the-most-reluctant-convert-c-s-lewis-life-on-film-next-spring

Некомерційна продюсерська компанія Fellowship for Performing Arts (FPA) з Нью-Йорку випустить екранізацію своєї п’єси «К. С. Льюїс, найбільш впертий новонавернений» цієї весни.

Про це повідомляє ІА Світогляд з посиланням на Evangelical Focus.

FPA була заснована актором Максом Макліном, і її мета – «створити театр, заснований на християнському світогляді, щоб залучити різноманітну аудиторію».

Фільм заснований на театральній постановці Макліна, яка розповідає про шлях англійського автора Клайва Стейплза Льюїса від атеїзму до християнства.

«Вперше FPA знімає фільм за мотивами одного з наших найуспішніших театральних творінь.

Ми непохитні у своєму прагненні створити театр, але театри закриті з березня і навряд чи відкриються в цьому році. Можливість зняти цей фільм зараз – те, що планувалося на 2022 або 2023 рік, – була подарунком, завдяки якому ми отримали натхнення діяти», – зазначив Маклін.

Від вистави одного актора до фільму за участю кількох акторів

Зйомки фільму почалися в Англії 21 вересня і завершилися в жовтні під керівництвом Нормана Стоуна, дворазового лауреата премії BAFTA.

«Різниця в цьому фільмі буде полягати в місці зйомки, по всьому Оксфорду. Ми мали повний доступ до Коледжу св. Магдалини, будинку Льюїса, церкви та інших місць, які згадуються в п’єсі», – пояснює Маклін.

Крім того, «замість шоу однієї людини, це буде шоу за участю кількох акторів. Три актори будуть грати роль Льюїса на трьох етапах життя, я зіграю старшого Льюїса», додав Маклін.

«Ми сподіваємося досягти тисячі людей в усьому світі»

Маклін підкреслює, що кіноверсія «Найбільш впертого новонаверненого» є переосмисленням і яскравим розширенням їхньої п’єси. Безліч акторів і локацій допомагають візуалізувати ключові події, які стоять за поворотом Льюїса від атеїста до повністю віруючого християнина».

«Ми сподіваємося, що за допомогою цього фільму ми зможемо розширити охоплення з десятків тисяч людей, яких ми досягаємо через наші театральні вистави, до потенційних сотень тисяч, можливо, навіть мільйонів людей по всьому світу», – підсумовав він.

Хто такий Клайв Стейплз Льюїс, і чому про нього знімають фільм? Довідка.

Клайв Стейплз Льюїс (англ. Clive Staples Lewis) (нар. 29 листопада, 1898 — пом. 22 листопада, 1963) — відомий північноірландський та англійський письменник, філософ, літературний критик, спеціаліст із Середньовіччя і християнський апологет. Писав англійською мовою. Автор циклу «Хроніки Нарнії».

Як відомо, письменник народився у сім’ї адвоката. Його мати була дочкою англіканського священника. Саме вона зуміла закласти основу його моральних засад. Однак у 15-річному віці, після смерті матері і багатьох змін у його житті, Клайв залишив прищеплену з дитинства християнську віру і став атеїстом.

У 1931 році в житті Льюїса відбулася світоглядна зміна: він усвідомлено став християнином. Цьому, зокрема, посприяла одна тривала нічна розмова з його оксфордськими товаришами Дж. Р. Р. Толкіном (католиком-традиціоналістом) і Г’юґо Дайсоном. (Ця знакова розмова була майстерно реконструйована (за листуванням і щоденниковими записами сумісників) Артуром Грівсом у його книзі «Вони стали разом»). Вечірня дискусія стала прологом для події наступного дня, яку Льюїс описує в своїй духовій автобіографії “Спійманий радістю”: «Коли ми (Ворні і Джек) вирушили (на мотоциклі в зоопарк Віпснейд), я не вірив, що Ісус Христос є Син Божий, але коли ми прийшли в зоопарк, я вірив».

Клайв Стейплз Льюїс є автором «Хронік Нарнії». Найяскравіші частини циклу — «Лев, чаклунка й магічна шафа» (англ. The Lion, the Witch and Wardrobe), «Небіж Чорнокнижника» (англ. The Magician’s Nephew) і «Остання битва» (англ. The Last Battle). 

Льюїс також випустив одну з найяскравіших апологетичних книжок християнства «Просто християнство», у якій автор у формі спілкування з читачем порушує всі важливі теми своєї рідної релігії: Ісус як Син Божий, Мораль, Істина, Сексуальність, Гордість і багато інших. За версією сайту ChristianityToday.com ця книга посіла аж 1 місце в списку книг, які найбільше змінили євангелічний світ з 1945 року. Ця книга була написана на основі радіопередач для БіБіСі, та мала неабиякий успіх серед британських радіослухачів. Вона звертає увагу на хворобу людства в сексуальній царині: проституцію, журнали з оголеними жіночими тілами, упад моральних правил поведінки у статевому житті. Уникаючи контроверсійних питань, а також не акцентуючи уваги на жодній із гілок християнства, Льюїс подає логічну картину розуміння базових світобудовних та власне християнських цінностей. Завдяки зваженому та проробленому підходу книга здобула славу класики християнської апологетики.

Ще одна з відомих книг письменника – «Листи Крутеня». Написана вона в епістолярному стилі, де головний герой – старший демон на ім’я Крутень – навчає свого підопічного маленького бісика Шашеля науці спокус та зведення нанівець усіх намагань людей стати справжніми християнами. У комічно-вигаданому стилі автор розкриває низку надважливих питань не лише для християн, а й для всіх охочих зазирнути під серпанок іншого виміру: виміру добрих і злих сил. Ця книга також була прочитана автором у радіоефірі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

x-zAnRDgwIbh.8f7

Пастор і християнський ютюб-блогер Олег Боков зробив підбірку десяти кращих християнських фільмів на думку YouTube-глядачів.

«Кращі християнські фільми на думку YouTube-глядачів! Ми пропрацювали майже 2000 коментарів під минулим відео “ТОП-10 християнських фільмів” (моя особиста думка), щоб зробити для вас сьогоднішній випуск. Ви будете здивовані!» – йдеться в описі під відео.

Отже, ТОП-10 кращих християнських фільмів на думку YouTube-глядачів:

10. Можу лиш уявити (2018)

Режисери: Ендрю і Джон Ервін. Касовий збір: 86 млн $

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В «Голосі» США переміг пастор, виконавши пісню «I can only imagine»

filmy_gcshelp_org_1

9. Христос під слідством (2017)

Режисер: Джон Ганн. Касовий збір: 17 млн ​​$

filmy_gcshelp_org_2

8. Монах і біс (2016)

Режисер: Микола Досталь. Касовий збір: 200 тис $

filmy_gcshelp_org_3

7. Джузеппе Москаті: Цілюща любов (2007)

Режисер: Джакомо Кампіотті. Касовий збір: Невідомо

filmy_gcshelp_org_4

6. Прорив (2019)

Режисер: Роксан Доусон. Касовий збір: 50 млн $

filmy_gcshelp_org_5

5. Несподівана зустріч (2010)

Режисер: Девід Уайт. Касовий збір: Невідомо

filmy_gcshelp_org_6

4. Відважні (2011)

Режисер: Алекс Кендрік. Касовий збір: 34 млн $

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 фільмів з християнськими мотивами, прем’єра яких відбудеться цьогоріч

filmy_gcshelp_org_7

3. Кімната війни (2015)

Режисер: Алекс Кендрік. Касовий збір: 67 млн ​​$

filmy_gcshelp_org_8

2. Острів (2006)

Режисер: Павло Лунгін. Касовий збір: 3 млн $

filmy_gcshelp_org_9

1. Страсті Христові (2004)

Режисер: Мел Гібсон. Касовий збір: 370 млн $

filmy_gcshelp_org_10
ТОП-10 кращих християнських фільмів: підбірка YouTube-глядачів
10-filmov-800×445

Християнський інформаційний портал The Christian Post назвав 10 кінокартин з біблійними мотивами, прем’єра яких відбудеться в цьому році.

Про це повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com.

Прем’єра продовження фільму «Страсті Христові» Мела Гібсона, який присвячений євангельським подіям між розп’яттям Христа і Його воскресінням, запланована на березень 2021 року. Про це американський актор Джеймс Кевізел розповів у інтерв’ю британському виданню The Independent.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Апатія до переслідувань християн – це не те Євангеліє, що я знаю», – актор «Страстей Христових»

Чутки про те, що Гібсон має намір зняти такий фільм, ходили давно, але не було визначеності і пандемія внесла свої корективи. Співавтором сценарію разом з Мелом Гібсоном став знаменитий кінодраматург Рендалл Уоллес.

ТОП-10 фільмів з християнськими мотивами, прем’єра яких відбудеться цьогоріч

Навесні цього року відбудеться прем’єра історичного фільму «Любов відкупительна», знятого за мотивами бестселеру американської письменниці Франсін Ріверс. Продюсерами фільму стали голлівудська актриса, режисер серіалу «Біблія» Рома Дауні і Сінді Бонд, яка раніше працювала над фільмом «Можу лише уявити».

До слова, в «Голосі» США переміг пастор, виконавши пісню «I can only imagine» – головний саундтрек фільму «Можу лише уявити».

Одна з актрис на знімальному майданчику зізналася, що вона не християнка, але книга Франсін Ріверс змусила її захотіти вірити.

Як говориться в описі до фільму, в центрі сюжету – життя дівчини на ім’я Янголятко, яку ще в дитинстві продали і вона змушена була займатися проституцією. Вона пережила ненависть і відразу до себе, поки не зустріла Михайла Осію. Ця історія відображає спокутну силу безумовної і жертовної любові.

Головні ролі у фільмі виконали Ебігейл Коуен (Я все ще вірю), Том Льюїс (Джентльмен Джек), Ніна Добрев (Щоденники вампіра), Ерік Дейн (Анатомія Грей) і Логан Маршалл-Грін (Людина-павук: Повернення додому).

Творці фільму розповіли про те, що залишаться вірні характеру історії, яку створила Франсін Ріверс. Зйомки фільму проходили в Кейптауні, Південна Африка.

ТОП-10 фільмів з християнськими мотивами, прем’єра яких відбудеться цьогоріч

У 2021 році брати Ервін, творці фільмів «Можу лише уявити» і «Ніч відпочинку для мам», представлять свій новий фільм про те, як зароджувався рух Ісуса в 1970-х в Південній Каліфорнії. Картина «Революція Ісуса» заснована на реальних подіях. Продюсером фільму став пастор церкві Harvest Christian Fellowship Грег Лорі. У крісло режисера сів Джон Ганн, відомий за фільмом «Христос під слідством».

«Це було пробудження і це було чудово, – розповів пастор Лорі про ті часи. – Люди приходили до Христа. Ми бачили зародження сучасного християнського поклоніння. Це, безсумнівно, була робота Святого Духа».


У цьому році вийде ще один фільм братів Ервін. Брати-кінематографісти розповіли про те, що в основу сюжету фільму «The Unbreakable Boy» лягла реальна історія хлопчика-аутиста з рідкісним захворюванням кісток Остіна Леретта. Історію віри 18-річного Леретта описав його батько Скотт в однойменній книзі. Згідно з попереднім описом, фільм розповість кумедну і надихаючу історію молодої пари, яка зіткнулася з найжахливішим страхом батьків – хворобою дитини. І тільки оптимізм і непохитна віра їх унікального сина допомогли подолати всі перешкоди. Над виробництвом картини працює кіностудія братів Ервін «Kingdom». До роботи над фільмом запрошені продюсери Джерілін Ескібел, Кевін Даунс і Пітер Фачінеллі, а також сценарист і режисер Дон Ганн (Христос під слідством).


У минулому році кінематографісти Алекс і Стівен Кендрік оголосили про те, що в 2021 році вони перевипустять свій блокбастер «Відважні» з новими сценами і кінцівкою.

За словами братів, глядачі побачать, як живуть персонажі 10 років потому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Netflix вийде фільм про пастора, якого Бог зцілив від коронавірусу

Оригінальна картина «Відважні» вийшла в 2011 році і зібрала в прокаті 35,2 млн. доларів, що в 17 разів перевищило витрати на створення фільму.

До речі, брати займаються не лише створенням фільмів – Кендріки також випустили посібник з молитви.

ТОП-10 фільмів з християнськими мотивами, прем’єра яких відбудеться цьогоріч

На початку 2020 року Алекс Кендрік розповів про те, що восени 2021 року вони планують представити ще один фільм. За словами режисера, сценарій для фільму написав їх друг, і сюжет заснований на реальній історії 18-річного юнака, який вирішив знайти своїх біологічних батьків.

«Ця історія нагадає нам про цінності життя», – зазначив Алекс Кендрік.


Прем’єру першого мюзиклу на християнську тематику про віру і сім’ю «A Week Away» перенесли на 2021 рік. За словами творця і продюсера фільму Алана Пауелла, головним посланням картини стане «прийняття і прощення». У картині прозвучать пісні відомих християнських виконавців: Емі Грант, Майкла У. Сміта і for King & Country. Фільм «A Week Away» вийде на Neflix і розповість історію проблемного підлітка Уілла Хокінса, який через проблеми з законом змушений вирішувати: суд або християнський літній табір.

ТОП-10 фільмів з християнськими мотивами, прем’єра яких відбудеться цьогоріч

У цьому році також відбудеться прем’єра екранізації бестселера роману Джона Буньяна «Подорож в пекло». Як і книга, фільм розповість про людину, яка побувала в пеклі, але повернулася, щоб знайти відкуплення. Режисером фільму став Тім Чей (Свобода, Давид і Голіаф).

«Пекло існує, – зазначив Чей. – І як сказав Чарльз Сперджен, там перебуває багато тих, хто вважав себе врятованим».


У 2021 році голлівудський режисер Девон Франклін і лідер групи прославлення Корі Асбері представлять фільм, в основу якого лягла пісня Асбері «Reckless Love». Біографічний фільм розповість про важкі стосунки Асбері з батьком і як це вплинуло на уявлення співака про Бога.

У 2018 році титульний трек першого сольного альбому Асбері зайняв 1-е місце в чарті Hot Christians Songs Billboard. Пісня очолювала чарт 68 тижнів, відео зібрало понад 125 мільйонів переглядів на YouTube.


Цього року відбудеться прем’єра фільму «Не називай мого імені» («Do not Say My Name»). В основу картини лягла реальна історії дівчини, яка стала жертвою торгівлі людьми, але зуміла втекти від своїх викрадачів.

Як відзначили творці картини, кожні 60 секунд двоє дітей стають жертвами секс-торгівлі, кожен п’ять хвилин викрадають 10 неповнолітніх. За даними ЮНІСЕФ, щорічно понад мільйон дітей стають жертвами торгівлі людьми.

Для створення картини режисер Федеріко Сегарра, сценарист Патрісія Ландольфі і продюсер Марті Жан-Луї запросили в якості консультантів жертв торгівлі людьми представників правоохоронних органів, адвокатів, суддів і організації. Представники з Департаменту розслідувань національної безпеки також виступили в якості консультантів цього проєкту.

ТОП-10 фільмів з християнськими мотивами, прем’єра яких відбудеться цьогоріч
52248529_303
Фото ілюстративне

Свідчення пастора з Північної Ірландії, який дивом вилікувався від COVID-19, тепер буде адаптоване у художньому фільмы для Netflix.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Відео пастора Лі МакКлелланда з церкви Ковчег у Белфасті, Північна Ірландія, стало вірусним після того, як він у березні захворів на COVID-19.

На відео пастор описує перебування в лікарні з вірусом, де він почав втрачати надію, оскільки його стан погіршувався. Однак прибиральник лікарні, який також був місіонером, почав служити йому, знаходячись на відстані, і пастор видужав.

Відео побачили мільйони, включаючи голлівудського продюсера Девона Франкліна. Потім популярний християнський режисер зв’язався з проповідником, аби домовитися про перетворення його історії на повнометражний фільм, повідомляє Sunday Times.

Франклін відомий своїм хітовим релігійним фільмом «Чудеса з небес» та недавнім фільмом «Прорив», який заробив понад 50 мільйонів доларів у прокаті.

Свідчення Макклелланда буде доступним для трансляції на Netflix до Різдва 2021 року. Згідно з повідомленнями, художній фільм буде присвячений досвіду боротьби пастора з новим коронавірусом, житті його церкви та відомому вірусному відео, де МакКлелланд згадував про свою зустріч із прибиральником лікарні.

Сценарій напише Ренді Браун, який також написав сценарій для стрічки «Чудеса з небес». Наразі фільму ще не дали назви.

У вірусному відео МакКлелланд згадує ніч, зокрема, найгіршу частину для нього, коли він, перебуваючи в лікарні, боровся за своє життя. У кліпі служитель описує почуття «самотності», бо ніхто не міг його відвідати – ні його родина, ні інший пастор, ніхто. Він зізнався, що опинився в темному місці і не був впевнений у своїй долі, а потім Бог послав йому цього прибиральника.

Прибиральник лікарні був місіонером у Нігерії протягом 14 років і свідчив про всі чудеса, які він бачив, як творив Бог. Він також підбадьорив пастора, що Бог може зцілити і його, і молився на відстані разом з МакКлелландом. Щодня прибиральник перевіряв пастора, і зрештою МакКлелланд почав піднімати великий палець вгору, показуючи, що його здоров’я починало поліпшуватися.

Молитви прибиральника були почуті, коли МакКлелланд відчув, що відновив свій апетит і його дихання покращилося.

Прибиральник сказала йому, що це «дар Господа».

«Бог – це Бог кожного особисто», – зі сльозами на очах засвідчив у відео МакКлелланд.

Він сказав, що хоча люди можуть думати, що він божевільний, він «божевільний, божевільний за Ісуса. Бог знає, що вам потрібно. Він неймовірний рятівник!»

У відео він продовжував закликати всіх «ніколи не недооцінювати» Бога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Netflix вийде фільм про пастора, якого Бог зцілив від коронавірусу
69663_w_760_427
Кадр з фільму ``Бог не помер``

Партнер-засновник християнської кіностудії Pure Flix Entertainment Девід А. Р. Вайт оголосив, що в січні 2021 року в Оклахомі почнуться зйомки третього сиквелу (продовження) релігійного фільму «Бог не помер» («God’s Not Dead»).

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Фільм, як зазначив Вайт у відео в Instagram, буде називатися «Бог не помер: ми люди».

Голлівудський актор-продюсер сказав, що працює над сценарієм «наступної частини» «God’s Not Dead».

Він також розповів, що фільм «Бог не помер 4» натхненний американською різдвяною сімейною драмою 1946 року «Це чудове життя» і американською політичною комедією-драмою 1939 року «Містер Сміт їде до Вашингтону».

«Мені завжди подобався цей фільм (останній)», – сказав він, додавши, що після перегляду фільму 1939 року «ви можете отримати уявлення про те, що таке «God’s Not Dead»… в наступному випуску».

Зрежисований Френком Капра, фільм «Містер Сміт їде до Вашингтону» – про нещодавно призначеного сенатора США, який бореться з корумпованою політичною системою. «Це прекрасне життя» – про людину, яка жертвує своїми особистими мріями заради інших членів своєї спільноти, і його ангел-охоронець втручається, коли він замислюється про самогубство напередодні Різдва.

Ще 20 січня 2020 року служба відстеження виробництва фільмів і телепрограм Productionlist.com повідомила, що дія третього сиквелу «God Not Dead» відбуватиметься в Арканзасі на початку 1990-х років, і що він буде про «найулюбленішого пастора в галактиці».

Також тоді повідомлялося, що фільм зніматиметься в Оклахомі з 14 лютого 2020 року по 13 березня 2020 року.

Перший фільм «God Not Dead» зібрав 100 мільйонів доларів після театрального виходу 21 березня 2014 року. Заснований на книзі Райс Брукс «Бог не мертвий: свідчення про існування Бога в епоху невизначеності», фільм розповідає про студента-християнина, чия віра кидає виклик атеїстичному професору філософії, який оголошує Бога донауковою вигадкою.

Його продовження, «God’s Not Dead 2», був випущений у 2016 році. У ньому головною героїнею була вчителька середньої школи, якій загрожувала судова справа за відповідь на питання учня про Ісуса.

Третій фільм з цієї серії, «Бог не мертвий: Світло у темряві», був випущений у 2018 році. У ньому йдеться про п’ять техаських пасторів, яким були видані повістки за проповіді, їх звинувачували в порушенні поправки Джонсона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

240506

«Вибрані» – перше в історії багатосезонне шоу про життя Ісуса Христа – проведе музичний телевізійний спецвипуск.

У двогодинному спецвипуску «Різдво з вибраними», який проведе режисер Даллас Дженкінс, виступлять деякі найвідоміші представники християнської музики. Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

«Ми дуже хотіли, щоб різдвяний контент затримав наших шанувальників до виходу сезону 2, і ми вірили, що зможемо придумати щось справді унікальне та вражаюче, що відповідає духу «Вибраних», – розповів про спецвипуск Дженкінс.

Першу частину «Вибраних» побачили майже 50 мільйонів людей у ​​180 країнах, її переклали на більш ніж 50 мов. Наразі триває виробництво 2 сезону.

За словами Дженкінса, через його популярність багато артистів були більш ніж раді взяти участь у спецвипуску.

«Ми не очікували, скільки неймовірних артистів будуть раді стати частиною цього», – сказав він. – Ми знали, що декілька з них вже були фанатами «Вибраних», тому ми вирішили, що зможемо їх залучити, але отримання такого складу учасників було приємним сюрпризом».

«Різдво з вибраними» збере разом хедлайнерів християнської музики. До спецвипуску долучаться Кріс Томлін, Філ Вікхем, Метт Махер, The Piano Guys, for King & Country, Hillsong United, Mandisa, The Bonner Family та Стівен МакВайтер.

Продюсер «Вибраних» Деррал Івз сказав виданню, що думав, що залучити таку кількість найкращих виконавців буде складним завданням.

«Я думав, що для того, щоб артисти прийняли наше запрошення, потрібно буде прикласти багато енергії та зусиль. Я був вражений тим, що так багато з них вже були фанатами, і вони хотіли стати частиною цієї дивовижної події», – сказав Івз.

Спеціальний ефір транслюватиметься на BYUtv, YouTube, Facebook, The Chosen App, а також TBN, UPtv та Hillsong Channel.

Поряд із виступами виконавців, «Різдво з вибраними» включатиме також короткий огляд 2-го сезону серіалу.

Багато музичних виступів для цієї події були зняті на знімальному майданчику другого сезону в штаті Юта. У спеціальному випуску також будуть представлені актори і показ пілотного епізоду «Пастух» на додаток до короткого огляду другого сезону.

«Другий сезон – це про хороші і погані речі, які з’являються пропорційно до зростання слави Ісуса. З’являються люди, які потребують зцілення і викупу, але також з’являються і вороги. Ми глибоко розбираємося в наслідках цього для учнів», – сказав Дженкінс щодо майбутнього сезону, який транслюватиметься на VidAngel.

Дженкінс сказав, що різдвяна історія – це особливо важливе послання у 2020 році в контексті національних заворушень та глобальної пандемії.

«Ніщо не може і не повинно об’єднувати людей так, як народження Христа, і що особливо цікаво, то це те, що Христос також прийшов у неспокійний час. Ми віримо, що це свято подарує ідеальну надію в ідеальний час», – заявив Дженкінс. – Зараз у світі багато божевілля, труднощів і невпевненості. Ми сподіваємось, що люди, які дивитимуться це шоу, наповняться надією, любов’ю та силою, оскільки ми будемо радіти та разом святкувати народження Царя царів».

Ніл Хармон, генеральний директор VidAngel, додав:

«Світ страждає у цей святковий сезон, борячись з пандемією, політичними заворушеннями, економічними потрясіннями та фізичною розлукою з друзями та коханими. Нам потрібна надія. Саме в цьому полягає дух цього унікального музично-розважального досвіду».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2-1

Спеціально до Різдва Суперкнига підготувала унікальний подарунок для маленьких глядачів та їхніх батьків: на офіційному youtube-каналі проєкту відбудеться прем’єра 4-го та трансляція 3-го сезонів легендарного мультфільму.

Про це повідомляє Слово про Слово.

Нагадаємо, що 3 сезон мультфільму вже доступний на офіційному сайті Суперкниги та в мобільному додатку «Біблія від Суперкниги». Нові 13 серій 4 сезону «Суперкниги» будуть показані вперше.

«Це дійсно чудовий подарунок до Різдва для наших youtube-глядачів, – стверджує керівник проєкту Інна Черепова. – Кожен місяць понад 145 тисяч дітей разом із Крісом, Джой та Робіком відправляються в дивовижний світ Біблії. Я сподіваюся, що ви із задоволенням подивитесь нові серії «Cуперкниги», познайомитесь із героями суперкниги та її найголовнішим супергероєм  Ісусом Христом. Приємного вам перегляду, друзі!»

Трансляція відбуватиметься у період з 27 грудня 2020 р. по 10 січня 2021 р. саме під час шкільних канікул. Кожен із сезонів складається з 13 епізодів, в основу яких покладено Біблійні події. Як і завжди, на головних героїв мультфільму чекатимуть життєві випробування, які вони вправно долатимуть, подорожуючи в часі разом із Суперкнигою. У 4 сезоні Кріс, Джой та Робік побувають у пустелі разом з Ісусом, навчаться молитися та побачать справжні дива, познайомляться з Єремією, потраплять до храму Соломона і навіть втечуть із в’язниці разом з Петром.

Детально з переліком серій можна ознайомитися нижче:

ipc5ogkhhg6ijthsapx7

Щоб не пропустити трансляцію,  підпишіться на  офіційний youtube-канал Суперкниги  https://www.youtube.com/user/supersuperkniga, або ж долучайтеся до telegram-каналу проєкту, де буде розміщена уся необхідна інформація.

Про «Суперкнигу»

«Суперкнига» – це телевізійний християнський анімаційний серіал, який у доступній формі розповідає про події Старого й Нового Заповіту Біблії. Наразі створено 58 серій нового мультфільму «Суперкнига» з сучасною графікою та ефектами. Перший сезон мультфільму вже перекладено 56 мовами, а сам серіал транслюється на телеканалах у 90 країнах.

52 серії нового мультфільму перекладено російською та українською мовами.  Проєкт «Суперкнига» пропонує корисний та цікавий відеоресурс, методичні матеріали для занять з дітьми, програми для недільних шкіл та літніх таборів і сувенірну продукцію бренду «Суперкнига».

Акція «СуперЯнгол» — https://ua.shop.superkniga.tv/podarok

Сайт проєкту — https://ua.superbook.cbn.com/

«Суперкнига» на youtube — https://www.youtube.com/user/supersuperkniga

Безкоштовний інтерактивний мобільний додаток «Біблія від Суперкниги» — https://ua.superbook.cbn.com/app#X

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Спеціально до Різдва відбудеться прем’єра 4 сезону «Суперкниги»
4d622dc964c91e93f6d69ef79b81c1a9

Голлівудський режисер Девон Франклін і лідер прославлення Bethel Music Корі Есбері знімуть фільм за піснею «Reckless Love» (Неймовірна любов).

Як і пісня, яка отримала премію «Греммі», фільм буде розповідати про стосунки музиканта з його сім’єю, напруженість у стосунках з батьком і про те, як усе це неправильно сформувало його уявлення про Бога, пише БОГ.NEWS.

Як повідомляє Movieguide, ідея фільму виношувалася деякий час. Але Корі Есбері погодився на втілення цієї ідеї не відразу. Він не хотів користатися успіхом пісні, а також розумів, який вплив вона може зробити на батька.

«Коли Девон подзвонив мені влітку 2018 року, щоб обговорити можливість створення фільму по «Reckless Love», я думав йому відмовити, − поділився музикант у Facebook. – Я хотів захистити і зберегти репутацію батька за всяку ціну. Я не хотів користуватися тими новими можливостями, які з’явилися у мене на шляху. Я також пам’ятав про крихкість моїх відносин з батьком (на яких грунтувався текст пісні), і я не хотів виносити це на люди».

«Однак, в ході розмови Девон вимовив фразу, яка дійсно вразила моє серце і змусила мене заглянути за межі себе… «Корі, а що, якщо цей фільм більше, ніж ви і ваша історія? Що, якщо це принесе зцілення у стосунки з батьками по всьому світу?». Наступного дня я вилетів в Північну Кароліну, щоб запитати дозволу у батька, і ми разом плакали. Це був перший крок до зцілення наших стосунків. Я прислухався до того, що Бог хотів зробити через нашу історію», – розповів Есбері.

Пісня була випущена у 2018 році і протрималася 68 тижнів в чарті Hot Christians Songs, 18 тижнів на першому місці і 55 тижнів в десятці кращих. Сингл, у якого було понад 300 мільйонів переглядів, також був номінований на премію Греммі 2019 року за краще виконання сучасної християнської музики.

Франклін раніше продюсував кілька релігійних фільмів, таких як «Прорив», святковий анімаційний фільм «Зірка» і «Чудеса з Небес».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

the-dark-blog-header-800×445

У США відбулася онлайн-прем’єра мінісеріалу про Велику Скорботу і християн, які залишилися і намагаються вижити до Другого Пришестя.

Американський актор і виконавець головної ролі Кевін Сайзмор розповів про те, що серіал проводить паралелі зі страхом і самотністю, які люди відчувають сьогодні під час пандемії.

Про це повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на The Christian Post.

Відповідно до опису, серіал розповідає історію пастора Пітера Брекстон (Кевін Сайзмор) і його пастви. Він і члени його церкви, які залишилися живі, намагаючись відбитися від «темряви» – невідомої, злої сили, яка вирішила знищити світ, відправляються в небезпечну подорож, щоб знайти інших втрачених членів своєї громади. По дорозі група стикається з темними силами, які змушують їх покладатися на свою внутрішню силу і божественне керівництво. У своєму серіалі режисер Чіп Розетті ставить питання: що б ви робили, якби були одним з тих, хто залишився на землі в кінці часів?

У недавньому інтерв’ю Сайзмор, відомий за фільмами «Христос під слідством» і «Вудлон», назвав новий мінісеріал «унікальним, сміливим і справжнім».

«Мені подобається Пітер Брекстон, – сказав він. – У нього було все: прекрасна дружина, дитина, ідеальне життя, церква. … І він все це втрачає, його віра руйнується. І йому доведеться зрозуміти, як жити без сім’ї і пастви».

За словами Сайзмора, паралелі між серіалом і пандемією, з якою світ зіткнувся сьогодні, очевидні, але ненавмисні. Як приклад актор розповів про те, що в серіалі християни також борються з невидимим ворогом і, щоб уникнути «пітьми», їм доводиться жити в ізоляції.

Актор зазначив, що в серіалі є ненав’язливі розмови про віру і Біблію. На його думку, якщо знімати фільм на християнську тематику, необхідно дати можливість світській аудиторії самій приймати рішення.

«Покажіть, але не кажіть, що потрібно робити, – додав він, – Тому що, коли ми говоримо і змушуємо щось робити, ми позбавляємо глядачів можливості думати самостійно».

Сайзмор висловив надію, що серіал «Пітьма» допоможе людям відволіктися від стресів, пов’язаних з Covid-19, і приверне увагу до християнства серед віруючої і світської аудиторії.

«Сподіваюся, люди будуть говорити про те, наскільки серіал унікальний, – додав Сайзмор. – Адже насправді це історія про жменьку християн, які відправляються в глибини пекла, щоб докопатися до істини. Вони намагаються зрозуміти, чому вони тут, що відбувається навколо і що робити далі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

122033064_384515269350756_5759036470867267781_n

Продакшн-студія «PravdaPRO» з Луцька сьогодні святкує 13-ту річницю з дня створення.

Про це у фейсбуці повідомив її очільник, режисер Сергій Шараєвський.

«А сьогодні свято! «Мені тринадцятий минало…». Так, саме 13 років тому разом із Вадимом Дричиком ми заснували студію Pravda PRO. У 2017 році ми відзняли фільм «Правда про алкоголь» і вирішили, що нам потрібно якось стати трохи офіційнішими, а не просто пацанами, які бігають з камерою. Через місяць до нас приєднався Юрко Деркач і так ми почали свій бойовий студійний шлях», – написав режисер.

Як згадує Сергій Шараєвський, через пів року команда студії поповнилася – до найперших учасників доєдналися сценаристки Юлія Баранюк та Лілія Муравська, інженер монтажу Олександр Слобода і головний оператор Юрій Ребрик.

«Саме з Юрою Ребриком і Дмитром Шевчуком ми зняли ще в 2005 році перший наш фільм «Правда про наркотики». А потім другий, третій, четвертий і т.д. Тобто до офіційного старту студії ми вже мали майже 3 роки досвіду і 4 фільми в колекції», – розповів очільник продакшн-студії.

Час збігав, фільми створювалися. За словами режисера, за цей довгий період склад команди постійно змінювався. Зараз команда студії «PravdaPRO» складається з чотирьох учасників: Сергій Шараєвський — режисер, Юра Ребрик — оператор, Ольга Бондаренко — сценаристка, Неллі Нікончук — керівниця проєктів.

«Але “правдапрошників” колишніх не буває. Ви всі нам близькі і рідні, бо ми прожили разом частину життя. Дехто з нами співпрацює по окремих проєктах, але є нашою важливою частинкою. Дякую всім друзям, партнерам, колегам та клієнтам. Ми цінуємо вами всіма. Впевнений, когось забув. Але простіть мене, такий вже поважний вік. Ми продовжуємо створювати кіно і маємо, як завжди, грандіозні плани!» – підсумував режисер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: