IMG_1312

Коли серце палає бажанням служити іншим, Господь обов’язково спорядить та відкриє потрібні двері.

У цьому переконались засновники фонду «Ми поруч», які спільно з десятками волонтерів та служителів, опікуються долею  постраждалих в Україні.

З початку повномасштабної війни була сформована команда ревних людей для підтримки жертв російського терору не лише на фізичному, але на духовному рівнях.

IMG_1231

Більше ніж 80 000 тисяч потребуючих вже отримали продукти харчування, одяг, засоби гігієни та ліки, різнобічну адресну допомогу; пройшли медичне обстеження; і головне – доторкнулись до сили Євангелії.

Душеопікунська робота завжди була вагомою частиною діяльності фонду. Через особисті свідчення служителів, духовну літературу, біблійні конкурси та спілкування, тисячі дорослих та дітей були охоплені Божою надією.

«Робота у фонді з кожним місяцем набирала нових обертів. Особливе пожвавлення ми відчули в останні місяці. Одночасно могли проходили відразу кілька акцій та проектів. 200, 500, інколи і до 1500 відвідувачів за день. У серці горіло бажання не зупинятись і надалі посилювати духовну складову», – розповідає директор фонду Вячеслав Нагірняк.

Просторе світле приміщення навпроти діючого офісу фонду пустувало наче саме для цього. Проте згодом гостро постало питання фінансів на покриття оренди. Додатково необхідно було погодити низку питання з орендодавцем.

І ось, після довгих годин молитов та переговорів, через жертовних партнерів фонду, Господь відповів! Двері другого офісного приміщення тепер відкритті для служіння у самому центрі Чернівців, по вулиці Марії Заньковецької, 9!

IMG_1216

«Бути поруч» – це не просто назва нашого фонду. Це вагома обіцянка. Мова йде про тривалий процес. Одна справа раз чи двічі видати нужденним продуктові пакети або речі, але інша – будувати підтримуючі відносини у затишній та спокійній атмосфері»,- такий підхід у служінні, за словами пана В’ячеслав, обрали у фонді.

Відтак, у новому центрі буде провадитись активне служіння дітям, молоді, сім’ям та іншим категоріям  потребуючих.

До роботи залучаються душеопікуни та служителі з різних церков союзу ЄХБ .

У центрі вже проходить соціально-психологічний інтенсив для майбутніх волонтерів. 2 грудня відбулась святкова зустріч та молитва з майбутніми мамочками-переселенками. Незабаром також буде оголошений час проведення дитячих різдвяних свят та молодіжних зустрічей.

Для Бога немає нічого неможливого. Але й нам необхідно не зупинятись, щоб з вірою увійти у відчинені двері і продовжувати служити іншим.
Дізнатись більше про діяльність та актуальні проекти фонду можливо тут:  

https://t.me/bfmyporuch
http://instagram.com/bfmyporuch

http://facebook.com/bfmyporuch

IMG_1415
IMG_1402
Які-вони

З 10 по 30 листопада 2022 християнська газета «Слово про Слово» організовує конкурс «Журналістика цінностей». Конкурс реалізується у партнерстві з Всеукраїнським Собором, Дім Побут Службою та Асоціацією журналістів, видавців і мовників «Новомедіа».

Проєкт проходить в межах ювілею видання. Темою конкурсу є відображення важливості цінностей під час війни. Матеріали можна подати у 5 номінаціях:

1. Проза

2. Моя історія

3. Інтерв’ю

4. Репортаж

5. Аналітика.

Детальніше про умови конкурсу: slovoproslovo.info.

Матеріали будуть оцінюватися фаховим журі та читацькою спільнотою. До складу журі входять:

  • Анатолій Якобчук – головний редактор видання «Слово про Слово».
  • Ігор Плохой – капелан, громадський діяч.
  • Руслан Кухарчук – Президент Асоціації журналістів, видавців і мовників «Новомедіа».

«Найперше ми цим конкурсом хочемо показати важливість цінностей у розпал війни. Теперішня боротьба не лише за землю, а й за душі. Тому й слово журналіста — важливе й потрібне. Проте треба знайти правильні слова й акценти. Також ми хочемо допомогти початківцям у журналістиці і підтримати талановитих людей, даючи їм можливість писати на благо нашого народу», — головний редактор «Слово про Слово» Анатолій Якобчук.

Призовий фонд конкурсу складається із цінних призів: планшета iPad 10.2 2021 Wi-Fi 256 GB Silver, телефона Redmi Note 10S 128GB, термочашки з принтом видання «Слово про Слово».

За можливості охочі можуть підтримати конкурс інформаційно або фінансово.

Детальніша інформація: slovoproslovo.info

Для зв’язку: mail@slovoproslovo.info

Контактна людина: Анатолій Якобчук +380(96)6126096

 

photo_2022-11-04_13-28-40

3 листопада 2022 р. близько 450 студентів з 17 країн зібралися у віртуальних стінах «Християнської відкритої академії» на вступний вебінар за участю директора ХВА Ярослава Лукасіка та партнерів Академії: ректора Національного університету «Острозька академія» Ігоря Пасічника та професора Spring Arbor University Чарльза Уайта.

У своїй вітальній промові ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник традиційно акцентував увагу слухачів на важливості покликання та його реалізації для вірного служіння Богові та Україні:

«Формування національної еліти, яка живе християнськими цінностями, для служіння на благо Україні – незмінна мета Острозької академії як у XVI столітті, так і у XXI. У 1514 році Костянтин Іванович Острозький – батько засновника Острозької академії, Костянтина Василя Острозького, воював із московською армією під Оршею і в тій битві переміг. Сьогодні випускник Острозької академії, генерал Валерій Залужний, також бореться із московською армією. І ми сподіваємося, що Господь дасть нам перемогу».

Про майбутнє, про ті події, що настануть після перемоги; про покликання і Церкву як ключову інституцію, через яку Бог пише історію говорив і Ярослав Лукасік:

«Бог сподівається на Своїх людей, на Свою Церкву, яка повинна поєднувати в собі любов до Бога і своєї країни. Вона живе на Небесах і всіма силами намагається перенести принципи Небесного Царства та його правду у конкретні обставини, події, міста та країни. Бог шукає людей, які не бояться криз та трагедій, оскільки в переломні моменти історії відкривається багато чудових можливостей для важливих змін у суспільстві. Тому дбати про освіту – це духовна річ. Освіта допомагає мислити глобально, а діяти локально».

Цього року загальний курс навчання має назву «Християни для України». Його мета – розкрити потенціал Церкви для служіння нашій країні у критично важливий для неї час. В межах цього курсу функціонує одразу три навчальні напрямки: «Основи консультування та сімейне служіння», «Розвиток громад та соціальні проекти» та «Суспільство і культура».

За сім місяців навчання студенти прослухають 28 вебінарів та 56 світоглядних і спеціалізованих лекцій. Чарльз Уайт підкреслив, що викладачі Академії – це ті люди, які вірять в істину, чесність, жертовне служіння та діють у силі Святого Духа. Варто нагадати, що у викладацькому складі Академії представлені такі відомі апологети, історики, філософи, священики, як: соціальний критик Оз Гіннес; філософ, історик релігії, соціолог, перекладач та громадський діяч Сергій Чаплигін; християнський апологет, письменник, оратор і радіоведучий Франк Турек; доктор філософських наук, професор, проректор Національного університету «Острозька академія» Дмитро Шевчук; професор філософії Дуґлас Ґроутайс; співзасновник і програмний координатор Християнської служби порятунку (ХСП), член Ради Об’єднання католицьких спільнот Андрій Оленчик; професор історії, науковий співробітник Інституту вивчення релігії та свободи Актона Ґлен Саншайн; українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі Брати Капранови; професор християнської психології Ерік Джонсон; єпископ Єпархії Святого Миколая Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) з осідком у м. Чикаго Владика Венедикт (Алексійчук) тощо.

Анонс навчання: https://www.youtube.com/watch?v=kPV8-mLyp3I

Для отримання більш детальної інформації та реєстрації на програму, переходьте за посиланням: https://forms.gle/d9njJ2w1m3kECs3v9

Веб-сайт проекту: https://hva.org.ua/

У разі виникнення запитань, телефонуйте +380 97 003 14 25 або пишіть christian.open.academy@gmail.com

 

 

 

Screenshot_1
Уже менше ніж за тиждень, 3 листопада 2022 року, стартує черговий навчальний сезон Християнської Відкритої Академії. 
 
Цей освітній проект вже протягом двох років надавав якісне світоглядне навчання для християн різних конфесій, а цього року у ньому буде зроблено більший акцент і на практичній підготовці служителів. Тому навчання відбуватиметься одразу за трьома практичними напрямками: здоров’я особи та родини (консультування та сімейні проекти), розвиток громад та соціальне служіння (соціально-економічні проекти) та трансформація культури (просвітницькі, медійні, мистецькі та інші проекти).
 
Цьогорічна програма підготовлена спеціально під ситуацію війни. Конкретно пропонують:
  • Широкий погляд на дійсність через світоглядні лекції-вебінари. Щоб правильно діяти, необхідно сформувати мапу реальності.
  • Практичні ідеї та вміння з різних сфер діяльності: консультування, сімейне служіння, соціальні проекти, бізнес, культура, медіа тощо.
  • Мережування. Система ХВА побудована так, щоб створити платформу для зустрічі різних християнських лідерів заради синергії в служінні Україні.
Отож, хто покликаний, не зволікайте, реєструйтесь.
 
Залишилося менше тижня до початку навчання у Християнській відкритій академії

Календар

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

СТАТТІ

8 проміжних висновків російсько-української війни
Середа, 30 Листопада 2022, 15:24
Рецепт хорошої дружби
П’ятниця, 04 Листопада 2022, 11:44
Молитися про помсту чи про покаяння ворогів?
Понеділок, 31 Жовтня 2022, 16:33
Як благовістити буддистам? З досвіду місіонера в Камбоджі
Вівторок, 23 Серпня 2022, 17:54
Апофеоз війни
Вівторок, 03 Травня 2022, 18:41
ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС