TSerkov-800×445

У новому випуску подкасту The Crazy Happy Podcast взяли участь головний пастор церкви Crossroads Community Church у Ванкувері, штат Вашингтон, Деніел Фуско та засновник міжнародного християнського служіння Jesus Culture Беннінг Лібшер. Під час бесіди служителі відзначили, що християн необхідно вчити про присутність Божу, тому що без Божої присутності церква стає клубом за інтересами.

Про це повідомляє inVictory з посиланням на The Christian Post.

За словами Лібшера, кожна людина прагне бути в присутності Бога, а Бог хоче лише збільшити цю спрагу. Але часто, за його словами, християни обирають успіх поза Божою присутністю.

Фуско назвав три головні підстави Церкви, з яких перше — Писання чи Слово Боже, друге — традиція або як Бог виявлявся у різний час та за різних обставин, третє — переживання Бога. За словами Фуско, Біблія — це історія людей, які переживали Бога.

Посилаючись на власний досвід, Лібшер сказав, що він відчуває себе живішим, коли Він перебуває у присутності Бога і додав, що Церкві необхідно більше усвідомлювати важливість присутності Бога.

«Якби не присутність Бога, ми були б схожі на будь-який інший клуб за інтересами, – додав він. — Але ж ми не соціальний клуб. Ми відзначаємось тим, що Бог серед нас».

Лібшер додав, що пастори та проповідники іноді думають, що це менеджмент, їхні зусилля чи проповіді змінюють життя людей. Але реальність така, наголосив служитель, що жодна його проповідь не змінила чиєсь життя, все робило присутність Бога, Дух Божий.

«Божа присутність змінює життя, – зазначив Лібшер. — Моє життя змінилося після зустрічі з Богом, а не через якусь програму».

На думку Фуско, кожен зазнав розчарування та безнадійності через пандемію та інші світові новини. Лібшер наголосив на важливості берегти своє серце і брати в руки «щит істини» в такі часи.

«Ми не повинні піддаватися брехні диявола, – сказав Лібшер. — Ми маємо наповнити своє життя Писанням, бо воно є істиною. Це щит проти всієї цієї брехні».

Сьогодні важливо бути пильним, зазначив він і зазначив, що фізичне здоров’я безпосередньо пов’язане з духовним. Він нагадав слухачам, щоб вони ніколи не недооцінюйте силу їжі та сну.

«Я думаю, як віруючі ми іноді схильні поділяти фізичне та духовне. Ми чомусь думаємо, що вони не пов’язані. Але послухайте мене, якщо ви фізично втомилися, це абсолютно впливає на вас духовно. Ви починаєте втрачати пильність, втомлюєтеся емоційно, фізично та морально», — пояснив Лібшер.

Він і Фуско погодилися, що коли християнин усвідомлює, що відчуває біль, ізоляцію та образу, він повинен думати, як упоратися з цими почуттями, але всі плани мають включати Бога.

За словами Лібшера, всі сфери життя християнина мають бути свідченням та приносити плоди, як про це йдеться у Біблії. Присутність Бога, наголосив він, сприяє цьому здоров’ю.

«Якщо ви хочете бути здоровим, якщо ви хочете приносити плід, тоді ви маєте бути на землі Божої присутності, Божого Слова та Божої спільноти». – підсумував Лібшер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

13-3-11240010

Фінська депутатка, яка постане перед судом 24 січня за висловлення своїх біблійних переконань щодо шлюбу, сподівається, що її справа спонукає інших християн відверто говорити про свою віру.

Про це пише Слово про Слово з посиланням на evangelicalfocus.

Християнський парламентарій, колишня міністр уряду та лідер партії «Християнські демократи», захищатиме право публічно говорити про свої релігійні переконання перед суддею 24 січня.

Протягом двох років генеральний прокурор Фінляндії розслідував її висловлювання у соціальних мережах, брошуру, опубліковану 17 років тому, та її погляди, висловлені у ток-шоу. Вона звинувачується у порушенні статті 10 Кримінального кодексу.

Питання про вчення Біблії:

У нещодавно опублікованому інтерв’ю Alliance Defending Freedom. Рясянен коментує свій досвід роботи лікарем, свою сім’ю (у них із чоловіком 5 дітей та 7 онуків), а також свій ранній інтерес до соціальних реалій, пов’язаних, зокрема, з питання захисту життя та психічного здоров’я.

Відповідаючи на питання про процес, розпочатий проти неї влітку 2019 року, Рясянен із посмішкою згадує близько 13 години поліцейських допитів за останні два роки. Ці допити часом були «дуже абсурдними», каже вона. 

«Я сиділа з Біблією на столі», а поліцейські запитували «про мої переконання і ставили питання на кшталт «що ви думаєте про те, чого тут вчить апостол Павло» або «що ви думаєте про ці вірші, де він говорить про гомосексуальні акти».

З іншого боку, ці моменти були «привілеєм», каже вона.

«У мене була можливість розповісти поліцейським, що говорить Біблія про цінність людини, що всі люди створені за образом і подобою Божою, і тому всі вони є цінними», – додає депутатка.

Якоїсь миті поліцейські також запитали її, чи готова вона «відмовитися від своїх дописів і прибрати їх із соціальних мереж і сайтів. 

«Але я відповіла, що стоятиму на тому, у що вірю, і говоритиму і писатиму про ці речі, бо це питання переконань, а не лише думки».

Рясянен була міністром внутрішніх справ Фінляндії з 2011 до 2015 року. 

«Я ніколи б не подумала, коли керувала поліцією, що мене допитуватимуть і ставитимуть такі питання в поліцейській дільниці, – каже вона зараз. Це було б звичайною справою «за радянських часів», але не в демократичному суспільстві».

«Я завжди дуже відкрито говорила про свою віру, і коли я обговорювала і писала про ці речі, я ніколи не хотіла нікого образити або зганьбити, – наполягає вона, – тому що я вважаю, що всі люди рівні й всі люди цінні. Ці мої переконання походять з любові, а не з ненависті».

Емоції перед судовим процесом:

Рясянен відчуває підтримку багатьох людей у Фінляндії.

«Я отримую повідомлення зі словами підтримки щодня», – розповідає депутатка.

Але вона також визнає, що ця справа «викликала багато дискусій у суспільстві», а також «у парламенті та всередині церкви».

Напередодні суду Рясянен каже, що в неї «спокійний розум». 

«Звичайно, я трохи нервуюсь, тому що раніше не була в подібній ситуації. Я молюся, щоб у мене вистачило мудрості відповісти», – зазначає вона.

«Я вірю, що ми все ще живемо в умовах демократії, і ми маємо конституцію та міжнародні угоди. Я також вірю в Бога», – додає Пяйві Рясянен

Підтримка чоловіка та дітей також відіграла ключову роль: 

«Вони підбадьорювали мене: «стій твердо і не здавайся».

Християни не повинні впадати у самоцензуру Фінський політик стурбована тим, що християни в країні більше не впевнені, що можна говорити, а що ні: 

«Деякі пастори надсилали мені свої проповіді або праці, питаючи, чи можуть їх звинуватити у злочині». 

Вона вважає, що особливо молоді християни «бояться зізнатися у тому, що вони християни, побоюючись наслідків». 

Нещодавнє дослідження, проведене у сусідній Норвегії, схоже, підтверджує ці погляди.

Раніше Рясянен говорила про небезпеку самоцензури для тих, хто вважає себе у меншості й тому боїться говорити про свої переконання. 

«Я хочу підбадьорити їх, зараз настав час говорити. Настав час для християн розповісти про істини Біблії. Тому що чим більше ми мовчимо, тим більше звужується простір для свободи слова та свободи релігії».

Перемога у цій справі була б «дуже важливим кроком», вважає вона, «не тільки у Фінляндії, а й у Європі та інших країнах, бо так багато людей за кордоном стежать за цією справою». 

Якщо депутатку засудять, «найгіршим наслідком буде не штраф чи навіть в’язниця, а цензура». Інші книги, праці, проповіді, що виражають подібні християнські переконання про людину та сексуальність, «можуть бути заборонені», побоюється політик. 

«Наслідки будуть для всього фінського суспільства, не лише для мене чи християн, а й для всіх людей», – додає вона.

«Я дуже рада молитвам з Фінляндії та інших країн. У деякі дні я отримувала сотні повідомлень від людей, що моляться. Я вірю, що коли Бог підіймає людей на молитву, Він збирається зробити щось хороше», – розповідає депутатка.

Які її особисті молитовні прохання? 

«Я молюся за свою країну, щоб у майбутньому у нас була хороша демократія. І я молюся за те, щоб моя справа і весь цей розголос навколо моєї справи запалив у християн стимул говорити про свою віру».

«Люди не зобов’язані погоджуватися зі мною, коли вони мене підтримують», – каже вона. 

Деякі нехристияни сказали їй, що вони «захищають моє право говорити те, у що я вірю», включаючи колегу-парламентарія, який сам є гомосексуалістом. 

Вона робить висновок: 

«Я хочу робити те ж саме, я також хочу захищати тих людей, з якими я не згідна».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2022-01-15 13.43.06

Андрій Токарський – працівник Львівської лікарні швидкої медичної допомоги та керівник Центру нейрохірургії та неврології у короткому інтерв’ю для Lviv Radio розповів про свою віру і те, як Бог допомагає йому лікувати людей.

Попри будь-які обставини Андрій Токарський вміє зберігати почуття гумору та рекомендує всім сприймати цей світ з посмішкою.

Лікар розповів про різдвяне чудо, яке нещодавно трапилося з 6-річним хлопчиком, котрий отямився від коми після черепно-мозкової травми в наслідок того, що в’їхав санчатами в дерево.

«Ми молились так сильно за нього і так багато людей, що, напевно, Бог почув наші молитви. Є речі, які не залежать від лікарів», – розповідає пан Андрій.

Коли родичі пацієнтів запитують в лікаря Токарського, що їм робити під час операції, він просить молитися.

«Ті, хто йдуть моляться, операція, яку я сподіваюся, що вона буде страшно важка і довга, і нудна, вона відбувається швидко і добре. А ті, які кажуть «та ми в Бога не віримо» – завжди якісь проблеми з’являються. В мене досвід 40 років, тому я можу говорити, адже це вже є напрацьовані матеріали», – каже лікар.

Медик розповів, що оптимісти набагато простіше переносять захворювання і його завданням є з песиміста зробити хоча б реаліста, а ще краще справжнього оптиміста.

«Жити треба з любов’ю до людей. Людина, яка дає і може дати є набагато щасливішою ніж та, яка бере і забирає. І не стоїть питання про щось велике. Це може бути проста посмішка. Життя треба прожити так, щоб вас згадували добре. Тому що, там де ми закінчуємо життя, там вже немає нічого, ні гаманців, ні машин, ні особняків. Треба жити так, щоб за вас молилися, – додає лікар.

Вірити треба в те, що все буде добре. Бог нас любить. І він нам дасть все, що ми потребуємо і все на що ми заслуговуємо»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Pastor-951×615

Протягом багатьох років Террелл Скотт був лідером злочинного угруповання, торгував наркотиками, скоював озброєні пограбування, за що і опинився у в’язниці. Але саме у в’язниці Бог розтопив «кам’яне» серце хлопця.

Про це пише poklik.media.

Порожнеча, біль, страждання і розчарування  — у цих чотирьох словах пастор церкви «Пристрасне життя» в МакДонау (Джорджія, США) Террелл Скотт описує роки, коли був лідером злочинного угруповання.

Більшість свого підліткового віку та юності Скотт провів, беручи участь у бійках з бандами, торгівлі наркотиками та пограбуваннях. У ті роки він був залежний від алкоголю, вживав і продавав марихуану, кокаїн, екстазі та метамфетаміни.

В інтерв’ю The Christian Post Скотт розповів, що ріс у неблагополучній та неповній сім’ї та не мав близьких стосунків із батьком. Він прагнув відчути себе повноцінним і шукав братських стосунків, щоб заповнити порожнечу від відсутності батька. Всі ці фактори, за його словами, призвели до того, що він зібрав навколо себе банду, відому своєю жорстокістю.

У МакДонау, де ріс Скотт, банди не вважалися чимось незвичайним. Багато його однолітків створювали власні угруповання на момент закінчення середньої школи. А далі — бійки, напади, побиття, розбій, вимагання та війни між бандами.

Скотт сподівався, що, сформувавши банду, він набуде братерство і єдність. У 15 років він зібрав хлопців зі шкільної футбольної команди та заснував власну банду. Попереду на нього чекали 10 років злочинного життя, яке зрештою призвело до арешту та тюремного ув’язнення.

У віці 21 року Террелл Скотт отримав п’ять років ув’язнення, а також штраф у розмірі 500 000 доларів.

Скотт продовжував керувати своєю бандою з в’язниці та торгувати наркотиками протягом кількох років, перш ніж його зловили. За це його перевели в одиночну камеру.

Протягом шести місяців ізоляції Скотт почав все частіше замислюватись про існування Бога. Якось уночі він звернувся до Нього в молитві, просячи Господа привести в його життя когось, хто допоміг би йому більше дізнатися про християнську віру.

Через місяць Скотт отримав листа від жінки на ім’я Бренді, яку він одного разу пограбував під дулом пістолета.

«У листі Бренді поділилася зі мною Євангелієм і сказала, що у Бога є ціль та план для мене. І Святий Дух торкнувся мене. Я покаявся, – сказав Скотт. — Я був таким натхненним, що почав свідчити і ділитися Благою звісткою з усіма».

Протягом кількох місяців Бренді регулярно відвідувала Скотта, щоб вивчати з ним Біблію. Після того, як він віддав своє життя Ісусу у 26 років, керівництво виправної установи звернуло увагу на зміни у його поведінці та служіння серед співкамерників. Пізніше суддя погодився скасувати штраф у розмірі 500 тисяч доларів.

Вийшовши з в’язниці, Скотт одружився з Бренді. Зараз у пари п’ятеро дітей, а у 2013 році вони заснували церкву у тому ж районі, де виріс Скотт. Щонеділі в церкві збирається близько 100 вірян.

Schermata-2022-01-10-alle-15.12.24-854×634

Вони також розпочали власне християнське служіння під назвою The River Refuge, щоб допомагати молоді в районі МакДонау, де все ще високий рівень злочинності.

«Якщо Бог змінив мене, то може змінити будь-кого. І я хочу застерегти інших, і дати їм мету в житті, – сказав Скотт. — Я зробив багато помилок і завдав біль величезній кількості людей, але, дивлячись на те, що зробив Бог, я хочу поділитися цим із великою кількістю дітей, щоб надихнути їх».

«Бог дав мені серце, сповнене любов’ю до дітей. Понад 90% дітей у МакДонау ніколи не зустрічалися зі своїми батьками, тому ми хочемо зробити крок уперед і стати для них благочестивими прикладами».

«Божа благодать врятувала мене від минулого і звільнила від наркозалежності, тому Бог може пробачити та зцілити будь-кого, – розповів Скотт. — Нема нічого кращого, ніж служити Господу. Те, що я знаходив на вулиці, у тому способі життя, було підробкою того, що мені було потрібно, і я ніколи не знаходив у цьому справжнього задоволення. Коли я віддав своє життя Христу, зміни не стались миттєво. Я  – бандит, наркоман і торговець наркотиками раптом прокидаюся і все навколо «персики і троянди». Ні! Це був процес, через який мене провів Бог, і Я повинен був довіритися Богові та Його зціленню», – додав Террелл Скотт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знімок екрана 2022-01-09 о 20.39.06

Засновник Тесла, мільярдер та винахідник, Ілон Маск, нещодавно дав інтерв’ю для The Babylon Bee, в якому поділився своїми думками про Ісуса Христа та віру.

Про це повідомляє Всеукраїнський Собор з посиланням на breakingchristiannews.com.

 На початку інтерв’ю, Маск з ведучими розмовляли здебільшого на теми політики та фінансів. Ближче до кінця Маск вирішив пожартувати над ведучими, сказавши що вони всі відправляться до пекла оскільки пропускають недільне служіння, яке проходило в день інтерв’ю. Жарт послужив початком серйозної розмови про спасіння.

Оскільки The Babylon Bee – християнська організація, вони поцікавились в Маска: «Чи приймаєте ви Ісуса як свого Господа і Спасителя?»

На що Ілон дав таку відповідь: 

«Я згоден з принципами, які відстоював Ісус. У вченні Ісуса є велика мудрість, і я приймаю це вчення».

Він продовжив: 

«Такий принцип як «підстав іншу щоку» справді правильний. Тоді як принцип «око за око» залишає всіх сліпими, – сказав Маск. Важливо пробачати людям, і ставитися до них так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас. Люби ближнього свого, як самого себе».

«Якщо Ісус рятує людей, то чому мені ставати у Нього на шляху, – додав Маск. Звісно краще я буду Спасенний. Чому б і ні?»

На запитання, чи бажає він прийняти хрещення, він відповів, що вже прийняв його у дитинстві.

Цікаво також, що у 2020 році Ілон Маск сказав, що молився під час повернення розробленого ним космічного корабля з орбіти у Мексиканську затоку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

39257750_310281466200578_8862960822578577408_o-2

Нік Вуйчич – християнський проповідник та президент благодійної організації. Народився без рук та ніг, але це не завадило йому стати відомим в усьому світі. 

Про це пише intermarium.com.ua.

Він здобув дві вищі освіти, написав книги, створив прекрасну сім’ю та насолоджується кожним моментом.

Пропонуємо цікаві думки Ніка Вуйчича, які змусять змінити погляд на життя:

 • «Подивіться на мене, на мою усмішку. Вона справжня. Я постійно усміхаюся, тому що я щаслива людина: у мене є дружина, діти, сім’я, друзі».
 • «Багато людей думають, що я не можу жити нормальним життям, тому що у мене немає ні рук, ні ніг. Я міг би повірити в це і відмовитися від спроб. Я міг залишатися вдома і чекати, поки інші подбають про мене. Натомість я вибираю вірити, що можу все. Мій вибір – бути щасливим. Я щасливий, бо завжди вдячний».
 • «Не відмовляйтеся від себе. Не відмовляйтеся від Бога. Не відмовляйтеся від любові».
 • «Люди завжди скаржаться, що вони не можуть зробити це і не можуть зробити те. Якщо ми дивимося на наше життя і зосереджуємось на речах, яких у нас немає, це не змінює обставин. Правда полягає в тому, що ми повинні зосередитися на тому, що у нас є, і використати це якнайкраще».
 • «Я буду намагатися знову і знову, тому що в момент, коли я здаюся, я зазнаю невдачі».
 • «Коли ти не можеш побачити диво, ти можеш стати дивом для когось іншого».
 • «Якщо Бог може людину без рук й ніг зробити Своїми руками і ногами, то Він, безумовно, кличе будь-яке охоче серце».
 • «Ви можете або злитися за те, чого у вас немає, або дякувати за те, що у вас є. Зробіть все, що у ваших силах, а все інше зробить Бог».
 • «Не така важлива невдача, важливо, як її подолати».
 • «Ми всі починаємо з нуля. Ми всі починаємо спочатку. Не здавайтеся».
 • «Найбільша винагорода приходить, коли ти віддаєш себе».
 • «Божа любов настільки реальна, що Він створив вас, щоб довести це».
 • «Якщо ти не вмієш бути щасливим, коли ти самотній, ти не будеш щасливим і у шлюбі».
 • «Щасливе ваше життя чи ні, ви обираєте самі».
 • «Життя варте того, щоб його жити, коли ти знаходиш мету».
 • «Те, що я не розумію Божих планів, не означає, що Він не зі мною».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Actor-Chris-Tucker

Відомий комедійний актор Кріс Такер відмовився зніматися у продовженні стрічки «П’ятниця» через свої релігійні переконання. Актор відхилив пропозицію у понад 10 мільйонів доларів за участь у фільмі, бо не хотів грати персонажа, який лається і курить марихуану.

Про це розповів репер Ice Cube у соцмережах, пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Today. Співака запитали, пішов Такер, його партнер у «П’ятниці», який зіграв персонажа «Смокі», через малі гонорари.

«Ми були готові заплатити Крісу Такеру 10-12 мільйонів доларів за роль у “Наступній п’ятниці”, але він відмовив нам з релігійних міркувань, – написав він у Twitter. – Він більше не хотів лаятися чи курити траву на камеру».

В інтерв’ю для All Urban Central у листопаді минулого року Такер, який найбільш відомий своєю роллю у франшизі «Година пік», натякнув на причину, чому він відмовився з’являтися в сиквелах «Наступна п’ятниця» та «П’ятниця після наступного»:

«Мушу вам сказати, що одна з причин, чому я не знімався в другому фільмі, була через траву. Тому що я розумів, що цей фільм став феноменом. Я не хочу, щоб усі курили траву і не хочу представляти всіх, хто її курить. Я не хотів продовжувати грати цього персонажа. Напевно, це було добре для мене, тому що це спонукало мене перейти до наступного етапу та наступних фільмів».

Такер публічно говорив про свою християнську віру. У 2018 році у програмі ITV «Доброго ранку, Британія» він сказав, що молиться за колишнього президента Дональда Трампа.

У 2014 році Такер сказав канадській газеті Straight, що повернувся до стендап-комедії через свою віру.

«Бути християнином допомагає мені в комедії, – сказав він. – Мені доводиться говорити про інші речі. Зазвичай більшість коміків говорять те, що легко говорити – можливо, лаятися або говорити щось непристойне. Мені потрібно копнути глибше, щоб знайти щось смішне, а не непристойне. Це важче. Мені подобається виклик».

Такер виховувався у сім’ї п’ятидесятників і регулярно відвідував церкву. FaithWire стверджує, що актор відмовився від віри після того, як став знаменитим, але згодом став відродженим християнином, повернувшись до Атланти наприкінці 1990-х.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Третій сезон серіалу «Вибрані» зніматимуть вже на початку 2022 року

photo_2021-12-06_17-34-42

5 грудня церква «Odessa International Fellowship» провела своє перше хрещення на узбережжі Чорного моря. 

Про це повідомляє blagovestie.today.

Брат Фервент виріс у католицькому притулку. Він завжди знав про існування Бога і навіть намагався йому молитися, але ніколи не розумів і не вірив, що Бог його простить і врятує.

Фервент провів багато років, воюючи на багатьох війнах і вбиваючи багато людей. Біль провини підштовхував його до наркотиків, алкоголю та жінок. В один із найгірших моментів він звернувся до Бога, і Бог відповів, послав когось, щоб поділитися з ним любов’ю Христа. Пастор Калеб, пастор Стівен і брат Кевін з церкви “Одеська міжнародна спільнота” поділилися з ним Євангелією та правдивим прощенням, які можна знайти лише в Ісусі Христі. Святий Дух почав діяти в житті палкого брата, і він невдовзі покаявся та повірив в Ісуса Христа!

«Тепер я вірю, що Ісус Христос простив мої гріхи!», − сказав він.

Коли брат Фервент покаявся, ніщо не могло перешкодити йому увійти у воду хрещення. Він заявив: «Я повинен це зробити, ніяка холодна вода мене не зупинить!». 5 грудня він хрестився в Чорному морі.

Ім’я «Fervent» є новим позивним, що відповідає новому життю у Христі колишнього військового. Нове ім’я Фервенту дала церква після його хрещення. За словами служителів, Фервент — завзятий, палкий, пристрасний у слідуванні за Ісусом та Його місією.

Нагадаємо, баптистську церкву «Odessa International Fellowship» (Одеська міжнародна спільнота) відкрили у жовтні минулого року. Її очолює пастор-місіонер Калеб Сюко. Церква зосереджена на служінні іноземцям: студентам, заробітчанам, іншим іноземним групам та проводить богослужіння англійською мовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

photo_2021-12-06_17-34-41-2
photo_2021-12-05_20-44-55
256636109_4870011813017041_7983678343585380855_n

Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко сьогодні святкує 70-й день народження.

Служитель народився старшим сином у родині Паночків 12 листопада 1951 року. Про це повідомила пресслужба УЦХВЄ.

«Найщиріші побажання та благословення Вам, Михайле Степановичу, від усієї повноти Української Церкви Християн Віри Євангельської. Ваш досвід та приклад багатолітнього вірного служіння Господеві служить взірцем для багатьох братів та сестер. Молимося про особливу Господню благодать для кожного дня нового року. Мир, любов та втіха від Святого Духа хай намножуються!» – написав колектив Головного офісу УЦХВЄ.

ІА Світогляд приєднується до привітань. Нехай Господь додасть здоров’я, сил і натхнення служити, і ще багато років життя, сповнених миру, добра і благословінь!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знімок екрана 2021-11-11 о 15.18.32

Франклін Грем, президент Євангельської асоціації Біллі Грема та всесвітньої благодійної організації Samaritan’s Purse, в понеділок 8 листопада переніс операцію на серці у клініці Мейо.

Про це пише Всеукраїнський Собор з посиланням на  foxnews.com.

«Франклін Грем успішно переніс операцію на серці в клініці Мейо в Рочестері, штат Міннесота», – повідомив Марк Барбер, речник Франкліна Грема.

«В останні місяці у Франкліна розвинувся конструктивний перикардит – запалення та затвердіння оболонки серця, яка стискає серце і заважає йому нормально працювати. Операція передбачала видалення перикарда», – сказав Барбер.

«Лікарі очікують повного одужання і запевнили, що він скоро зможе повернутися до своєї звичайної  діяльності та графіка служіння», – додав Барбер.

«Пан Грем сказав, що він з нетерпінням очікує на можливості по всьому світі проповідувати Євангеліє Ісуса Христа та вселяти віру в серця людей у 2022 році. Він навіть сподівається, що до весни знову зможе їздити на своєму мотоциклі. Він та його родина цінує молитви кожного», – підкреслив речник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: