северодонецк-780×470

Пастор та члени євангельської церкви «Преображення» до останнього залишалися в охопленому війною Сєвєродонецьку, щоб проповідувати Євангеліє та допомагати містянам виживати.

Пастор Олександр Торгунов та члени церкви «Преображення» доставляли продукти, підгузки, одяг, ліки, Нові Заповіти та проповідували Євангеліє мешканцям Сєвєродонецька, які ховалися у підвалах та бомбосховищах з початку бойових дій 24 лютого.

Про це пише сайт Во Свете.

Члени церкви продовжували своє служіння людям навіть після того, як снаряд потрапив у будівлю, де знаходилася квартира пастора, куди раніше перебралися кілька членів церкви з сім’ями.

Пастор Олександр одружений і має п’ятьох дітей. Заснував церкву у 2016 році.

«У 2013 році я поїхав до реабілітаційного центру, де почув про Ісуса Христа, — розповів в інтерв’ю «Голосу мучеників — Корея.

— У 2014 році ми разом із дружиною вступили у завіт із Богом.

Бог дав мені нове життя, свободу від рабства гріха, і я чітко розумів, що маю повернутися до свого рідного міста, де я прославився як негідник, наркоман і злочинець. Повернутися та розповісти багатьом хлопцям про те, що є інше життя, що є Ісус Христос, Який дає свободу від залежності».

Так пастор Олександр повернувся до Сєвєродонецька і 5 років їздив регіоном, відвідуючи лікарні, туберкульозні диспансери, аптеки та інші місця, де тільки міг знайти наркоманів та алкоголіків, ділячись своїм свідченням та проповідуючи порятунок в Ісусі Христі.

«Багато хлопців після мого особистого свідоцтва теж поїхали до реабілітаційного центру та отримали свободу від залежностей, зберегли та відновили свої сім’ї», — розповів служитель.

Церква тісно співпрацювала з міською владою та соціальними службами, щоб охопити малозабезпечені, багатодітні сім’ї та сім’ї з груп ризику, запрошуючи їх на церковні збори та домашні групи й роздаючи продуктові набори.

Коли вибухнула війна, церкві довелося відмовитися від своїх власних проектів служіння, але навички, які вони набули, виявилися затребуваними у значно більшому масштабі. Християни готували їжу та годували сусідів, а також доставляли їжу, ліки, підгузки та Біблії по всьому місту.

северодонецк-1-1024×768

Оскільки пастор жив у квартирі на першому поверсі, вони прийняли кілька парафіян із дітьми, а також невіруючих батьків пастора та ще одну невіруючу сім’ю, в якій чоловік був наркозалежним – зараз він на реабілітації у Рівному.

3 березня до сусідньої квартири потрапив снаряд.

«Слава Богу, всі залишилися живими, у нашій квартирі тільки посипалися шибки», – сказав пастор Олександр. Вони вирішили, що сім’ї з дітьми, пенсіонери та люди з проблемами зі здоров’ям мають евакуюватися до Рівного.

Інші члени церкви співпрацювали з міськими волонтерськими групами та іншими місцевими церквами, щоб надавати допомогу в евакуації та доставляти гуманітарну допомогу.

«Хлопці ходили в ті місця міста, куди навіть боялися їхати волонтери», – сказав пастор. Члени церкви залишалися в Сєвєродонецьку стільки, скільки могли, але в міру погіршення ситуації вони були змушені виїхати.

«Зараз у Сєвєродонецьку дуже страшна ситуація, – наголосив Олександр. — Дуже хочемо повернутися для того, щоб відновлювати руїни не лише міських споруд, а й руїни поранених душ через війну, несучи людям Добру Звістку».

Кілька членів церкви з сім’ями вирушили до Франції, щоб допомогти материнській церкві досягати алкоголіків та наркозалежних у країні. Інші члени перебувають у Харкові, допомагаючи материнській церкві у тюремному служінні та роздачі гуманітарної допомоги.

Інші члени, включаючи пастора та його сім’ю, перебувають у Рівному.

Зараз у Сєвєродонецьку продовжуються бойові дії. Три ключові мости, що сполучають Сєверодонецьк та Лисичанськ, тепер непрохідні для транспортних засобів, шляхи постачання та евакуації збройних сил України цими маршрутами неможливі.

Залишається лише молитися за збереження життя тисяч мирних жителів, які продовжують залишатися у місті.

За матеріалами організації «Голос мучеників Корея»

Father-Stu-Movie-Mark-Wahlberg-800×445

У США відбулася прем’єра знятого на реальних подіях фільму на християнську тематику з Марком Волбергом та Мелом Гібсоном у головних ролях.

Заснована на реальних подіях драма «Батько Стю» об’єднала на великому екрані голлівудських зірок Марка Волберга (Сім’я по-швидкому, Усі гроші світу) та Мела Гібсона (Хоробре серце). Фільм Sony Pictures вийшов у кінотеатрах Америки 13 квітня, повідомляє Християнський Мегапортал  inVictory з посиланням на The Christian Post . 

Марк Волберг став виконавчим продюсером фільму і сам профінансував зйомки. 

Як розповів актор, в історії отця Стю, який пішов із життя у 2014 році, він побачив себе, а саме проблемного підлітка, якому віра допомогла змінитись. 

За словами Волберга, «Батько Стью» став особистим фільмом, через який він намагався продемонструвати, що «у кожного святого є минуле, а у кожного грішника є майбутнє».

«Батько Стю» розповідає історію отця Стюарта Лонга, боксера, який став священиком, та його надихаючого шляху від саморуйнування до викуплення, — йдеться у синопсисі фільму.

«Шлях отця Стю від порушника спокою до священика надихнув багатьох, у тому числі й мене, – сказав Волберг. — Режисер картини Розалінда Росс виконала неймовірну роботу, вловивши суть того, ким він був і як він впливав на людей у ​​своєму житті. Я сподіваюся, що за допомогою цього фільму ми продовжимо його добрі справи.

У більш ранньому інтерв’ю Волберг розповів про свою віру і як важливо для нього проводити час із Богом. Актор розповів, що в суботу ввечері він вважав за краще б піти до церкви, ніж подивитись бродвейське шоу, і сказав, що йому подобається починати та закінчувати щодня роздумами про віру.

«Мені дуже пощастило. Завдяки тому, що я зосередився на своїй вірі та сім’ї, це дозволило мені досягти так багато», — наголосив він.

«Кожен святий має минуле, а кожен грішник має майбутнє». У США вийшов фільм «Батько Стю»
IMG_5007 (1)

З‘явився український додаток, що допоможе вам відвернути увагу та підняти настрій дитини у стресових ситуаціях.

Про це пише Львівська обласна державна адміністрація на своїй сторінці в Facebook.

Зараз це надзвичайно важливо, бо діти хвилюються не менше, ніж дорослі.

Hearty – безплатний застосунок, працює в офлайн режимі та може бути особливо корисним у бомбосховищі. Допомагає дітям та дорослим перевести увагу, зменшити стрес та отримати позитивні емоції.

Ігри, активності, книги Барабуки, аудіоказки українською та інший дитячий контент аби покращити емоційний та психологічний стан дитини.⠀

Завантажити можна тут:

для iOS https://cutt.ly/OSgQnRF 

для Android https://cutt.ly/uSgQRaT

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

foto-2-ispoliny-v-biblii-flickr.com_

Майбутній документальний серіал під назвою «Ангели та велетні, спостерігачі та нефіліми» запропонує глядачам рідкісний погляд на біблійних гігантів, відомих як нефіліми, та доведе їхнє існування.

Серіал зняла релігійна мережа сімейних розваг The Inspiration Networks. Він буде представлений у чотирьох одногодинних сегментах, присвячених теоріям існування нефілімів, пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Headlines.

За словами Руді Ланди, старшого продюсера та директора The Inspiration Networks, тема документального серіалу заснована на їхній любові до Слова Божого.

«Біблія описує нефілімів у кількох місцях, – сказав Ланда для The Jerusalem Post. – Основний коментар про нефілімів міститься у шостому розділі Буття. Більшість людей мандрують цим уривком. Нефіліми були нащадками небесних істот, які були поміщені у духовне царство, щоб спостерігати за землею у ті дні».

Як показано в Писанні, Буття 6 розділ, нефіліми були нащадками «синів Елохіма» та жінок, з якими останні мали зв’язки.

«Документальний серіал містить біблійні джерела, але він має бути цікавий нерелігійним глядачам, – зазначив Ланда. – Ми шукаємо фактичні докази, сліди та підказки, які існують у світі, а не лише твердження, що ґрунтуються на вірі. Тому що існує так багато археологічних свідчень, які варто досліджувати».

Ланде також допомагав Дуглас Ван Дорн, який написав книгу про нефілімів у процесі створення фільму.

«Ми представляємо докази та запрошуємо людей до досліджень, щоб зробити власні висновки, – пояснив він. – Ми не догматичні та нічого не приховуємо. Ми наводимо джерела та закликаємо глядача ставити запитання, продовжувати вивчати та проводити власні дослідження».

Документальний серіал, знятий у Єгипті, Перу та Сполучених Штатах, спочатку починається на ізраїльських Голанських висотах через їхнє історичне значення, пов’язане з біблійними гігантами.

«Має сенс почати з Ізраїлю, де почалася історія нефілімів, – наголосив Ланда. – А це Голани».

У «Книзі Еноха», апокрифічній книзі ІІ століття до н. е., яка, як вважається, була написана прадідом Ноя, стверджується, що нефіліми були відправлені на гору Хермон після вигнання з Небес. Гора Хермон заснована на єврейському слові cherem, що означає «бути вигнаним».

Наразі Inspiration Networks шукає канал для поширення серіалу Angels & Giants: The Watchers & Nephilim, вихід якого очікується цієї осені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США вийшов фільм «Відкупительна Любов»

Kris-Dauling

Американський кінорежисер-християнин розповів, як його останній фільм «Людина з нізвідки» емоційно впливає на чоловіків через послання про зцілення та відновлення.

На християнському стрімінговому сервісі Pure Flix відбулася прем’єра фільму «Людина з нізвідки», який закликає глядачів задуматися про своє життя та взаємини, відзначаючи, що ніколи не пізно загладити свою провину перед іншими.

Про це повідомляє inVictory з посиланням на The Christian Post.

Фільм із Ніком Сірсі (Госнел: Суд над серійним убивцею) у головній ролі розповідає історію батька та автора бестселерів, який пише свою останню книгу та намагається відновити стосунки зі своїм сином.

Сценаристом, продюсером та режисером картини став Кріс Даулінг, відомий за фільмами «Безцінний» та «Запусти гонку». Як розповів сам Даулінг, свій новий фільм він зняв за вісім днів.

Даулінг сказав, що хоче, щоб через цей фільм глядачі зрозуміли важливість відновлення розірваних стосунків, поки не стало надто пізно, а також знання того, що єдиний досконалий Батько – це Бог.

«Через свою гордість ми не просимо вибачення, і таким чином відрізаємо себе від зцілень, — додав він. — Часто ми навіть не пам’ятаємо, чому злимось на іншу людину через роки, але ми надто горді, щоб вибачитися».

Режисер картини розповів, що він бачив, як дорослі чоловіки плакали після перегляду цього фільму.

«Я думаю, що є щось таке інтроспективне, щоб дивитися на історію на екрані, яка відображає проблеми у вашому власному житті, — зазначив Даулінг. — У кожного з нас є люди, з ким нам варто примиритися, але хтось має зробити перший крок. Я сподіваюся, що наш фільм додасть глядачеві достатньо впевненості, щоб це зробити».

За словами режисера, напружені стосунки батька та сина, показані у фільмі, нагадують про те, що батьки також мають подумати, що вони можуть покращити у взаєминах зі своїми дітьми.

«Синам і дочкам потрібна благодать, щоб зрозуміти, що ми, батьки, намагаємося щосили і все одно припускаємося помилок, але ми завжди прагнули робити все найкраще для наших дітей. У будь-якому разі завжди варто боротися за те, щоби налагодити здорові стосунки між батьками та дітьми», — підсумував Даулінг.

Даулінг вважає, що християнам важливо примирятися один з одним і вибачатися, коли вони помиляються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усиновив п’ять братів і сестер: у США чоловік-одинак має 36 прийомних дітей

Новий християнський фільм «Людина з нізвідки» надихає відновлювати розірвані стосунки
2022-02-08 21.56.16

Відкрито прийом заявок на участь у VI Кінофестивалі «Світло», який цього року пройде 9 -12 червня в історичному центрі столиці, на Співочому полі.

Кінофестиваль «Світло» був заснований Спілкою християнських письменників України як платформа для популяризації в Україні та за її межами світлих, надихаючих фільмів. Він об’єднує талановитих творчих людей, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного – взаємовідносини в сім’ї та суспільстві, моральні якості людини.

Учасники кінофестивалю – студії, телеканали, незалежні творці не тільки з України, але і з США, Італії, Іспанії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, Норвегії, Румунії та інших країн.

Основною метою фестивалю організатори вбачають розвиток українського кінематографу, поліпшення духовного та морального стану суспільства, надання можливості кожному в Україні дивитися добрі і надихаючі фільми.

Кінофестиваль дав старт проекту «Світле кіно мандрує країною». Завдяки ньому фільми-учасники протягом року демонструються на різних майданчиках України. У 2017 році кінофестиваль «Світло» посів перше місце у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив та був нагороджений почесною грамотою Київського міського голови. У 2021 році він увійшов у «ТОП-100» кращих міських проектів.                                

Для того, щоб подати заявку на участь у кінофестивалі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті: www.kinofest-svet.com.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2022-02-08 21.56.16
Безымявнный

Фільм «Redeeming Love/Відкупительна Любов», знятий за романом Франсін Ріверс, був випущений у прокат 21 січня 2022 року на всій території США. Роман уже понад 15 років перебуває у списках бестселерів художньої літератури. За цей час продали понад 3 мільйони екземплярів більш ніж 30 мовами світу.

Про це інформує bog.news.

В нещодавньому інтерв’ю The Christian Post письменниця сказала, що мріяла про це роками: Це довгий шлях! Я сподіваюся, що цей фільм покаже світу, як виглядає справжнє кохання».

Протягом багатьох років авторка отримувала різноманітні пропозиції, з тими чи іншими сценаріями, але, за її словами, жодна з них не відображає головної ідеї.

«Жоден сценарій не передавав христоподібного характеру головного героя, і я не могла його схвалити. Він повинен служити прикладом любові, що прагне, яку Бог виявляє до Свого народу. Це завжди було найважливішим для мене: переконатися, що фільм показує, що таке Боже кохання, пристрасне, терпляче, наполегливе, вічне», — сказала письменниця.

Не знайшовши жодного гідного сценарію, Ріверс вирішила написати сама те, що вона хотіла б бачити на екрані.

Режисером фільму став Д. Дж. Карузо, а продюсерами виступили Рома Дауні (режисер серіалу «Біблія») та Сінді Бонд (яка раніше працювала над фільмом «Можна тільки уявити»).

«Я не очікувала, що вони захочуть працювати над моїм сценарієм», – сказала Ріверс.

«Коли Д. Дж. Карузо приєднався до нас як режисер, він реструктурував сценарій і почав працювати зі мною над посиленням сцен.

Сюжет книги та фільму заснований на старозавітній книзі Осії. Дія фільму відбувається на тлі Каліфорнійської золотої лихоманки 1850 року. У центрі сюжету молода дівчина, яку у дитинстві продали до публічного будинку. Вона пережила ненависть, насильство до себе, доки не зустріла простого християнського хлопця, який згодом своєю власною любов’ю повинен буде довести існування люблячого Отця

«Я бажаю показати людям те, що незалежно від того, що ми зробили чи які гріхи ми чинимо, Бог любить нас і пропонує нам нове життя через Ісуса. Я хотіла, щоб глядачі побачили різницю між тим, що світ називає любов’ю, і тим, як виглядає справжнє кохання. Сподіваюся, вони захочуть випробувати таку любов до себе, доступну лише через Ісуса Христа», – додає Ріверс.

Несподіваним результатом кіно адаптації, стало створення Фонду «Святилище спокутної любові», який очолила Холлі, дружина Д.Дж. Карузо.

«Весь прибуток від фільму піде у фонд «Святилище спокутної любові». Наша місія полягає в тому, щоб допомогти зупинити торгівлю людьми, насильство та сексуальну експлуатацію, фінансуючи служби підтримки людей, які вижили, програми навчання та відновлення у Сполучених Штатах та за кордоном», — пояснила Ріверс.

Наприкінці вона сказала, що її велика мрія, щоб люди йшли з кінотеатрів, «розуміючи, наскільки багатостраждальною, пристрасною і прекрасною є Божа любов до кожного з нас».

У США вийшов фільм «Відкупительна Любов»
cvfad-bcvxz-780×470

Актор Кірк Кемерон та брати-режисери Алекс та Стівен Кендрік об’єдналися для створення нового повнометражного фільму «Lifemark», присвяченого цінності життя.

Про це пише Слово про Слово з посиланням на christianpost.

Минулого тижня десятки тисяч активістів та політиків, які виступають за життя, зібралися на Національному Моллі у Вашингтоні, округ Колумбія, на щорічний Марш за життя. 

Кемерон був запрошеним оратором на цьому заході, і під час свого виступу він розповів про майбутній фільм.

Я сподіваюся, що наприкінці цього року ви матимете можливість подивитися фільм «Lifemark», заснований на реальній історії. 

«Ця історія набагато краща, ніж усе, що ми будь-коли могли написати», – сказав Кемерон.

У майбутньому фільмі 51-річний актор та брати Кендрік вперше возз’єднаються після спільної роботи над фільмом 2008 року «Вогнетривкий».

«Ми із творцями фільмів «Вогнетривкий», «Відважний» та «Військова кімната» об’єдналися, щоб зняти цей фільм, який підкреслює цінність та коштовність життя в утробі матері та красу усиновлення, пояснюючи, як одне життя може вплинути на багато людей», – заявив Кемерон.

Актор «Growing Pains» поділився з аудиторією, чому теми усиновлення та захисту життя такі важливі для нього.

«Це питання дуже особисте для мене, – розповів він. 

Моя дружина – усиновлена дитина. Челсі була за один прийом у лікаря від того, щоб перестати існувати».

«Наші перші четверо дітей також усиновлені, і якби моя дружина, Челсі, не народилася, то не було б і наших двох рідних дітей, – продовжив він. 

Тому мої шестеро дітей і моя дружина тут завдяки таким люблячим і мужнім людям, як ви, які сьогодні беруть участь у Марші за життя».

У квітні 2021 року Алекс Кендрік поділився новиною про фільм на своїй сторінці в Instagram.

«Минуло 14 років з того часу, як ми зняли фільм «Вогнетривкий». Ми дуже раді знову працювати з Кірком Кемероном над новим фільмом!» – написав він.

Кемерон виступає як виконавчий продюсер фільму «Lifemark», а також грає роль прийомного батька.

«Хтось надіслав мені короткий документальний фільм про справжню історію, яка була настільки надихаючою і так багато означала для мене особисто, що я вирішив зробити з неї художній фільм», – розповів актор у недавньому інтерв’ю The Christian Post.

«Фільм перетинає два десятиліття, тому ми бачимо, як він постарів майже на 20 років», – пояснив Алекс Кендрік. 

Це правдива історія з великою кількістю дії, гумору та серця!»

Під час відвідування 28-ї щорічної церемонії вручення премії Movieguide Awards у 2020 році Кендрік розповів більше про майбутній фільм.

«Ми дуже раді цьому, це правдива історія і вона захопить ваше серце. Нам це подобається», – сказав Кендрік, додавши, що йому та його братові «подобається тема і те, що станеться» в результаті.

«Ми вважаємо, що це дуже своєчасний фільм», – сказав він.

Хоча брати зазвичай роблять оригінальні матеріали, такі як «Військова кімната», фільм про захист життя був «принесений» їхнім другом, розповів режисер.

«Зазвичай ми самі пишемо свої фільми, але цей виявився таким сильним. Коли ми переглянули його, то зрозуміли, що він є дуже актуальним для сьогоднішньої культури», – додав Кендрік.

«Коли ми почали шукати спосіб зйомки, стало очевидно, що Господь відчиняє двері для цього», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

father-stu-mel-gibson-movie-800×445

У квітні відбудеться прем’єра знятого на реальних подіях фільму на християнську тематику з Марком Волбергом та Мелом Гібсоном у головних ролях.

Заснована на реальних подіях драма «Батько Стю» об’єднала на великому екрані голлівудських зірок Марка Волберга (Сім’я по-швидкому, Усі гроші світу) та Мела Гібсона (Хоробре серце). Фільм від Sony Pictures вийде у кінотеатрах у Страсну п’ятницю, 15 квітняце

Про це повідомляє inVictory з посиланням на The Christian Post. 

«Батько Стю» розповість історію отця Стюарта Лонга, боксера, який став священиком, і його надихаючого шляху від саморуйнування до відкуплення, — йдеться в описі фільму.

Волберг, який також виступив продюсером фільму, зіграв головного героя. Серед інших акторів, що знялися у фільмі, – володар премії «Оскар» Мел Гібсон, Джекі Уівер (Мій хлопець псих) та Тереза ​​Руїс (Нарко: Мексика).

«Шлях отця Стю від порушника спокою до священика надихнув багатьох, у тому числі й мене, – сказав Волберг. — Режисер картини Розалінда Росс виконала неймовірну роботу, вловивши суть того, ким він був і як він впливав на людей у ​​своєму житті. Я сподіваюся, що за допомогою цього фільму ми продовжимо його добрі справи».

У більш ранньому інтерв’ю Волберг розповів про свою віру і як важливо для нього проводити час із Богом. Актор розповів, що в суботу ввечері він вважав за краще б піти до церкви, ніж подивитись бродвейське шоу, і сказав, що йому подобається починати та закінчувати щодня роздумами про віру.

«Мені дуже пощастило. Завдяки тому, що я зосередився на своїй вірі та сім’ї, це дозволило мені досягти так багато», — наголосив він.

У березні минулого року мала відбутися прем’єра продовження фільму «Страсті Христові» Мела Гібсона. Нова дата прем’єри поки що не відома. Сюжет картини присвячений євангельським подіям між розп’яттям Христа та Воскресінням.

Гібсон продовжує працювати над сценарієм до фільму «Страсті Христові: Воскресіння» і паралельно був обраний сценаристом та режисером фільмів «Дика банда» та «Смертельна зброя 5» для Warner Bros.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2022-01-27 11.17.01

Цього тижня на Волині продакшн-студія Pravda PRO розпочала знімання історично-документального фільму про гоніння протестантів в часи Радянського Союзу. 

Про це повідомляє ІА Світогляд.

«Хоча фільм документальний, але є такий режисерський задум, щоб використати ігрові сцени. Там буде три невеличких короткометражних сюжети та фонове відео, яке відбиватиме дух епохи, дух того часу, передасть страждання християн. Одна сцена буде знята у Володимирі, хоча за сюжетом події відбуватимуться в Харкові. Ще одна у лісі в Сокиричах», – розповідає заступник голови Волинської кінокомісії та режисер кінострічки Сергій Шараєвський.

2022-01-27 10.30.06
Режисер фільму Сергій Шараєвський та актор

Протистояння віри звичайної людини та великої атеїстичної комуністичної держави – провідна ідея, котра і зв’язує всі частинки фільму.

2022-01-27 11.16.57

У фільмуванні взяло участь 26 акторів: реконструктори Військово-історичної гурпи «Азимут», актори Волинського драматичного театру, луцького театру «Гармидер» та інші.

2022-01-27 10.30.26

«Також участь у зйомках взяли собаки Національної гвардії України, для яких проводили окремий кастинг», – додав Сергій Шараєвський.

2022-01-27 10.30.13

Знімання команда студії Pravda PRO розпочала ще два роки тому, взявши інтерв’ю в очевидців подій та розповівши про їх шлях і численні випробування.

Готовий фільм можна буде побачити приблизно наприкінці 2022 року.

Довідка:

PravdaPRO – християнська продакшн-студія у Луцьку. Документальні фільми — це основна спеціалізація команди. Вони створюють короткометражні та повнометражні, одно- або декількасерійні фільми. Історичні, навчальні, соціальні або корпоративні. Також студія займається створенням реклами із задіюванням акторів, промоційних рекламних роликів та соціальної реклами. 

Фільми продакшн-студії PravdaPRO можна знайти натиснувши тут.

На Волині розпочалися знімання фільму про гоніння протестантів в часи СРСР
2022-01-27 10.30.33
2022-01-27 10.30.17
2022-01-27 11.16.53
2022-01-27 10.30.30
2022-01-27 10.30.01

Календар

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС