fatheratpoland-march-for-life.

Щорічний польський парад за життя та сім’ю пройшов у Варшаві у неділю, 19 вересня, і зібрав 5 тисяч людей.

Про це пише Слово про Слово з посиланням на catholicnewsagency.com.

Тисячі з них вийшли на вулиці польської столиці, розмахуючи червоно-білими прапорами та плакатами країни з гаслами, що підтримують життя.

Такий Парад за життя відбувся в Польщі після того, як набуло чинності рішення Конституційного суду щодо абортів.

22 жовтня 2020 року вони постановили, що аборт через аномалії плоду є неконституційним. Очікується, що це рішення, яке не може бути оскаржене, значно зменшить кількість абортів у країні.

У Польщі аборти все ще є законними у випадках зґвалтування, інцесту, а також загрози життю чи здоров’ю матері.

19 вересня президент Польщі Анджей Дуда зустрівся з організаторами маршу, пов’язаних з центром «Життя та сім’я» та Християнсько-соціальною асамблеєю.

Дуда підтримав рішення Конституційного суду минулого року, заявивши про заборону абортів в Польщі на основі так званої євгеніки.

Через вимоги карантину, Марш за життя та сім’ю, який зазвичай проводять у 140 містах Польщі, цього року обмежили Варшавою.

Організатори цьогорічного параду обрали темою заходу батьківську любов.

Павло Оздоба сказав, що Марш має надіслати сигнал не лише всій Польщі, а й світу. Він, як один з організаторів, закликав поляків під час процесії нести відповідальність за своє батьківство. Традиційно ця подія відбувається у березні, символізуючи розквіт нового життя.

Архієпископ Станіслав Гадецький, голова Польської конференції єпископів, передав у соціальних мережах учасникам маршу добрі побажання. Наприкінці параду відбулася меса у церкві Святого Хреста у Варшаві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Unknown

Автор проєкту «Чудо кожного дня» Стів Вебер запрошує охочих взяти участь в зустрічі, що відбудеться 25 вересня у Києві.

Про це пишуть організатори на офіційній сторінці руху в Telegram. 

«Кожен день може бути сповнений чудес або стати новим початком у вашому житті. Повірте в це, – пишуть організатори.

Це буде служіння подяки Ісусові. Адже тільки Він в силі перетворювати наші прикрощі, страхи, розчарування і випробування в перемоги та духовне зростання. І Він робить це кожен день!»

Що вас чекатиме під час зустрічі:

 • Щире і глибоке прославлення;
 • Радісні історії змін разом з Ісусом;
 • Послання про віру, чудеса, зцілення і оновленого життя від Стіва Вебера;
 • Щире спілкування. Ви обов’язково зустрінете старих друзів і познайомитеся з дивовижними людьми;
 • Свідоцтва;
 • Чай та солодкий стіл;
 • Молитва про чудеса. 

Час: 25 вересня, 16:00.

Місце:  молодіжний зал церкви «Християнська надія» (вул. Жмаченка, 20, метро Дарниця).

Деталі та реєстрація за посиланням. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Pastorskii-retrit-800×445

У Києві пройде міжнародний пасторський ретрит для єпископів, пасторів церков, месіанських рабинів і керівників місій.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на організаторів. 

Тема ретриту – «Що може дати єврейське служіння церкви?»

Дати проведення 18 – 22 жовтня.

Захід буде проходити офлайн і онлайн.

«Ми будемо обговорювати важливі питання для пасторського і лідерського служіння й ділитися практичним досвідом з життя пасторів церков і рабинів месіанських громад», – зазначили організатори.

Вперше цього року на ретриті буде день практичних семінарів – «Розкрий потенціал своєї команди», в тому числі окремий семінар для лідерів прославлення зі спікером Ана Паула Валадао.

У програмі передбачений також спеціальний день чоловічих і жіночих сесій «Життя під прицілом. Як запобігти вигоряння?», буде інтерактивний форум, багато спілкування і молитви.

Спікери ретриту:

 • Ашер Інтрейтер – засновник і лідер Revive Israel, Ізраїль.
 • Василь Вітюк – єпископ, пастор церков «Слово Життя», Росія.
 • Керт Шнайдер – месіанський рабин, євангеліст, телеведучий, США.
 • Ана Паула Валадао – пастор і лідер прославлення, Бразилія.
 • Пітер Брантон – пастор церкви Норсвест, США.
 • Андрій Тищенко – старший єпископ церков «Нове Покоління», Україна.
 • Олег Щербаков – єпископ, пастор церкви «Новий Заповіт», Україна.
 • Денис Сердіченко – єпископ Одеської Народної Церкви, віцепрезидент місії «Добрий Самарянин», Україна.
 • Борис Грісенко – старший рабин КЕМО, Україна.

Мови ретриту – російська та англійська. Подробиці та реєстрація на сайті 4pastor.org.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

storis-576×1024
Знімок екрана 2021-09-24 о 13.24.01

17 вересня у Варшаві під час пресконференції Інститут Ordo Iuris і представники української громадської організації «Всі разом!» Підписали угоду про співпрацю. 

Про це пише Слово про Слово з посиланням на ordoiuris.pl.

Плодом польсько-українського співробітництва має стати створення організації «Ordo Iuris Ukraine».

Сторони цієї угоди зобов’язуються вживати спільні дії для захисту християнської спадщини Європи і основних прав і свобод кожної людини. 

Делегація української організації «Всі разом!» приїхала до Варшави на запрошення Інституту Ordo Iuris. Мета зустрічі – визначити принципи міжнародного співробітництва, розпочатого для захисту спільних цінностей, які знаходять своє джерело в християнському корінні Європи, включно з правом на життя з моменту зачаття, шлюб як союз чоловіка й жінки, а також європейську інтеграцію, засновану на співробітництві між сильними національними державами. 

Обидві сторони довгий час докладали зусилля для організації спільної зустрічі та обговорення деталей запланованої співпраці, стикаючись на цьому шляху з багатьма труднощами через обмеження, викликані пандемією Covid-19. Однак настав момент, коли ця важлива зустріч стала можливою.

Важливо відзначити, що метою співпраці між Інститутом Ордо Юріс і «Всі разом!» є не тільки поширення ідеї і проведення спільних акцій на захист фундаментальних цінностей, а й створення філії Інституту, який буде проводити подібні акції безпосередньо на території України. В рамках зустрічі відбулася пресконференція, на якій було підписано угоду між партнерськими організаціями.

«Той факт, що представники неурядових організацій з інших країн звертаються до нас з пропозиціями про створення філій Ordo Iuris за межами Польщі, показує нам, наскільки потрібна діяльність Інституту та яке значення вона має і в інших частинах Європи», – підкреслила Катажина Генсяк, заступниця директора Центру міжнародного права Інституту Ordo Iuris.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Захист християнської спадщини: у Варшаві підписали угоду про створення українського Ordo Iuris
Unknown

20 вересня відбулася Зустріч студентів євангельських християн-баптистів та науковців з університетів м. Києва. Говорили про виклики та домовилися зустрічатися регулярно.

Про це пише Слово про Слово.

Ініціаторами виступили Асоціація вчених християн (О.Романенко), Віталій Сорокун, науковець у галузі свободи віросповідання, кандидат юридичних наук, викладач Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, керівник комітету зовнішньої місії ЄХБ Молодіжний комітет ЄХБ (Роман Сухар) та Київська богословська семінарія (ректор Руслан Хмиз).

Понад 40 учасників (студентів та молодих викладачів) з різних університетів та галузей обговорили виклики, що виникають між вірою та наукою:

 1. Віра і наука: як студенти можуть вирішувати виклики в університеті
 2. Взаємодія студентів, викладачів та професіоналів з християнським світоглядом.
 3. Розвиток кар‘єри: історії успіху та менторство християн-професіоналів.

Учасники круглого столу поділились власними «життєвими історіями» та в командах ділились «лайфхаками».

Студенти підсумували, що виклики між вірою та наукою виникають у кожній галузі свої:

 • Психологи – офіційна наука в університетах в Україні часто не висвітлює християнських підходів. У той же час деякі церкви не вважають психологію наукою.
 • Іт – професіонали їх галузі мало спілкуються. В основному працюють на самоті. Колеги вважають релігію – середньовіччям.
 • Інженери – матеріалістичне підгрунтя освіти, теорія великого вибуху накладає відбиток на світогляд молодого покоління.
 • Художники – студенти часто перебувають в сумному настрої, меланхолічно сприймаючи світ, на них суттєво впливає зовнішнє середовище.
 • Менеджмент – проблеми моралі часто повстають перед управлінцями, як не кричати на підлеглих, як навчитися сприймати всіх, навіть тих, хто думає інакше.
 • Медики – тема абортів, цінності людського життя часто стає як моральний вибір медиків.
 • Педагоги – виклики щодо дитячої психології, трансформації поведінки дітей у зв’язку з гаджетами та ігроманією, ідеологія, що нав‘язуються офіційними підручниками містить однобокий підхід.

Студенти та викладачі християни домовилися зустрічатися щомісяця для розбудови співпраці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

vidkrittya1-1-1024×576

У суботу, 18 вересня, у м. Підгородне Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття будинку сімейного типу. 

Про це повідомляє пресслужба ВСЦ ЄХБ.

Двоповерхове житло побудоване німецьким благодійним фондом «Міст у життя» у співпраці з місцевими церквами ЄХБ.Тут знайшли свій прихисток діти-сиріти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Саме з Дніпропетровської області у 2014 році розпочалося служіння фонду «Міст у життя». Перший будинок сімейного типу був побудований у Нікополі. На сьогодні в Україні вже зведено 104 будинки.

У новобудові  у м. Підгородне уже проживає родина Олега та Олександри Таран. Подружжя любить дітей і виховує четверо своїх та п’ятеро прийомних. Батько Олег – пастор помісної церкви та педагог у загальноосвітній школі. Він посвячено проводить заняття з підлітками. Про подружжя Таран відгукуються добре, пара любить дітей і дбайливо про них піклується.

У відкритті будинку взяли участь Валерій Антонюк, голова Союзу церков ЄХБ України, Степан Бокоч, старший пресвітер по Дніпропетровській області, Василь Бокоч, пастор церкви «Благодать» м. Нікополь та інші служителі. Представники Підгородненської міської ради привезли подарунки для дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 2020 році в Україні побудували 12 дитячих будинків: свідоцтва багатодітних батьків

vidkrittya1-2

У понеділок, 20 вересня, відбулося відкриття офісу християнської місії «Єдність» у м. Нікополь. Місія упродовж десяти років співпрацює з німецьким фондом «Міст у життя». Василь Бокоч, директор християнської місії «Єдність» розповів, що місія не мала свого приміщення і їй доводилося постійно змінювали місце локації. Завдяки фонду «Міст у життя» та директору Фонду Вальдемару Шрьодеру придбали під офіс квартиру та зробили ремонт.

Також цього дня проходило відкриття ще одного будинку сімейного типу у м. Марганець. Тут проживає родина пастора церкви м. Марганець Віктора і Олени Тарасюків. Вони виховують 14 прийомних дітей. А загалом подружжя присвятило себе вихованню 17 прийомних дітей. Повнолітні діти, котрі вже живуть самостійним життям, були присутні на заході.

У святкуванні взяли участь представники Марганецької міської ради та служби у справах дітей, служителі та члени помісної церкви.

Молитву освячення звершили Валерій Антонюк і Степан Бокоч, залишивши слова настанови та побажання Божого миру, любові та добробуту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

e7dd58dbc37d16ca51a736189eb1009b_full

Навчання пройшли представники церков і релігійних організацій, віряни яких потерпають від релігійних переслідувань на непідконтрольних уряду України територіях Криму, Донецької та Луганської областей.

Про це пише Інститут релігійної свободи.

Окрім фахівців Інституту релігійної свободи до проведення семінару були залучені тренери з досвідом міжнародної адвокації та документування військових злочинів і інших порушень прав людини.

Учасники семінару отримали знання щодо інформаційної безпеки під час комунікації зі свідками порушень прав віруючих і релігійних громад та щодо вимог до збереження і використання зібраних даних.

Тренери також розповіли про міжнародні стандарти в сфері прав людини та основи міжнародного гуманітарного права. Відповідаючи на питання учасників, запрошені експерти висловили свої рекомендації щодо найкращих форм представлення зібраних даних і свідчень про порушення релігійної свободи у форматі правозахисної доповіді.

Семінар організовано Інститутом релігійної свободи за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні у співпраці з ПАКС (Нідерланди) та Центром громадянських свобод в рамках проєкту ІРС «Мобілізація міжнародного співтовариства з метою припинення переслідувань на основі ідентичності в непідконтрольних уряду регіонах України».

ІРС з 2014 року здійснює моніторинг та періодично готує публікації про становище віруючих і релігійних організацій в Криму, Донецькій і Луганській областях після вторгнення російських військ на ці українські території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Знімок екрана 2021-09-23 о 14.53.01

7 жовтня в Одесі та 9 жовтня в Києві відбудуться конференції для чоловіків та жінок, які всім серцем бажають створювати учнів.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на dmdua.com.

«Як віруючі, ми по праву дивимось на біблійні євангельські книги, згадуючи життя Ісуса як досконалу модель, яку ми прагнемо наслідувати. Ісус присвятив найбільше часу під час Свого служіння, інвестуючи у Своїх учнів. Він був співчутливим і люблячим до натовпу, але захопленим духовним розвитком і зростанням Своїх учнів, – пишуть на сайті події.

У просторі, охопленому стратегіями зростання і церковними моделями, ми, мабуть, забули про модель Христа. Попри переповнені книжкові полиці й виняткову якість богослужінь, метод розвитку церкви Ісуса майже втрачений у двадцятому і двадцять першому століттях. Ісус сказав, «Я побудую Свою Церкву…»(Матвія 16:18), потім Він завершив Свою роботу, підготувавши учнів, які своєю чергою підготували інших учнів».

Місце та час проведення:

 • 07.10.2021 – м.Одеса, Одеська Богословська Семінарія;
 • 09.10.2021 – м.Київ, Київська Богословська Семінарія.

Спікери:

 • Доктор Крістофер Муді є одночасно доцентом теології Liberty University і головним пастором Першої Історичної баптистської церкви Бомонта, штат Техас. Доктор Муді був заохочений брати участь у різних служіннях, як у своїй країні, так і закордоном. Проте, коли йдеться про його найвпливовішу і найважливішу роль у служінні, цей пастор, автор, спікер і професор теології твердо скаже: “особиста підготовка учнів”. Ісус дав нам свою модель для розвитку церкви – готувати учнів.
 • Курт Еджертон – милість Христа мотивує Курта працювати у місіонерських сферах. Його покликання в DMD дозволяє йому інвестувати та заохочувати інших служителів у Тілі Христовому заряджаючи та навчаючи. Завдяки пристрасті до євангелізації та підготовки учнів, Курт має творче серце, в якому поєднуються навички фото та відео мистецтва, але важливішим за все – він є вчителем з учнівства. Курт має ступінь бакалавра філософії та є дипломованим апологетом.
 • Моллі Лунд – Моллі захоплена тим, що Христос, Його Церква та Його Євангеліє стають відомими серед усіх народів. Навчальні програми та служіння в місії DMD дозволяють їй поєднати свій досвід у служінні зі своєю здатністю допомагати іншим зрозуміти Слово Боже. У 2013 році Моллі закінчила Самфордський університет зі ступенем бакалавра у галузі сімейних досліджень, та у травні 2021 році планує закінчити Даллаську духовну семінарію зі ступенем магістра мистецтв у міжкультурному служінні.

Розклад Конференції:

 • 9:00 – 9:30 – Реєстрація
 • 9:30 – 9:45 – Поклоніння
 • 9:45 – 9:50 – Відкриття
 • 9:50 – 10:50 – Основна сесія / Форум 1 – Хто такий учень, що робить учнів? / Доктор Крістофер Муді
 • 11:00 – 11:50 – Семінари

Семінар 1 – Батьки, що готують учнів / Доктор Крістофер Муді

Семінар 2 (для жінок) – Роль жінок у створенні учнів / Моллі Лунд

Семінар 3 – Євангелізація, перший крок підготовки учнів / Курт Еджертон

Семінар 4 – Майкл Домке

 • 12:00 – 13:00 – Основна сесія / Форум 2 – Перехід до учнівства в церкві? / Доктор Крістофер Муді
 • 13:00 – 14:00 – Обід
 • 14:00 – 14:50 – Семінари

Семінар 1 – Обрання учнів / Доктор Крістофер Муді

Семінар 2 (для жінок) – Обрання учнів / Моллі Лунд

Семінар 3 – Роль Святого Духа в становленні учнів / Курт Еджертон

Семінар 4 – Майкл Домке

 • 15:00 – 15:15 – Поклоніння
 • 15:15 –16:15 – Основна сесія / Форум 3 – Лідер, що готує учнів / Доктор Крістофер Муді
 • 16:25 – 17:15 – Семінари

Семінар 1 – Культура створення учнів / Доктор Крістофер Муді

Семінар 2 (для жінок) – Інструменти для виховання учнів / Моллі Лунд

Семінар 3 – Інструменти підготовки учнів / Курт Еджертон

Семінар 4 – Майкл Домке

 • 17:30 – 18:00 – Підбивання підсумків / прикінцевий форум: Доктор Крістофер Муді, Курт Еджертон, Майкл Домке, Моллі Лунд

Деталі читайте на сайті dmdua.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

facebook_delete-624×489

Національна поліція разом з Facebook запустила систему сповіщення AMBER Alert, яка сприятиме розшуку зниклих дітей.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє. Ці сповіщення включатимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

Facebook підтримав ініціативу ювенальної поліції та кіберполіції – і відсьогодні AMBER Alert стане ще одним інструментом у пошуку зниклих дітей.

Емілі Вачер (Emily Vacher), керівниця відділу довіри та безпеки Facebook, зазначає, що для компанії безпека спільноти — понад усе:

 «Україна — 25-та країна у світі, в якій Facebook запускає AMBER Alert. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Міністерством цифрової трансформації та Національною поліцією України й робимо систему, яка допомагає дітям та їх сім’ям, доступною для українців. Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити, — якомога швидше поінформувати про це громадськість. Сподіваємося, що, надаючи потрібну інформацію потрібним людям у потрібний час за допомогою сповіщень AMBER у Facebook, ми допоможемо зниклим дітям якнайшвидше повернутися до своїх сімей».

Голова Національної поліції України Ігор Клименко зауважив, що громадяни щодня отримують на телефон чимало сповіщень, і в кожного є такі повідомлення, на які всі реагують миттєво.

«Я прошу вас додати в список важливих повідомлень AMBER Alert – сервіс Facebook, який повідомляє про зникнення дітей. Цей цифровий інструмент, визначаючи ваше місцезнаходження, надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік. Це момент об’єднання зусиль поліції та всієї Facebook-спільноти заради однієї мети – врятувати дитину від можливої небезпеки. Бо під час розшуку вирішальною може стати кожна хвилина. Тож ми вітаємо впровадження сервісу AMBER Alert в Україні. І сподіваємося на небайдужість та допомогу всіх користувачів Facebook», – зазначив Голова Нацполіції України.

Facebook та Національна поліція запустили систему сповіщень для розшуку дітей

Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр-Міністр цифрової трансформації України, зауважив:

«Запускаємо в українському Facebook надзвичайно важливий цифровий інструмент — AMBER Alert. Це спеціальна система оперативних оповіщень про зниклих у певній місцевості дітей. За допомогою AMBER Alert користувачі Facebook у своїй стрічці новин зможуть побачити фотографію дитини та куди звернутися, якщо її бачили. Як показує світовий досвід, вчасне повідомлення про зникнення допомагає місцевій громаді активно долучитися до пошуку. Працюємо над впровадженням такого інструменту разом з Facebook, Ювенальною поліцією та Кіберполіцією України». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Facebook та Національна поліція запустили систему сповіщень для розшуку дітей
72911832_1419569901542143_6277536732548169728_n

Християнська організація «Абетка Життя» запрошує на безкоштовну Всеукраїнську освітню виставку «Оснащення дитячих служителів».

Це вже двадцять сьомий подібний захід, який організовує організація і Міжнародний дитячий благодійний фонд «Абетка Життя». Він відбудеться 8-9 жовтня за адресою: церква «Нове Життя», м. Київ, вул. Василя Жуковського, 26.

Виставка триватиме з 9 по 17 годину.

На учасників чекає великий вибір тематичної літератури з дитячого, підліткового і молодіжного служіння, методички, розробки, програми уроків, свят, таборів тощо. Матеріали й ідеї для творчості, інвентар для ігор, наочності, ігри, Біблії, сувеніри, розіграш призів, цікаві практичні семінари та багато іншого.

Нагадаємо, двадцять шоста Всеукраїнська виставка «Оснащення дитячих служителів» пройшла у Києві 12-13 березня. 

Перелік всіх організацій, які беруть участь у заході та їх контакти доступні на сайті abetka.info.

Під час виставки будуть прочитані наступні семінари. Номер семінару відповідає номеру класу, в якому він буде проходити:

 КЛАС                                                                          9.30-10.30

1. “Як послужити дитині, якiй “погано” – “Дiтяча Мiсiя” ГО

Коротка анотація теми:
Поведінка дитини викликає у вас тривогу, а, можливо, навіть обурення? Що сталося з дитиною? Що може бути причиною такої поведінки і що важливо знати, щоб допомогти дитині в цей непростий період її життя? Пропонуємо вам розібратися під час нашої зустрічі.

2. “Християнські настільні ігри у Недільній школі, таборі та вдома” – “Біблія в іграх”

Коротка анотація теми:
Поговоримо про користь християнських настільних ігор для вивчення Біблії та проповіді Євангелія.

3. “Як в підлітковому служінні не прийти в нікуди. Криза в служінні та як її подолати і залишитись ефективними та посвяченими служителями” – “Молодь для Христа” ГО

Коротка анотація теми:
В середньому служителі зіштовхуються з вигоранням, крахом служіння та іншим 7 разів за 10 років. Як не зламатися? Що є важливим? Як вибратися із кризи, якщо ти вже там?

КЛАС                                                                         10.45-11.45

1. “Хто вони – покоління Z та як їм допомогти?” Частина 1 – ТЄД

Коротка анотація теми:
Хто вони – покоління Z? Особливості цього покоління. Проблеми, з якими зіштовхнулося покоління Z. Біблійна позиція. Практична допомога поколінню Z.

2. “Інсайти вчителя недільної школи” Частина 1 – “Служіння поколінням” БФ

Коротка анотація теми:
Недільна школа – це лише школа чи щось більше? Це ми з’ясуємо завдяки маленьким відкриттям вчителів недільних шкіл для великих змін дітей, яким служимо.
На семінарі ми будемо говорити про:
– Модель викладання – звичка чи виклик;
– Чому деяка інформація засвоюється краще;
– Нова роль вчителя недільної школи;
– Як змінились діти і що з цим робити;
– Спільна мова з батьками – чи можливо;
– Корисності для недільних уроків.

3. “Як приводити дітей та підлітків до церкви. Євангеліє в доступній формі для різного віку” – “Молодь для Христа” ГО

Коротка анотація теми
:
Недостатньо просто запросити дітей та підлітків в церкву, щоб вони прийшли. Не працюють навіть яскраві свята і табори. Так багато їх на заходах, так мало в церкві… Як побудувати служіння, на яке вони захочуть прийти? Особливості служіння дітям та підліткам на нашому семінарі.

КЛАС                                                                          12.00-13.00

1. “Хто вони – покоління Z та як їм допомогти?” Частина 2 – ТЄД

2. “Інсайти вчителя недільної школи” Частина 2  – “Служіння поколінням” БФ

3. “Діти та місіонерство: поради служителю” – “Дитяча Місія” ГО

Коротка анотація теми:
Як допомогти дітям побачити світ навколо себе та навчити їх приймати участь у Великому Дорученні Христа.

КЛАС                                                                          14.00-15.00

1. “Мистецтво спілкування. Як говорити з підлітком на його мові?” – “Молодь для Христа” ГО
  
Коротка анотація теми:
Семінар про те, чому підліток чує (або не чує) мудрі поради та яким чином побудувати стосунки так, щоб він почав чути.

2. “Створення та використання саморобок для ефективного навчання Біблії” Частина 1 – “Абетка Життя” МДБФ

Коротка анотація теми:
Як зробити саморобки у вашому служінні дуже корисними, щоб навчати дітей Біблії так, щоб вони пам’ятали.

3. “Проект “WakeUp Deborah” – як зробити, щоб кожна дитина, яка приходить в церкву (НШ, підлітковий клуб, дитячі гуртки), мала молитовних батьків” – “Молодь для Христа” ГО

Коротка анотація теми:
Що таке молитовні батьки? Навіщо вони та як їх шукати?

КЛАС                                                                          15.15-16.15

1. “Воркшоп “Вистава за годину” – “Світло на Сході”

Коротка анотація теми:

– Проведення біблійного уроку в незвичному цікавому форматі;
– Підготовка вистави;
– Донесення біблійних думок за допомогою вистави та постановочного процесу;
– Зацікавлення дітей та занурення у матеріал.
Протягом семінару учасники зможуть створити виставу з нуля. Вони самі запропонують ідею та тему і на практиці побачать як з думки, крок за кроком, створити цікаву виставу, максимально розкривши матеріал для дітей.

2. “Створення та використання саморобок для ефективного навчання Біблії” Частина 2 – “Абетка Життя” МДБФ

3. “Інтернет та глобалізація: вплив на цінності дітей та підлітків” – OneHope

Коротка анотація теми:
Інтернет, соціальні мережі та глобалізація формують цінності та світогляд молодого покоління. Ми дізнаємося про морально-духовні цінності і виклики в житті сучасних дітей та підлітків, та як має реагувати церква.

«Зверніть увагу – вхід на виставку буде можливий тільки в засобах індивідуального захисту (Масках, які б покривали ніс і рот)! Маску можна буде придбати при вході, а також, перебуваючи на території, можна буде скористатися засобами дезінфекції», – зазначають організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клуб «Майбутнє» організовує для дітей всеукраїнський конкурс «Майстер-шеф»