Знімок екрана 2021-12-25 о 22.30.23

В Чернівцях презентовано нову книгу про започаткування і розвиток євангельсько-баптистського руху в буковинському краї. 

Про це повідомляє Слово про Слово. 

Книга «Світло Христової Євангелії на Буковині» розповідає про період з кінця ХІХ ст. і до сьогодення.

Книгу написав пастор церкви «Дім миру» у Чернівцях Григорій Пастушак. Цим виданням автор хотів розповісти про історію євангельського руху на Буковині для молодшого покоління.

«За багато років було зібрано багато матеріалів, свідчень очевидців тих подій, тому важливо, щоб це не припадало пилом, а йшло до людей» – каже Григорій Пастушак.

Книга містить багато фотографій, копій з архівних документів різних часів та особистих спогадів членів церков.

Зі слів автора зародження євангельских церков на Буковині було не простим, віруючі зазнавали жорстоких переслідувань від різних влад та урядів, але попри це церкви розвивалися і все більше і більше людей приходили до віри в Бога.

Для того, щоб придбати книгу телефонуйте до автора: +380958538170 (Григорій Пастушак).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Світло Христової Євангелії на Буковині»: пастор написав книгу про започаткування баптистського руху
1615528960_knigi

Розпочалися виплати за послугою єПідтримка, громадяни отримують гроші за вакцинацію. Держава передбачила, що ці кошти можна витратити на придбання книг. Деякі християнські книгарні приймають платежі з картки eSupport, на яку перераховують плату за дві дози вакцинації від коронавірусу.

«Книжкова полиця» та «Християнська книга» вже надають можливість обміняти урядові кошти на хороші книжки, і поринути у подорож до вічних і мудрих істин. Про це пише «Слово про Слово».

Для цього треба просто:

– Оформити спеціальну карту «єПідтримка».
– Завантажити програму «Дія» та авторизуватися.
– Переконатися, що у вас «зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації.
– Зайти до розділу Послуги та обрати «єПідтримка».
– Обрати для виплати картку єПідтримка.
– Очікувати зарахування грошей від Мінекономіки.
– Після цього ви зможете розрахуватись карткою «єПідтримка» на сайті через LiqPay або в роздрібному магазині через термінал.

263073469_434038674786223_2393701818664959079_n

Восени 2021 року у видавництві Hodos Institute вийшов збірник богословських праць, присвячених біблійному вченню про екологію. 

Про це пише Слово про Слово.

Як християни мають ставитися до навколишнього світу? Чи дійсно слова Бога про «панування» людини над рештою творіння (Буття 1:26) мають на меті визначити природу лише як джерело ресурсів, а людину – як їх споживача?

У збірці представлено результати дворічних досліджень Hodos Institute щодо ставлення євангельських християн Євразії до екології. Також автори збірки торкаються широкого кола тем, таких як Божий задум щодо навколишнього середовища, роль людини, у його збереженні, питання місіології у творінні, лідерства та біологічного розмаїття, зокрема, біблійного вчення про ставлення до тварин.

Значна частина матеріалів та загальна редакція збірника належать президенту Hodos Institute Олександру Негрову та керівнику проєкту «Теологія й практика лідерства» Олександру Малову. 

Також серед авторів є чимало відомих в Україні і за кордоном теологів-розвідників, таких як Андрій Мелешко, Дейв Буклесс, Ед Браун, Леонід Куканов, Максим Нестеренко та ін. Серед рецензентів – такі відомі богослови, як Роман Соловій, Сергій Головін, Олег Кіндій та ін.

Окремо слід відзначити, що у збірнику вперше за понад 100 років опубліковано дослідження В. Г. Павлова «Про моральне ставлення до тварин з біблійного погляду». 

Це матеріали доповіді відомого богослова євангельського руху в Російській імперії, датованої 16 листопада 1879 року. Унікальне богословське дослідження XIX століття чи не вперше предметно поставило питання про те, як християни мають ставитися до тварин. Також у збірнику опубліковано статтю Максима Нестеренка «Милість до тварин як боротьба з гріхом», написану вже з позицій XXI століття. Показово, що обидва дослідження, написані незалежно одне від одного, доходять однакових висновків.

Збірник примушує християн думати над темою, про яку нечасто говорять на проповідях та у християнській літературі.

З усіх питань щодо збірника, прохання звертатися до Олександра Малова (електронна адреса the.malov@gmail.com).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

IMG_20211126_115924_449

У жовтні 2021 року вийшла збірка поезій “Альманах християнських поетів Буковини”.

У збірці представлені вірші десятьох поетів, які об’єднані ціллю прославити Господа та ширити Його Царство, дотикаючись до сердець людей. Поети й надалі планують випускати подібні збірки й поширювати якісні та богоцентричні вірші, передає Всеукраїнський Собор.

«Поети Божі» – це спілка християнських поетів, яка позиціонує себе як «суцвіття творчих сердець Буковини, яке віддає пахощі своїх талантів Богу»

У листопаді 2017 року відбулася перша офіційна зустріч. Творчий вечір зібрав багатьох поціновувачів поезії. Атмосфера була пронизана особливими акордами поклоніння і прославлення Творця.

Вдруге поети зустрілись у затишній кав’ярні “Галерея Штайнберга” у 2018 році. Читалися вірші, лунали пісні вже у тіснішому колі при свічках.

«Саме того вечора хтось подав ідею випустити Альманах християнських поетів Буковини. Погодились молитись, щоб Господь благословив нас, і бажання стало реальністю. Небо почуло нас. Минуло небагато часу і ось вийшов перший випуск Альманаху. Вдячні всім, хто був з нами молитовно, і підтримав матеріально. Нехай благословить вас Господь!» – додали в спілці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місія «Голос надії» видала книгу місіонерських свідчень

2021-07-schob-znalo-majbutne-35

До 30-річного ювілею місії «Голос надії» вийшла друком книга місіонерських свідчень та історії місії.

Видання презентували місіонерам на святковій конференції, повідомили на сайті «Голосу надії».

Придбати книгу можна, звернувшись до редакції за контактами.

«Тридцять років для історії — не так уже й багато. Але є моменти, коли події немов спресовані настільки, що їх вистачило б на століття. Буремні пострадянські 90-ті особливі як у політичному, економічному плані, так і духовному. Саме в той час розпочався потужний місіонерсько-євангелізаційний рух, який продовжується донині. Для нас це вже історія. Цікава. Унікальна. А ще — багата. Багата на факти, події та емоції, які залишилися для майбутніх поколінь у формі текстів, фото, відео та спогадів. Саме той величезний пласт архівних матеріалів і підштовхнув нас до народження цієї книги», – розповів упорядник видання, редактор Юрій Вавринюк.

Директор місії «Голос надії» Микола Синюк зазначив:

«Це унікальне видання про історію поширення Євангелії на теренах пострадянської імперії. Започаткування місії «Голос надії», стало новим, потужним поступом у виконанні Великого доручення Спасителя. Ця книга багатьом нагадає роки неспокійної молодості для Христа. Маємо надію в Господі, що молоді люди, хто зараз тримає в руках це видання, відчують особливий дотик Духа Святого й відгукнуться на Його поклик. Ця книга має за мету — віддати всю славу Господу, а також щоб майбутнє покоління знало тих, хто достойно йшов і йде, поширюючи Євангеліє».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місія «Голос мучеників» розробила Молитовний календар на 2022 рік

0-IMG_0308

Нова книжка «Маленькі рученята вчаться молитись» відомої дитячої письменниці Керін Макензі тепер доступна українською мовою.

Про це інформують на сайті Одеського об’єднання церков ЄХБ.

Це цікава, ілюстрована книга, яка допоможе легко навчити дитину молитись та розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. У ній є близько 60 розділів про молитву, біблійних героїв, що молились та Ісуса Христа. Окрім того, вона містить запитання по тексту та завдання-малюнки на уважність.

На кожному розвороті книги – ілюстрація, тема, біблійний вірш, запитання та завдання. Книга має тверду, кольорову обкладинку. Обсяг книги -144 сторінки. Видавництво “Християнське просвітництво”, Одеса.

За всіма питаннями стосовно придбання звертатися до об’єднання.

«Слава Господу, що діти в кожній українській родині зможуть навчитися молитві! Книжка – то найкращий подарунок!» – йдеться в повідомленні на сайті об’єднання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові презентували дитячу книгу «Назустріч Різдву»

0-IMG_0309
canstockphoto24451286-2-1-1024×692-1 (1)

Дитячий фонд Організації об’єднаних націй (ЮНІСЕФ) в Україні підготував поради для батьків про те, як зробити цифровий світ більш безпечним для дітей.

Це особливо актуально в часи онлайн навчання та спілкування через пандемію коронавірусу. Про це йдеться на сторінці UNICEF Ukraine.

Для дітей онлайн-світ стає майданчиком, де можна пограти в ігри, завести друзів, обговорити домашні завдання, знайти інформацію, залишатися на зв’язку.

Як і на будь-якому майданчику, діти можуть стикнутися з небажаною поведінкою, вульгарною лексикою, потрапити в небезпечну компанію. У реальному світі ми оберігаємо дітей, звертаючи їхню увагу на небезпеки, вчимо, як можна захистити себе від них – ми встановлюємо правила, яких діти повинні дотримуватися.

В онлайн-світі, з його віртуальністю, вседоступністю та анонімністю, наше вміння оберігати дітей від небезпек є не менш важливим. Ми маємо захищати та водночас давати доступ до корисних можливостей Інтернету.

Тож, як не перейти межу дозволеного у цифровому світі та забезпечити безпеку? Дивіться відповіді на інфографіці нижче.

Більше порад в електронному посібнику, який безплатно доступний за посиланням.

1
2
3
4
5
6
1 – Ambassador Ihor Ostash_JPG

Посол України в Лівані Ігор Осташ презентував примірник факсимільного видання Мазепинського Євангелія арабською мовою президенту Лівану Мішелю Ауну.

Про це йдеться на сторінці посольства у фейсбуці.

Під час зустрічі, яка відбулась 1 листопада, сторони обговорили поточний стан та перспективи співпраці між двома країнами.

Очільнику ліванської держави було презентовано факсимільний примірник Євангелія арабською, виданого 1708 року для Антіохійського патріархату на кошти Гетьмана Івана Мазепи.

При цьому було наголошено, що ця книга є свідченням давніх стосунків між Україною та Близьким Сходом та конкретним прикладом підтримки українськими лідерами християн арабського світу.

Як повідомив Укрінформ, 27 серпня у Національному заповіднику «Софія Київська» з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України презентували факсимільне видання Мазепинського Євангелія, яке належить до національної історичної спадщини.

Українські фахівці із залученням арабських спеціалістів кілька років працювали над перевиданням Священної книги. Проєкт реалізовано Посольством України в Ліванській Республіці у співпраці з Фондом пам’яті блаженного митрополита Володимира та Національною бібліотекою імені В. Вернадського.

Унікальність цієї книжки полягає в тому, що це було перше друковане Євангеліє арабською мовою, видане коштом гетьмана Івана Мазепи для потреб Антіохійського патріархату, про що свідчить розлога присвята гетьману, написана Антіохійським патріархом Афанасієм III Даббасом.

На видання книжки, яка була подарунком Антіохійській церкві, Іван Мазепа пожертвував 3000 золотих, а до цього виділив таку саму суму на підтримку Антіохії.

0936552-111

Благодійний фонд «Карітас-Київ» запустив акцію «Книга, що зігріває». Мета – зібрати книги для людей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці фонду.

«У холодну осінню пору душі наших підопічних особливо потребують тепла… Тож, можливо, саме Ви, читаючи цю публікацію, відчуєте готовність поділитися своїм теплом?

Запрошуємо стати волонтером осінньої акції «Книга, що зігріває»!» – йдеться у повідомленні.

Щоб долучитися до акції, потрібно:

  1. Придбати книгу, яку вважаєте особливо «теплою» і цінною для когось. Це може бути дитяча книга чи книга для дорослої аудиторії, але вона має бути новою!
  2. Надіслати книгу до 11 листопада, оплативши вартість доставлення, за адресою: Київ, відділення нової пошти №84 (одержувач – Головченко Юлія Миколаївна, 0987909813).
  3. Якщо бажаєте, додатково вкладіть у посилку з книгою листівку, особисто підписану Вами, – зверніться з теплим побажанням, порадою, підбадьоренням до того читача, якому адресуєте книгу.

Книги, зібрані в межах акції «Книга, що зігріває», волонтери Благодійного фонду «Карітас-Київ» передадуть особисто в руки підопічним фонду: дітям, дорослим та людям золотого віку, що опинилися в складних життєвих обставинах й дуже потребують зігрівання душ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

nazustrich_Rizdva1

У Львові презентували нову книгу для дітей «Назустріч Різдву».

Подія відбулась 23 жовтня у приміщенні Української біблійної теологічної семінарії. Автор книги – Віктор Кузьменко, головний редактор дитячого журналу «Ноїв ковчег», викладач психології в УБТС. Про це повідомляє baptyst.com.

Готуючись до Різдва, дитина може самостійно або разом із сім’єю читати з цієї книги по одному короткому оповіданню в день. Наприкінці книги розміщений адвент-календар, у якому автор пропонує цікаві завдання на щодень.

Що ж до самої презентації, то вона стала справжнісіньким святом з конкурсами, смаколиками, подарунками, мандаринами, де автор отримав гору гарних відгуків про книгу, а гості – автограф і адвент-календар, поданий у пригодницькому дусі під правильним кутом.

У книзі автор разом із героями намагається знайти те, що сьогодні в сучасному місті може нагадати про події, зображені у Святому Письмі. З цією метою герої разом із біблійними персонажами прямують назустріч народженню Ісуса. Проте це не є найголовнішим в книзі. Головне – шукати й знайти Ісуса, тому що людство без Нього вже ніяк і ніколи не зможе існувати!

Щоб придбати книгу, перейдіть за посиланням.

nazustrich_Rizdva5
nazustrich_Rizdva
nazustrich_Rizdva3