IMG_2133

Музичний рух «Служіння. Творчість. Місія» запрошує пасторів, музичних служителів, музикантів і всіх, хто залучений до служіння прославлення у церквах, на 6-ту щорічну дводенну конференцію.

Найближчий захід від музичного руху відбудеться 29-30 січня. Про це у відеозапрошенні сказав пастор ІБЦ Микола Романюк

За його словами, для музичних служителів важливо відвідати цю конференцію, аби освіжити свої музичні навички, почути фахові коментарі, поради і наставлення. А також для того, щоб разом із пасторами і музикантами осмислювати біблійне вчення про прославлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У церквах США назвали найпопулярнішу пісню прославлення 2020 року

«На цій конференції ми будемо вивчати гімни Нового заповіту, будемо спостерігати, яким чином біблійні пісні можуть вчити нас сьогодні. Конференція – про найважливіші акценти, про те, яким чином, використовуючи культуру, залишатися контркультурним (а прославлення завжди є контркультурним). Тому запрошую вас спланувати цей час для того, щоб вчитися, спілкуватися і зростати в тому, що ми робимо для Господа», – зазначив Романюк.

Конференція відбуватиметься ОНЛАЙН (також є можливість ОФЛАЙН, але кількість місць обмежена)
Ціна онлайн-участі – 350 грн, для груп від 5-ти осіб ціна – 300 грн
 
Ціна офлайн-участі:
З50 грн до 25.11
450 грн до 15.12
550 грн до 5.01
650 грн до 20.01

Форма для реєстрації.

Телефони для довідок
+38 073 012 1210
+38 050 012 7629

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Музичний рух «Служіння. Творчість. Місія» запрошує на щорічну конференцію
radioselo_1647
Фото ілюстративне

Рівно 100 років тому американська радіостанція KDKA розпочала трансляцію богослужінь з єпископської церкви Голгофи з Пітсбурга (штат Пенсільванія). За це століття християнський контент в ефірі дещо змінився, а минулого року внаслідок пандемії онлайн-трансляції набули особливої актуальності.

Про це повідомляє сайт Християни для України.

Трансляція богослужінь і передач на християнську тематику розпочалося майже відразу після заснування перших радіостанцій. KDKA — перша в світі комерційною радіостанцією, яка розпочала своє мовлення 2 листопада 1920 року. Рівно через два місяці в їх ефірі розпочалася трансляція церковних богослужінь. Наступного року подібні трансляції стали доступні і для британських слухачів радіо Бі-бі-сі

Радіостанція KDKA регулярно передавала недільну вечірню службу від Єпископської церкви Голгофи. Під час першого ефіру 2 січня служіння вів молодший пастор Льюїс Вітмор, бо старший пастор Едвін Ван Еттін поставився до цього експерименту з явним скептицизмом. Однак коли трансляція здобула чималу популярність, він змінив свою думку і сам проводив радіослужіння аж до 1960-х.

В перші роки трансляції богослужінь по радіо багато служителів сприймали такі передачі як прояв легковажності. Проте були й такі, що відразу побачив новий спосіб євангелізації. Трансляція проповідей і християнських програм користувалася великою популярністю, але від початку їх створення в США точилися дискусії про комерціалізацію та конфесійний поділ ефіру.

В 1930-х основні радіомережі віддали час трьом основним релігійним напрямкам: протестантському, римо-католицькому та юдейському. В 1938 році міжконфесійна Федеральна рада церков виступила проти привілейованості будь-якої конфесії в ході розподілення ефірного часу і з того часу присутність релігійного контенту на радіо (а пізніше і на телебаченні) вирізнялася децентралізованістю та широким охопленням аудиторії переважно через місцеві радіостанції.

Від початку існування радіо й телебачення християнський контент відіграв важливу роль серед інших передач. В 1990-і ці передачі досягли піку своєї популярності, але за останні 10-20 років інтерес до релігійного контенту постійно зменшується (особливо у Великобританії). З одного боку це пов’язано із популяризацією соцмереж і перенесенням основних ЗМІ в інтернет, проте більшою мірою на це впливає загальна секуляризація західного суспільства.

В 2020 році трансляції богослужінь і християнських передач на радіо, ТВ і в соціальних мережах набули нового контексту. Сучасні технології дають широкі можливості для поширення Євангелія особливо в ті часи, коли особисте живе спілкування стає обмеженим. Та одночасно вони не можуть бути панацеєю чи повноцінним замінником богослужінь, бо церква все-таки є спільнотою віруючих людей, а тому відсутність живого спілкування може загрожувати розривом особистих зв’язків з братами та сестрами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

snimok-ekrana-124

У команді «Движения Искателей Бога» вперше щорічний виїзд пройшов в форматі онлайн. Це час, коли служителі команди можуть зібратися разом, щоб перебувати в молитві, поклонінні, слові й спілкуванні для подальшого служіння. 

Про це пише Бог news.

Виїзд об’єднав людей з різних країн: Україна, Естонія, Білорусь, Росія, США і Казахстан.

Кожен день виїзду був детально розписаний. Ранок ми починали з зарядки. Zoom, танці й люди з кількох країн — все, що потрібно для плідного й успішного дня, а також гарного настрою. Потім годину ми приділяли поклонінню й молитві. У цей час ми відчували Бога, Його любов і просто були з Ним. Дивно, як кожен раз приходить оновлення і сили, щоб й далі бути ефективними в тому, що ми робимо.

yzaxfsmozym

«Для нас велика честь служити помісним церквам по всьому світу, щоб їх будувати й зміцнюючи їх. Служіння іншим має таку особливість — це виснажує самих служителів. Саме для того, щоб наша команда могла продовжувати бути корисною Богу і людям, ми регулярно усамітнюємося з Богом, приймаючи служіння, навчаючись і оновлюючись », — поділився засновник команди «Движения Искателей Бога» Сергій Шидловський.

qvw-jys8pgs

На виїзді з самого початку ми почули про те, що скільки б років людина не служила, відносини з Богом завжди повинні бути його головним пріоритетом. Цьому приділяється основна увага в нашій команді.

«Подібно до того, як заряджається акумулятор, ми теж заряджаємося, щоб більше послужити іншим людям», — сказав Олександр Чувіров, лідер «Движения Искателей Бога», керівник проєктів «Пенуїл».

«Процес підготовки має важливе значення в житті будь-якого служителя. І я радий, що рік, що минає ми завершуємо саме так — в єдності та Божій присутності», — поділився Олександр Євсюков, лідер «Движения Искателей Бога», керівник медіагрупи БОГ.MEDIA.

ksinslotj-0

Крім часу в молитві та поклонінні наша команда також отримувала служіння в слові. Протягом декількох днів ми заглиблювалися в тему «Лідерство». Кожен урок розкривав цю сферу по-новому і відчувалося, як Бог викликає всередині трансформацію. У служінні команді взяли участь запрошені єпископи і пастори, які розповіли про важливість підготовки в життя лідера, його характер і здібності вести та піднімати інших людей:

«Кожен, хто бажає бути служителем, повинен мати здатність до навчання і змін», — Василь Вітюк, єпископ, пастор церкви «Слово життя».

«У житті бувають несподівані повороти. Найголовніше для нас — встояти», — Денис Подорожний, пастор церкви «Слово життя», лідер служіння« Будинок на скелі».

«Продовжуй бути вірним в тому, що ти робиш, і Бог обов’язково виконає Його обіцянку!» — Олег Тихонов, єпископ, пастор церкви ХВЄ «Церква Прославлення».

«Служіння Богові — це найбільша честь і задоволення. Нагорода за служіння —ще більше служіння. Нагорода за відповідальність — ще більше відповідальності», — Юрій Шумаєв, президент Євангельського альянсу Казахстану, єпископ ЄЦ «Агапе».

«Ти не можеш змінити весь світ, ти можеш вплинути тільки на малу частину, яку тобі довірено і через це на весь світ», — Павло Реннер, старший пастор церкви «Добра Новина».

«Ми були усиновлені та викуплені Богом, щоб мати спілкування з Ним і бути Його дітьми. І вже з цього випливає наше служіння, зростання у вірі, подолання викликів», — Поліна Реннер, дружина пастора Павла Реннера.

«Ми повинні бути тими людьми, хто здатний взяти відповідальність за інших, піклуватися про них, наставляти, допомагаючи їм відбутися», — Веніамін Брух, єпископ спілкування церков «Калварі».

«Боже Царство — вічне. Він не завершив Свою роботу, і ще багато нас чекає. Продовжуйте проповідувати, продовжуйте любити людей і ніколи не здавайтеся», — Пол Зінк, єпископ церкви« Нове Життя», засновник приватної християнської школи «Провидіння».

«На прикладі Ісуса Навина ми бачимо, що тільки той, хто навчився підпорядковувався владі, може стати хорошим лідером сам», — Рік Реннер, єпископ церкви «Блага Вість».

Всі 7 днів атмосфера виїзду була наповнена радістю і вірою. В кінці кожен член команди відчував, що всередині сталося справжнє «перезавантаження». Цілі виїзду досягнуті, тепер можна сміливо зустрічати Новий рік!

«Я вдячний єпископам і пасторам, які відвідали нас цього тижня і послужили нам. Я вдячний команді за посвячення, працьовитість й вірність. Я вдячний партнерам за підтримку, за допомогою якої ми можемо продовжувати творити добро і множити пізнання Бога в народах. Всіх вітаю з Різдвом і Новим 2021-м роком! Бажаю, щоб у наступному році Бог розширив ваш крок, підняв на гору для вас недосяжну і вивів на просторе місце», — поділився Сергій Шидловський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Unknown

26 грудня 2020 року у м. Луцьку, на базі церкви «Спасіння», відбулася 32-га звітна конференція служителів Волинського обласного об’єднання УЦХВЄ на якій були присутні близько 250 делегатів із всієї області, а також чимало гостей з інших регіонів України.

Станом на грудень, 2020 року, Волинське братерство УЦХВЄ має 220 церков в яких налічується понад 20,5 тис. членів. Понад 5 тис. — це молодь, та понад 7 тисяч — діти, котрі навчаються у недільних школах.

На конференції були присутні й старші служителі Всеукраїнського братерства, зокрема М.С. Паночко, та його перший заступник А.М. Козачок, котрі ділилися своїм словом для всіх присутніх. Брати закликали бути вірними своєму покликанню в непростий для України та світу час, активно звершувати місію церкви та бути світлом для світу у всіх сферах життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

17238-national-prayer-breakfast-2019-getty-images-p

Національний молитовний сніданок США, який проводиться щороку, як правило, у перший четвер лютого протягом майже семи десятиліть, зазвичай збирає тисячі учасників з усього світу.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Headlines.

Віртуальний сніданок 2021 року транслюватиметься в Інтернеті. Це підтвердив А. Ларрі Росс, давній євангельський експерт зі зв’язків з громадськістю та друг Fellowship Foundation – некомерційної організації, яка організовує молитовний сніданок.

Деталі події ще уточнюються, але зібрання великих груп через пандемію не відбудеться.

Організація організовує молитовний сніданок з 1953 року, коли президент Дуайт Ейзенхауер розмовляв з близько 400 політиками, а також діловими та релігійними лідерами, включаючи Біллі Грема.

З того часу кожен президент виступав на заході лише за запрошенням. Часто це була одна з перших великих промов після інавгурації, виголошених новим президентом.

Команда переходу Байдена не змогла підтвердити, чи запрошений обраний президент Джо Байден виступити. Байден, будучи католиком, раніше відвідував сніданок.

Сніданок минулого року завершився благословенням американського представника Джона Льюїса, який боровся з раком, який через п’ять місяців забрав його життя.

У своїй молитві Льюїс згадував, як його підтримувала віра, коли його били у 1965 році на марші громадянських прав.

«Я ніколи не ненавидів людей, які мене побили, тому що я обрав шлях миру, шлях любові, шлях ненасилля», – сказав Льюїс.

Він попросив Бога об’єднати країну.

«Ми повинні вірити один в одного. Ми ніколи не повинні відмовлятися від своїх ближніх», – сказав Льюїс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

DOP_2019_C1_281

«Якщо живі будемо і Господь дозволить, та за сприятливих умов», – християни різних конфесій і деномінацій України знову хочуть зібратися у Палаці спорту для спільної молитви за Україну у червні 2021 року.

На засіданні Духовної ради Національного дня молитви за Україну у грудні 2020-го року представники різних деномінацій євангельських церков України затвердили дату проведення шостого Національного дня молитви – 12 червня 2021 р.

Президент Міжнародної місії «Eurovision» та ініціатор Національного дня молитви за Україну Девід Гордон Хасавей звернувся до зібрання українських єпископів через відео із Британії.

Він щиро пошкодував, що через локдаун не має змоги бути присутнім на обговоренні проведення заходу:

«Як і ви всі, я зіштовхнувся з певними перешкодами і в мене не виходить побачитися з усіма своїми онуками на Різдво. Але, на щастя, декількох із них я таки побачу! Вірю, що незважаючи на рамки та обмеження, Ви зможете провести святкові богослужіння і прославити Господа. Бажаю вам чудового свята у церквах та родинах!»

Міжнародний євангеліст висловив сподівання на швидку зустріч із українськими християнами.

Учасники Духовної ради НДМ надали мандат робочим групам на початок підготовки до події за сприятливих умов та підтримали пропозицію проведення спільного євангелізаційного служіння.

Оргкомітет повернеться до питання підготовки спільної євангелізації, коли з’явиться можливість проводити масові заходи.

Довідка:

Національний день молитви за Україну проводиться з 2016 року за підтримки британського євангеліста Девіда Хасавея. З того часу парафіяни понад 20-ти союзів та християнських громад єднаються у молитві за Україну. Прикладом для них стали Національні дні молитви у США та Великій Британії.

Основним гаслом Національного дня молитви за Україну стала цитата із Біблії:

« …і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!»  (2-га книга Хронік 7:14)

На сторінках Національного дня молитви у соціальних мережах, на чотирьох християнських телеканалах молитва об’єднує десятки тисяч православних, католиків та протестантів, які щиро вболівають за долю України.

У 2020 році вперше Національний день молитви транслювало Телебачення Віковічного Слова (EWTN Україна) – представництво всесвітньої католицької телемережі в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

рапрщ

Різдвяний Марафон Чудес – 2020 проходить на телеканалі ТБН 16, 17 і 18 грудня.

Перший день марафону присвячений темі надприродним чудесам, пише Християнський мегапортал invictory.com.

«Під час п’ятигодинного служіння ви зможете попросити у Господа за все, про що так довго мріяли, чого так часто просили, і будь-що всім серцем вірили. Небесний Батько почує кожну молитву і неодмінно перетворить ваше життя», – йдеться в анонсі.

Зі студії Ізраїлю будуть молитися про активацію дарів, віри, про пробудження і наповненні Божою силою: Євген Тайц, Ізраїль Почтар, Сергій і Наталя Мажуга.

Щоб позбутися нам духовних атак і зміцненити віри в чудеса зі студії Петербурга будуть просити Господа: Вікторія Нікітіна-Шин, Руслан Белосевіч, Тетяна Ступа і Антон Бормотов. Музичними композиціями буде служити християнська співачка Ольга Сітало.

За прорив в життях глядачів, про чудеса від Бога і за зцілення помоляться служителі зі студії в Пензі: Дмитро Аксьонов, Юлія Кондратьєва і Дмитро Русаков.

Другий день марафону буде присвячений пророцтвам на 2021 рік, а 18 грудня, в третій день, учасники будуть славити і віддавати хвалу Спасителю нашому Ісусу Христу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Телеканал ТБН транслює Різдвяний Марафон Чудес-2020
вертеп

Український різдвяний вертеп вперше представили на міжнародній виставці у Ватикані «100 вертепів світу». Відкриття традиційної експозиції відбулося 13 грудня на площі Святого Петра за участю посольства України при Святому престолі.

Про це повідомляє glavcom.ua з посиланням на «Радіо Свобода».

Зазвичай виставка проходить у ватиканських палацах. Цього року через пандемію Covid-19 її вирішили влаштувати на площі під колонадою архітектора Джан Лоренцо Берніні.

З-поміж сотні різдвяних шопок із різних куточків світу на помітному місці – художній вертеп схимонахині УГКЦ Теодозії Полотнюк. Уродженка Львівщини тривалий час служила на території Донецько-Харківського екзархату, згодом заснувала Свято-Успенський жіночий скит на Донеччині. Останні два роки сестра живе у Зарваниці на Тернопільщині, де продовжує займатися улюбленим ремеслом – виготовленням вертепів.

Шопку, представлену у Ватикані, Полотнюк виготовила власноруч з екологічних матеріалів: картону, моху, деревини, глини, каміння і піску.

На передньому плані можна розгледіти карпатські ялини, синє озеро й отару овець біля нього. А на другому – подвір’я і хатина з села Многопілля Донецької області. Саме там до початку війни на сході жила схимонахиня Теодозія. Її вертеп символічно відображає дух українського Різдва від заходу до сходу і частково знайомить глядачів із українською різдвяною традицією, повідомляє ЗМІ.

Головна фігура шопки – народжений Ісус – далеко не на видному місці. І в цьому авторка заклала релігійний зміст композиції: перед святом Різдва, переймаючись матеріальними клопотами, люди насправді мало дбають про Христа, і залишають його, як у цьому вертепі, на задньому плані. Тому і привідкриті дверцята мініатюрних хатинок схимонахині ніби закликають людей повністю відкрити свої серця Ісусові, тобто більше дбати про духовні потреби.

Під час інавгурації лунали українські колядки у виконанні дитячого хору при римському храмі УГКЦ Святої Софії та семінаристів. Виставка вертепів у Ватикані триватиме до 10 січня, вхід для відвідувачів безкоштовний.

Апостольська столиця вже знайома з українськими різдвяними традиціями. Кілька років поспіль на другий день Різдва 26 січня у соборі Святого Петра священики УГКЦ проводять урочисту літургію для паломників-українців Італії.

Після служби на центральній площі християнського світу українці розважають іноземну публіку святковими піснями. Ця традиція почалася з 2011 року, коли перед собором Святого Петра була встановлена ялинка з українського Закарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

130694153_2758697184385979_8917871851878105508_o

Друга конференція «Богослов’я для життя-2020» пройшла 4-5 грудня в Києві на базі Української Євангельської Теологічної семінарії.

Про це йдеться на сторінці семінарії у фейсбуці.

Цього року назва конференція була «Вибух популізму та лідери думок».

На події учасники разом зі спікерами досліджували популізм з християнської точки зору.

Що ж таке популізм? Лідери думок — популісти? Яка роль лідерів думок сьогодення? Чи не використовують віруючі люди методи популізму під час проповіді Євангелія? Як не стати жертвою маніпуляції в часи постправди та фейків? Як відрізнити популізм від популярності? Як відрізнити популізм від популярності? – це перелік питань, які розглядалися на конференції.

«Відсутність критичного аналізу інформації дає необмежені можливості для розвитку популізму, адже, популісти дають прості відповіді на складні запитання, таким чином викривлюючи правду та маніпулюючи емоціями мас задля власної вигоди.

Отже, щоб вберегтися від цього ми маємо вчитися критично мислити, аналізувати та звертати увагу до чого апелює інформація (до емоцій чи фактів); розвивати власний розум, формувати свою думку, засновуючи її на перевірених фактах…», – зробив висновки учасник конференції Андрій Мельник, м. Житомир.

В пресслужбі семінарії також зазначили, що відповіді на ці та інші запитання можна знайти, переглянувши записи з конференції. Яким чином це буде можливо зробити, повідомлять незабаром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

DSC06014-847×477

Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) отримала диплом та статуетку Novоmedia Awards 2020 під час урочистої церемонії нагородження журналістів та редакцій за актуалізацію християнських і сімейних цінностей.

Про це пише novomedia.ua.

Захід відбувся 6 листопада у Києві. Асоціація «Новомедіа» відзначила Суспільне за систематичну трансляцію недільних богослужінь церков різних конфесій.

Телеканали UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА, які є структурними підрозділами НСТУ, стали одними з лауреатів цьогорічної урочистої церемонії. У Дипломі зазначена мотивація нагороди: «За систематичний показ богослужінь різних християнських конфесій у недільному ефірі; за повагу до духовних потреб широкої глядацької аудиторії».

nm_awards_2020-5-768×512

Якщо конкретизувати підставу для нагородження – це запроваджена навесні традиція щонедільних трансляцій богослужінь з церков різних християнських конфесій. Майже відразу після початку дії обмежень щодо релігійних зібрань у зв’язку із короновірусом телеканали UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА у ранковому недільному ефірі почали відповідний регулярний показ – вперше в історії українського телебачення.

Статуетку і диплом вручив президент Асоціації журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук. Він зазначив: 

«Ми завжди звертали особливу увагу на те, як Суспільне мовлення задовольняє інтересі багатомільйонної віруючої аудиторії. І в попередні роки там не було того, що з’явилося цього 2020-го року. Кожної неділі тепер транслюються богослужіння церков різних конфесій: православних, католицьких, євангельських протестантських. Це важливе і знакове нововведення. Ми дякуємо телеканалам UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА за впровадження нової ефірної традицію!».

novomedia-diploma-7_page-0001-724×1024

UA:СУСПІЛЬНЕ на церемонії представляв виконавчий продюсер каналу UA:КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін. Під час свого виступу на церемонії Лук’ян підкреслив: 

«Суспільне мовлення – це 25 регіональних телеканалів, а також радіо та цифрові платформи. Ми є великий медіахолдінг, і всі перераховані мною платформи долучалися до трансляції богослужінь. Ми розуміємо, що у нас є прямий обов’язок перед суспільством у період пандемії – дати можливість вірянам, які не мають змоги піти до церкви у період короновірусу, долучитися до трансляції богослужінь».

nm_awards_2020-8-768×512

Продюсер зазначив, що попри фінансові труднощі, НСТУ виконує свій обов’язок перед суспільством та намагається задовольняти інформаційні потреби віруючої аудиторії. Окремо він наголосив, що показ трансляцій релігійного контенту дає високий рейтинг телеканалам та радіостанціям: 

«Високі рейтингові показники, які отримали ці трансляції для нас є знаком потреби суспільства у тому, що ми робимо. Адже ми працюємо безпосередньо для суспільства».

DSC05755-768×512

Керівництво НТСУ констатує, що ефірні богослужіння дають рейтинг вдвічі вищий за середній по каналу. А головне – це значний корисний моральний ефект на аудиторію. Тому традиція щонедільних трансляцій з церков зберігатиметься і після того, як карантинні обмеження для церков будуть зняті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: