244853

Лідер християнської рок-групи Skillet Джон Купер розповів про те, як 10 років тому впливова людина пропонувала йому «відмежуватися від християнства» в обмін на успіх у кар’єрі.

Про це пише ВО СВЕТЕ з посиланням на CBN NEWS.

Під час недавнього інтерв’ю виданню Focus on the Family Купер розповів, як 10 років тому йому рекомендували триматися подалі від християнства, щоб «розкрити потенціал».

«Після одного концерту ми були в турі з деякими дуже популярними колективами. Ми відкривали концерт, – розповів Купер Focus on the Family. – Ми тільки починали. І ось один чоловік відвів мене в сторону і сказав: «Джон, я хочу щось тобі сказати. Ви, я вважаю, могли б бути найпопулярнішою групою в світі. Я думаю, ви могли б стати наступною великою групою в світі. У вас, друзі, є погляд. У вас є звук. У вашій групі є дівчата».

Але потім чоловік попередив Купера про те, що християнська віра утримує його від справжньої слави.

«І він сказав: «Ви, друзі, також співаєте про дуже духовні речі. Людям дійсно потрібна духовна музика, і вона у вас вже є. Ви цим займалися, але прийшов ваш час, і ви повинні відмежуватися від християнства. Ви повинні перестати так багато говорити про Ісуса. Не давайте християнських інтерв’ю. Не ходіть на християнські музичні фестивалі. Якщо люди запитають вас, про що ваша пісня … о, я не пропоную вам брехати. Просто не кажіть про Ісуса».

А потім він сказав ще дещо. І це те, що мене вразило. Він сказав: «Але, Джон, подумай про те добро, яке ти міг би зробити для своєї віри, якщо станеш багатим і знаменитим. Скільки всього б ви могли зробити для Ісуса, якби перестали говорити про Нього».

Згадуючи ці події, Купер заявив, що це був вирішальний момент в його кар’єрі, але він знав, що Бог покликав його співати про Євангеліє і ділитися Доброю новиною.

«Я розповів дружині про нашу розмову. Ми помолилися про це. І миттєво, майже миттєво, я зрозумів, що це не Господь», – підкреслив Купер.

Співак пояснив, що таке зрушення у сприйнятті християнства і готовності ділитися Євангелієм відбувається в житті багатьох християн сьогодні.

«Це новий світ, нова культура, новий спосіб, яким люди намагаються направити християн до такого виду «активності» в християнстві, яке позбавлене Євангелії Христа, і я відкрито виступаю проти цього руху», – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

244886

Антоніо Сабато-молодший, один із зірок четвертої частини популярної франшизи «Бог не помер: Ми, люди» заявив, що християни повинні покладатися на Ісуса Христа щоразу, коли їхні права знаходяться під загрозою.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

«God’s Not Dead: We, People» вийде 4 жовтня й відображає події, які в останні роки потрапили в заголовки національних газет, пов’язаних з боротьбою за «свободу слова та релігійні свободи як фундаментальне право у вихованні та освіті дітей».

Актори в цьому фільмі: Сабато ( «Лікарня загального профілю»), Девід А.Р. Уайт ( «Бог не помер»), Ісайя Вашингтон ( «Анатомія Грея») і християнська артистка Франческа Баттістеллі, що отримала премію Греммі.

В описі фільму йдеться, що преподобний Дейв покликаний захистити групу християнських сімей, які навчають дітей вдома. Він здивований втручанням уряду і вірить, що право навчати своїх дітей – це свобода, за яку варто боротися. Дейва викликали до Вашингтону для підтвердження показань на знакових слуханнях в Конгресі, які визначать майбутнє релігійної свободи в країні на довгі роки. Як показано в трейлері, священик став мішенню для нападок через свої політичні переконання, але він згуртовує групу віруючих, які не піддаються тиску.

Сабато сказав, що, на його думку, сюжет фільму близький до реальності.

«Наша свобода зараз піддається нападкам в різний спосіб. Тому ми повинні встати. Я вірю, що Бог піддає нас випробуванню. Ми повинні продовжувати боротися, зберігати віру і знати, що Бог досягне успіху, незважаючи ні на що. Але ми, як люди, повинні вийти зі своїх оболонок і дійсно присвятити себе Господу», – сказав Сабато.

Актор, який зараз також знімає фільми, сказав, що християни завжди стикалися з важкими ситуаціями.

«Ми повинні усвідомлювати це, повинні бути віддані справі, тому що у важкі часи все зводиться до віри, а віра – це дійсно головне. Ми не можемо покладатися на новини, не можемо покладатися на людей, ми повинні у всьому покладатися на нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа! Цей фільм виходить в потрібний час, Бог не робить помилок, це не збіг», – сказав Сабато, зазначивши, що важкі часи часто об’єднують віруючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Християнський фільм «Вірити» виходить у прокат: де і коли дивитися

«Покладайтеся на Ісуса, коли вашій свободі загрожують», – зірка фільму «Бог не помер»
Знімок екрана 2021-09-13 о 16.39.34

Голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк розповів, які є результати суспільної та соціальної діяльності українських протестантів у 2020-2021 роках.

Про це пише adventist.ua.

Соціальна діяльність

У Всеукраїнському союзі церков євангельських християн-баптистів за ці роки реалізовано дванадцять гуманітарних проєктів, мета яких допомогти постраждалим від затоплення в Карпатах,  постраждалим від пожеж у Луганській області і малозабезпеченим у сірій зоні на сході України.

«Ми зосередили увагу на людях з інвалідністю, людях похилого віку, багатодітних сім’ях, хворих та самотніх, які мешкають по всій лінії розмежування Луганської та Донецької областей. Надавали засоби для обігріву, продукти харчування, термобілизну, засоби гігієни, – розповідає Валерій Антонюк.

Серед іншого – електронагрівачі, ковдри, кераміку, вугілля, дрова, картоплю, продуктові набори. Усього близько двохсот двадцяти тон. У Житомирі працює Центр адаптації та відновлення учасників АТО/ООС «Компас». Центр опікується сім’ями загиблих, ветеранами і військовими»

Служіння сиротам

Маємо кілька ключових напрямів: робота з церквами, робота з усиновителями, опікунами та прийомними сім’ями, робота в інтернатах і соціальних службах, профілактика сирітства у суспільстві.

Упродовж 2020 року німецький фонд «Міст у життя» у співпраці з місцевими церквами ЄХБ побудував в Україні дванадцять дитячих будинків сімейного типу, у 2021 році – одинадцять. 

«Також допомагаємо батькам, які взяли дітей, у  духовній, методичній, душеопікунській, юридичній і матеріальній сферах. До служіння дітям залучені благодійні організації та фонди, соціальні служби районних та обласних центрів», – додає Голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ.

Робота із залежними

До цієї групи належать алко-, наркозалежні, ігромани, співзалежні тощо.  

Служіння таким людям налічує близько ста реабілітаційних центрів, які координують євангельські християни-баптисти. Із половиною з них працює соціальний комітет. Понад півтори тисячі осіб щороку проходять реабілітацію. 

Професійне спрямування

Медики, юристи, вчителі, психологи, військовослужбовці, журналісти та інші професійні групи об’єднуються в Асоціації християн-фахівців для служіння та допомоги церквам, а також для розповіді про Бога.

«Об’єднання віруючих людей у професійні асоціації є дуже ефективним як для служіння самої церкви, так і для надання кваліфікованої допомоги тим, хто звертається до церков нашого братства. Це служіння охоплює різні вікові категорії, включаючи молодь, студентів та людей середнього віку», – каже Валерій Антонюк.

Суспільні ініціативи 

Цей напрям соціального служіння охоплює великий спектр як церковних, так і світських ініціатив у співпраці з різними державними та приватними структурами. Це численні акції, заходи, круглі столи, молитовні сніданки, взаємодія з держструктурами, формування та вплив на органи місцевого самоврядування.

Основою цих ініціатив є популяризація біблійних і християнських цінностей з метою підняття та зміцнення морального й духовного рівня українського суспільства. Церква сьогодні не може залишатися осторонь зростання негативних явищ в українському суспільстві, тому зобов’язана підтримувати державні ініціативи, спрямовані на профілактику цих явищ і популяризацію біблійних цінностей як єдиного шляху розв’язання проблеми. 

По всій Україні набули поширення численні акції: «Чисте серце – чисте місто», «Фестиваль сім’ї», «Україна і світ святкують Різдво Христове разом», Всеукраїнське свято подяки і багато інших.

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів входить до складу Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, до Ради євангельських протестантських церков України та інших громадських спілок. 

За цей час розроблено низку проєктів нормативних актів з питань державно-конфесійних відносин та здійснення комплексних заходів задля духовного і морального виховання суспільства. 

У переліку вагомих заходів, які суттєво впливають на взаємодію церкви і суспільства – круглі столи, загальноукраїнські дні молитви за Україну, просвітницькі заходи на площах міст і селищ, молитовні сніданки, які об’єднують не лише священнослужителів, а й представників громади в особі освітян, держслужбовців і міської влади, депутатів, громадських діячів. 

Оскільки першоджерелом економічної чи управлінської кризи в суспільстві є криза моралі і нехтування духовними цінностями, сьогодні ВСЦ ЄХБ у співпраці з іншими християнськими об’єднаннями працює над здійсненням комплексних заходів задля духовного і морального виховання суспільства.

Конфесійна динаміка українських протестантів: приріст-утрата членства, активність у служінні, розбудова церковної інфраструктури

«Статистичні дані зможу навести лише на початку наступного року, коли отримаємо звітність від громад», – зазначає Валерій Антонюк.

Щодо розбудови церковної інфраструктури, то це поодинокі випадки. Однак активність у служінні вища за попередні роки. Попри карантинні обмеження і зростання безробіття, молоде покоління і люди зрілого віку стали більш тягнутися до спільності і командного служіння. Адже збиратися разом – це суттєва характеристика церкви. Обмеження соціального спілкування загострює нашу потребу у ньому».  

Виклики діяльності українських протестантів, які створила пандемія коронавірусу та інші фактори 

«Карантин показав гостру потребу регулярної присутності Церкви в інтернеті. Тому ведення християнських подкастів, інформаційних сайтів, соціальних сторінок і відео-каналів, які регулярно оновлюється і виконують функцію ЗМІ, стало значно більше саме за час локдауну, – розповідає Голова ВСЦ ЄХБ.    

Ще одним викликом стало дистанційне навчання, яке відповідно вплинуло на просвітницьку роботу (лекції, заходи, просвітницькі акції тощо)».

Цей напрям служіння ВСЦ ЄХБ зосереджений здебільшого на роботі в навчальних закладах. Ми розробляємо програми, які б дистанційно могли досягати молоде покоління і протистояти негативним явищам.

«Поруч із цим просвітницька робота в навчальних закладах сьогодні особливо затребувана в рамках державних програм, оскільки не вистачає кваліфікованих лекторів на тему ВІЛ/СНІДу, наслідків абортів, куріння, алкоголізму, вживання наркотиків, безладних дошлюбних стосунків, згубності порнографії тощо. Тому працюємо над конференціями з підготовки лекторів для навчальних закладів, – каже Валерій Антонюк.

Серед іншого пандемія поставила перед нами низку інших питань: як берегти себе і церкву від оманливого контенту у соціальних мережах? Як святкувати великі свята в умовах карантину з онлайн-трансляцією і без неї? Зміст і форма: що підлягає змінам, а що ні? Під час обмеження публічних заходів нам довелося осмислювати наше богословське, біблійне поняття зібрань, адже воно є суттєвим у житті церкви».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

z dynastiy likariv…

Лікар-християнин Ілля Рябінкін потрапив до списку топ-100 блогерів за рейтингом лідерів думок України за 2021 рік телеканалу ICTV. 

Ілля Рябінкін – лікар-оториноларинголог, член Європейської асоціації ринологів, блогер. Власник приватного лор-кабінету.

Окрім того, він був волонтером для постраждалих під час воєнних дій мирних жителів сходу України. Також він є служителем християнської церкви «Філадельфія» у Кривому Розі.

За допомогою свого блогу Ілля Рябінкін займається просвітницькою діяльністю серед населення країни – з метою оптимізації лікування та діагностики лор-захворювань з використанням методології доказової медицини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятує тіла і душі. Історія лікаря «екстренки» Андрія Стахнюка

241671271_2945045325811099_2378542950335965621_n

Християнський виконавець, соліст гурту D.Worship, автор багатьох відомих пісень і молодіжний пастор Андрій Грифель раптово помер увечері 8 вересня.

Про це повідомили друзі і близькі знайомі Андрія.

За словами близьких, під час футболу він раптово втратив свідомість. Його реанімували, однак врятувати не змогли. Андрію було всього 36 років.

Бог покликав до себе у вічність одного з найталановитіших Своїх дітей. Голосом Андрія Грифеля звучать найкращі україномовні кавери пісень прославлення. Мотивуючись любов’ю до Бога і музики, Андрій дійсно зробив великий внесок у розвиток української музики прославлення.

Планувалося, що 17 вересня у рамках фестивалю «Україна всім серцем» Андрій Грифель поведе учасників у спільній хвалі та поклонінні. Однак у Бога на все Свої плани, а на життя Його людей – особливо.

ОНОВЛЕНО

Похоронне служіння відбудеться 11 вересня о 10 годині за адресою: Львів, вул. Замарстинівська, 37

ІА Світогляд висловлює свої щирі співчуття близьким та родині. Нехай Господь потішить ваші серця. Сподіваємося на зустріч з Андрієм вже на небесах, де разом будемо співати хвалу для нашого Господа.

Відійшов у вічність відомий християнський виконавець Андрій Грифель (ОНОВЛЕНО)
Відійшов у вічність відомий християнський виконавець Андрій Грифель (ОНОВЛЕНО)
150123014307_gogo_640x360_bbc_nocredit

Прісцилла Сітіенея вперше пішла в перший клас разом зі своїми онуками, не дивлячись на свій більш ніж поважний вік. Старенька сіла за одну парту з дітьми, щоб отримати можливість самостійно читати Біблію.

Про це пише ВО СВЕТЕ.

«Мені просто хотілося самій читати Біблію, – відповіла Прісцилла на питання журналістів, чому вона вирішила піти в перший клас у настільки літньому віці. – Ще своїм вчинком я хотіла показати молодим людям, що вчитися ніколи не пізно. У моїй країні не всі мають можливість отримати освіту, але вік – точно не перешкода, якщо ви вирішили стати розумнішими».

Прісцилла народилася в Кенії в 1923 році, коли ця частина Африки ще була британською колонією. Дівчина не змогла отримати початкову освіту, не вміла читати і писати, не знала цифр. Все життя вона присвятила домашньому господарству і догляду за дітьми. Протягом багатьох років Прісцилла була повитухою. Цьому вона теж ніде не вчилася, але у неї був великий досвід: вона часто приймала пологи у сусідських жінок, які говорили, що у неї легка рука.

Завершивши свою професійну діяльність, Прісцилла не пішла відпочивати, а записалася в перший клас місцевої школи. Спочатку в керівництві навчального закладу здивувалися її заяві, але потім зрозуміли, що старенька налаштована серйозно.

«Я розповіла, що через те що неписьменна, мені складно спілкуватися зі своєю сім’єю і внуками, адже я їм навіть sms-повідомлення написати не можу», – пояснила Прісцилла.

За парту школярка сіла разом зі своїми онуками. Для тих однокласників, які не могли вимовити її ім’я, вона придумала інше – Гого. На уроках діти допомагають Гого запам’ятовувати букви і цифри, а вона водить їх у ліс, де розповідає про рослини і їх цілющі властивості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полтавка стала прийомною мамою для 11 дітей

240041540_380697636759170_5184875686804163296_n

Відомий спортсмен-християнин Тім Тібоу об’єднався з організацією «Сумка Самарянина» і онуком Біллі Грема, щоб допомогти людям, евакуйованим із Афганістану.

Про це пиша ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Компанія Samaritan’s Purse («Сумка Самарянина»), яка відома своєю гуманітарною діяльністю у всьому світі, доставляє літаком найважливіші предмети першої необхідності для сімей, яких евакуювали з Афганістану буквально в одному одязі.

Samaritan’s Purse співпрацює з організаціями в Афганістані, щоб евакуювати чоловіків, жінок і дітей з країни, захопленої талібами з тих пір, як американські військові почали виведення військ. Один з партнерів організації здійснив три поїздки, в результаті яких за один день було врятовано 700 осіб.

«Ми змогли спонсорувати польоти, доставивши сотні пасажирів в безпечне місце. Наш вантажний літак DC-8 перевозив гігієнічні набори, медичні комплекти і членів нашої групи реагування на стихійні лиха (DART), включаючи медичний персонал, щоб допомогти медичним установам, які лікують хворих і постраждалих», – сказав представник Samaritan’s Purse.

Президент і головний виконавчий директор Samaritan’s Purse Франклін Грем, син покійного євангеліста Біллі Грема, в соціальних мережах поділився фотографіями останніх заходів допомоги народу Афганістану.

За словами Франкліна Грема, його син Едвард Грем і Тім Тібоу також прилетіли на літаку Samaritan’s Purse і брали участь у всіх заходах.

Крім евакуаційних рейсів організація відправила припаси і команду для допомоги евакуйованим.

«Протоколи змінилися, і евакуйованим не дозволили взяти навіть валізи з собою, – написав Грем. – Наша медична бригада приймала пологи за допомогою кесаревого розтину, як тільки вони прибули в одне місце. Ми дякуємо Богові, що вони могли були там, щоб допомогти. Величезне спасибі нашим військовим, які роблять таку неймовірну роботу в найважчих обставинах. Ми плануємо зробити більше в найближчі дні».

Після поїздки для допомоги афганським біженцям, Тібоу написав допис в Instagram. Спортсмен закликав християн молитися за всі місця у світі, які наразі страждають. Так, він закликав молитися за Афганістан, евакуйованих, сім’ї загиблих, Луїзіану та Міссісіпі, Гаїті, також через повені в Техасі, пожежі на заході, Covid-19 та багато іншого.

«Маючи таку силу-силенну проблем, ми, Тіло Христа, маємо багато можливостей вплинути на тих, хто безпосередньо постраждав від цих криз, – продовжив він. – У темряві світло Ісуса сяє найяскравіше. Коли ми молимося за кожну з цих ситуацій, давайте всі будемо шукати способи служити постраждалим і бути готовими, коли Бог закликає нас втрутитися, щоб змінити життя іншої людини».

Тібоу завершив своє послання, процитувавши Римлян 12:21. Він написав, що Святе Письмо «закликає нас не бути переможеними злом, але перемагати зло добром».

«Ми створені для таких моментів. Давайте завжди молитися і разом міцно служити тим, хто у великій потребі. Вся слава Богу. Ми молимося за вас!» – написав Тібоу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

240230838_380697703425830_5387562105120032753_n
240129835_380697670092500_5242125474086945251_n
240870752_380697526759181_2726735832816538927_n
мика-780×470

У дитинстві Міка Уайлдер був зразковим мормоном. Від неухильного дотримання законів своєї релігії до служіння на керівних посадах в Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів Уайлдер робив все можливе, щоб встановити правильні стосунки з Богом. Так було, поки він не зіткнувся з Євангелієм.

Про це пише ВО СВЕТЕ з посиланням на The Christian Post.

«У моїй родині релігія мормонів була не тільки церквою, яку ми відвідували недільного ранку. Це дійсно було частиною ідентичності нашого життя, – розповів Міка. – Мормонізм був тим, ким ми були. Все інше підпорядковувалося нашій релігійній ідентичності в мормонізмі. Ми були зразком прекрасної сім’ї. Але все ж у нас не було пізнання Бога у Христі».

Після закінчення середньої школи Уайлдер протягом одного семестру навчався в університеті Бригама Янга в Прово, штат Юта, де працювала його мати. Весь цей час він працював в мормонському храмі, щоб підготуватися до найважливіших двох років свого життя: місії повного дня.

«Мормонізм – це віра, заснована на справах, – розповів він. – Отже, я був вірним у відвідуванні церкви. Я давав десятину, слідував моральним кодексам, ходив в храм мормонів тощо, вірячи, що все це сприяє моєму праведному становищу перед Богом. Я жадав близькості з Ним».

У віці 19 років Уайлдер був відправлений в Орландо, штат Флорида, як місіонер, де всього через кілька місяців після початку своєї місії хлопець зіткнувся з баптистським священиком, пастором Аланом Бенсоном.

«Я мав намір навернути його в нашу віру, і у мене дійсно було щире бажання привести інших людей до того, що я вважав істиною», – сказав Міка.

За його словами, християни вважалися проблемною аудиторією: в дитинстві його вчили, що євангелісти сповідують «дешеву віру».

«Нас вчили, що християни будуть заявляти, що народилися згори, а потім скористаються цією благодаттю як дозволом грішити й жити, як їм заманеться, – зазначив Уайлдер. – Тоді я ще не розумів, що таке благодать, Євангеліє і як спасаюча віра перетворює серце і людину».

Баптистський пастор вислухав Уайлдера, а потім почав м’яко говорити з ним про Христа.

«Він розповів мені Євангеліє, – сказав Уайлдер. – Розповів про глибину любові Бога до мене в Христі й про те, що любов Христа до людства була настільки велика, що Він помер на хресті й повністю оплатив за наші гріхи. Він сказав мені, що Божа благодать дана нам як дар, що наші гріхи можуть бути змиті й прощені.

Ідея про те, що спасіння і вічне життя – Божий дар, який не потрібно заробляти, повністю суперечила тому, чого мене вчили й у що я вірив в дитинстві, і я вважав це дурницею».

«Це занадто просто», – відповів Міка.

Проте пастор Бенсон кинув хлопцеві виклик.

«Він запропонував мені взяти Біблію і читати її очима дитини, підійти до Слова Божого без релігійної призми мормонізму, підійти до нього зі смиренням і пошуком істини, дозволяючи Богу через Його Слово відкривати істину».

Уайлдеру пропозиція здалася цікавою і наступні 20 місяців побожний мормон провів, читаючи Новий Завіт від початку і до кінця, знову і знову.

«Одного разу я усвідомив, що можу мати хороші стосунки з Богом не на підставі моєї чесноти або праведності й незалежно від моїх справ, зусиль чи заслуг, але виключно завдяки Христу», – сказав Міка.

Менше, ніж за місяць до закінчення дворічної місії Уайлдер зіткнувся зі своїми лідерами через новознайдені переконання. Його місія перервалася, хлопець повернувся в Юту, де зіткнувся з дисциплінарними стягненнями з боку керівників церкви.

«Мені сказали, що я повний духа диявола й обманутий, – розповів він. – Мене запевняли, що я на шляху в пекло і погрожували відлучити від церкви».

Уайлдер поділився своїм відкриттям зі своєю сім’єю, друзями й шкільною подругою Алісією.

«Бог працював в їх серцях і умах, – сказав він. – Алісія прочитала Біблію і прийняла правдиве Євангеліє. Мої батьки покинули мормонську церкву, а мама пішла з роботи. Вони втратили все в цьому світі, але отримали життя у Христі».

Зараз Міка й Алісія Уайлдер в шлюбі вже 15 років, у них троє синів, і вони керують служінням Adam’s Road – некомерційним служінням, присвяченим поширенню Євангелія Ісуса Христа через пісні й свідоцтво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

мельничук

Життя Василя Мельничука з Ковеля кардинально змінилося через нещасний випадок. Сьогодні йому 64 роки, з яких 32 перебуває на інвалідному візку.

Чоловік обмежений в русі, але не в дусі. Про це йдеться у програмі «Крок назустріч».

Василь відслужив в армії, закінчив училище, працював в будинку культури, виступав в ансамблі, їздив на гастролі за кордон. Мав активне культурне життя.

«Одного дня після генеральної репетиції з хлопцями пішли купатися на річку Турія. Були неправильні слова в мене: «Ідем останній раз стрибнемо і підемо на репетицію». Це вже я пізніше зрозумів, що язик – наш ворог. Я пірнув і зламалася шия. Почав кричати під водою: «Спасіть!» Ніхто не міг допомогти в той час. Набрав в рот води і лежав довго під водою. Хтось за волосся потягнув, я хотів обняти руками, а руки не розгиналися», – пригадує чоловік.

Хлопець, який намагався дістати чоловіка з води, гукнув друзям Василя, що той тоне, але вони не повірили. Знали, що Василь довго може бути під водою, бо вів здоровий спосіб життя.

Дістали з води чоловіка рятувальники. Тієї ночі Василю Мельничуку зробили операцію. Відтоді він пересувається на візку.

Пізніше чоловік пізнав Бога та став членом євангельської церкви в Ковелі.

Про те, як це відбулося, у відео:

«На візку віри». Історія ковельчанина Василя Мельничука
2018-03-31T172117Z_1549381127_RC18D3373D30_RTRMADP_3_BOXING-LIGHTHEAVYWEIGHT-BUATSI-GRAFKA

Британський боксер у напівважкій вазі Джошуа Буаці прославив Бога на рингу після своєї 15-ої перемоги. Непереможний 28-річний спортсмен нокаутував Рікардо Болотнікса з Латвії у 11 раунді.

Після поєдинку у своєму інтерв’ю Буаці відзначив хороші навички Болотнікса та подякував Богові за перемогу:

«Я повинен подякувати Богу за перемогу. У кожного боксера є те, що надає сили та впевненості, для мене – це мій Бог. Бог тренує мої руки для бою».

Про це повідомляє Всеукраїнський Собор з посиланням на сайт premierchristian.news

Напередодні останнього бою він опублікував у Twitter наступну цитату з Біблії:

«Кінь підготовлений до дня бою, але перемога тільки від Господа».

У минулому Буаці виграв бронзову медаль на Олімпійських іграх у Ріо. У 2017 році, після того, як він став професійним боксером, він запропонував YouTube-каналу IFL TV зняти про себе фільм перед другим боєм у його кар’єрі. У цьому фільмі Джошуа невпинно вихваляв та прославляв Бога за все, що Він для нього зробив.

Наразі Джошуа готується до бою за звання чемпіону світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: