photo_2022-01-21_14-10-43

На початку лютого Школа консультування «Відновлення цілісності» розпочинає унікальний онлайн-курс практичної допомоги залежним людям, співзалежним сім’ям та християнським консультантам.

У майже 30 лекціях докладно розбиратимуть механізми появи залежностей та дадуть дієві інструменти перемоги над алкоголізмом, порнозалежністю, наркоманією, трудоголізмом, порушенням харчової поведінки, залежностей від соціальних мереж та інших форм фізичної, емоційної та духовної несвободи.

Викладачі курсу – християнські консультанти та керівники консультативних служінь. Кожен з них має багаторічний досвід наставництва та допомоги залежним людям та співзалежним сім’ям.

Онлайн група підтримки за курсом (робота у закритій групі у Facebook) стартує 9 лютого о 7:00 та 19:00 за Києвом. Ведуча – психотерапевт, керівник відділу консультування «Молодь з місією» Наталія Щур.

Сумніваєтеся, чи потрібен вам цей курс? Приєднуйтесь до безкоштовних відкритих вебінарів!

Понеділок, 24 січня 16:00 (за київ. часом):

Юрій Бондаренко ─ головлікар християнської клініки «Ангелія», психіатр і нарколог розповість про вплив залежностей на мозок людини та поділиться практичними рекомендаціями співзалежним сім’ям та людям, які борються з уподобаннями, що їх руйнують.

Середа, 26 січня 16:00 (за київ. часом):

Юлія Сичова – християнський консультант-психолог, сімейний консультант, автор курсу для співзалежних та куратор груп підтримки «Пазли твого життя», раніше ведуча груп підтримки Genesis Process.
Поговоримо про можливості відновлення на основі біблійних принципів та досвіду всесвітньо поширеної програми «12 кроків». Ви дізнаєтесь про програми християнського консультування з елементами «12 кроків», а також розберете можливості 10 процесів програми Genesis Process (Групи підтримки змін «Генеза») та дізнаєтеся про курс для співзалежних «Пазли твого життя».

Понеділок, 31 січня 16:00 (за київ. часом) :

Вікторія Андросова – педагог, психолог, арт-терапевт, автор проєктів «Майстерня здорових стосунківу» та «Друге дихання» розповість про можливості арт-терапії у процесі подолання залежностей.
Не чекайте, поки проблема погіршиться! Реєстрація на цей курс ─ ваш важливий крок до свободи та дієва допомога у процесі зцілення!

Дізнатися подробиці та зареєструватись на курс Школи відновлення «Залежність. Лікування. Групи підтримки» https://study.territoriao.info/course/zavisimosti

Записатися до групи https://goo.su/aopV

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

418416_1

Упродовж двох днів, 10-11 лютого, в Ірпені у канцелярії ВСЦ ЄХБ проходитиме навчання для бухгалтерів.

Про це повідомляє ВСЦ ЄХБ.

Практикум присвячений питанням:

 • розбір та виправлення помилок у програмі;
 • практичні консультації;
 • вирішення індивідуальних питань;
 • згортання та закриття зворотно-сальдової відомості;
 • закриття річного періоду;
 • складання та подача річної звітності.

«Шановні колеги! Ви сумлінно працювали весь рік та підкорювали 1С, однак залишилось поставити «переможну крапку» на операції «Визначення фінансових результатів»» – наголошують організатори навчання.

Вести семінар будуть Світлана Бєлоусова та Станіслав Промінський.

Адреса проведення: м. Ірпінь, вул. Матросова, 8 – канцелярія ВСЦ ЄХБ.

Реєстрація з 9:00, початок семінару о 10:00.

Увага! Реєстрація є дійсною за умов часткової передоплати 500 грн (незалежно від вашого способу оплати). Передоплата не повертається.

Ціна – 3 000 грн готівкою, 3 200 грн – безготівковим способом оплати (на розрахунковий рахунок). 

Розрахунковій рахунок № UA953052990000026009030116009 або картка 5169 3351 0003 0432, вказавши у назначені платежу: «Оплата за навчання».

Увага! Обов’язково мати при собі ноутбук.

Телефони для інформації/реєстрації:

(050) 871-56-57 – Катерина

(068) 4-33-22-11 – офіс

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/6fpd1Rtsg1CU86tb7

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

photo_2022-01-18_12-49-57-1024×1024
630_360_1516977674-4792

Християнський центр «Реаліс» оголошує про новий набір абітурієнтів на три навчальні курси.

Соціально-політична етика та теологія

Програма розглядає спектр різних богословських позицій стосовно участі християн у суспільно-політичному житті, теологічні основи побудови справедливого суспільства, місію Церкви у суспільстві, етичні питання війни та миру, перспективи роботи над соціальним примиренням та побудовою миру

Богослів’я та цифрова культура

Програма допомагає зрозуміти основні особливості сучасного світу цифрових технологій та трансформувати традиційні форми служіння з урахуванням та використанням технічних можливостей та особливостей цифрової епохи

Лідерство у служінні

Програма розглядає підходи й принципи вивчення, інтерпретації та застосування Біблії в житті й служінні християнського лідера, а також особливості ефективного християнського служіння в сучасній культурі.

До викладання на програмах залучатимуться одні з найкращих спеціалістів в обраних студентами сферах з-за кордону (Велика Британія, США) та України. Навчання проводитиметься переважно online, приєднатись до нього запрошуються християни з усіх конфесій і деномінацій.

Навчання стартує 12 лютого. Прийом документів до 9 лютого (за необхідності, можливе продовження строків до дати старту навчання). По завершенню навчання студент отримує від «Реалісу» сертифікат або диплом.

З переліком предметів, які вивчатимуться під час проходження програм, умовами вступу, цінами та контактними даними можна ознайомитись на вебсторінці кожної з програм (див. вище).

IMG_4224

На пресвітерській раді Київського обласного об’єднання УЦХВЄ підтримали ініціативу про започаткування «Школи служіння». Мета навчального закладу – підготовка команд, які могли б працювати над відкриттям нових церков. А також допомогти у споряджені молодих людей для служіння в місцевих церквах.

Наразі триває набір студентів, початок навчання у лютому 2022 року, повідомляють на сайті УЦХВЄ.

«Ми маємо стратегічні міста, в яких потрібно розпочинати працю з відкриття церков, але усвідомлюємо нестачу служителів. Сподіваємося, що «Школа служіння» буде інструментом виявлення та зрощення здібних працівників на ниві Божій. Щиро запрошую до навчання!» – говорить Олександр Озеруга, старший пресвітер Київського обласного об’єднання УЦХВЄ.

У школі діє дві програми:

 1. Духовного росту – мета якої збагатити студента духовно. В основу курсу лягли такі дисципліни, як основи віровчення, практичні поради щодо християнського життя та інші предмети, мета яких допомогти молодим людям жити святим і переможним життям. Тривалість курсу – 1 місяць.
 2. Служіння – це програма, яка допоможе ефективно служити людям. Викладатимуться тонкощі особистого благовістя, ораторське мистецтво, місіологія, способи досягнення людей різних соціальних статусів. Тривалість курсу – 2 місяці.

Своїм досвідом зі студентами школи поділяться спеціально запрошені гості, які досягли хороших результатів у різних сферах служіння. Під час спілкування студенти зможуть дізнатися секрети їх успіху та про те, як залишатися міцними у випробуваннях. Разом з тим, розкажуть про залаштунки проєктів, які вже вдалося втілити у життя.

Навчання проходитиме на базі відпочинку «Територія змін» у мальовничому селі Скригалівка Фастівського району. Студенти проживатимуть в сучасних комфортних умовах та матимуть триразове харчування. На базі є поле для гри у волейбол, футбол, інші не менш цікаві локації.

«Створення подібних шкіл при обласних об’єднаннях є хорошою ініціативою для розвитку місіонерської діяльності. Адже завдяки навчанню молоді та залученню до служіння ми формуємо нове покоління служителів, які будуть націлені на розширення меж Божого Царства», – говорить Микола Синюк, директор Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ.

Більше про школу можна дізнатися за номером 0976068565 (Вадим). Або ж відвідавши сторінку в інстаграм ministry.school – https://instagram.com/ministry.school?utm_medium=copy_link

Реєстрація на школу: https://forms.gle/hVuZw391UJKFmVa39

photo_2022-01-05_15-28-51-768×1024
adventhealth-tops-out-landmark-building-newly-dubbed-innovation-tower1

Компанія AdventHealth урочисто презентувала проєкт своєї нової 12-поверхової споруди, яка називатиметься «Інноваційна вежа», вздовж шосе Interstate 4 у центрі міста Орландо, штат Флорида, США.

Про це пише logosinfo.org.

«Це красива будівля, але ще важливіше те, що вона зробить сучасне обслуговування зручнішим для всієї Центральної Флориди, — сказав Ренді Хаффнер, президент та генеральний директор відділення AdventHealth у Центральній Флориді.

Ми зібрали команду клініцистів світового класу, які змінять методи надання допомоги в ортопедії, неврології та цілій низці спеціальностей».

Будівля на 12 поверхів і площею 300 000 квадратних футів (близько 27 900 квадратних метрів) стане центральним місцем у флагманському кампусі AdventHealth, який височить поряд з автомагістраллю № 4 неподалік вулиці Принстон. Воно буде служити штаб-квартирою ортопедичного інституту Ротмана у Флориді та надасть низку нових та розширених послуг у регіоні Орландо.

«З початку нашого партнерства з AdventHealth у 2020 році ми досягли великих успіхів у розширенні доступу до виняткової ортопедичної допомоги по всій Центральній Флориді, — сказав Деріл Осбар, керівник ортопедичної хірургії Rothman Florida та виконавчий медичний директор Ортопедичного інституту AdventHealth.

І коли ця будівля відкриється, ми привеземо сюди фахівців з цілого ряду ортопедичних спеціальностей, включаючи спортивну медицину, заміну суглобів, ортопедичну онкологію, травматологію та багато іншого».

У будівлі будуть розміщені різноманітні послуги та комплексне амбулаторне обслуговування в одному місці, а також новий будинок Інституту неврології та програми здоров’я мозку AdventHealth.

«У цій сучасній будівлі працюватимуть нейрохірурги та ціла низка вузькоспеціалізованих неврологів, що дасть нашим пацієнтам ширший доступ до провідних вітчизняних лікарів та експертів для лікування цілої низки захворювань», — сказав Крістофер Бейкер, представник нейрохірургії Орландо.

Проєкт знаходиться на стадії розробки й належатиме компанії Meadows & Ohly, яка надає послуги з нерухомості у сфері охорони здоров’я, у партнерстві з AdventHealth та лікарями. Компанія Batson-Cook є генеральним підрядником проєкту. Відкриття вежі заплановане на кінець 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знімок екрана 2021-12-29 о 12.03.25

Одна з надзвичайно важливих програм для збереження молодого покоління впроваджена в Луцькій ОТГ при сприянні Луцького міського голови Ігора Поліщука.

Про це повідомляє Роман Кравчук з посиланням на Луцьку міську раду.

«Знати, щоб жити» – програму протидії наркоманії та шкідливим звичкам з вересня поточного року впроваджено у школах нашого міста та в прилеглих громадах», – пише депутат Кравчук Роман на своїй сторінці в Facebook. 

Програма розроблена й впроваджена з ініціативи депутатів фракції «За майбутнє» у Луцькій міській раді спільно з фондом «Переображення» та Департамент молоді та спорту Луцької міської ради, Департамент освіти Луцької міської ради.

Вона спрямована на формування правильних цінностей та здорового способу життя у молоді. Програма включає 14 тем і розповідає усю правду про вплив наркотиків, алкоголю, тютюнопаління, ігроманію та життя онлайн.

Координатори, які читають лекції в школах, застерігають дітей від небезпек, які є в інтернеті та розповідають про небезпеки, з якими вони можуть зустрітись у своєму молодому віці. З іншого боку – мотивують їх та показують, які є альтернативи для розвитку їхньої особистості.

Програма «Знати, щоб жити» спрямована на учнів 8-11 класів. Читають лекції й молодшим. Здебільшого на виховних годинах. На постійній основі в школах задіяно три лектори, допомагають також волонтери.

Курс лекцій узгоджено з департаментом освіти Луцької міської ради.

Програма передбачає багато заходів: і спілкування з молоддю, і блокування телеграм-каналів, де продаються наркотики, замальовування надписів.

В її підготовці та в реалізації залучено свідомий бізнес. Підприємці Леонід Джулінський та Григорій Зеленюк профінансували зарплати трьох працівників. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

shcho-treba-zrobyty-shchob-dytynu-pryinialy-u-shkolu-perelik-dii-ta-neobkhidnykh-dokumentiv

Чи не кожна дитина стикалася з проблемами з навчанням. Вони можуть бути як незначними, так і серйознішими – через невдачі дитина може відвернутися від освіти та втратити до неї інтерес. Як допомогти школяреві повернути бажання навчатися – у матеріалі.

Важливо спостерігати за тим, як дитина навчається та як почувається. Добрі стосунки та обговорення проблем можуть запобігти катастрофічному зниженню успішності дитини.

Причини, чому діти можуть втратити інтерес до навчання, різноманітні. На що варто звернути увагу батькам та як їм допомогти школярам, розповіли експерти з домашньої освіти та розвитку дитини Spielgaben, про що пише 24tv.ua.

Труднощі з концентрацією

Проблема

Коли дитині важко всидіти на місці, зосередитися, читати чи слухати, це, безперечно, може серйозно вплинути на її успішність та засвоєння інформації.

Часто діти з низькою концентрацією не можуть зайнятися чимось послідовним, нормально реагувати на будь-які ситуації, завершити будь-яку роботу та навіть знайти друзів.

 
image

Розв’язання проблеми

Допомогти школяреві з низькою концентрацією можна за допомогою гри. Можна записати дитину на спортивну секцію – так дитина зможе побачити, що означає працювати в команді, а також зможе виплеснути енергію, яка заважає їй бути посидючою.

Якщо проблема дійсно серйозна, а дитина не може впоратися зі своєю неуважністю, варто звернутися до фахівця, який зможе врегулювати рівень концентрації та імпульсивності.

Дискомфорт в оточенні

Проблема

Школа і навіть домашнє навчання можуть стати тригером для дитини. Школяреві може бути незручно чи некомфортно в обставинах, які є навколо нього. Причинами дискомфорту може бути:

 • Шум
 • Несприятливий простір для навчання
 • Брак потрібного обладнання
 • Особисті відносини між учнями

Розв’язання проблеми

Дитину треба забезпечити усім необхідним для навчального процесу. Переконайтеся, що є певна зона для навчання та її достатньо, щоб стимулювати школяра та залучати його до навколишнього середовища. Також варто забезпечити достатнє освітлення та фіксоване місце для навчання – так дитина асоціюватиме цю зону виключно зі здобуттям знань.

Якщо дитину непокоять стосунки зі своїми однокласниками, спробуйте проговорити те, що її нервує та запропонувати раціональне розв’язання проблеми. Якщо учня ображають у класі, варто звернути на це увагу вчителя.

Нелюбов до шкільних предметів

Проблема

Ніхто не може обожнювати усі предмети – хтось тяжіє до літератури, а комусь подобається фізика. Проте ігнорувати базові знання, які надаються у школі – не найкраща ідея для школяра.

Розв’язання проблеми

Заохочуйте дитину вивчати те, що її цікавить, проте зверніть її увагу на те, що усі предмети – важливі. Наприклад, якщо учень не любить математику, то варто говорити йому про те, що розрахунки та вміння лічити знадобиться в майбутньому, навіть якщо зараз здається, що предмет – зовсім не потрібен.

 

b59bb1ff5d95c5efde14a

Відсутність відчуття виклику

Проблема

Часто здібні діти не відчувають труднощів з навчанням, тому не докладають зусиль. Це можу спричинити незацікавленість у подальшому навчанні. Такі учні часто віддаляються від виконання завдань, пояснюючи це тим, що їм нудно.

Розв’язання проблеми

Оптимальним варіантом буде дати дитині складніше завдання, ніж зазвичай, чи попросити про це вчителя – створити виклик дитині, яка з легкістю розв’язує задачі.

Також можна встановити завдання із конкретними часовими рамками на їх вирішення – запропонувати дитині довести, що вона може розв’язати всі проблеми в рекордні строки. Це допоможе змусити їх мотивувати їх і просунутися трохи далі.

Зневіра у своїх силах

Проблема

Якщо предмет чи тема занадто складні для дитини, вона також може втратити до них інтерес. Причиною такої поведінки також може стати невдалий попередній досвід – отримавши “двійку” за попередню тему, учень, скоріш за все, від початку буде критичніше налаштований до виконання наступних завдань, аргументуючи це тим, що це “не його предмет”.

Розв’язання проблеми

Варто зацікавити дитину у подальшому навчанні – створити мотивацію, яка могла б зберегти концентрацію дитини. Запропонуйте вчителю дати дитині завдання, які не будуть ні важкими, ні надто легкими. Можливі для учня завдання допоможуть зберегти його інтерес та підвищити його впевненість.

5588e298335c85048ffbf5be640900aa

Учня демотивує розподіл винагород

Проблема

Оцінювання роботи школяра може сильно вплинути на його бажання навчатися. Якщо дитина не буде відчувати, що оцінка заслужена чи варта докладених зусиль, вона, скоріш за все, буде менше зацікавлена у роботі. Також на продуктивність може вплинути непотрібність інформації, яка з’являється у тестах чи завданням.

Розв’язання проблеми

Вчителям варто переконатися, що вони винагороджують зусилля школярів належним чином, і що винагороди розподіляються відповідно до завдань, поставлених перед дітьми.

Якщо учень не виконав встановлені критерії, яких він повинен досягти, варто заохотити його та переглянути роботу в більш захопливий і цікавий спосіб.

Особливі потреби дитини

Проблема

Діти з інтелектуальними, когнітивними, поведінковими, розвитковими або психічними проблемами можуть відчувати ряд проблем: порушення сну, болі в животі, головні болі, діарею, збуджену та агресивну поведінку, відсторонення, втрату впевненості та самооцінки, тривогу та депресію. Ці фактори можуть негативно вплинути на концентрацію та посидючість, а також погіршити психологічний стан дитини.

Розв’язання проблеми

Важливо визначити, чи є в дитини проблеми в такому ключі. Варто звернутися до фахівців, якщо школяр все ж має певні проблеми. Професійна допомога може покращити успішність учня та може залучити його до навчання.

Дитина не змогла досягти мети

Проблема

Іноді учню просто не вдається досягти чогось, як би він не намагався. Після поразки дитина може втратити бажання вчитися.

Розв’язання проблеми

Не варто висловлювати негативних коментарів щодо дитячої невдачі – краще заохотити школяра зосередитися на предметах, в яких він дійсно може досягти успіху.

121

Погані стосунки із вчителями

Проблема

Не всі люди можуть добре контактувати, і відносини між учнем та викладачем не є винятком. Через конфлікти дитина може принципово відмовлятися виконувати завдання.

Розв’язання проблеми

Варто проговорити з дитиною проблему та спробувати зарадити раціональною порадою, як краще взаємодіяти з вчителем. Можна запропонувати учню поглянути на конфлікт з іншого ракурсу та пошукати розв’язання проблеми разом.

Стиль роботи не підходить дитині

Проблема

Навчання для кожного учня відбувається по-різному, тому підхід, який використовують у школі може не підійти дитині.

Розв’язання проблеми

Якщо дитина навчається в школі, варто поговорити із вчителем про труднощі, які має школяр під час навчання, і чому. Варто спробувати знайти спосіб спільної роботи, щоб ваша дитина стала активним учнем, а не пасивним.

506546547

Київський християнський університет відкриває україно-американську професійну навчальну програму: «Сучасні передові світові технології в дизайні, розробці і виробництві взуття».

Про це повідомляє Слово про Слово.

У 2018 році проведено курс «CALIGOLA 4» коштом слухачів, а після цього вирішили отримувати кошти на проєкт від продажу взуття власного виробництва. Таким чином, пошук фінансування, а також реорганізація КХУ, привело до нового бачення розвитку служіння в Україні, яке не залежить від донорів.

Мета цього проєкту – нести Христа на робочі місця, надаючи студентам професії, що мають попит, виховуючи професіоналів нового покоління на біблійних цінностях, враховуючи найкращий світовий досвід.

На ідею надихнув приклад Апостола Павла, який працював, був на власному утриманні й благовістив Євангеліє. «А що був він того ж ремесла, то в них позостався та працював; ремесло ж їхнє було виробляти намети. І він щосуботи розмову точив у синагозі, переконуючи юдеїв та гелленів» (Дiї. 18:3-4).

«Сьогодні  нашому суспільству вкрай важливо, щоб принципи чесності, порядності й професіоналізму застосовувалися в діловому житті. Ми впевнені, що саме біблійні морально-етичні принципи зможуть послужити основою розвитку економіки в сучасному глобальному світі й основою відродження сімейних цінностей, яких потребує наше суспільство. В рамках даного курсу ми пропонуємо дослідити, а що ж говорить Біблія про економіку, менеджмент та ділову етику», − пишуть автори проєкту.

Цей проєкт відкриває можливість підтримати служіння дітям в Україні, зокрема в Красятицькому районі Київської області. А також планується відкрити навчальні програми професійної направленості для малозабезпечених верств населення, які проживають біля зони відчуження Чорнобиль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

WEB-POCKET-SIZE-BIBLE-Igorstevanovic-via-shutterstock_354182057-700×467

Важко уявити собі відсутність доступу до Святого Письма, але, на жаль, це повсякденна реальність для мільйонів віруючих по всьому світу. У зв’язку з цим благодійна організація Open Doors вирішила зробити різдвяний подарунок для десятків тисяч християн в розмірі 100 000 Біблій.

Після успішної кампанії по збору коштів, Open Doors продовжує свою традицію поширення Святого Письма в ворожих до християн країнах. Верше вони це зробили в 1955 році, коли засновник організації, брат Ендрю, сховав Біблії у своєму Фольксваґен бітл і таємно роздавав їх християнам.

Про це пише Всеукраїнський Собор з посиланням на faithwire.com.

Девід Каррі, президент Open Doors, був вражений успіхом кампанії:

«Сьогодні як ніколи потрібно діяти, і це надихає, бачити готовність американців простягнути руку допомоги, — сказав він. — Це суттєво змінить життя гонимих християн у всьому світі».

В регіонах, де немає можливості доставлення Біблії, Open Doors привозять їх власноруч. В інших місцях Біблії розповсюджують в цифровому вигляді, а в деяких місцях навіть таємно друкують в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

200788957_4546297385394554_5713658513820812640_n
Фото ілюстративне зі сторінки АХТ

Під час Адвенту дні очікування Різдва відраховуються по-особливому. Календар Адвенту дарує нам солодощі чи невеликі подарунки, а щонеділі, за традицією, запалюють спеціальні свічки. Таким чином, ми готуємося зустріти світле свято Різдва Христового.

На порозі 2022 рік. А це значить, що настав час готуватися до нового сезону таборів: збирати команду, планувати програму і розпочинати реєстрацію в табір.

У дні Адвенту Асоціація християнських таборів приготувала спеціальні “солодощі” – серію з шести вебінарів Camp ADVENTure. Усі вебінари – безкоштовні!

Серія вебінарів:

 • 7 грудня, 19:30. Табір 2022: попадання в ціль.
 • 9 грудня, 19:30. Точки контакту – каталізатор трансформації.
 • 14 грудня, 19:30. Чи можлива дружба між вірою та калькулятором?
 • 16 грудня, 19:30. Модель Франкени як інструмент планування програми.
 • 21 грудня, 19:30. Модель викладу біблійного матеріалу
 • 23 грудня, 19:30. Як створити емоційне залучення команди та учасників табору?

Перший із серії вебінарів відбудеться 7 грудня о 19:30 за київським часом на платформі Zoom.

Тема: “Табір 2022: попадання в ціль”.

На ньому розкажуть: Що і як зробити, щоб вихованці табору залишалися в тій церкві, куди ви запросите їх після табору? Причини, через які люди покинули громади у 2021 році, і яка в цьому наша відповідальність. На чому ґрунтується християнський маркетинг.

Спікери: Павло Бакум, Володимир Шевченко

Зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/regdec7

Посилання на вхід прийде на вказаний e-mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 2021 році 250 осіб відвідали християнські табори для людей з порушеннями слуху