Screenshot_1

За інформацією ChristianHeadlines , зйомки продовження фільму «Страсті Христові» мають розпочатися вже цього року.

Кіножурналіст Джордан Румі повідомив, що «Мел Гібсон нарешті приступить до зйомок «Страсті Христові: Воскресіння» найближчими місяцями».

«Джим Кевізел (актор, який виконував роль Ісуса Христа у фільмі «Страсті Христові», – прим. ред.) повернеться в ролі Ісуса», – написав Румі у своєму блозі WorldofReel.com.
Крім того, сайт IMBD.com зазначає, що вихід нового фільму заплановано на 2024 рік.

«Страсті Христові» залишаються найкасовішим фільмом на християнську тематику всіх часів. Він зібрав усередині країни 370 мільйонів доларів і розповідає про останні години життя Ісуса перед Його розп’яттям.

«Сіквел розробляється близько десяти років, — написав Румі. — Гібсон старанно працював над сценарієм зі сценаристом фільму «Хоробре серце» Рендаллом Воллесом — вже було шість чернеток, — написав він. — «Воскресіння» буде зосереджено на двадцяти чотирьох годинах, що охоплюють страсті Ісуса, та подіях, що відбулися за три дні між його розп’яттям та воскресінням».

Раніше, 2004 року, Мел Гібсон розповідав, що фільм став для нього глибоким духовним досвідом. За його словами, він відчував, що Бог веде його до цього.

«Кілька років тому, — сказав він DTS Voice у 2004 році, — я дивився у вікно, питаючи, чому я не повинен стрибати. Життя не мало сенсу. Воно було нудним.
Я був поганим хлопцем… справді жахливим хлопцем. Мої гріхи були першими, хто прибив його до хреста. Ось чому Я так хотів розповісти Його історію».

8C4258D4-91FE-463E-8F26-321CB70D21A0

Українська Продакшн-студія «Правда PRO» знімає історичний документальний фільм, про переслідування протестантів у Радянському Союзі.

Як розповів режисер фільму Сергій Шараєвський, сюжет фільму охоплює великий проміжок історії Радянського Союзу, від виникнення до його розвалу, оскільки практично весь період його існування йшло протистояння атеїстичної системи і церкви. Під цей молот комуністично-радянського режиму потрапили й протестанти. І вони були одними з тих, хто зумів протистояти цій системі попри переслідування. Глядач зможе прослідкувати наростання репресій, певні зміни в релігійній політиці СРСР у добу Відлиги та дізнатися про історії реальних людей, які стали в’язнями сумління.

– Як почалася ваша робота над цим фільмом і чому саме ця тема?

Робота над фільмом розпочалася декілька років тому. Сама ідея зародилася відразу після зйомки фільму «Реформація». Ми якраз презентували третю серію про «Реформацію в Україні». Це був 2018 рік. І туди ми вставили фрагмент якраз про репресії на протестантів в часи Радянського Союзу. Глядачі, коли побачили це, сказали, що варто цю тему розвивати.

Тоді ми вперше задумалися. Хоча ідея такого фільму була в нашої керівниці проекту Неллі Никончук. Вона давно мріяла про щось подібне, адже ця тема тісно пов’язана з її життям, її історією (ред. Пані Нелі із церкви, яка переживала репресії. Їй, як донці пастора, в дитинстві довелося пережити утиски через віру). Тоді презентація фільму про Реформацію стала поштовхом до того, щоб планувати зйомки саме цього фільму про репресії. Певний час не мали змоги думати про це, але потім повернулися до цієї ідеї.

– Як тривали зйомки фільму до війни? Яку частину вдалося тоді відзняти?

Почали зі зйомок інтерв’ю очевидців, щоб більше зрозуміти тему і більш глибше усвідомити її. Оскільки очевидці, це люди уже досить літні, то ми поспішали, щоб зняти побільше інтерв’ю. На жаль, уже кілька, з тих, у кого ми взяли інтерв’ю, померли.

До повномасштабного вторгнення рф в Україну нам вдалося зняти інтерв’ю з очевидцями, кілька істориків та спеціалістів з теми. Перед самою війною ми вирішили, що фільм повинен містити ігрові сцени. Моїм режисерським задумом було вмістити три невеличкі ігрові історії, які будуть підводити до певних тем й частин фільму. І першу ігрову сцену про Сталінські репресії 1937 року ми встигли відзняти. Знімали ми її в місті Володимирі. Там знайшли цікаву локацію, взяли акторів, відзняли першу сцену і планували на березень зйомки наступних двох і взагалі завершення фільму, але почалася війна…

– Як вплинула війна на роботу над фільмом? На якому ви зараз етапі?

Після 24 лютого ми зупинили зйомки і практично заморозили проект. Почали більше займатися волонтерством, благодійністю, зйомками воєнних реалій. Але цієї осені зустрілися з Ярославом Лукасиком (ред. директор Східноєвропейського Лідерського Форуму, голова фонду «Східноєвропейська Реформація», головний редактор медійного ресурсу «Християни для України») і спілкування з ним підштовхнуло нас до продовження зйомок. Дякуючи йому, знайшли частину фінансування, щоб продовжити знімальний процес. На сьогодні ми уже відзняли усі три ігрові частини.

Для зйомок підбирали професійних акторів з Луцька, Рівного, Чернівців. Це люди, які мали досвід зйомок у художніх фільмах. На акторів масових сцен ми брали реконструкторів, або акторів театру, просто підбирали типажі, які будуть нам підходити.

Як я уже сказав частину коштів ми знайшли, але є ще виклик, знайти фінансування на монтажно-тонувальний період, для написання якісної музики, зробити колористику, монтаж та весь постпродакшн.

– В чому цінність фільму для сучасного глядача та коли чекати фільм для перегляду?

З однієї сторони ми дуже б хотіли, щоб фільм побачили ті люди, які застали епоху Радянського Союзу. Щоб дати їм таку «вакцину» чи «таблетку» від тієї ностальгії за дешевою радянською ковбасою і дешевим пломбіром. Щоб показати їм реальну сторону тоталітарного режиму, про яку мало хто говорив в той час. І сьогодні, наприклад, росія, яка є агресором, воліє про це теж не говорити, навіть ввели кримінальну відповідальність за те, що прирівнюють Сталіна до Гітлера. Хоча тут і рівняти немає що, бо Сталін був набагато гірший за Гітлера…

Ми також розраховуємо на молодих людей, які уже не знають, хто такі Ленін та Сталін, хіба що з підручників історії та з розповідей їхніх старших родичів. Щоб вони у своєму молодечому запалі, який подекуди знаменується відродженням різних ідей, які колись витали і можуть здаватися модними, гарними, цікавими, не велися на таке. Ми хочемо показати, що насправді в ідеї комунізму та атеїзму немає нічого привабливого, його треба сторонитися, тому що це анти-людяна, анти-божа «релігія», концепція світобачення, якого людство повинне позбутися.

Важко прогнозувати, коли фільм вийде до перегляду. Все залежить від фінансування. Ми могли б завершити за три-чотири місяці. Оптимістично, пів-року, і сподіваємося, він вийде на широкі екрани і на телебачення.

Довідково: Продакшн-студія «Правда PRO» працює в Україні вже 15 років. Документальні фільми — це основна спеціалізація студії. Створюють короткометражні та повнометражні, одно- або декількасерійні фільми. Історичні, навчальні, соціальні або корпоративні.

6E81456F-667E-4592-89FD-F0372F490E54
56ACA57B-BE1A-4BFD-B5E4-D10493C2B795
0105005C-FBC8-49A5-B494-9446ADBDE811
FC595476-2BF8-4953-930B-50242F1B36CE
919E16A3-3094-4FE8-943D-2E1DCFCD34F8
28184227-4F26-46C3-B323-CBAE7D0915DA
Screenshot_3

Цього року 31 жовтня весь світ відзначає 505 років Реформації. Особливо це актуально для нашої держави сьогодні, адже зараз ми бачимо, як наша країна змінюється та стає сильнішою попри біду, яка прийшла в наш спільний дім.

За 30 років незалежності Україна була взірцем у свободі віросповідання. Християни проповідували Слово Боже з вулиць та віч-на-віч. Сьогодні наші церкви стикнулися з новими викликами, але ми об’єдналися, щоб разом наближати перемогу і у духовній і у фізичній війні!

Мільйони людей стали біженцями, втратили близьких та рідні домівки. На лінії фронту багато церков та молитовних будинків зруйновано, богослужіння зупинилося, а на окупованих територіях російські загарбники відбирають церкви та релігійні споруди.

Та пропри все, Церква України діє!

Нині церкви стали волонтерськими та духовними центрами, де приймають людей та служать їм. Зокрема, християни по всій Україні налагодили ефективну щоденну допомогу сотням тисяч біженців, дітям, інвалідам, знедоленим, багатодітним, пораненим та людям, що втратили дах над головою.

В областях, де ведуться військові дії створені команди, які евакуйовують дітей, дорослих, вагітних жінок, людей з інвалідністю і т. д. з місць, де ведуться активні бойові дії.

За 8 місяців війни християнськими церквами та організаціями було доставлено тисячі тонн гуманітарної допомоги в центральну, південну та східну Україну, особливо в гарячі місця та у захоплені міста і території.

Команда Всеукраїнського Собору разом з медіагрупою «Надія» створили фільм «Реформація продовжується! Євангельська церква України під час великої війни».

Джерело: Всеукраїнський Собор

До 505 річниці Реформації вийшов фільм про служіння протестантів України під час війни
северодонецк-780×470

Пастор та члени євангельської церкви «Преображення» до останнього залишалися в охопленому війною Сєвєродонецьку, щоб проповідувати Євангеліє та допомагати містянам виживати.

Пастор Олександр Торгунов та члени церкви «Преображення» доставляли продукти, підгузки, одяг, ліки, Нові Заповіти та проповідували Євангеліє мешканцям Сєвєродонецька, які ховалися у підвалах та бомбосховищах з початку бойових дій 24 лютого.

Про це пише сайт Во Свете.

Члени церкви продовжували своє служіння людям навіть після того, як снаряд потрапив у будівлю, де знаходилася квартира пастора, куди раніше перебралися кілька членів церкви з сім’ями.

Пастор Олександр одружений і має п’ятьох дітей. Заснував церкву у 2016 році.

«У 2013 році я поїхав до реабілітаційного центру, де почув про Ісуса Христа, — розповів в інтерв’ю «Голосу мучеників — Корея.

— У 2014 році ми разом із дружиною вступили у завіт із Богом.

Бог дав мені нове життя, свободу від рабства гріха, і я чітко розумів, що маю повернутися до свого рідного міста, де я прославився як негідник, наркоман і злочинець. Повернутися та розповісти багатьом хлопцям про те, що є інше життя, що є Ісус Христос, Який дає свободу від залежності».

Так пастор Олександр повернувся до Сєвєродонецька і 5 років їздив регіоном, відвідуючи лікарні, туберкульозні диспансери, аптеки та інші місця, де тільки міг знайти наркоманів та алкоголіків, ділячись своїм свідченням та проповідуючи порятунок в Ісусі Христі.

«Багато хлопців після мого особистого свідоцтва теж поїхали до реабілітаційного центру та отримали свободу від залежностей, зберегли та відновили свої сім’ї», — розповів служитель.

Церква тісно співпрацювала з міською владою та соціальними службами, щоб охопити малозабезпечені, багатодітні сім’ї та сім’ї з груп ризику, запрошуючи їх на церковні збори та домашні групи й роздаючи продуктові набори.

Коли вибухнула війна, церкві довелося відмовитися від своїх власних проектів служіння, але навички, які вони набули, виявилися затребуваними у значно більшому масштабі. Християни готували їжу та годували сусідів, а також доставляли їжу, ліки, підгузки та Біблії по всьому місту.

северодонецк-1-1024×768

Оскільки пастор жив у квартирі на першому поверсі, вони прийняли кілька парафіян із дітьми, а також невіруючих батьків пастора та ще одну невіруючу сім’ю, в якій чоловік був наркозалежним – зараз він на реабілітації у Рівному.

3 березня до сусідньої квартири потрапив снаряд.

«Слава Богу, всі залишилися живими, у нашій квартирі тільки посипалися шибки», – сказав пастор Олександр. Вони вирішили, що сім’ї з дітьми, пенсіонери та люди з проблемами зі здоров’ям мають евакуюватися до Рівного.

Інші члени церкви співпрацювали з міськими волонтерськими групами та іншими місцевими церквами, щоб надавати допомогу в евакуації та доставляти гуманітарну допомогу.

«Хлопці ходили в ті місця міста, куди навіть боялися їхати волонтери», – сказав пастор. Члени церкви залишалися в Сєвєродонецьку стільки, скільки могли, але в міру погіршення ситуації вони були змушені виїхати.

«Зараз у Сєвєродонецьку дуже страшна ситуація, – наголосив Олександр. — Дуже хочемо повернутися для того, щоб відновлювати руїни не лише міських споруд, а й руїни поранених душ через війну, несучи людям Добру Звістку».

Кілька членів церкви з сім’ями вирушили до Франції, щоб допомогти материнській церкві досягати алкоголіків та наркозалежних у країні. Інші члени перебувають у Харкові, допомагаючи материнській церкві у тюремному служінні та роздачі гуманітарної допомоги.

Інші члени, включаючи пастора та його сім’ю, перебувають у Рівному.

Зараз у Сєвєродонецьку продовжуються бойові дії. Три ключові мости, що сполучають Сєверодонецьк та Лисичанськ, тепер непрохідні для транспортних засобів, шляхи постачання та евакуації збройних сил України цими маршрутами неможливі.

Залишається лише молитися за збереження життя тисяч мирних жителів, які продовжують залишатися у місті.

За матеріалами організації «Голос мучеників Корея»

Father-Stu-Movie-Mark-Wahlberg-800×445

У США відбулася прем’єра знятого на реальних подіях фільму на християнську тематику з Марком Волбергом та Мелом Гібсоном у головних ролях.

Заснована на реальних подіях драма «Батько Стю» об’єднала на великому екрані голлівудських зірок Марка Волберга (Сім’я по-швидкому, Усі гроші світу) та Мела Гібсона (Хоробре серце). Фільм Sony Pictures вийшов у кінотеатрах Америки 13 квітня, повідомляє Християнський Мегапортал  inVictory з посиланням на The Christian Post . 

Марк Волберг став виконавчим продюсером фільму і сам профінансував зйомки. 

Як розповів актор, в історії отця Стю, який пішов із життя у 2014 році, він побачив себе, а саме проблемного підлітка, якому віра допомогла змінитись. 

За словами Волберга, «Батько Стью» став особистим фільмом, через який він намагався продемонструвати, що «у кожного святого є минуле, а у кожного грішника є майбутнє».

«Батько Стю» розповідає історію отця Стюарта Лонга, боксера, який став священиком, та його надихаючого шляху від саморуйнування до викуплення, — йдеться у синопсисі фільму.

«Шлях отця Стю від порушника спокою до священика надихнув багатьох, у тому числі й мене, – сказав Волберг. — Режисер картини Розалінда Росс виконала неймовірну роботу, вловивши суть того, ким він був і як він впливав на людей у ​​своєму житті. Я сподіваюся, що за допомогою цього фільму ми продовжимо його добрі справи.

У більш ранньому інтерв’ю Волберг розповів про свою віру і як важливо для нього проводити час із Богом. Актор розповів, що в суботу ввечері він вважав за краще б піти до церкви, ніж подивитись бродвейське шоу, і сказав, що йому подобається починати та закінчувати щодня роздумами про віру.

«Мені дуже пощастило. Завдяки тому, що я зосередився на своїй вірі та сім’ї, це дозволило мені досягти так багато», — наголосив він.

«Кожен святий має минуле, а кожен грішник має майбутнє». У США вийшов фільм «Батько Стю»
IMG_5007 (1)

З‘явився український додаток, що допоможе вам відвернути увагу та підняти настрій дитини у стресових ситуаціях.

Про це пише Львівська обласна державна адміністрація на своїй сторінці в Facebook.

Зараз це надзвичайно важливо, бо діти хвилюються не менше, ніж дорослі.

Hearty – безплатний застосунок, працює в офлайн режимі та може бути особливо корисним у бомбосховищі. Допомагає дітям та дорослим перевести увагу, зменшити стрес та отримати позитивні емоції.

Ігри, активності, книги Барабуки, аудіоказки українською та інший дитячий контент аби покращити емоційний та психологічний стан дитини.⠀

Завантажити можна тут:

для iOS https://cutt.ly/OSgQnRF 

для Android https://cutt.ly/uSgQRaT

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

foto-2-ispoliny-v-biblii-flickr.com_

Майбутній документальний серіал під назвою «Ангели та велетні, спостерігачі та нефіліми» запропонує глядачам рідкісний погляд на біблійних гігантів, відомих як нефіліми, та доведе їхнє існування.

Серіал зняла релігійна мережа сімейних розваг The Inspiration Networks. Він буде представлений у чотирьох одногодинних сегментах, присвячених теоріям існування нефілімів, пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Headlines.

За словами Руді Ланди, старшого продюсера та директора The Inspiration Networks, тема документального серіалу заснована на їхній любові до Слова Божого.

«Біблія описує нефілімів у кількох місцях, – сказав Ланда для The Jerusalem Post. – Основний коментар про нефілімів міститься у шостому розділі Буття. Більшість людей мандрують цим уривком. Нефіліми були нащадками небесних істот, які були поміщені у духовне царство, щоб спостерігати за землею у ті дні».

Як показано в Писанні, Буття 6 розділ, нефіліми були нащадками «синів Елохіма» та жінок, з якими останні мали зв’язки.

«Документальний серіал містить біблійні джерела, але він має бути цікавий нерелігійним глядачам, – зазначив Ланда. – Ми шукаємо фактичні докази, сліди та підказки, які існують у світі, а не лише твердження, що ґрунтуються на вірі. Тому що існує так багато археологічних свідчень, які варто досліджувати».

Ланде також допомагав Дуглас Ван Дорн, який написав книгу про нефілімів у процесі створення фільму.

«Ми представляємо докази та запрошуємо людей до досліджень, щоб зробити власні висновки, – пояснив він. – Ми не догматичні та нічого не приховуємо. Ми наводимо джерела та закликаємо глядача ставити запитання, продовжувати вивчати та проводити власні дослідження».

Документальний серіал, знятий у Єгипті, Перу та Сполучених Штатах, спочатку починається на ізраїльських Голанських висотах через їхнє історичне значення, пов’язане з біблійними гігантами.

«Має сенс почати з Ізраїлю, де почалася історія нефілімів, – наголосив Ланда. – А це Голани».

У «Книзі Еноха», апокрифічній книзі ІІ століття до н. е., яка, як вважається, була написана прадідом Ноя, стверджується, що нефіліми були відправлені на гору Хермон після вигнання з Небес. Гора Хермон заснована на єврейському слові cherem, що означає «бути вигнаним».

Наразі Inspiration Networks шукає канал для поширення серіалу Angels & Giants: The Watchers & Nephilim, вихід якого очікується цієї осені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США вийшов фільм «Відкупительна Любов»

Kris-Dauling

Американський кінорежисер-християнин розповів, як його останній фільм «Людина з нізвідки» емоційно впливає на чоловіків через послання про зцілення та відновлення.

На християнському стрімінговому сервісі Pure Flix відбулася прем’єра фільму «Людина з нізвідки», який закликає глядачів задуматися про своє життя та взаємини, відзначаючи, що ніколи не пізно загладити свою провину перед іншими.

Про це повідомляє inVictory з посиланням на The Christian Post.

Фільм із Ніком Сірсі (Госнел: Суд над серійним убивцею) у головній ролі розповідає історію батька та автора бестселерів, який пише свою останню книгу та намагається відновити стосунки зі своїм сином.

Сценаристом, продюсером та режисером картини став Кріс Даулінг, відомий за фільмами «Безцінний» та «Запусти гонку». Як розповів сам Даулінг, свій новий фільм він зняв за вісім днів.

Даулінг сказав, що хоче, щоб через цей фільм глядачі зрозуміли важливість відновлення розірваних стосунків, поки не стало надто пізно, а також знання того, що єдиний досконалий Батько – це Бог.

«Через свою гордість ми не просимо вибачення, і таким чином відрізаємо себе від зцілень, — додав він. — Часто ми навіть не пам’ятаємо, чому злимось на іншу людину через роки, але ми надто горді, щоб вибачитися».

Режисер картини розповів, що він бачив, як дорослі чоловіки плакали після перегляду цього фільму.

«Я думаю, що є щось таке інтроспективне, щоб дивитися на історію на екрані, яка відображає проблеми у вашому власному житті, — зазначив Даулінг. — У кожного з нас є люди, з ким нам варто примиритися, але хтось має зробити перший крок. Я сподіваюся, що наш фільм додасть глядачеві достатньо впевненості, щоб це зробити».

За словами режисера, напружені стосунки батька та сина, показані у фільмі, нагадують про те, що батьки також мають подумати, що вони можуть покращити у взаєминах зі своїми дітьми.

«Синам і дочкам потрібна благодать, щоб зрозуміти, що ми, батьки, намагаємося щосили і все одно припускаємося помилок, але ми завжди прагнули робити все найкраще для наших дітей. У будь-якому разі завжди варто боротися за те, щоби налагодити здорові стосунки між батьками та дітьми», — підсумував Даулінг.

Даулінг вважає, що християнам важливо примирятися один з одним і вибачатися, коли вони помиляються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усиновив п’ять братів і сестер: у США чоловік-одинак має 36 прийомних дітей

Новий християнський фільм «Людина з нізвідки» надихає відновлювати розірвані стосунки
2022-02-08 21.56.16

Відкрито прийом заявок на участь у VI Кінофестивалі «Світло», який цього року пройде 9 -12 червня в історичному центрі столиці, на Співочому полі.

Кінофестиваль «Світло» був заснований Спілкою християнських письменників України як платформа для популяризації в Україні та за її межами світлих, надихаючих фільмів. Він об’єднує талановитих творчих людей, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного – взаємовідносини в сім’ї та суспільстві, моральні якості людини.

Учасники кінофестивалю – студії, телеканали, незалежні творці не тільки з України, але і з США, Італії, Іспанії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, Норвегії, Румунії та інших країн.

Основною метою фестивалю організатори вбачають розвиток українського кінематографу, поліпшення духовного та морального стану суспільства, надання можливості кожному в Україні дивитися добрі і надихаючі фільми.

Кінофестиваль дав старт проекту «Світле кіно мандрує країною». Завдяки ньому фільми-учасники протягом року демонструються на різних майданчиках України. У 2017 році кінофестиваль «Світло» посів перше місце у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив та був нагороджений почесною грамотою Київського міського голови. У 2021 році він увійшов у «ТОП-100» кращих міських проектів.                                

Для того, щоб подати заявку на участь у кінофестивалі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті: www.kinofest-svet.com.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2022-02-08 21.56.16
Безымявнный

Фільм «Redeeming Love/Відкупительна Любов», знятий за романом Франсін Ріверс, був випущений у прокат 21 січня 2022 року на всій території США. Роман уже понад 15 років перебуває у списках бестселерів художньої літератури. За цей час продали понад 3 мільйони екземплярів більш ніж 30 мовами світу.

Про це інформує bog.news.

В нещодавньому інтерв’ю The Christian Post письменниця сказала, що мріяла про це роками: Це довгий шлях! Я сподіваюся, що цей фільм покаже світу, як виглядає справжнє кохання».

Протягом багатьох років авторка отримувала різноманітні пропозиції, з тими чи іншими сценаріями, але, за її словами, жодна з них не відображає головної ідеї.

«Жоден сценарій не передавав христоподібного характеру головного героя, і я не могла його схвалити. Він повинен служити прикладом любові, що прагне, яку Бог виявляє до Свого народу. Це завжди було найважливішим для мене: переконатися, що фільм показує, що таке Боже кохання, пристрасне, терпляче, наполегливе, вічне», — сказала письменниця.

Не знайшовши жодного гідного сценарію, Ріверс вирішила написати сама те, що вона хотіла б бачити на екрані.

Режисером фільму став Д. Дж. Карузо, а продюсерами виступили Рома Дауні (режисер серіалу «Біблія») та Сінді Бонд (яка раніше працювала над фільмом «Можна тільки уявити»).

«Я не очікувала, що вони захочуть працювати над моїм сценарієм», – сказала Ріверс.

«Коли Д. Дж. Карузо приєднався до нас як режисер, він реструктурував сценарій і почав працювати зі мною над посиленням сцен.

Сюжет книги та фільму заснований на старозавітній книзі Осії. Дія фільму відбувається на тлі Каліфорнійської золотої лихоманки 1850 року. У центрі сюжету молода дівчина, яку у дитинстві продали до публічного будинку. Вона пережила ненависть, насильство до себе, доки не зустріла простого християнського хлопця, який згодом своєю власною любов’ю повинен буде довести існування люблячого Отця

«Я бажаю показати людям те, що незалежно від того, що ми зробили чи які гріхи ми чинимо, Бог любить нас і пропонує нам нове життя через Ісуса. Я хотіла, щоб глядачі побачили різницю між тим, що світ називає любов’ю, і тим, як виглядає справжнє кохання. Сподіваюся, вони захочуть випробувати таку любов до себе, доступну лише через Ісуса Христа», – додає Ріверс.

Несподіваним результатом кіно адаптації, стало створення Фонду «Святилище спокутної любові», який очолила Холлі, дружина Д.Дж. Карузо.

«Весь прибуток від фільму піде у фонд «Святилище спокутної любові». Наша місія полягає в тому, щоб допомогти зупинити торгівлю людьми, насильство та сексуальну експлуатацію, фінансуючи служби підтримки людей, які вижили, програми навчання та відновлення у Сполучених Штатах та за кордоном», — пояснила Ріверс.

Наприкінці вона сказала, що її велика мрія, щоб люди йшли з кінотеатрів, «розуміючи, наскільки багатостраждальною, пристрасною і прекрасною є Божа любов до кожного з нас».

У США вийшов фільм «Відкупительна Любов»

Календар

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС