Капеланська онлайн-академія оголошує набір на другий потік навчання в сертифікатній програмі: «Капеланське служіння з основами психологічного (кризового) консультування».
Про це йдеться на сторінці закладу у фейсбуці.
Заняття розпочнуться вже завтра, 26 січня, о 19-ій годині. Навчальні сесії відбуваються щотижня – кожного вівторка та четверга о 19-ій годині та мають тривалість 2 години. Загальний термін навчання – 3 місяці. При онлайн навчанні використовуються технології програми ZOOM.
«Програма створена для цілісної підготовки до капеланського служіння в правоохороних органах, підрозділах ДСНС, місцевих органах влади та серед працівників соціальних та гуманітарних неурядових організацій. Цільова аудиторія програми: військові капелани-волонтери, капелани правоохороних органів, служителі або члени церков зацікавлені в капеланському служінні в регіональних управліннях Національної Поліціі України та ДСНС, віруючі члени неурядових організацій, які працюють в зоні проведення ООС та з правоохороними структурами», – зазначають в академії.
Організатором онлайн-академії є Громадське формування Капеланський Патруль.
Як розповів для ІА Світогляд президент організації Global Christian Support, старший капелан правоохороних структур, голова Громадського Формування Капеланський Патруль. Ярослав Малько, це вже набір на другий потік навчання в академії. Після першого потоку навчання онлайн-заклад підготував 82 випускників.
«Навчання вібувається онлайн, задіяні партнери зі Сша, Канади. Є люди, як мають це бажання, поклик, коли приходять на навчання, у декого воно походу вимальовується – що і де саме вони хочуть робити. Ми даємо їм вибір. Можливо, людина відучилася в академії і зрозуміла, що це не її», – розповідає капелан.
За словами Ярослава Малька, навчання в академії – безкоштовне, можливі лише добровільні внески для виготовлення сертифікатів про закінчення навчання тощо. Після закінчення навчання випускники можуть самі обирати, де їм нести службу.
«Є місця, куди можемо направити. Є певні домовленості. А є випадки, де все розпочинають з нуля», – додає голова громадського формування.
Зі слів Ярослава Малька, в академії навчаються представники основних християнських конфесій в Україні – значна частина студентів є греко-католиками. Навчаються також баптисти, п’ятидесятники, є і православні.
Викладацький склад академії:
Представник керівного складу Національної Поліції України.
Представник керівного складу Департаменту виконання кримінальних покарань.
Представник керівного складу Служби Судової Охорони України.
Кирило Недря – доцент кафедри філософії та політології ДДУВС, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності.
Greg Young (USA) – капелан ФБР
Mindi Russell (USA) – старший капелан північної Каліфорнії, голова LECS.
Hilar Alkok (CAN) – капелан поліції м. Торонто (Канада).
Oleg Gulin (USA) – капелан загону спеціального призначення округа шеріфа Лос-Анджелеса, автор методичного посібника «Поліцейський капелан».
Ярослав Малько – президент організації Global Christian Support, старший капелан правоохороних структур, голова Громадського Формування Капеланський Патруль.
Павло Царевський – військовий та поліцейський капелан, голова Ради у справах Душпастирської Опіки при Міністерстві Оборони України.
Андрій Зелінський – заступник керівника Департаменту військового капеланства патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви, доктор політології.
Програма навчання та повний список викладачів буде надісланий в окремому файлі.
В разі вашого бажання та прийнятого рішення пройти навчання в програмі «Капеланське служіння з основами психологічного (кризового) консультування» – реєструйся за посиланням: https://forms.gle/9mFztb7ftRE8MVH17
Після реєстрації з вами зв’яжеться адміністратор 2-го потоку Капеланської Академії
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: