125829198_149785200191674_6815481770308975491_o-1

Сподіваємось, ви вже зареєструвались? Адже цього тижня 29-30 січня в київський церкві «Преображення» відбудеться музична конференція «Служіння. Творчість. Місія». Це вже шоста щорічна конференція.

Про це пише baptyst.com

«Христоцентричність у поклонінні» – потужна і ґрунтовна тема для кожного музичного служителя. Упродовж двох днів учасники зможуть заглибитись у цю тему на семінарах із пасторами Олександром Савичем, Любомиром Матвіївим та Миколою Романюком.

Також заплановані практичні заняття зі спеціалістами, творчі майстер-класи з вокалу, фотографії, ораторської майстерності й театральних вистав.

У поклонінні візьмуть участь гості з Молдови – група прославлення «Not an Idol» та наші дорогі друзі – молодіжна група з с. Бузівка, що на Черкащині.

Очікуються відвідувачі з України, країн СНД, Європи та США. Чекаємо на вас, аби об’єднатися у прославленні Господа та разом зростати у гідному поклонінні Йому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

139650979_259377585609579_1793697716930976438_o

Музичний рух «Живий звук» запустив проєкт «Християнський хіт–2020».

За прикладом Заходу, де чарти християнської сучасної музики є звичною справою, команда «Живого звуку» вирішила зробити власний чарт сучасних українських християнських пісень за 2020 рік.

Як йдеться на сторінці руху у фейсбуці, мета проєкту – поширювати українську християнську музику і надихати авторів та виконавців на подальший розвиток творчості.

Тож, аби обрати переможців чарту, команда музичного руху відібрала найкращі музичні новинки 2020 року до одного плейлисту.

Деталі проведення конкурсу:

1. Проєкт-голосування проходить на інстаграм-сторінці музичного руху @live.sound.movement.

В шапці профілю є плейлист зі всіма піснями чарту. Закликаємо вас прослухати всі пісні, підтримати кожного учасника, поставивши лайк на його Youtube каналі, а також підписатись на його канал.

НА РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЛАЙК НА YOUTUBE НЕ ВПЛИНЕ.

2. Для голосування за кожного номінанта створили окремий пост. Поставивши лайк на пост конкретного номінанта, ви проголосуєте за нього. Голосувати можна за необмежену кількість номінантів.

3. Голосування триватиме до 30 січня 2021 включно.

4. Після закінчення голосування організатори опублікують ТОП-7 хітів християнської музики 2020 року.

Пісня, яка отримає перше місце, отримає пам’ятну відзнаку «Хіт християнської музики-2020»

«Будемо також вдячні всім за інформаційну підтримку та поширення інформації і нашої сторінки, щоб християнська музика досягала якомога більше людей», – зазначають організатори проєкту.

За словами творців проєкту, за бажанням конкурс також можна підтримати фінансово, написавши про це їм особисто на сторінці у соцмережах.

«Ми будемо раді в майбутньому запровадити грошові премії для заохочення та підтримки переможців, за наявності меценатів та фінансових партнерів. Насолоджуйтесь Богом та музикою, що прославляє Його! Гарного прослуховування всім!» – додали організатори.

Прослухати усі пісні можна ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Голосуйте за «Християнський хіт–2020»: в Україні запустили музичний чарт
IMG_2133

Музичний рух «Служіння. Творчість. Місія» запрошує пасторів, музичних служителів, музикантів і всіх, хто залучений до служіння прославлення у церквах, на 6-ту щорічну дводенну конференцію.

Найближчий захід від музичного руху відбудеться 29-30 січня. Про це у відеозапрошенні сказав пастор ІБЦ Микола Романюк

За його словами, для музичних служителів важливо відвідати цю конференцію, аби освіжити свої музичні навички, почути фахові коментарі, поради і наставлення. А також для того, щоб разом із пасторами і музикантами осмислювати біблійне вчення про прославлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У церквах США назвали найпопулярнішу пісню прославлення 2020 року

«На цій конференції ми будемо вивчати гімни Нового заповіту, будемо спостерігати, яким чином біблійні пісні можуть вчити нас сьогодні. Конференція – про найважливіші акценти, про те, яким чином, використовуючи культуру, залишатися контркультурним (а прославлення завжди є контркультурним). Тому запрошую вас спланувати цей час для того, щоб вчитися, спілкуватися і зростати в тому, що ми робимо для Господа», – зазначив Романюк.

Конференція відбуватиметься ОНЛАЙН (також є можливість ОФЛАЙН, але кількість місць обмежена)
Ціна онлайн-участі – 350 грн, для груп від 5-ти осіб ціна – 300 грн
 
Ціна офлайн-участі:
З50 грн до 25.11
450 грн до 15.12
550 грн до 5.01
650 грн до 20.01

Форма для реєстрації.

Телефони для довідок
+38 073 012 1210
+38 050 012 7629

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Музичний рух «Служіння. Творчість. Місія» запрошує на щорічну конференцію
Top-50-Worship-Songs-of-2019-Article-Image

Розрада і надія були основними темами 2020 року у церквах.

Про це йдеться у «Звіті про пісні і проповіді на кінець року» виробника інтегрованих церковних технологічних продуктів Faithlife, пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

«Дані були зібрані з програмного забезпечення Faithlife Proclaim Church Presentation Software для пісень прославлення і Faithlife Sermons для тем проповідей», – сказав співзасновник і генеральний директор Faithlife Боб Прітчетт.

Він назвав «мир і надію» як «найпоширеніші теми проповідей пасторів».

Зібрані дані показали, на чому трималися церкви Північної Америки в розпал пандемії COVID-19. Це дало уявлення про те, які пісні поклоніння, теми проповідей і уривки з Писання найчастіше використовувалися в один з найважчих років у сучасній історії.

«Дані Faithlife за 2020 рік підкреслюють важливість церковних лідерів у задоволенні потреб своїх прихожан і громадськості загалом у важкий рік», – зазначив Прітчетт.

Пісня «Way Maker» (Провадиш) нігерійської госпел-співачки Sinach стала найпопулярнішою піснею поклоніння в 2020 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про стосунки з батьком і їх вплив на віру: за піснею «Reckless Love» знімуть фільм

У церквах США назвали найпопулярнішу пісню прославлення 2020 року

Дані були зібрані Faithlife Proclaim, програмним забезпеченням Faithlife для церковних презентацій, яке дозволяє церквам розміщувати тексти пісень і вірші з Біблії на своїх платформах. Згідно з даними, церкви заспівали разом приблизно 2,2 мільйона разів понад 7 тисяч пісень на більш ніж 568 тисячах богослужіннях.

«Way Maker» досягла піку популярності у березні 2020 року, коли число загиблих від COVID-19 у США почало зростати.

Друге місце в списку найбільш популярних пісень зайняла «Build My Life» (Гідний усіх пісень) Пета Барретта (найкраща пісня в 2019 році), за якою послідувала «10,000 Reasons (Bless the Lord)» (10 тисяч причин) Метта Редмана.

«Слова найпопулярніших пісень прославлення і найчастіших тем проповідей стосувалися актуальних проблем дня, щоб дати розраду серед хаосу», – додав Прітчетт.

Серед інших пісень, які втішали християн до того, як у США впровадили локдаун через пандемію були гімни «It is Well with My Soul» (Попри все) і «Tis So Sweet to Trust in Jesus» (Так солодко вірити в Ісуса).

Нові пісні «His Mercy Is More» (Його милосердя більше) Метта Босвелла і Метта Папи . «Goodness of God» (Божа доброта) від Bethel Music і Дженн Джонсон, «King of Kings» (Цар царів) від Hillsong Worship і «See a Victory» (Я переможу) від Elevation Worship також були серед кращих пісень в звіті.

Цей звіт містить також дані з Faithlife Sermons, в якому «самотність, дружба, страх, вдоволеність і лідерство» перераховуються серед 200 різних тем, які були представлені як мінімум у 100 проповідях в минулому році. Найбільш поширеними словами були: Бог, Ісус, любов, віра, сила і слава.

Напередодні святкування Пасхи, коли тривав локдаун через COVID-19 і збільшувалася кількість інфекцій в Нью-Йорку і північних штатах, в тренді були такі теми: страх, молитва, віра, страждання, розрада, горе, стрес і церква.

Після смерті Джорджа Флойда і соціальних заворушень, які послідували за нею по всій країні, такі теми, як уряд, справедливість, свобода, гнів і покарання» досягли піку.

Вже у вересні серед популярних слів були: церковне спілкування, богослужіння, лідерство в церкві, робота і вибори, а також мир і надія.

Мир і надія були найвищою проповідницькою тенденцією в році з піком популярності в грудні.

Інсайт був зібраний з 60 000 проповідей, опублікованих у Faithlife Sermons.

Повний звіт можна подивитися на сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

hymn-sing-foundation

Госпел-співак Джеральд Вулф відвідав свого батька, який у зв’язку з деменцією через хворобу Паркінсона перебував лікувальному закладі. Те, що трапилось під час виконання пісні «In the Sweet By and By», вразило співака. Акорди гітари викликали у присутніх там пацієнтів неймовірні спогади.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Baptistpress.

«Протягом кількох хвилин більшість людей в кімнаті почали співати, і всі вони знали пісню», – сказав Вулф.

Цей момент надихнув Вулфа очолити Gospel Music Hymn Sing Foundation (Фонд співу гімнів госпел-музики) у тривалому просвітницькому проєкті, в рамках якого було розіслано в загальному майже 47 000 DVD-дисків з госпел-музикою у більш ніж 15 600 будинків для престарілих.

В рамках заходу «Співайте знову» кожен заклад отримав по три DVD-диска з участю відомих госпел-виконавців – лідерів прославлення у громадах чисельністю до 2000 чоловік, таких як Перша баптистська церква Атланти. Кожен DVD закінчується звісткою Євангелія і запрошенням прийняти Христа.

«Вони відчувають себе як у церкві», – сказав Вулф про стареньких, які дивляться DVD.

Директор служіння Veranda Ministries в Галлатіні (Теннессі) Мері Енн Оглсбі сказала, що пацієнти часто розмовляють з DVD, як ніби співаки знаходяться в кімнаті.

«Одна з пацієнток, слухаючи співа Кім Хоппер на одному з DVD, сказала: “Дорогенька, Бог, безсумнівно, благословив тебе прекрасним голосом”, – згадує Оглсбі. – Я відправила Кім повідомлення, сказавши їй: «Одна з дам розмовляла з вами, тому що ви були на великому екрані».

За словами Вулфа, члена правління Gospel Music Hymn Sing Foundation, засновника південного госпел-квартету Greater Vision і члена Першої баптистської церкви в Моррістауні, ці DVD були особливо корисні, оскільки установи продовжували працювати під час пандемії COVID-19.

«Коли ми почали проєкт «Співайте знову», ми й гадки не мали про наближення COVID і про те, що мешканцям медичних установ не дозволять приймати відвідувачів протягом довгого часу, але Бог знав, – сказав Вулф. – Ми отримали стоси листівок і записок від керівників закладів, які розповіли нам, наскільки DVD-диски надихали їхніх пацієнтів, особливо у 2020 році. Вони стали свого роду рятівним колом, що пов’язує мешканців цих закладів зі звичними церковними практиками і піснями, які вони співали все своє життя».

Оглсбі сказала, що музика – це особливо ефективний спосіб служити і спілкуватися з пацієнтами, які страждають на такі захворювання, як деменція і хвороба Альцгеймера.

«Це відомий факт, що вони співають, коли не можуть говорити, – сказала Оглсбі. – Музика зберігається в іншому відділі мозку, ніж наша мова і слова, тому що музика – це не розмова і спів, це мелодія, це ритм. Це одне з останніх речей, яка піде від кожного з нас».

Veranda Ministries була першою установою, яка використовувала DVD з гімнами.

«Ми просто завжди помічали, що велика частина цього старшого покоління виросла на церковних гімнах. І вони дійсно більше не мають можливості бути в церкві, – сказала Оглсбі. – Для людей з деменцією це був, так би мовити, єдиний зв’язок, який вони мали з церковним світом, завдяки цим відео».

Gospel Music Hymn Sing Foundation поширила DVD-диски за допомогою волонтерів, фінансових пожертв і грантів.

Після поширення DVD в 15 640 будинках престарілих, проєкт «Співайте знову» вступає в другу фазу поширення – диски роздадуть ще в 20 000 установах тимчасового догляду і хоспісах.

За словами Вулфа, коли другий етап буде завершено, організація має намір випустити нові DVD-диски для поширення в будинках для людей похилого віку, як і на першому етапі програми.

Цей проєкт дуже особливий для Вулфа. Він запустив його в 2018 році після того, як його батько помер від хвороби Паркінсона 6 січня 2018 року у віці 83 років. Старший Вулф співав пісню «Amazing Grace» (О, благодать) з членами сім’ї всього за шість тижнів до смерті, хоча ледь вимовляв слова.

«Ми співали Amazing Grace, і він співав з нами, – сказав Вулф. – Це дійсно вплинуло на мене. Я поговорив з іншими людьми з організації, і ми домовилися, що будемо розсилати DVD по будинках престарілих. Нам допомагали люди звідусіль».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

141196_w_760_760

Співачка Лорен Дейгл, двічі володарка премії Греммі, випустила новий танцювальний сингл із продюсером Піті Мартіном під назвою «Come Back Home». Співачка каже, що мелодія нагадує людям «повернутися до того, що має значення».

«Come Back Home» тепер доступний для потокової передачі або завантаження і поєднує в собі фортепіанну музику Мартіна з потужним вокалом Дейгл, яка виконує пісню. Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Християнська співачка Кері Джоб номінована на «Греммі» за пісню «Благословення»

Мартін – продюсер і артист з Нешвілла, який став відомий завдяки своїй пісні «Ashes» у виконанні культової співачки Селін Діон з саундтрека до фільму «Дедпул 2». Він вирішив продовжити кар’єру в танцювальній музиці за допомогою Kygo і Palm Tree Records.

«2020 рік був важким для стількох людей, – поділилася співачка, перш ніж пояснити, як рік вплинув на неї особисто. – Я знаю, що багато хто в світі пережив неймовірні труднощі, але у мене був скасований тур, який, як мені здається, я планувала з 16 років. Це був тур моєї мрії і перше справжнє світове турне, яке було закрите. Одна річ, за яку я могла триматися – це те, що 2020 рік, як мінімум, дозволив мені повернутися додому», – сказала вона.

29-річна співачка, яка стала переможцем Billboard 2020 в християнській категорії, сказала, що їй сподобалося працювати з Мартіном над синглом, і вона записала кілька дублів свого вокалу, тому що «буквально не могла перестати співати».

«Мені було так весело співати. Я сподіваюся, що ця пісня принесе вам стільки ж радості, скільки і мені, тому я кажу вам, що буду слухати і співати її знову і знову», – сказала вона. – Я дорожу цією піснею, і не можу дочекатися, коли ви її почуєте. Моє серце просто шалено калатає. Я просто думаю про всіх людей, яким потрібно нагадати в цей час, у цю хвилину, щоб вони поверталися додому, до важливих речей, які мають значення, щоб їх ноги трималися землі».

Дейгл висловила сподівання, що люди згадають, звідки вони прийшли, і підкреслила, що «світські речі не задовольнять так, як ми думаємо або сподіваємося, що вони повинні задовольнити. Але що задовольнить – так це згадати, хто ви є і звідки прийшли».

Нагадаємо, пісня Лорен Дейгл «You Say» побила рекорд Billboard, очолюючи його протягом 100 тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Про повернення додому: християнська співачка Лорен Дейгл випустила нову пісню
141161_w_760_760

Тім Тібоу та Таурен Уеллс закликають своїх послідовників завантажити останній сингл Уеллса «All God Children» (Всі Божі діти), щоб допомогти в боротьбі з торгівлею людьми.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

«Протягом останніх кількох місяців Бог відкривав моє серце для способів, якими я можу впливати на справи, які більше і важливіші за мене», – сказав Уеллс в відео, розміщеному в його акаунті в Twitter.

Уеллс виступив у партнерстві з колишнім професійним футбольним захисником та його фондом Тімом Тібоу, щоб випустити новий сингл. В Instagram вони показали, що всі виручені кошти «підуть безпосередньо на боротьбу з торгівлею людьми в усьому світі».

Тібоу і Уеллсу прийшла в голову ідея пісні після дружньої розмови.

Уеллс сказав, що він прагне боротися з цим злом, і це не для земної вигоди.

«Я не просто намагаюся побудувати кар’єру, я намагаюся збудувати людей. Я не просто намагаюся побудувати платформу, я намагаюся побудувати Царство», – прокоментував співак в Twitter.

У відеокліпі Тібоу закликав людей щось зробити зі несправедливістю, яку вони бачать в світі.

«Чи відкривав вам Бог коли-небудь очі на проблему, на потребу, на несправедливість, на людину, якій завдають шкоди? Якщо так, то Він, ймовірно, говорить вам, щоб ви підняли свою дупу і щось з цим зробили», – сказав популярний спортсмен.

Приголомшлива статистика, оприлюднена на каналі NBC «Сегодня» в 2016 році, показала, що в середньому кожні 30 секунд хтось стає жертвою секс-торгівлі. За даними ЮНІСЕФ, щорічно понад мільйон дітей стають жертвами торгівлі людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа: Торгівля людьми – рана на тілі сучасного людства

«Всі діти Бога» – потужний гімн, який говорить про реальність торгівлі людьми і дає кожному можливість усвідомити свою цінність у Бозі.

«Всі Божі діти, створені за Його образом / Абсолютно улюблені, гідні свободи / Гідні свободи / Це рятувальна місія / Любов без умов / Це наша боротьба, поки кожне життя не буде звільнене», – йдеться в тексті пісні.

«Це пісня про припинення торгівлі людьми», – сказав Уеллс про сингл.

І Уеллс, і Тібоу закликали мільйони людей колективно завантажити сингл 5 січня в знак солідарності і закликати покласти край сексуальному рабству людей.

«Зрештою, ця пісня покликана проілюструвати ще більшу істину: що кожна людина на цій землі створена Богом – за Його образом, цілком улюблена і гідна свободи, – додав Тібоу на сайті фонду. – Наша мета полягає в тому, щоб кожному, хто чує цю пісню, спочатку нагадали про цю істину, а потім надихнули його боротися за інших».

До слова, восени Тім Тібоу пожертвував 50 пару взуття притулку для безхатьків, знявши навіть власне, коли побачив, що взуття усім не вистачило.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знімок екрана 2021-01-08 о 16.10.18

Молодші вихованці одеської загальноосвітньої школи АСД «Школа майбутнього» підготували привітання для своїх земляків до Дня народження Христа.

Про це пише adventist.ua

Дитячий хор виконав пісню Алекса й Олени Ісаєвих «Він народився для мене».

В основу відеокліпу покладено реальні кадри, зняті на вулицях Одеси. Школярі вручають свої різдвяні малюнки з особистими побажаннями перехожим, що викликає у останніх розчулення та зворушливу реакцію.

Адвентистська загальноосвітня «Школа майбутнього» в Одесі розташована на житловому масиві «Райдужний-11».

У ній навчаються діти, починаючи з підготовчого й по 9-й класи. Це — альтернативна християнська школа c ухилом на вивчення англійської мови, а також музичний і спортивний розвиток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Маленькі адвентисти привітали одеситів з Різдвом
tiha-n-ch-r-znimi-movami-sv-tu-1-e1609756260138-780×470

Йозеф Мор написав різдвяну пісню «Тихая ніч, дивная ніч» у результаті низки проблем і порушених планів.

Дізнайтеся дивовижну історію, яка може дати нам кілька важливих уроків. Деякі з них є актуальними під час Різдва, яке святкується в умовах пандемії COVID-19.

Повідомляє Слово про Слово з посиланням на Telegram–канал «ЩОДЕННІ РОЗДУМИ ПРО ПОКЛОНІННЯ».

Віршований текст був написаний священиком, на ім’я Йозеф Мор у часи відчаю, війни, страждань, страху і голоду. У дитинстві, яке у нього було під час наполеонівських війн, що зруйнували політичну і соціальну інфраструктуру країни, він пережив відчай і жорстокість у своєму селі Маріапфар. В 1815 році виверження вулкану індонезійської гори Тамбора викликало широкомасштабну зміну клімату по всій Європі. 1815 рік був названий «роком без літа», тому що воно було дуже холодним. Снігові бурі траплялися навіть у середині літа. Врожаю не було і почався повсюдний голод.

Йозефу не підходив суворий клімат Маріапфара, і в 1817 році він захворів. Це змусило його переїхати в Оберндорф на річці Зульцбах, у ту частину Зальцбурга, де більш м’який клімат. Але і там панували відчай, страх і голод.

Паства Йозефа Мора жила у злиднях, зазнала страждань від голоду і втрат, була під гнітом почуття безнадії, але його непохитна віра давала йому сили продовжувати боротися і давати розраду своїй пастві. Тому в 1816 році він написав вірш із шести куплетів, де висловив надію, що все ще є Бог, Який піклується.

Згодом у 1818 році, незадовго до Різдва Христового, він отримав звістку від Франца Грубера, місцевого шкільного вчителя і церковного органіста, що орган, який був пошкоджений, коли річка Зульцбах затопила церкву, не відремонтують до Святого Вечора.

Майже в останній момент Мор попросив Франца Грубера написати мелодію для його вірша, щоб це послання надії можна було виконати на Святий Вечір під акомпанемент гітари. Часу було обмаль, але Грубер написав мелодію, яка згодом стала відомою. Того вечора на богослужінні священник Мор грав на гітарі й в дуеті з вчителем Грубером співав щойно складену пісню.

Прекрасна мелодія Франца Грубера різко контрастує з його важким життям. З дванадцяти дітей Грубера тільки четверо дожили до дорослого віку, також померли й дві його дружини. Франц не вважав свою пісню якоюсь особливою та описав її, як «просту композицію». Можливо вона і була простою, але і просте може бути потужним, і Бог може використовувати це особливим чином.

Щороку під час Різдвяних свят християни співають три куплети з шести написаних Йозефом Мором.

І щоразу ця пісня приносить надію тим, хто готовий слідувати за Ісусом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Svobodnoe-radio-2020-800×445

31 грудня 2020 завершилося відкрите голосування щорічної музичної премії Свободного радио 2020.

Музична премія Свободного радио була представлена в двох номінаціях: «Пісня року 2020» і «Виконавець року 2020», пише мегапортал inVictory.

За підсумками відкритого голосування слухачів і підписників Свободного радио на сайті svobodnoe.fm і в соціальних мережах радіостанції, кращою піснею 2020 року став композиція «Мосты» групи Not An Idol за участю SokolovBrothers, Imprintband, Набат, Сергія Брікси, Віталія Ефремочкіна і Андрія Жиліховського.

«Піснею 2020 року» стала «Мосты» групи Not An Idol за версією Свободного радио

Виконавцем 2020 року був визнаний Андрій Щербінін – за романтику і любовну лірику в християнській музиці.

«Піснею 2020 року» стала «Мосты» групи Not An Idol за версією Свободного радио

Церемонія нагородження переможців пройде в онлайн-форматі, а потім призи будуть відправлені лауреатам.

1 січня музичний критик Стас Сорочинський разом з Дмитром Ніколаїчем в програмі «Сорочинські Музновини» обговорив підсумки премії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: