеціалістка Інституту національної пам’яті, Леся Бондарук.

«У серіалі головний акцент збережений на життєвих подіях простих українців, які за покликом серця пішли служити в Українську Повстанську Армію, аби протистояти радянським та німецьким окупантам. Загалом серії розповідатимуть про події на території Волині. Також ми будемо робити огляд історії з поясненнями, чому саме так усе відбувалось. Адже на Сході України воюючих сторін було дві: радянські та німецькі війська, а на Заході країни усе було набагато складніше. Зокрема — на Волині. Адже тут було чотири сили, що боролися між собою: німецькі окупаційні війська, польська Армія Крайова, радянські війська та формування Української Повстанської Армії», — розповів Сергій Шараєвський.

Unknown
Сергій Шараєвський

Також додав, що найважче під час зйомок серіалу — це відсутність достатньої кількості часу.

«У нас була зйомка постановочних кадрів і реконструкції, оскільки ми працюємо із дуже обмеженою кількістю історичного матеріалу. Фотографій є багато, але відео про життя УПА немає жодного. Архівних даних теж досить небагато, адже частина з них — втрачена. Тому ми вирішили, щоб гарніше було візуально, зняти реконструкцію подій самостійно. Зйомки відбувались протягом двох днів у Рокинівському музеї історії сільського господарства Волині. Наші актори — це реконструктори з усієї України. А німецький автомобіль привезли аж з Києва», — розповів режисер.

Наразі, окрім реконструкції, знімальна команда відзняла ще 10 інтерв’ю. Зйомки триватимуть до кінця осені. Наступною планують знімати сцену із допитом у радянських застінках. Зйомки відбудуться у Луцьку.

Композитор Костянтин Грибенко написав спеціально для серіалу музику. Презентація першої серії відбудеться на Суспільному восени.

Продакшн-студія «Правда PRO» — це професійна компанія, яка більше десяти років займається створенням документальних фільмів, різних видів реклами та різноманітного відео-контенту. В доробку студії — понад 30 фільмів на історичну та соціальну тематику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

tony-evans-in-journey-with-jesus

Пастор Тоні Еванс і його дочки, Крістал Еванс Херст і Прісцілла Ширер, розкажуть про моменти своєї подорожі по Ізраїлю в майбутньому документальному фільмі «Подорож з Ісусом», в якому вони повторюють кроки нашого Спасителя.

У кінострічці сім’я досліджує служіння Ісуса Христа на Святій Землі, пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

«Я такий радий представити трейлер мого нового фільму «Подорож з Ісусом» в кінотеатрах 15, 16 і 17 листопада, – написав Еванс в соціальних мережах під трейлером до фільму. – Приєднуйтесь до моїх дочок і мене, коли ми йдемо слідами нашого Спасителя і пізнаємо чудеса Святої Землі».

«Подорож з Ісусом» знімали в Ізраїлі. У трейлері показана сім’я Еванс, яка споглядає краєвиди Галілейського моря і відвідує Храм Гробу Господнього, а також проповідь служителя для натовпу.

«Перебування біля Галілейського моря нагадало мені про красу і велич того факту, що Слово стало плоттю, – сказала Ширер для The Christian Post. – «Подорож з Ісусом» матиме сильний вплив, тому що історія Ісуса оживе в новій актуальності і значенні, збагачуючи серця і оновлюючи віру».

«Приносячи Біблію на екрани, «Подорож з Ісусом» … являє собою захопливу пішохідну екскурсію по історичних місцях служіння Ісуса, детально описуючи моменти, які визначали Його життя від народження до воскресіння. Еванс, Херст і Ширер проводять екскурсію з особистим досвідом, даючи важливі уроки і біблійний контекст для кожного місця», – йдеться в описі фільму.

Фільм покликаний допомогти глядачам відчути «багату історію, прекрасні пейзажі і неймовірне значення» Ізраїлю.

«Поділитися з людьми через екран реальними місцями з життя Ісуса, де відбулися події, які змінюють вічність, – це величезна можливість», – додав Еванс.

Старший пастор Біблійного братства Оук Кліфф поділився тим, що він хоче, щоб люди взяли для себе з цього документального фільму.

«Я сподіваюся, що сила Христа буде передана, і люди навчаться вихваляти Його серед своїх проблем, вихваляти Його в труднощах, славити Його за Його славу, а потім служити Господу з радістю», – сказав Еванс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Слідами Ісуса в Ізраїлі: у США вийде документальний фільм-екскурсія
relationshipgoals

Голлівудський режисер Девон Франклін об’єднався з Amazon Studios для створення художнього фільму за бестселером New York Times пастора Майкла Тодда «Цілі стосунків: як перемагати в побаченнях, шлюбі і сексі».

Згідно з виданням Deadline, продюсер стрічок «Прорив» і «Чудеса з небес» створює фільм під своїм лейблом Franklin Entertainment. Сценарій буде написаний Майклом Еліотом («Коричневий цукор») і Корі Тінан ( «Жінка, яку ти втратив»).

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

У Instagram Франклін розповів, чому вирішив вивести книгу на великий екран.

«Як продюсер, я прагну нести натхнення і надію в Голлівуд! Деякий час назад я зв’язався зі своїм братом Майклом Тоддом і запитав його, чи не буде він зацікавлений в тому, щоб перетворити його бестселер за версією NY Times і серію вірусних проповідей #RelationshipGoals на фільм. Він помолився про це, а потім сказав “так”!» – розповів Франклін.

Він додав:

«Нам потрібен був сценарист, тому я негайно приступив до роботи і попросив мого брата, легендарного Майкла Еліота, придумати, як скористатися порадами з книги і перетворити їх у кіноісторію з персонажами, серцями і гумором. Те, що він придумав, було одним з кращих, що я коли-небудь чув».

Франклін сказав, що спочатку він звернувся в іншу студію, щоб допомогти донести послання віри до аудиторії, але вони відмовилися.

Книга «Цілі стосунків» – бестселер New York Times протягом 13 тижнів поспіль – заснована на серії вірусних проповідей служителя Майкла Тодда про побачення, шлюб і секс. Після успіху його книги Майкл Тодд, провідний пастор церкви Transformation Church в Талсі, штат Оклахома, випустив сингл під назвою «Relationship Goals (Revelation)», який посів 10-е місце в чарті Billboard R & B.

Франклін, президент і головний виконавчий директор Franklin Entertainment недавно оголосив, що об’єднався з лідером прославлення Корі Есбері, щоб перетворити популярну пісню «Reckless Love» («Неймовірна любов») на художній фільм.

Фільм Франкліна «Прорив» 2019 року зібрав у світовому прокаті більше 50 мільйонів доларів. «Чудеса з небес», перший великий християнський реліз Франкліна, зібрав по всьому світу більше 73 мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

у345

Кінокомпанія «Sony Pictures», «AFFIRM Films» і брати-кінематографісти Алекс і Стівен Кендрік представили трейлер першого документального фільму «Покажи мені Батька» (Show me the Father). Прем’єра картини, яка нагадає про важливість батьків в сім’ях і суспільстві, відбудеться 10 вересня цього року.

Про це повідомляє christiannewswire.com.

Відповідно до опису, у фільмі «Покажи мені Батька» зібрані інтерв’ю з колишнім гравцем НФЛ Шерманом Смітом, автором бестселерів і пастором Тоні Евансом, колишнім гравцем НФЛ Деланд Маккалоу, президентом служіння «У фокусі сім’я» Джимом Дейлі, колишнім гравцем НФЛ Едді Джорджом і режисерів Алекса і Стівена Кендрік.

«Цей документальний фільм ілюструє біблійний принцип ролі батька у формуванні характеру, особистості й цілей Бога у своїх дітях, – сказав старший пастор Біблійного братства «Oak Leaf» доктор Тоні Еванс. – Я з нетерпінням чекаю виходу цієї картини, яка змінить уявлення суспільства про те, яким має бути батьківство».

Як зазначив виконавчий продюсер фільму Стівен Кендрік, вони хотіли вийти за рамки традиційних документальних фільмів і показати Бога, досконалого Батька, Який може подарувати любов і зцілення будь-якій людині на будь-якому життєвому етапі.

Режисер Алекс Кендрік додав, що діти запам’ятовують все, що говорять їм їхні батьки. Тому, на думку кінематографіста, батьки повинні передавати своїм дітям такі якості, як любов, терпіння, доброта і вірність, які також властиві Богу-Отцю.

«Мої брати і я вдячні за той вплив, який наш батько зробив на наші життя. Ми ніколи не змогли б досягти того, чого досягли, якби не наш батько», – додав Алекс Кендрік.

«Покажи мені Батька» стане сьомим фільмом братів Кендрік і першою документальною картиною в їх історії.

Брати Кендрік зняли фільм про важливість батька
05-800×445

У жовтні в США відбудеться прем’єра документального фільму про служіння пілотів, місіонерів та місцевих християн ізольованим громадам у світі.

Про це пише invictory.com з посиланням на christiannewswire.com.

Американське медіаагентство Change Media і міжнародне служіння Mission Aviation Fellowship проведе показ нового документального фільму «Ends of the Earth» (До країв землі) про служіння ізольованим племенам 18 і 21 жовтня цього року в кінотеатрах по всій країні. У фільмі зібрані історії про неймовірні жертви, на які йдуть пілоти, місіонери та місцеві віруючі, щоб нести любов Ісуса в ізольовані громади.

Одночасно з прем’єрою в кінотеатрах буде проводитися показ в церквах. Глядачі зможуть взяти участь в ексклюзивній панельної дискусії за участю членів Mission Aviation Fellowship після заходу.

У США вийде документальний фільм про служіння пілотів і місіонерів у віддалених куточках Землі

Документальний фільм, як відзначили творці картини, присвячений вірі й тому, як в трагедії народжується надія. У картині «Ends of the Earth» показані правдиві історії пілотів міжнародної організації Mission Aviation Fellowship (MAF), які разом з місіонерами та місцевими віруючими прагнуть нести Євангеліє в найвіддаленіші куточки землі. У фільмі також розповідається історія пастора Девіда Платта, засновника компанії Radical, яка навчає та оснащує церкви та послідовників Христа для поширення Євангелія по всьому світу.

«Ми віримо, що кожен християнин покликаний до місіонерства. Одних Бог закликає йти та служити, інших – використовувати свої дари, щоб підтримувати місіонерів, і всі покликані молитися про те, щоб люди врятувалися у Христі Ісусі», – зазначив президент і головний виконавчий директор MАF Девід Холстен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

WashingtonMemorial-800×445

Восени 2021 року в прокат вийде четверта частина фільму «Бог не помер: Ми люди» («God ‘s Not Dead: We the People»). Фільм розповість про проблеми останніх років – загрозу «свободі слова і релігійних свобод як основного права на навчання дітей».

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на The Christian Post.

У фільмі грають Девід А. Г. Уайт ( «Бог не помер»), Ісая Вашингтон («Анатомія пристрасті»), Антоніо Сабато-молодший («Головний госпіталь») і християнська співачка Франческа Баттістеллі, володарка премії Греммі.

В описі фільму йдеться, що преподобний Дейв покликаний захистити групу християнських сімей, які навчають дітей вдома. Він здивований втручанням уряду і вірить, що право навчати своїх дітей – це свобода, за яку варто боротися. Дейва викликали до Вашингтону для підтвердження показань на знакових слуханнях в Конгресі, які визначать майбутнє релігійної свободи в країні на довгі роки.

Як показано в трейлері, священик став мішенню для нападок через свої політичні переконання, він згуртовує групу віруючих, які не піддаються тиску.

Четверта частина – це наступна глава в серії фільмів, яка почалася в 2014 році з фільму «Бог не помер» з Кевіном Сорбо в головній ролі. Ставши одним із найприбутковіших фільмів про віру всіх часів, фільм зібрав у прокаті понад 65 мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Фільм «Бог не помер 4» присвячений свободі релігії та слова – ЗМІ