Bibliya-Gromova-800×445

На початку 2022 року вийшов унікальний переклад Біблії українською мовою – «Біблія або Вічне Євангеліє» у новому сучасному перекладі українською мовою, зроблений доктором теології Валерієм Громовим, повідомляє Христианський Мегапортал inVictory з посиланням на Facebook сторінку Вічне Євангеліє .

«Є багато переваг цього видання «Біблія або Вічне Євангеліє» і це, перш за все, його автентичність: достовірність передачі в еквівалентній відповідності до оригіналу давньоєврейського Масоретського тексту книг Старого Завіту та давньогрецького тексту Текстус Рецептус Нового Завіту», – йдеться в анонсі.

Унікальність перекладу в тому, що він єдиний, що має індексацію важливих слів таких, як грецькі слова рема (R) як одкровень Бога, в Новому Завіті і єврейських слів давар (D) в Старому Завіті. Це позаконфесійний, високолітературний переклад: йому притаманна ясність, точність, високий поетичний стиль.

У виданні понад 2000 посторінкових виносок, як правило, до ключових давньогрецьких слів з їхньою транскрипцією та до деяких давньоєврейських слів із синонімами до їхнього перекладу. 

«Це єдиний український переклад на сьогодні, який відповідає чинним новим правилам правопису, ухваленим в Україні у 2019 році. Слова Христа виділені червоним шрифтом. Для швидкого пошуку книг є індексація, а паралельні місця переглянуті та суттєво доповнені», – зазначив видавець.

Обкладинка видання з натуральної шкіри представлена ​​в кількох колірних рішеннях. Спеціально для цього видання Біблії було створено короткий Біблійний словник, що входить до складу української Біблії.

«Це Біблія для щоденного користування, як особиста зброя, яка має бути завжди при стегнах воїна Христа, але завдяки своєму чудовому оформленню та високій якості видання може бути чудовим подарунком для кожного, і навіть зберегтися як добра спадщина для онуків», – говорить про це перекладі сам перекладач.

Слід згадати, що раніше у 2020 році цей переклад вийшов у паралельному українсько-російському виданні «Біблія чи Вічне Євангеліє», яке є єдиним в історії України.

«Біблія або вічне Євангеліє». Вийшов унікальний переклад Біблії українською мовою

Ті, хто ознайомився з перекладом, відзначають його переваги.

Качан Сергій Олександрович, пресвітер церкви, викладач християнського університету «Віжин» звернув увагу на таке:

«Щодо якості перекладу, то я завжди перевіряю текст за номерами Стронга, тому й користуюся перекладом «Вічної Євангелії», тому що там багато слів у виносках та словнику з описом їх значення з грецького оригіналу; цього немає в жодному перекладі. Я також постійно користуюсь біблійним словником у цьому виданні. Пояснення слова “шалом” – це шедевр! А яке задоволення читати слова Ісуса, виділені червоним шрифтом. Це дуже допомагає орієнтуватися в тексті, шукаючи місця Писання».

Анна Голубєва, кандидат філологічних наук, бакалавр теології, вчитель Біблії звернула увагу на тонкощі нового перекладу:

«Унікальність нового перекладу ще й у тому, що він базується на оригінальному масоретському тексті та грецькому манускрипті «Текстус Рецептус», що викликає довіру до точності передачі змісту та лексичного значення кожного слова. Саме це теологічно дуже важливо, тому що іноді достатньо одного чи двох неточно підібраних значень, щоб нівелювати правду Божу або привести до суперечності зі Словом Божим. І я з повною відповідальністю можу пропонувати новий переклад Слова Божого, яке вийшло під назвою «Біблія або Вічна Євангеліє» всім служителям Слова та всім, хто просто любить Слово та вивчає Його».

Придбати переклад можна на сайті «Вічне Євангеліє». До кінця червня на паралельний українсько-російський переклад Біблії діє знижка.

275409611_10225907198921980_6365719592885779_n

Цього тижня вийде з друку «Молитовник українця» – книга, яка допоможе звертатись до Всевишнього, чути Його голос і отримати духовну втіху, що сильніша за смерть і страждання. Молитовник розрахований на усіх – віруючих і «невіруючих», на солдат і біженців, людей в Україні та тих, хто опинився за її межами. 

Про це у фейсбуці повідомив Ярослав Лукасік, директор Християнської відкритої академії.

За його словами, у книзі люди знайдуть молитви за: Україну, уряд, армію, біженців, молитву покаяння та багато інших простих молитов, а також біблійних цитат, зокрема, надихаючих псалмів.

«Молитовник українця» можна роздавати разом з гуманітарною допомогою в місцях, де є біженці та переселенці, серед військових та просто жителів України. Адже під час війни всі переживають моменти, коли звертаються до Бога, переконані автори молитовника.

Загалом в різних друкарнях України та Польщі друкується 1 мільйон таких молитовників. Книга також буде доступна в ПДФ-форматі.

«Пропонуємо всім, хто сьогодні служить Богу і ближньому (а в такий час служать, мабуть, всі), напишіть нам на імейл: help@c4u.org.ua і ми надішлемо молитовник в кількості, яку ви будете спроможні поширити», – йдеться в повідомленні.

Своїми молитвами для сторінок цієї книги поділилися члени редакції ресурсу «Християни для України». Ярослав Лукасік також подякував асоціації «Поклик» та її директору Анатолію Кушніру за фінансування цього великого проєкту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

PRIESTS-SALUTE

Видавництво «Нард» виклало у вільний доступ книгу Ервіна Люцера «Хрест Гітлера», де розповідається про досвід християн нацистської Німеччини, і про те, який це виклик для християн сьогодні.

Про це повідомляють на сайті служіння «Книги365».

За посиланнями нижче можна:

Найкращим підручником життя завжди був гіркий досвід (для розумних людей — чужий, для решти — власний або взагалі нічого). Щоб зрозуміти те, що відбувається всередині і навколо тебе, найкраще поглянути на ситуацію збоку. Саме це ми й хотіли б запропонувати нашим братам і сестрам у Христі, які живуть у Росії. Глибоко усвідомлюючи нашу єдність у Христі; будучи далекими від повчального тону і тим більше осудження за те, що сьогодні відбувається в Україні (хоча кожен росіянин неминуче несе на собі частку відповідальності за те, що здійснює керівництво його країни), ми хотіли б допомогти віруючим знайти для себе правильні рішення в тій непростій дилемі, перед якою вони стали сьогодні.

Мартін Лютер говорив, що церква як спільнота потребує безперервних реформ і завжди має відчувати саму себе – чи належним чином вона виконує Христове доручення?

Історія неодноразово доводила, наскільки небезпечним для церкви є захоплення соціально-політичними процесами у суспільстві. Адже це невідворотно призводить до усунення її головного фокусу – зосередженості на Хресті Христовому, з яким нерозривно пов’язані всі її надії та устремління. Коли церква піддається спокусі замінити цей Хрест на будь-який інший, дуже на нього схожий, який, здавалося б, не є суттєвою поступкою, зате несе у собі багато очевидних переваг у контексті поточного моменту, невідворотна катастрофа стає лише питанням часу.

Одним із яскравих прикладів подібних явищ та їх трагічних наслідків є історія церкви нацистської Німеччини. Саме її відомий автор Ервін Люцер досліджує у своїй книзі “Хрест Гітлера”.

Книга містить чимало паралелей із сучасністю (і, можливо, недалеким майбутнім) і пропонує читачеві засвоїти багато уроків, які християни добряче забули за минулі десятиліття. Ось лише деякі з них:

  • вартість заміни вищої місії церкви інтересами держави;
  • небезпека для християн перестати бути «сіллю» та «світлом» у суспільстві;
  • роль Бога у трагедіях окремих людей та цілих націй;
  • очевидні паралелі між епохою Гітлера та майбутнім приходом антихриста, а також реакцією церкви на його прихід.

Хоча книгу відрізняє дуже ретельний аналіз фактів та висока історична достовірність, її написав не вчений-історик, а пастор великої церкви у Чикаго, яку двісті років тому заснував відомий євангеліст Дуайт Муді. Ця тема зацікавила його саме тому, що наочно дає змогу простежити на відносно невеликому проміжку часу, що сталося, коли церква відійшла від чистоти євангельської істини, звернувши свій погляд до іншого хреста та іншого рятівника.

Видавництво, яке випустило цю книгу, днями виклало її в електронному вигляді, а також аудіокнигу у вільний доступ. Для зручності доступу аудіокнига викладена також у YouTube. Рекомендуємо прочитати її всім віруючим, хто цікавиться історією, щоб не повторювати її гіркі уроки у власному житті та житті своєї громади.

Коли церква втрачає орієнтири: книга «Хрест Гітлера» вже в безкоштовному доступі
0fa4cc36ba57a8bc7e62430c15a53d37_full

Інститут релігійної свободи презентував посібник для церков і релігійних організацій «Реагування на домашнє насильство», розроблений за сприяння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Електронну версію можна завантажити безплатно.

Видання допоможе священникам, пасторам, душеопікунам та іншим служителям релігійних організацій вести просвітницьку роботу, ефективно та своєчасно реагувати на випадки домашнього насильства як серед членів релігійних громад, так і світських людей, які звертаються по допомогу. Про це йдеться на сайті ІРС.

Посібник розроблений за участі міжконфесійної робочої групи в рамках проєкту Інституту релігійної свободи та за участі психологів, юристів, фахівців Національної поліції України та Мінсоцполітики. Видання передбачає вивчення окремих тем шляхом використання QR-кодів із посиланнями на додаткові матеріали й тематичні тренінги, а також містить контакти профільних фахівців і служб допомоги.

Посібник надруковано накладом у 1000 примірників і вже розсилається в різні регіони України до церков, релігійних громад і заснованих ними соціальних закладів.

Електронна версія посібника для церков і релігійних організацій «Реагування на домашнє насильство» доступна для безплатного завантаження за цим посиланням. 

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, а також окремо релігійні лідери різних конфесій, заявили про готовність простягнути руку допомоги сім’ям у кризових ситуаціях, щоб допомогти їм зцілитися від практики насильства та натомість плекати у своїх оселях культуру любові та поваги до гідності кожного. Цей посібник і подальші тренінги допоможуть священникам і іншим релігійним діячам здійснювати це служіння більш системно і кваліфіковано», – зазначає Максим Васін, редактор-упорядник посібника, кандидат юридичних наук, виконавчий директор ІРС.

Перші тренінги на основі нового посібника Інститут релігійної свободи провів 22 лютого. У навчанні взяли участь близько 100 служителів церков і релігійних організацій. Спікерами тренінгу були психолог, юрист, посадові особи Офісу Генерального Прокурора України та Національної поліції України. Учасники також обмінювалися позитивним досвідом різних церков у сфері надання допомоги сім’ям у кризі та постраждалим від домашнього насильства, зокрема у шелтерах (будинках милосердя) та через просвітницькі програми.

Інститут релігійної свободи реалізує проєкт «Посилення спроможності церков у протидії домашньому насильству в Україні, особливо щодо жінок» за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив.

270822999_5053557318010241_2852870660266006916_n

На початку лютого у книгарнях столиці з’явилася книга Романа Маленкова «Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні», від видавництва «Комора». Збірка надрукована у межах мистецького проєкту, присвяченого 30 — річчю Незалежності України.

Про це повідомляє vechirniy.kyiv.ua.

Видання має вигляд путівника, що проводить мандрівку об’єктами світової спадщини в Україні. За низкою чітких критеріїв ЮНЕСКО визначила 7 головних природних та культурних об’єктів та включила їх до свого охоронного списку. Водночас ще 17 об’єктів із регіонів нашої країни можуть потрапити нього.

Автор книги — відомий український географ, мандрівник, краєзнавець та журналіст Роман Маленков — головний редактор та співзасновник туристичного вебпорталу «Україна Інкогніта». Це найбільш інформаційно наповнений краєзнавчий портал нашої держави, що містить понад 100 тисяч сторінок та охоплює основні та маловідомі пам’ятки з усіх регіонів України.

270234266_5053556834676956_6733822904391569584_n
Краєзнавець та мандрівник Роман Маленков працював над книгою 8 років. Фото з особистого архіву автора

Робота над виданням тривала майже 8 років. За цей час автор зібрав детальну інформацію щодо кожної пам’ятки, зробив власні фотографії, відібрав ключові відомості та вмістив їх у своїй книзі — «Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні». 

У період роботи над цим проєктом трохи розширився попередній перелік об’єктів, який поповнився Аккерманською фортецею у місті Білгород-Дністровський на Одещині.

За словами автора на створення цієї книги його надихнула власна колекція путівників, присвячених об’єктам ЮНЕСКО у різних країнах світу. Заповітною мрією Романа Маленкова було присвятити окреме видання українським пам’яткам з переліку всесвітньої спадщини.

«Це видання — не просто нова книга — це подія в історії України. Вперше за тридцять років незалежності вийшла книга про головні скарби нашої країни. Усе головне, відмічене знаком якості ЮНЕСКО. Така збірка повинна бути у кожній родині…», — зазначає автор.

Путівник містить понад 150 кольорових фото та безліч цікавих фактів та стане прекрасним подарунком для справжніх мандрівників та усіх, кому цікава українська спадщина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Valentin-800×445

Автори дитячої книги «Праведний Валентин. Що стоїть за валентинками і сердечками» написали її з метою розповісти дітям про мужнє життя, християнське свідчення і смерть християнина, який жив колись.

Тепер ця ілюстрована дитяча книга доступна для вільного завантаження в інтернеті, повідомляють на сайті «Голос мучеників».

«14 лютого у світі відзначається День святого Валентина, але чому? Читаючи цю книгу, станьте свідками мужності християнина на ім’я Валентин, який жив у ІІІ столітті від Різдва Христового в Римській імперії. Валентин вирішує порушити указ імператора, який забороняє шлюб, оскільки він вірить, що шлюб – це священний союз, даний людині Богом, і наважується таємно вінчати пари. Незабаром Валентина заарештовують та ведуть на суд імператора Клавдія Жорстокого. Однак замість того, щоб тремтіти від страху та виправдовуватися за своє рішення кинути виклик закону, Валентин свідчить імператору про Ісуса», – йдеться в описі книги.

Завантажити книгу можна за посиланням.

«Нехай же вона надихає дітей різного віку і нас, дорослих, сміливо нести Добру Звістку про Ісуса Христа світові, який так потребує надії!», – йдеться на сайті.

«Голос мучеників» — некомерційна християнська організація, яка несе служіння християнам, які переслідуються за віру, у тому числі й братам і сестрам, які живуть у комуністичних та ісламських країнах. «Голос мучеників», заснований 1967 року румунським подружжям Річардом і Сабіною Вурмбранд, які відбули тюремне покарання за віру, має мережу офісів у всьому світі. Організація втілює бачення Вурмбрандів з поінформування християнської громадськості у вільних країнах про тяжке становище гнаної церкви та сприяння переслідуваним братам і сестрам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

272902585_3136050510050528_668874231518423743_n

Вийшла книга «Свідчення спасенних: історії особистого богопізнання та увірування». Це збірка історій людей, які пережили навернення до Бога, історій особистого богопізнання та увірування.

Про це повідомляє Рівненське обласне об’єднання Української Церкви ХВЄ.

Автор Олександр Геніш, збираючи матеріал для написання книг з історії християнства і працюючи редактором християнської газети, зібрав чималий архів яскравих свідчень, унікальних фактів, біографій почерку Божого на полотні людських доль. Деякі з них розміщені на сторінках цієї книги.

Видання адресоване усім, хто знаходиться у пошуках істини, бажає зростати у вірі та пізнанні Бога, ділитися благою вісткою з іншими. Книга буде корисною також тим, хто цікавиться історією християнства, адже зібрані у ній свідчення відображають працю Святого Духа у будівництві Церкви Христової.

Придбати книгу можна в християнському магазині в офісі ХВЄ, а також на регіональних та районних конференціях. Орієнтовна вартість 70-80 грн.

272981313_266991998900898_7575991716359473423_n

Топ-списку книг, які варто прочитати кожному лідеру-служителю, не існує – якщо лідер бажає розвиватися, то читання має стати його щоденною звичкою.

Однак, якщо ви бажаєте розвиватися, тримайте добірку з п’яти книг для обов’язкового читання від керівника Інституту лідерства, управління і коучингу УБТС Олександра Орищина.

1. «Прославлення дісципліни» Річард Фостер. Книга розкриває основні аспекти духовного життя лідера-служителя. Такі практики, як роздуми, молитва, піст, усамітнення, поклоніння – все це є невід’ємною складовою ефективного служителя. Ефективність та успіх напряму залежить від духовної глибини лідера.

2. «Центрова церква» Тімоті Келлер. Один з викликів сучасних служителів полягає в тому, щоб вічне послання (Євангеліє) зробити зрозумілим та актуальним для сучасного покоління. Тімоті Келлер є одним з найкращих служителів сьогодення, який допомагає церкві ставати зрозумілою та релевантною для суспільства.

3. «Лідерство» Пол Тріпп. Сучасна церква переживає кризу лідерства. Пол Тріпп розкриває 12 принципів євангельського лідерства, про які часто забувають або свідомо порушують лідери, що приводить церкву до кризи.

4. «П’ять вад у роботі команди» Патрік Ленсіоні. Лідер не може ефективно розвитати служіння чи організацію без злагодженої роботи команди. Автор говорить про найпоширеніші вади, які перешкоджають ефективній роботі колективу. Патрік в цікавій формі описує причини, які породжують в команді нездрову атмосферу і показує практичні шляхи до їх подолання.

5. «Невідомий шлюб» Тімоті Келлер. Книга вчить нас будувати успішний шлюб. Її просто повинен прочитати кожен лідер, який прагне більше пізнавати Бога та навчитися по-справжньому любити інших у своєму житті. Проблеми сімейного життя можуть стати на заваді ефективного служіння та покликання. Тому кожен лідер в першу чергу має бути лідером в любові та служінні своїм найближчим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 перешкод для хорошого лідерства

272902146_5170806582957499_3893823810006631242_n

Відомий пастор, автор і редактор Сергій Тупчик написав і видав нову книгу «Друге Пришестя Христа». Це вже п’ята книга у творчому доробку служителя.

Сергій Тупчик – пастор церкви «Народ Божий» (Київ), в минулому редактор журналів «Світло Євангелія» та «Ноїв Ковчег», автор відомої книги «Зростання».

«Любі друзі! Подяка та слава Господу! Він благословив мене написати та видати книгу «Друге Пришестя Христа», уривки з якої я публікував раніше у соцмережах та на своєму вебсайті pastor.info. Це вже п’ята книга, написана мною за даром Його благодаті», – написав служитель на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами автора, книга вийшла об’ємною: 528 сторінок; формат 17 х 24 см. У тексті розміщено 20 схем, ці ж схеми в кінці книги подаються окремим зошитом у кольоровому варіанті; також додається загальна кольорова схема всіх подій Другого Пришестя Христа розміром 47 х 82 см.

«Можна ще так сказати: ця книга подібна до підручника з есхатології, написана простою мовою для широкого кола читачів, які цікавляться біблійним вченням і пророцтвами на цю тему. Якщо вас цікавить тема, яка піднімається в книзі, і сама книга – пишіть мені в особисті повідомлення», – додав Сергій Тупчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Світло Христової Євангелії на Буковині»: пастор написав книгу про започаткування баптистського руху

272844179_5170807109624113_8403063248077980071_n
Знімок екрана 2021-12-25 о 22.30.23

В Чернівцях презентовано нову книгу про започаткування і розвиток євангельсько-баптистського руху в буковинському краї. 

Про це повідомляє Слово про Слово. 

Книга «Світло Христової Євангелії на Буковині» розповідає про період з кінця ХІХ ст. і до сьогодення.

Книгу написав пастор церкви «Дім миру» у Чернівцях Григорій Пастушак. Цим виданням автор хотів розповісти про історію євангельського руху на Буковині для молодшого покоління.

«За багато років було зібрано багато матеріалів, свідчень очевидців тих подій, тому важливо, щоб це не припадало пилом, а йшло до людей» – каже Григорій Пастушак.

Книга містить багато фотографій, копій з архівних документів різних часів та особистих спогадів членів церков.

Зі слів автора зародження євангельских церков на Буковині було не простим, віруючі зазнавали жорстоких переслідувань від різних влад та урядів, але попри це церкви розвивалися і все більше і більше людей приходили до віри в Бога.

Для того, щоб придбати книгу телефонуйте до автора: +380958538170 (Григорій Пастушак).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Світло Христової Євангелії на Буковині»: пастор написав книгу про започаткування баптистського руху

Календар

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

СТАТТІ

8 проміжних висновків російсько-української війни
Середа, 30 Листопада 2022, 15:24
Рецепт хорошої дружби
П’ятниця, 04 Листопада 2022, 11:44
Молитися про помсту чи про покаяння ворогів?
Понеділок, 31 Жовтня 2022, 16:33
Як благовістити буддистам? З досвіду місіонера в Камбоджі
Вівторок, 23 Серпня 2022, 17:54
Апофеоз війни
Вівторок, 03 Травня 2022, 18:41
ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС