Ostroh_Academy
Національний університет «Острозька академія»

Привітати переможців XVІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» та XІV Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» запрошують їх організатори.

Церемонія підведення підсумків і відзначення учасників обох заходів розпочнеться онлайн о 10:00 28 травня 2022 року.

Жуковський4567КБ
Професор Національного університету «Острозька академія» Василь Жуковський

«Цьогорічні «Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» і «Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії», які успішно пройшли на базі Національного університету «Острозька академія» онлайн 14 травня 2022 року, розглядаються нами не просто як традиційні змагальні заходи, а як прояви відданості національним духовно-моральним ідеалам, молитва до Бога за мир і перемогу над ворогом. 28 травня ми прагнемо гідно відзначити всіх, хто взяв у них участь», – з такими словами звернувся до однодумців координатор згаданих всеукраїнських заходів, професор Національного університету «Острозька академія» Василь Жуковський.

Інформаційно-організаційним партнером обох заходів виступила цього річ Громадська організація «Рух за життя та гідність людини».

Кривенко
Керівник інформаційного департаменту правління Громадської організації «Рух за життя та гідність людини», журналіст, магістр права Олександр Кривенко

«Для привернення уваги до Церемонії підведення підсумків і відзначення учасників XVІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування», XІV Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» ми створили facebook-подію, яка доступна за посиланням https://fb.me/e/1V4unen7m . Крім того, в рамках підготовки до згаданої Церемонії ми вирішили зібрати думки широкого загалу про різні аспекти викладання предметів духовно-морального спрямування. Для цього кожному, хто вирішить долучитися до нас 28 травня, пропонується заповнити анкету-опитування, що міститься у формі реєстрації за посиланням https://t.ly/6hJ3 та за QRкодом реєстрації на Церемонію», – повідомив член Оргкомітету згаданих всеукраїнських заходів, член журі XІV Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії», керівник інформаційного департаменту правління Громадської організації «Рух за життя та гідність людини», журналіст, магістр права Олександр Кривенко.

QRкод28052022

За інформацією організаторів, на Церемонію підведення підсумків і відзначення учасників XVІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування», XІV Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» запрошуються:

 • не лише конкурсанти, олімпійці, члени журі згаданих всеукраїнських заходів, але й їхні рідні, близькі, колеги;
 • народні депутати Верховної Ради України та представники органів місцевого самоврядування;
 • представники Міністерства освіти і науки України, обласних, міських і районних управлінь освіти і науки;
 • керівники та представники дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих освітніх закладів, а так само закладів післядипломної освіти;
 • науковці, вчителі, викладачі предметів духовно-морального спрямування;
 • представники церков, релігійних і громадських організацій;
 • журналісти, психологи, соціологи, юристи й усі, хто зацікавлений у тому, щоби вітчизняні освіта, наука й усі інші царини українського буття жили та розвивалися на основі християнських цінностей.

Олександр Кривенко

20180703_1370_abituriyenty

У 2022 році одноразово буде змінений порядок вступу абітурієнтів до закладів вищої освіти.

Про це розповів міністр освіти Сергій Шкарлет під час брифінгу в «Медіа Центр Україна», передає Освіта.ua.

За його словами, основною метою таких змін є прагнення зберегти прозорість вступу абітурієнтів, особливо на бюджетну форму, уникнути корупційних ризиків.

Вступ на програми фахового молодшого бакалавра

Так, для вступу на освітню програму фахового молодшого бакалавра діти подаватимуть заяви та мотиваційні листи.

Ті, хто вступає на спеціальність, де є творчий конкурс, будуть його проходити, і бал за творчий конкурс враховуватиметься для формування рейтингу вступника.

На всі інші спеціальності для вступу на бюджетну форму навчання треба буде пройти співбесіду замість екзаменів чи конкурсів.

Для вступу на контрактній основі співбесіди не буде, лише заява і лист.

Вступ на програми бакалаврату

Для вступу на бакалавра на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту вступники на спеціальності з творчим конкурсом мають подати заяву, мотиваційний лист, а також пройти творчий конкурс, бал за який буде пріоритетним.

При вступі на інші спеціальності на бюджет, включаючи кон’юнктурні спеціальності (це «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини»), необхідно буде подати заяву, результати національного мультипредметного тесту та мотиваційний лист.

Мультипредметний тест складатиметься з 60 завдань із трьох предметів (планується по 20 завдань з української мови, математики та історії України), на виконання якого буде відводитись 80 хвилин.

«Це робочий варіант, поки не остаточний. Можливо, буде запроваджено вагові коефіцієнти для предметів, у залежності від спеціальності, на яку приймають абітурієнтів», – наголосив Сергій Шкарлет.

Для вступу на контракт, крім кон’юнктурних спеціальностей, треба буде подати лише мотиваційний лист та заяву.

Вступ на програми магістратури

Вступники, що планують здобути освіту на бюджетній основі на кон’юнктурні спеціальності, мають подати заяву, мотиваційний лист і скласти тест із навчальних компетенцій.

Для вступників на контракт необхідно буде подавати заяву та лист.

При вступі на спеціальності «Право» і «Міжнародне право» вступники мають скласти фаховий 3-предметний тест та написати мотиваційний лист.

«Максимально буде упереджено вплив людського фактору на визначення рейтингового балу випускника», – наголосив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Освітяни влаштували флешмоб із читання Псалма 90

Вступна кампанія 2022: що треба знати абітурієнтам
2346437

Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні поки що не скасували, процедура вступу до вишів наразі не змінена.

Про це розповів під час телемарафону міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, повідомляє Укрінформ.

«Щодо ЗНО, то станом на сьогодні інформації про його скасування немає. Ми дійсно опрацьовували варіанти ситуації, коли спілкувалися з батьківською спільнотою, з депутатами з освітнього комітету. Ми вносили на реєстрацію законопроєкт, який би одноразово змінював процедуру вступу. Ми напрацювали три варіанти можливого вступу без використання ЗНО в тому стандартному форматі, у якому воно прописане в законі. Але на сьогодні це лише пропозиції», — сказав Шкарлет.

Відповідний законопроєкт не був поставлений на голосування на крайньому засіданні Верховної Ради, яке відбулось 15 березня.

«Тому поки формат ЗНО не змінений, він (вступ до вишів — ред.) відбувається в тому форматі, в якому завжди відбувався в країні», — зазначив міністр.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, нормативних документів, які б врегульовували процедуру вступу у заклади вищої освіти у 2022 році, ще немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

5fd9f0a058afd

В Івано-Франківській, Львівській та Одеській областях з 14 березня відновлюють освітній процес. Тернопільська область та Волинь наразі розглядають це питання, але конкретних дат поки не називають. Дітей, які тимчасово переїхали з іншох регіонів, також рекомендують долучити до навчання, за згодою батьків.

Про це пише osvitoria.media.

На Івано-Франківщині запускають освітній процес у школах, коледжах та училищах у дистанційному форматі. Про це написали на офіційній сторінці освітнього департамента у Facebook.

Також в області розпочали реєстрацію на навчання учнів, які переселилися з інших областей.

У місцевому департаменті освіти новоприбулих просять заповнити форму:

Також з 14 березня організовує навчання Львівщина, повідомляють на сторінці Департаменту освіти і науки ЛОДА.

Навчання буде організоване в залежності від ситуації в місцевості, де розташовано заклад, безпечно для дітей. Школам пропонують обрати, за погодженням з військово-цивільною адміністрацією, одну з таких форм навчання:

а) очну або змішану (з урахуванням виконання працівниками закладу освіти заходів та завдань, що визначені військово-цивільною адміністрацією);

б) дистанційну (з використанням єдиної для закладу навчальної платформи).

До навчання у закладі освіти незалежно від обраного формату рекомендують долучити також дітей шкільного віку з родин, які тимчасово проживають у населеному пункті, де цей заклад знаходиться (за згодою батьків).

Для тих, то не може відвідувати школу або долучитись до дистанційних занять у конкретному освітньому закладі, пропонують Дистанційну школу «Вчитись просто». Викладатимуть на волонтерських засадах педагоги області. Виконані учнями завдання перевірятимуться, а результати обліковуватимуться. Рідні та учні цієї школи отримають витяг з електронного журналу з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживання.

Для учнів 7–11 класів дистанційна школа розпочинає навчальний процес 14 березня. З 21 березня навчатись у Школі зможуть учні 5–6 класів.

Зареєструватись для навчання у Дистанційній школі можна за посиланням.

Одещина планує відновити навчання з 14 березня. Рішення про початок навчання Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації опублікував у Facebook. Поки що школярів навчатимуться дистанційно.

Також кожен заклад освіти має забезпечити можливість долучення до освітнього процесу дітям, які тимчасово переїхали на Одещину, у зв’язку з воєнними діями на території України, наголошують у департаменті освіти і науки.

Тим, хто не може піти у школи за місцем тимчасового проживання, пропонують скористатися каналом дистанційної освіти Рішельєвського ліцею та сайтом Одеської академії неперервної освіти. У розділі «Школа в цифровому світі» можна знайти навчальні матеріали, які постійно оновлюватимуться.

Також у Департаменті освіти і науки Одеської облдержадміністрації рекомендують з 14 березня розпочати дистанційне навчання в училищах та коледжах.

Тернопільська область розглядає відновлення навчання у дистанційному форматі, повідомляють на сторінці ОДА. Таке рішення буде прийняте військовою облдержадміністрацією за умови безпечної ситуації на території Тернопільської області.

Діти, які прибули до області з міст, де ведуться активні бойові дії, також будуть залучені до освітнього процесу.

На Волині наразі напрацьовують пропозиції щодо організації навчального процесу, повідомляє Волинська ОДА. Там планують організувати віддалену форму з елементами дистанційного навчання. Педагоги даватимуть завдання та прийматимуть виконанні роботи. Адже не рекомендується сильно навантажувати мережу Інтернет. Педагогічні колективи на місцях самостійно вирішуватимуть як організувати навчання.

image

Кожна дитина, яка переїхала на нове місце, зможе вчитися в зручному форматі, як усі учні. Усіх їх готові прийняти директори та класні керівники.

В умовах воєнного стану буде дві форми навчання: дистанційна та змішана. Про це міністр освіти Сергій Шкарлет розповів в ефірі телеканалу “Рада”, передає education.24tv.ua.

«Будь-яка дитина, якщо вона змінила тимчасове місце проживання, може долучитися до будь-якої школи, до будь-якої програми», – каже міністр освіти.

З понеділка, 14 березня, Міністерство запустить єдину освітню програму на базі Всеукраїнської школи онлайн. Буде єдиний освітній розклад.

Якщо діти не можуть доєднатися до конкретної громади чи школи, то зможуть навчатися в дистанційному форматі.

У тих, у кого немає доступу до інтернету, особливо це стосується студентів-учасників бойових дій, тероборони, їм запропонують індивідуальний графік або оформлять академічну відпустку.

“Більша проблема – це саме для випускників курсів: 4 курс бакалаврату, випускний курс магістратури. Але для них теж розроблять зручний графік”, – додає Шкарлет.

8dbc470-haydmitriy-depositphotos-1320

Війна забрала у тисяч дітей можливість навчатися у школі. Для охочих здобувати знання в умовах воєнного стану діють онлайн школи та платформи. 

Перелік підготувала організація UNICEF Ukraine.

Науково-дослідницька школа Базис разом з Viber-спільнотою Школа_інфо проводять освітню ініціативу для учнів початкової та середньої школи України: https://vb.me/school_info

Щодня публікуватимуть завдання для учнів 1-4 класів. Наступного тижня планують запустити програму й для учнів 5-6 класів. Навчальний план містить завдання з англійської мови, математики, логіки, грамоти, науки, читання, фізкультури.

Академія Сучасної Освіти А+

Проєкт з онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: https://aplus.ua/

JAMM School

Дистанційна школа 5-11 класи: https://jammschool.com.ua/

Дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» відкрила доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно. Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу: https://optima.school/free-education

Платформа ThinkGlobal безкоштовно доєднують до живих уроків, надають навчальні матеріали за весь рік і проводять додаткові активності для діток. Слідкуйте на їхній фейсбук-сторінці за розкладом.

Alterra School Територiя iншого навчання відкриває свою екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT. Ви зможете отримати доступ до матеріалів та тестів. Подробиці на їхній фейсбук-сторінці.

Освітня платформа OkStudy розпочали безкоштовні та щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі: https://t.me/OkStudy137

Комп‘ютерна Академія ШАГ організували безкоштовну серію онлайн майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. За оновленнями слідкуйте на їхній стоірінці або на сайті: https://od.itstep.org/

Науковий ліцей Клима Чурюмова

Безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом: https://bit.ly/3hCf6dm

Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, Speaking Club, авторські курси від вчених, митців та цікаві інтерактиви неформальної освіти. Протягом дня плануються регулярні включення психологів.

ТОВ “Центр Дистанційної Освіти “Джерело”

Всі охочі до кінця навчального року отримують вільний доступ до повного пакету “Слухач” (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма. Реєстрація за посиланням https://cdo.org.ua/reg/

Проєкт School Navigator

Тут можна зареєструватися: https://bit.ly/3sFkZg5, а тут https://www.eduforsafety.com.ua/ знайти як записи уроків, так і уроки в режимі реального часу українською, англійською та російською мовами.

ГО “Смарт Освіта” разом з українськими вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад на https://nus.org.ua/ Зустрічі безкоштовні. Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина долучилася до таких зустрічей, заповніть анкету: https://bit.ly/34aOXzh

Paterno-563×353

Триває реєстрація на семінар для батьків (подружжя) «Тато вам не мама», який проходитиме 26 лютого у Житомирі.

Про це повідомляють організатори – Міжнародний центр батьківства.

«Роль батька є унікальною і відмінною від ролі матері. Батько надає дитині те, що не може надати мати. На семінарі ви дізнаєтесь в чому полягає унікальність і важливість батька з точки зору його впливу на розвиток дитини. І мати, і батько однаково важливі для повноцінного виховання дітей, але саме брак розуміння ролі батька завдає найбільшої шкоди нашим дітям і сім’ям сьогодні. Тому і чоловіку і дружині важливо розуміти в чому полягає роль – БАТЬКА! Роль батька не обмежується лише тим, щоб бути помічником дружини по догляду та вихованню дітей. Це не так. Роль батька є унікальною і відмінною від ролі матері. Батько надає дитині те, що не може надати мати», – йдеться у повідомленні.

Реєстрація за посиланням. 

Приходьте на семінар, щоб:

– оцінити своє батьківство,

– дізнатись про вплив батька на розвиток дитини,

– скласти план з покращення батьківської практики.

Тренери:

Олександр Марченко

Сергій Цвєтков 

Про час і місце проведення семінару вам буде повідомлено після надсилання реєстраційної форми.

273573785_1613662558999114_4967311348021045546_n (1)
photo_2022-02-17_09-16-00

Проєкт «Суперкнига» поділиться напрацюваннями та практичними порадами у рамках семінару «Суперкнига для дітей покоління Альфа».

Це відбудеться 24 лютого о 19:00 для жителів України та 26 лютого для представників з інших країн.

У програмі:

▪️ лекція від методистів команди «Суперкнига» про особливості сучасного покоління та методи роботи з ним;
▪️ час для запитань спікерам;
▪️ гарний настрій та натхнення!

Щоб потрапити на семінар необхідно пройти коротку реєстрацію за посиланням:

для України

для інших країн

Посилання на підключення ви отримаєте на e-mail  у день проведення семінару.

photo_2022-02-17_09-16-00
5

Місія Transforming Nations запускає безплатну онлайн-школу вивчення Біблії англійською та арабською мовами.

Про це повідомляє Християнський Мегапортал inVictory.

Курс проходитиме протягом усього року, починаючи з 3 березня 2022 року.

Заняття проходитимуть 1 раз на тиждень по 2 години.

Після закінчення навчання кожен учень отримає сертифікат, а головне – корисні знання та одкровення.

«Ми запрошуємо всіх, хто хоче глибше поринути у вивчення Біблії, у нашу безплатну онлайн-школу», – йдеться в анонсі.

На заняттях вивчатимуться теми:

 • Основи християнства
 • Розвиток християнського характеру
 • Огляд Нового Завіту
 • Шлюб та сімейне життя
 • Євангеліє від Івана
 • Етика
 • Євангелізація
 • Послання до Римлян
 • Псалми/Притчі
 • Зростання та розвиток церкви

З усіх додаткових питань ви можете звертатися до сестри Оксани:

номер (whatsapp) +380734138882

електронна пошта: oksanchik2312@gmail.com

Transforming Nations прагне з Божою допомогою досягти людей у ​​всьому світі, відчути їхній біль, торкнутися їхнього життя і дати їм надію Євангелія, змінивши їхню долю.

Понад 23 проєкти, 26 нових церков у більш ніж 12 країнах, що досягає понад 10 000 людей щомісяця.

272811505_7004300566310603_3195345266944719673_n
laptop-g115c67268_1280

Міністерство освіти і науки оголосило про проведення 17 і 18 лютого в школах першого Всеукраїнського уроку з медіаграмотності.

Як повідомляє пресслужба міністерства, його запровадили, щоб привчати молоде покоління до розвитку критичного мислення в Інтернеті.

Урок із медіаграмотності вперше проводиться на державному рівні. У МОН зазначили, що медіаграмотність є превентивною зброєю проти дезінформації та в наш час є життєво необхідною навичкою.

Під час уроку школярі разом із вчителями проговорять способи розпізнавання фейків та види маніпуляцій в мережі. Зокрема вони розглянуть процеси створення новин та як відрізняти їх від неправдивих.

Урок організовують Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки. Деталі ініціативи презентують 17 лютого під час пресконференції.

До слова, глава МВС закликає українців не реагувати на «апокаліптичні новини» у соцмережах. Силовики звертаються до українців із проханням не підігрівати паніку.

Водночас в РНБО розповіли, куди повідомляти про «аномальні події» в інтернеті. Адже 16 лютого команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України (Cert-ua) попередила українців про кібератаку через соціальну мережу Facebook. Зловмисники надсилають повідомлення, за допомогою яких зламують і крадуть дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з’явиться Центр протидії дезінформації – Зеленський

Календар

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС