photo_2023-03-02_19-07-09

Упродовж двох днів – 28 лютого та 1 березня в Ірпені проходив захід, присвячений особливій молитві поклоніння і прохання. Дев’яносто учасників з усієї України зібралися разом, щоби шукати Господньої присутності, славити Його і благати за нашу країну і народ.

Молоді сімʼї з маленькими дітьми, зрілі подружні пари, лідери служінь у помісних церквах та місіонери: усі вони мали особливий час спільності.

Програма була просякнута розмовами з Господом:
– особисті молитви у невеликих групах;
– молитовні прогулянки;
– благовістя через молитву за людей на вулицях;
– спільні молитви за перемогу України, відродження народу та мудрість для благовісників;
– «ревізії» власного серця.

Свято залишило багато практичних уроків та ідей, які учасники зможуть понести у свої помісні церкви та служіння. Нехай Господь благословить їх у цьому!

photo_2023-03-02_19-07-11
photo_2023-03-02_19-07-10
Християнське_консультування_full_hd

Оновлений онлайн курс школи консультування «Відновлення цілісності» – «Християнське консультування» створений для допомоги християнським консультантам, місіонерам, капеланам та служителям. Саме в цьому курсі буде багато практичних порад та розборів кейсів із реального служіння викладачів, що є найціннішим досвідом.

Багато служителів кожного дня надають все більше допомоги та підтримки людям в церквах, в зонах бойових дій, переселенцям, воїнам, постраждалим. Християнські служителі зіштовхнутися з новими викликами та потребують інших підходів, специфічних знань.

Тож оновлений онлайн курс створений спеціально для вирішення цих запитів. Студенти онлайн-курсу отримають знання щодо встановлення контакту та підтримки підопічного, про цілісний підхід:  про духовне та психологічне розуміння основних людських проблем, а також поради для надання духовної допомоги.

Курс допоможе набагато швидше удосконалити професійні навички, легше долати проблеми, що виникають у служінні, бути найефективнішими та чутливими у служінні. Ви також дізнаєтесь, яка різниця між психологією та християнським консультуванням, які є критерії підготовленого християнського консультанта, а також що неприпустимо у роботі з людьми і як не вигоріти, служачи іншим. Ви детально познайомитесь з різними методами консультування. Адже важливо завжди починати з простих речей – як встановлення довірчих відносин, а потім переходити до опрацювання глибших питань душі та духу людини.

Студентів чекають бонуси:
⁃ доступ до уроків в зручний час;
⁃ прямі ефіри зі спікерами, питання-відповіді;
⁃ групи підтримки студентів;
⁃ додаткові навчальні матеріали;
⁃ вигідні умови придбання курсу.

Спікери курсу:

Антон Колганов (проповідник, тренер-консультант руху «Територія відповідальності», декан Школи консультування «Відновлення цілісності», консультант з багатолітнім досвідом).

Оксана Грабчук (керівник Центру Духовної Допомоги в Сакраменто, Каліфорнія, душеопікун, автор книги «Живи у свободі», спікер християнських конференціях).

Сергій Мурза (місіонер, проповідник, служитель церкви «Будинок Хліба», Полтава, більш ніж 20 років у служінні консультування, 13 років пасторського служіння та душепіклування).

Вся інформація на сайті Школи: https://study.territoriao.info/course/konsultirovanie

Прес-центр «Територія відповідальності»

Cropped,Shot,Of,Protestors,With,Ukrainian,Blue,And,Yellow,Ribbons

Відкритий простір дії «Християни для України» ініціює створення Мережі Духовного Заступництва «Молитва за Україну». Вона стартує сьогодні, в День посту та молитви за Україну й присвячена річниці повномасштабного російського вторгнення. Запрошуємо до ініціативи всі християнські служіння та загалом вірян всіх конфесій. Ми намагаємося охопити максимально широке коло християн, які готові стати в проломі за свою Батьківщину.

В ході цієї війни християни проявили себе в різних ролях: капеланів, воїнів, волонтерів, благодійників, молитовників. Історія твориться на наших очах, Україна як ніколи готова до перетворень і сприйняття конструктивних послань.

Ми віримо, що фізична війна прямо пов’язана з духовним світом, а Україна захищає не просто свої території, але цінності правди і справедливості. Ця боротьба потребує злагодженості та єдності на духовному фронті і сьогодні закликаємо долучитися до спільної молитви за наш край.

rovno

Подібно до Божих людей, про яких читаємо в Біблії, українці мають з вірою піднести свої молитви за наш край, його майбутнє і стати Божим інструментом для розбудови Його Царства. Основоположні принципи Мережі Духовного Заступництва базуються на біблійному розумінні Батьківщини і ролі християнина в історії:

– Не все залежить лише від Бога, Богу потрібні люди – праведники, які стануть у духовному виломі за свій народ (Єзекіїля 22:30).

– Люди – праведники, які стоять у духовному виломі, мають плекати єдність в молитві – запоруку її дієвості, а основою для такої єдності є спільне бачення минулого, теперішнього і майбутнього свого народу (Матвія 18:19).

– Спільне бачення минулого, теперішнього і майбутнього свого народу має будуватися виключно згідно з Волею Божою, а не людською (Йоіла 2:12).

– В процесі розпізнання Волі Божої для свого народу маємо ототожнювати себе з ним і повною мірою бути патріотами своєї земної Батьківщини (Даниїла 9:7).

– Ототожнюючи себе зі своїм народом, маємо стояти в правді і називати речі своїми іменами без фальшивих напівтонів щодо себе самих та щодо ворогів (1 Івана 1:9).

– Стоячи в правді щодо себе самих та ворогів, на все маємо дивитися через призму Божої Благодаті, що будується на Крові Ісуса Христа (Об’явлення 12:11).

– Молячись за свій народ в надії на Божу Благодать, маємо бути готові також і до апостольської дії, щоби у світі фізичному звершити те, що буде відкрите через наші молитви у світі духовному (Ісаї 6:8).

В рамках участі в Мережі Духовного Заступництва пропонуємо взаємно ділитися баченням реалій та пріоритетів духовної війни за Україну, інформаційно та організаційно підтримувати одне одного з метою представлення у відповідних церковних середовищах окремих форматів молитовного служіння, а також взаємодія в процесі підготовки і проведення молитовних акцій.

Ми запрошуємо до участі в МДЗ всіх християнам, релігійні рухи та церковні спільноти будь-яких конфесій і деномінацій, які сповідують біблійне християнство. Наразі ініціаторами та фундаторами Мережі Духовного Заступництва «Молитва за Україну» вже є:

– Служіння «Молитовний Щит» (Християнська Служба Порятунку);

– Служіння «Молитовно-євангелізаційні проекти» (БФ «Східноєвропейська реформація»);

– Служіння «Заступники України» (міжконфесійна молитовна ініціатива);

– Служіння «Молитовна Варта» (Об’єднання Католицьких Спільнот);

– Служіння «Молитовне служіння КЕМО» (Київська Єврейська Месіанська Спільнота);

– Служіння «Молитовна ініціатива по Ісаї 62» (Міжнародне Християнське Посольство в Єрусалимі);

– Служіння «Цілодобова молитва за Україну» (міжконфесійна спільнота молитовників);

– Служіння «Молитовна Лінія» (Радіо Марія).

Контактна пошта для бажаючих стати частиною Мережі Духовного Заступництва:  [email protected]

Screenshot_3

«Такі історії надихають нас служити біженцям!», – написав пастор та голова БФ «Переображення» Павло Миронюк на сторінці у ФБ.

Мене звуть Ліза. Мені 43 роки. Я корінна харків’янка (схід України). У мене є 7-річний син Мілен. 3 роки тому помер чоловік, і ми з дитиною залишилися одні. 23 лютого 2022 року ми приїхали зі школи, сходили до магазину та провели звичайний зимовий вечір. Останні кілька тижнів у ЗМІ нагніталася тривожна інформація про можливе вторгнення Росії в Україну, багато хто не вірив у це, як і я, але внутрішня тривога була. Всю ніч мій кіт тупцював по моїй подушці і голові і не давав спати, раніше за котом я такого не спостерігала. О 04:50 ранку я почула хлопки на вулиці. Вони не припинялися. Перша думка була: це феєрверк. Але оптимізм швидко мене покинув, коли я відчинила вікно і зрозуміла, що «почалося».
 
Я швидко набрала номер своєї сестри, яка мешкає на околиці Харкова зі своєю родиною та нашою мамою. Сестра сказала, що за лісом все небо яскраво-червоного кольору і чути гучний, постійний гуркіт вибухів. Всі новини рясніли однією і тією ж інформацією: росія напала на Україну, йде масований обстріл української території.
 
Від слова «війна» мене нудило, відразу піднявся тиск. Я ніколи не могла уявити те, що в сучасному світі можливе безкарне знищення чужої власності і більше того, вбивство людей.
 
Я набрала воду у ванну для створення запасу води. Через мої дзвінки син прокинувся і запитав: «вже в школу вставати?», я йому відповіла, що почалася війна і про школу можна забути. Він заплакав. Сусіди по під’їзду почали листуватися в чаті вайбера і запитувати, у кого ключі від підвалу, щоб використовувати його як бомбосховище. Сусіди їхали, хто куди. У мене залишалася надія, що все це має закінчитися швидко, що Росія та Україна домовляться мирним шляхом. Протягом першого дня війни Росія почала бомбардувати Харків. Звуки вибухів були постійними, звук сирени звучав дуже часто. Я пила гідазепам, транквілізатор, щоб хоч якось узяти себе в руки. Кілька разів у перший день я бігала з дитиною до підвалу будинку, щоб хоч трохи там розслабитися. Пізніше виявилося, що в такому підвалі перебувати також небезпечно, як і в квартирі, підвал не був бомбосховищем.
 
25 лютого вранці до Харкова заїхали на танках та БТР російські військові. Місто завмерло, на вулицях не було ні душі, харків’яни, що залишилися в місті, сиділи, як миші, у своїх будинках за закритими шторами. На всіх харківських каналах була чітка інформація від керівництва міста та військових: «бачите військову техніку чи російського солдата, одразу повідомляєте за відповідним телефоном». За день наші військові змогли знайти і знешкодити всіх росіян, які заїхали до Харкова. Усе це супроводжувалося справжніми міськими боями, перестрілками, росіяни стріляли з БТР і танків у місті.
 
Поруч із моїм будинком пролунав вибух. Орки запустили снаряд, який потрапив у дерево, розбив вітрини мого улюбленого м’ясного магазину. Було дуже страшно. Особливо страшно, коли вибух відбувався зовсім поруч: тремтів будинок, стіни та шибки. Починаючи з 26-27 лютого, над Харковом почали літати російські літаки. Вони пролітали низько над будинками і скидали бомби на заводи, підприємства, військові об’єкти, адмінбудівлі тощо. Були попадання і в житлові будинки. Я в режимі он-лайн читала всі харківські новини. Новини були жахливими: очевидці обстрілу надсилали свої відео та фото зруйнованих, палаючих будівель, авто, поранених та вбитих людей. Ракети, які випускали з літаків росіяни, були не точними, вони падали навіть у житлові райони.
 
Харків’яни, які не розуміли небезпеки, виходили до магазину, за водою і ставали жертвами російського терору просто на вулиці. Обстріляли сусідній район, що знаходиться за 2 км від нашої квартири і я побачила в новинах відео з літньою жінкою, яка поки була жива, вона сиділа на підлозі в під’їзді, її затягли після обстрілу в приміщення: її ноги нижче колін були відірвані, одна нога у черевику лежала окремо від тулуба, а інша нога лежала на вулиці. Навколо місця прильоту ракети лежали вбиті люди з порожніми пляшками, люди просто вийшли набрати питну воду в автомат…
 
З моменту початку обстрілу Харкова літаками я із сином ховалась у підземному паркінгу, який знаходився у сусідньому будинку. Спочатку ми проводили там 2-3 години і йшли додому. На вулиці було неможливо знаходитися, дуже страшно, тому що звуки прильотів долинали звідусіль і часто-густо дуже близько. На другий день війни я зрозуміла, що росіянам все одно, по чому і по кому стріляти, життя людини для них ніщо. Продукти в найближчому магазині закінчилися на 3-й день. Їх не завозили більше, люди повністю розкупили всю продукцію.
 
Спати вдома було неможливо: тільки засинаєш, як звучить сирена та починають літати літаки над будинками. Я на все життя запам’ятала звук пролітаючого літака, що гуде, вібрацію всього навколо і звук ракети, випущеної з цього літака, а потім вибух. Чуєш, як ракета летить, звук наближається, я розумію, що ціль десь поруч, у цей момент проклинаєш себе за те, що не виїхала ще з міста. Останні 5 ночей я з дитиною вирішила спати у паркінгу, мені вдалося домовитися та поставити свою машину сюди. Так у нас виходило хоч поспати, що не вдавалося зробити у квартирі. Я забігала додому на 10-15 хвилин, щоб сходити в туалет, вмитися і щось встигнути підігріти з їжі, щоб взяти з собою у бомбосховище і нагодувати сина. У паркінгу ми провели 10 днів за температури близько 0 градусів. Ми були одягнені як капуста і все одно було холодно, але спокійно!
 
На 9-й день війни моя сестра з сім’єю вирішила їхати на західну Україну, але наша мама не хотіла їхати, тож сестра завезла її до мене. Мамі на той момент було 76 років, вона втратила за кілька місяців до війни свого чоловіка, мого батька і перебувала у депресивному стані. Мама не могла бігати у паркінг, тому вона ховалася у ванній. Останньою краплею для мене послужило пряме потрапляння до спортивного комплексу, який знаходиться від мене за 1,5 км. Звук був страшний, мене охопила нова хвиля паніки. Я почала швидко шукати розклад евакуаційних поїздів із Харкова. Знайшла поїзд Харків – Хелм (Польща) і вирішила їхати на ньому на 11-й день війни із сином та мамою. Я знайшла сусідів, котрі пообіцяли відвезти нас на вокзал. Чекали на поїзд ми 5 годин. На вокзалі стояли десятки тисяч харків’ян. Кожен поїзд брали штурмом, воно й зрозуміло, ніхто не хоче вмирати. При посадці була така тиснява, що люди кричали, плакали, у когось трапився епілептичний напад, у натовпі працювали кишенькові злодії, гавкали собаки і нявкали кішки в переносках, ніхто не звертав увагу, що діти стоять і їх теж тиснуть. Це було страшно, а ще страшніше стало, коли почався обстріл, завила сирена, але ніхто не збирався нікуди ховатися, люди стояли і чекали, коли почнеться посадка.
 
Я з дитиною влізла у вагон, мій син зайняв верхнє місце, у нашому купе вже було 11 людей, з моєю мамою нас було 12. Мама зайшла найостанніша у вагон, коли вже весь прохід був зайнятий людьми. Поки ми виїзджали з Харківської області, поїзд кілька разів зупинявся через обстріл, вимикалося світло, нам заборонено було користуватися мобільними телефонами, щоб поїзд не був помітним у темряві. Весь прохід у вагоні був забитий людьми, собаки та кішки лежали з господарями просто на підлозі. Так ми їхали 2 доби.
 
Тривога залишила мене лише тоді, коли ми перетнули кордон України та Польщі. 8 березня ми приїхали до Хелма і на швидкісному поїзді відразу ж опинилися у Варшаві. 4 дні пробули у розподільчому центрі для біженців. Звідти ми поїхали до маленького міста Соколув. У ньому нас прийняли в католицькій організації Карітас. Нам надали житло, забезпечили харчуванням, допомогли сина записати до школи, оформити документи, які потрібні біженцям. Через місяць після прибуття до Польщі я вже працювала у польській аптеці. У другій половині червня закінчилася школа у сина, поляки повідомили про те, що з липня потрібно залишити безкоштовне житло. А так як моя мама не в змозі сидіти з онуком через стан здоров’я, я вирішила звільнитися з аптеки та повернутися в Україну.
 
Про Ретрит-центр я знала від тітки свого сина Ірини. Вона зі своїм сином Кирилом та чоловіком Михайлом жила тут з початку березня 2022 року. Ірина повідомила мені номер телефону Павла Миронюка і я зателефонувала йому. Павло знайшов час, поговорив зі мною, і ми домовилися про дату приїзду. Ми приїхали до Ретрит-центру 19 червня і одразу про нас почали дбати. Нас поселили в окремий тримісний номер зі своїм санвузлом. Через 2 години після приїзду ми пообідали у їдальні. Завжди тішить, коли Бог виявляє свою турботу через сторонніх людей. Нам видали постільну білизну, господарське приладдя, рушники. Так було добре на душі, бо ми повернулися на батьківщину і потрапили до такого дивовижного місця.
 
У Ретрит-центрі ми відчули спокій, турботу та захищеність. Почали відвідувати збори: співати пісні та слухати про Бога. Моя мама відвідує додаткові заняття з вивчення Біблії 3 рази на тиждень.
Ніколи не думала, що поставлю на мобільний телефон мелодію пісні про Бога. Живучи в умовах війни, розумієш, що все земне, воно приходить і уходить, а Бог – вічний.
Izbrannye-800×445

Кетрін Уорнок, віце-президент за оригінальним контентом серіалу «Вибрані» (The Chosen) підкреслила, що серіал не є заміною Писання, але має на меті повернути глядачів до їхньої Біблії, повідомляє Християнський Мегапортал inVictory з посиланням на ChristianHeadlines.com.

Серіал, у якого вже три сезони, транслювався понад 400 мільйонів разів по всьому світу. Показ деякі серії третього сезону відбувся зараз у кінотеатрах США — з 2 по 6 лютого.

«Зрештою наша пристрасть, наша мета – познайомити людей з справжнім Ісусом і залучити людей до бажання поринути у свою Біблію, прочитати Слово Боже. Ми не соромимося, що це наші цілі», – сказала Уорнок. – І щодня стикаємося з тим, що люди нам кажуть «Через Вибраних… ми насправді занурюємося глибше в історії Біблії – моя жага Біблії, Слова Божого прокинулася, як ніколи раніше», і цей плід ми бачимо».

Вона зауважила, що глядачі розуміють, що в серіалі використовується творчий підхід і що часто в коментарях пишуть: «Мені хочеться побачити те, що насправді написано у Писанні».

Творці The Chosen: Ми не претендуємо на заміну Біблії, ми хочемо спонукати людей читати Слово Боже

«Ми не претендуємо на заміну Біблії, – сказав Уорнок. — Навпаки, ми хочемо спонукати людей читати Слово Боже».

Вона додала, що сценарії проглядаються групою із трьох релігієзнавців, перш ніж вони будуть використані на знімальному майданчику.

«У нас є євангельський біблеїст, у нас є месіанський рабин… і у нас також є католицький священик, – сказав Уорнок. – І всі троє збираються разом, переглядають кожен рядок кожного окремого сценарію. Вони консультуються з [режисером] Далласом Дженкінсом та двома іншими нашими сценаристами… Отже, бібліїсти обговорюють та рецензують кожний рядок кожного сценарію»

Серіал доступний у безкоштовному додатку «Вибрані».

GLS-nd-800×445

Глобальний Лідерський Саміт (ГЛС) пройде у Полтаві 25 лютого та у Дніпрі 3 березня.

«Протягом 25 років команда Глобального Лідерського Саміту транслює свіже, практичне та сповнене надії послання для лідерів та управлінців по всьому світу. Це більше, ніж дводенна конференція; це – запрошення зростати та вдосконалювати персональне чи командне лідерство. Цього року ми говоритимемо про ключові інструменти, необхідні для здійснення вашого бачення майбутнього. Ваше лідерство – єдина надія для нашого втомленого та розчарованого світу», – йдеться на сайті заходу .

«У світі, який зіткнувся з багатьма глобальними викликами, одна з найбільш обнадійливих ознак відновлення надії – це трансформація лідерства. В умовах війни до України прикута увага всього світу. Яку модель лідерства ми можемо запропонувати усьому світу? Ми віримо, що кожне почуте послання стане цінністю для вас, звільнить внутрішній потенціал зростання та ефективності, — наголошено в анонсі. — Світ потребує сміливого керівництва, яке здатне подолати виклики. Вам потрібно здійснити своє ключове покликання. Досвід ГЛС допоможе вам підготуватися до цього. Ваше прагнення рости у своєму лідерстві та сміливо діяти дарує надію на краще майбутнє!»

Глобальний Лідерський Саміт – це:

  • ексклюзивні послання міжнародних та українських спікерів;
  • безпосередня взаємодія з провідним та модераторами;
  • інтерактивне спілкування з учасниками спільного чату;
  • обговорення промов у групах із тренером;
  • молитовні кімнати та технічна підтримка;
  • робочі матеріали та зошит з конспектами.
GLS-1024×552

На заході будуть 10 відеопослань міжнародних спікерів, чотири виступи українських спікерів зі сцени. І бонус – тематична сесія зі справжніми героями цього часу на тему служіння в Україні в умовах війни.

Глобальний Лідерський Саміт (ГЛС) пройде в Україні — цього разу у Полтаві та Дніпрі
IMG_4137

27 грудня в Черкасах відбувся 5-й обласний молитовний сніданок. На заході зібралися представники виконавчої влади,  депутати обласної та міської ради, представники громадських організацій, освіти, військові, волонтери, підприємці, капелани  та священнослужителі. Організатори сніданку – Черкаська обласна Рада Християнських церков та ГО Рух Реформації за участі християнських церков міста. 

«Єднання людей з різних сфер суспільного життя надзвичайно важливе. Коли ми збираємося разом і просимо Бога благословити Україну – це дає нам натхнення в підбадьоренні одне одного та формуванні спільної цілі»,- зазначив координатор молитовних сніданків в Черкасах, голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.

IMG_3821

Під час заходу пластуни передали всім присутнім Вифлеємський вогонь.А також  присутні разом зі священнослужителями молилися за Божий оберіг для військових, волонтерів, медиків, та всіх, хто відвойовує нашу свободу. Окремо звернулися до Бога з проханням  перемоги України у війні. 

«Бог нам допомагає, а якщо з нами Бог, то ми переможемо в цій війні. І ми вдячні Йому, що не дивлячись на цю навалу, ми можемо зібратися разом для спільного духовного дійства»,- зазначив Митрополит Черкаський та Чигиринський ПЦУ  Владика Іоан

DSC01322

Про те, що такі заходи важливі, зазначив заступник начальника  ЧОВА Олександр Шамрай:

«Сьогоднішній сніданок надихає продовжувати молитися за нашу долю, за Україну, за наше світле майбутнє».

Міський голова Анатолій Бондаренко також доєднався до заходу. Він зазначив, що вважає себе віруючою людиною, та знає, що молитва має силу:

«Такі об’єднуючі заходи дуже потрібні зараз, в буремний період, який переживає наша країна, адже вони зближують. Люди обмінюються думками, моляться за Україну і роблять усе можливе для перемоги».

 

IMG_3929
DSC01325
Screenshot_2
Усі засідання Конгресу Сполучених Штатів Америки починаються з молитви, у якій регулярно згадують про Україну, при чому навіть тоді, коли тема зустрічі не стосується нашої держави.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написала журналістка, кореспондентка української служби Голосу Америки у Вашингтоні Катерина Лісунова, повідомляє RISU з посиланням на Духовний фронт України.

«На Голосі Америки я зараз працюю конгресовою кореспонденткою. І тому часто слухаю засідання, як Палати Представників, так і Сенату. І от цікаво, що усі засідання Конгресу починаються з молитви. А іще цікавіше, що принаймні кілька разів на тиждень вони обов’язково моляться за Україну перед початком слухань. Незалежно від того, чи є українське питання у розкладі законодавців, чи ні», – написала журналістка і проілюструвала допис відеозаписом зі засідання минулої середи, де Палата представників США у молитві загадує про тяжкі виклики перед Україною.

Конгресмени США щотижня моляться за Україну

Примітно, що традиційну молитву перед засіданням Конгресу читає капелан Палати представників Маргарет Кіббен – пресвітеріанська священнослужителька, що з 2010 по 2014 рік була 18-м капеланом Корпусу морської піхоти США (CHMC) і заступником начальника капеланів ВМС США, а з 2014 по 2018 рік служила 26-м головним капеланом ВМС США.

Текст молитви переклала інша користувачка фейсбуку Світлана Павленко, зазначаючи: «Може, коли ви зараз сидите у холоді, без світла i тепла, вам стане трохи тепліше на серці».

Молитва Палати представників США у перекладі Світлани Павленко:

Mи знову молимося, i з нами та ж пристрасть, та сама відданість, та сама готовність захищати від сучасних ворогів Свободу та Суверенітет, Мир та Справедливість.

Нам достатньо озирнутися навколо земної кулі, щоб побачити репризу ірраціональних гордовитостей, які загрожують Україні. Ми підтримуємо український народ в його рішучості та твердому зобов’язанні протистояти своїм гнобителям у цей сумний період його історії.

О, володарю, суддя між народами! Виріши суперечки твого народу! I нехай вони перекують свою зброю в інструменти, які будуть обробляти землю, а не знищувати її, нехай їхня зброя буде віддана інструментам дипломатії та стабільності.

I нехай у цей день ми отримаємо натхнення залишити наші війни та вшанувати тих, хто йшов перед нами з новою відданістю миру у спасінні, яке можна знайти тільки в твоєму імені, ми молимося.

Aмінь.

DSC01253
17 грудня в Черкасах відбувся форум християн капеланів, волонтерів та військових. Говорили про християнський погляд на війну та особливості роботи та служіння віруючих в цей період.
 
Організатор заходу ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.
 
«Капелани, волонтери та військові рідко бачаться, бо завжди зайняті. Ми хотіли зібрати їх разом, щоб подякувати, підбадьорити і сказати, що їх справа надзвичайно важлива. А також, щоб вони мали можливість налагодити зв’язки між собою для спільної праці», — зазначив голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.
 
В рамках форуму відбулося дві панельні дискусії. Першу провів управлінець Ігор Волошин. Разом з освітянами обговорили тему християнства в освітніх закладах, та активність віруючих людей в період війни:
 
«Коли в 2014 році почався волонтерський рух, то у нас першими волонтерами були християни. Це дуже важливо, аби віруючі люди були активними як в церковному, так і в громадському житті, а також не соромилися своєї віри».
 
На другій панельній дискусії віруючі військовослужбовці та капелани розповіли свою думку з приводу своєї служби, крізь призму Божого Слова.
 
Під час заходу учасники розповідали надзвичайні історії, коли Бог рятував їх від смерті. Деякі з цих свідоцтв можна побачити тут: https://fb.watch/htzX2Hv4pA/
 
На завершення пастори церков здійснили спільну молитву за Україну та всіх, хто наближає її перемогу.
DSC01259
DSC_0042
DSC_0043
DSC_0008
DSC_0056
DSC01223
IMG_1312

Коли серце палає бажанням служити іншим, Господь обов’язково спорядить та відкриє потрібні двері.

У цьому переконались засновники фонду «Ми поруч», які спільно з десятками волонтерів та служителів, опікуються долею  постраждалих в Україні.

З початку повномасштабної війни була сформована команда ревних людей для підтримки жертв російського терору не лише на фізичному, але на духовному рівнях.

IMG_1231

Більше ніж 80 000 тисяч потребуючих вже отримали продукти харчування, одяг, засоби гігієни та ліки, різнобічну адресну допомогу; пройшли медичне обстеження; і головне – доторкнулись до сили Євангелії.

Душеопікунська робота завжди була вагомою частиною діяльності фонду. Через особисті свідчення служителів, духовну літературу, біблійні конкурси та спілкування, тисячі дорослих та дітей були охоплені Божою надією.

«Робота у фонді з кожним місяцем набирала нових обертів. Особливе пожвавлення ми відчули в останні місяці. Одночасно могли проходили відразу кілька акцій та проектів. 200, 500, інколи і до 1500 відвідувачів за день. У серці горіло бажання не зупинятись і надалі посилювати духовну складову», – розповідає директор фонду Вячеслав Нагірняк.

Просторе світле приміщення навпроти діючого офісу фонду пустувало наче саме для цього. Проте згодом гостро постало питання фінансів на покриття оренди. Додатково необхідно було погодити низку питання з орендодавцем.

І ось, після довгих годин молитов та переговорів, через жертовних партнерів фонду, Господь відповів! Двері другого офісного приміщення тепер відкритті для служіння у самому центрі Чернівців, по вулиці Марії Заньковецької, 9!

IMG_1216

«Бути поруч» – це не просто назва нашого фонду. Це вагома обіцянка. Мова йде про тривалий процес. Одна справа раз чи двічі видати нужденним продуктові пакети або речі, але інша – будувати підтримуючі відносини у затишній та спокійній атмосфері»,- такий підхід у служінні, за словами пана В’ячеслав, обрали у фонді.

Відтак, у новому центрі буде провадитись активне служіння дітям, молоді, сім’ям та іншим категоріям  потребуючих.

До роботи залучаються душеопікуни та служителі з різних церков союзу ЄХБ .

У центрі вже проходить соціально-психологічний інтенсив для майбутніх волонтерів. 2 грудня відбулась святкова зустріч та молитва з майбутніми мамочками-переселенками. Незабаром також буде оголошений час проведення дитячих різдвяних свят та молодіжних зустрічей.

Для Бога немає нічого неможливого. Але й нам необхідно не зупинятись, щоб з вірою увійти у відчинені двері і продовжувати служити іншим.
Дізнатись більше про діяльність та актуальні проекти фонду можливо тут:  

https://t.me/bfmyporuch
http://instagram.com/bfmyporuch

http://facebook.com/bfmyporuch

IMG_1415
IMG_1402

Календар

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС