voskres_6

14-16 квітня до участі у спільному пасхальному флешмобі запрошуються церкви та місії. Мета – нагадати людям про справжній зміст Пасхи. Організатор – місія «Христос є відповідь» (CITA).   

За словами організаторів, Пасха – чудова нагода для релігійних організацій об’єднатися та розповісти про реальний зміст цього ключового для християнства свята людям, які ще на шляху до Бога.

Флешмоб пропонується провести в онлайн та/або оффлайн форматі. Кожній команді від церкви/місії необхідно зняти відео (на телефон) з привітанням з Пасхою на фоні символу флешмобу та згадати, що саме відбулось у цей день дві тисячі років тому. Готове відео необхідно розмістити на сторінках церков/місій/особистих профілях у соцмережах зі спільним хештегом.    

Всі учасники отримають інформацію від місії CITA з покроковою інструкцією щодо підготовки та реалізації флешмобу на місцях.

Для оффлайн формату місія «Христос є відповідь» пропонує безкоштовно євангелізаційні газети з пасхальною тематикою.

У фіналі місія CITA підготує загальний репортаж з переліком всіх учасників флешмобу.     

Для участі зверніться на скриньку [email protected] або у телеграм https://t.me/CITA2014.

Прес-центр місії «Христос є відповідь»

флешмоб веб
OB_kiev

Об’єднання церков євангельських християн баптистів м. Києва та Київської області запрошує на відкриту конференцію: «Битва проти зла».

Повідомляють на сайті ВСЦ ЄХБ.

Розв’язана проти нашого народу війна, яка йде на багатьох фронтах: поле бою на землі і в повітрі, інформаційне і дипломатичне поле бою.
Але важливий також духовний фронт.

Тож запрошуємо вас на духовно-навчальну конференцію «Битва проти зла».
На основі апостольського листа християнам в Ефесі, будемо вивчати ворога, Богом приготовлену зброю та шукати практичної мудрості як цю зброю застосовувати.

У вивченні Слова нас поведуть пастори Валерій Антонюк, Станіслав Ґрунтковський, Олег Павліщук, Микола Романюк.

Субота, 25 березня, основний зал Храму миру (Київ, вул. Мічуріна, 66)
Реєстрація з 9:00
Завершення о 17:30

Для участі в конференції необхідно зареєструватись:
https://forms.gle/gSSJhhFbkAMVuhb36

Участь у конференції відкрита для усіх членів церкви!

OB_kiev (1)
istorychne-foto-fejsbuk-kopiya (1)

7 березня, відбулися дві діаметрально протилежні події, котрі ілюструють, в яких різних світах живуть деякі українці. Сьогодні народний депутат від «Голосу» Інна Совсун зареєструвала законопроект про легалізацію так званих цивільних партнерств для одностатевих пар. Цього ж дня відбулася поховальна церемонія чотирьох загиблих українських бійців, які виконували спеціальні завдання на території Брянської області і які багато років присвятили активізму, спрямованому проти ЛГБТ-пропаганди.

Про це пише сайт Християни для України.

Біля Михайлівського собору об 11 ранку розпочалася поховальна процесія. Сьогодні в останню путь відправилися українські воїни Юрій Горовець «Святоша», Максим Михайлов «Непийпиво», Богдан Лягов «Аполлон» і Тарас Карпюк «Тарасій». Росіяни вбили їх на Різдво. На Михайлівській площі зібралися рідні, друзі, бойові побратими загиблих та просто небайдужі люди, які прийшля вшанувати їх пам’ять.

334778520_598690188776763_3616837877473831102_n
Поховальна церемонія на Михайлівській площі

Святоша, Непийпиво і Тарасій багато років брали активну участь в українському політичному житті, включно із Революцією гідності, а також були постійними учасниками акцій проти розбещення нації через пропаганду ЛГБТ, гендерну ідеологію та фемінізм. Всі загиблі були християнами.

У другій половині дня в інфопросторі з’являється досить епатажна новина: Інна Совсун зареєструвала законопроект про цивільні партнерства. Вона пропонує створити новий інститут «цивільного партнерства», який названий сімейним союзом (!) та матиме правові наслідки, подібні до сімейних. Таким чином, вона пропонує державі визнавати гомосексуалістів як сім’ю, хоча світова практика показує, що запровадження партнерств є лише етапом на шляху до визнання одностатевих шлюбів.

Гомосексуальний порядок денний Совсун протиставляє «pociйським скрєпам і совковому світогляду», тим самим прирівнюючи противників гомосексуалізму до проросійських елементів. Це далеко не перша маніпуляція депутата, адже свою пропозицію надати державне визнання гомосексуальним союзам вона ототожнює із турботою про армію, мовляв, якщо навіть мізерна кількість гомосексуалістів є у Збройних Силах, то держава має виконувати вимоги ЛГБТ. 

Інна Совсун і раніше виступала противником сімейних цінностей, зокрема брала участь у столичних гей-парадах. У Верховній Раді вона підтримувала різноманітні законопроекти на підтримку фемінізму, гомосексуалізму, включно із сумнозвісною Стамбульською конвенцією.

sovsun2-1024×682-1
Інна Совсун бере участь у гей-параді. Київ, вересень 2021 року

Цього ж самого дня, на підтримку одностатевих партнерств висловилася і заступник міністра юстиції України Валерія Коломієць, яка опублікувала на Українській правді відповідну статтю. «Саме наше міністерство має подати законопроект про реєстровані цивільні партнерства до Парламенту цього року. Ми над ним працюємо, маємо розуміння, що і чому ми пишемо, яку філософію та смисли вкладаємо в текст та на які проміжні результати орієнтуємось». Поясеюючи, чому наразі неможливо легалізувати саме одностатеві шлюби, вона назвала наявне чітке визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки «застарілою парадигмою», яку потрібно змінювати поступово.

Серед загиблих в ході російської агресії чимало не просто противників ЛГБТ, але активних учасників заходів, спрямованих на спротив шкідливій гендерній ідеології та на захист сімейних цінностей. Це і чотири герої, яких поховали сьогодні, і представники інших організацій та конфесій, які обороняли нашу країну з перших днів повномасштабного вторгнення. Наприклад, 6 березня 2022 року, обороняючи Київщину, загинув Кирило Бабенцов, який брав участь у різних анти-ЛГБТ заходах. 27 березня 2022 року на північних підступах до Харкова загинув Григорій Тарасенко, очільник «Фрайкору» та один з лідерів спротиву пропаганді гомосексуалізму в Харкові.

Як бачимо, доки одні гинуть за майбутнє України, інші намагаються це майбутнє присвоїти. Надмірна медійна увага до гомосексуалістів у армії (яких дійсно мізерна кількість, у порівнянні із противниками ЛГБТ) є свідчення штучного проштовхування інтересів антихристиянських груп та маніпуляцією на темі патріотизму.

IMG_1190

Вже рік в умовах повномасштабної війни громади УЦХВЄ здійснюють активну волонтерську, доброчинну та євангельську роботу. Велика кількість благодійних проєктів потребує чіткого бухгалтерського обліку та звітності. Як правильно вести облік у неприбуткових організаціях? Як оформляти звітність про благодійну допомогу та як співпрацювати з іноземними донорами й інвесторами? Відповіді на ці та інші запитання шукали бухгалтери обласних об’єднань братерства під час навчання, що пройшло 27-28 лютого у Луцьку на базі церкви «Спасіння».

 На зустріч приїхали близько 20 бухгалтерів обласних об’єднань Церкви з усіх регіонів України, а також бухгалтери окремих благодійних організацій. У перший день, окрім знайомства та обміну досвідом,  учасники мали кілька навчальних семінарів. Першим з них  був семінар Олени Нікотіної, начальниці інформаційного відділу Державної податкової служби у Волинській області. Вона спонукала бухгалтерів працювати  виключно у законодавчому полі. «За минулий, 2022 рік церкви в Україні отримали велику кількість гуманітарної допомоги, тому необхідним є чіткий облік надходження вантажів і грошових надходжень», – наголосила держслужбовиця, яка відповіла на низку різноманітних запитань учасників курсу.

Олексій Марченко, керівник громадської організації «Молодіжний рух «Будь вільний» (він же лідер молоді УЦХВЄ в Житомирській області) поділився своїм досвідом цільового розподілення надходжень допомоги від благодійних організацій. Ця тема теж викликала жвавий інтерес у присутніх.

Другий навчальний день розпочався із зустрічі та семінару аудитора Ірини Жураковської. Присутні мали час для запитань-відповідей. Цей блок продовжив Олексій Марченко, який також поділився досвідом складання, реалізації та звітування благодійних проєктів, які здійснює церква.

Протягом двох днів навчання бухгалтери з областей мали змогу ділитися питаннями та особистим досвідом їх вирішення. Вони отримали чимало цікавої, багато в чому нової інформації щодо бухгалтерської діяльності у церквах у воєнний час.

Учасники створили канали для подальшої комунікації та запланували наступну навчальну зустріч.

Автор: Богдан Свірдан для сайту УЦХВЄ

IMG_1194
IMG_1197
IMG_20230227_171526
photo_2023-03-03_17-17-22 (2)

Наш час є часом перевірки Церкви на відповідність до Божого задуму. Тому разом із гуманітарною допомогою та евакуацією, євангельські християни Дніпра тримають акцент на проповіді Євангелія.

26 лютого у Дніпрі відбувся вечір духовної музики. Ідея проведення музичного заходу мала на меті заспокоїти людей та вказати їм шлях до Бога – до Того, Хто ніколи не зрадить і завжди поспішить на допомогу. Захід відбувся у домі молитви Центральної церкви ЄХБ.

«У цей час наша країна потребує особливого єднання. І найкраще, що може об’єднати нас – це спільна віра в Бога», – зазначив пастор Центральної церкви Дніпра Сергій Сизоненко. Цього вечора багато говорили про живу надію на Бога, стійкість у випробуваннях, внутрішній мир, який може дати лише віра у Бога.

Музичне оформлення забезпечував зведений хор і оркестр помісної церкви Дніпра та Крюківської церкви Кременчука. Сотня хористів та близько 50 оркестрантів, значна частина яких – вимушені переселенці, натхненно славили Бога. Хором і оркестром керували вимушені переселенці. Юрій Киян був вимушений виїхати з окупованої Макіївки ще у 2014. А Володимир Бережний, ініціатор та ідейний натхненник заходу, виїхав з Сєверодонецька у 2022 році, долучившись до служіння у церкві Дніпра.

photo_2023-03-03_17-17-22
photo_2023-03-03_17-17-21
photo_2023-03-03_17-17-21 (3)
photo_2023-03-02_19-07-09

Упродовж двох днів – 28 лютого та 1 березня в Ірпені проходив захід, присвячений особливій молитві поклоніння і прохання. Дев’яносто учасників з усієї України зібралися разом, щоби шукати Господньої присутності, славити Його і благати за нашу країну і народ.

Молоді сімʼї з маленькими дітьми, зрілі подружні пари, лідери служінь у помісних церквах та місіонери: усі вони мали особливий час спільності.

Програма була просякнута розмовами з Господом:
– особисті молитви у невеликих групах;
– молитовні прогулянки;
– благовістя через молитву за людей на вулицях;
– спільні молитви за перемогу України, відродження народу та мудрість для благовісників;
– «ревізії» власного серця.

Свято залишило багато практичних уроків та ідей, які учасники зможуть понести у свої помісні церкви та служіння. Нехай Господь благословить їх у цьому!

photo_2023-03-02_19-07-11
photo_2023-03-02_19-07-10
photo_2023-02-19_17-07-36

Щось справді особливе відбувається в американському Університеті Есбері (Кентуккі, США). Вже другий тиждень там триває богослужіння із постійною молитвою. 

Пише сайт Християни для України.

Все розпочалося 8 лютого. Того дня у кампусі відбувалося чергове богослужіння, як і десятки та сотні разів до цього. Але сталося щось особливе, що пізніше віряни назвуть початком пробудження. Присутні на богослужінні християни просто не припиняли свою молитву, і бувши наповненими Духом Святим, вони продовжили молитися годинами і навіть днями.

Це унікальне явище не обмежилося студентами, які традиційно відвідували такі молитви. Тисячі людей з різних штатів прибули до університету, щоб взяти участь у спільному богослужінні. Завдяки онлайн-трансляціям мільйони людей дізналися про пробудження в Есбері. Інформація про безперервну молитву швидко поширилася у соцмережах і привернула увагу широких мас. Лише у TikTok відео з цього богослужіння зібрали понад 35 мільйонів переглядів.

Така подія привернула увагу і багатьох журналістів, політиків та просто публічних людей. «Господь працює в Есбері, і життя буде змінено назавжди», — написав у Twitter колишній віцепрезидент США Майк Пенс.

Президент теологічної семінарії Есбері Тімоті Теннент, коментуючи подію, застеріг наразі не говорити про загальне відродження, адже відродженням це можна буде назвати, коли стануть видними плоди і певні фундаментальні зміни в церкві. «Я вважаю, що розумно сприймати це, на поточному етапі, як пробудження», — написав він у нещодавній публікації.

Президент Університету Есбері Кевін Браун висловив велику радість що цей навчальний заклад став епіцентром такої духовної події та назвав безперервну молитву прекрасним, історичним моментом духовного оновлення: «Ми переживаємо історичний момент в Університеті Есбері. З початку нашої регулярної капличної служби 8 лютого відбулося безліч проявів і дивовижного смирення, співчуття, сповідання, посвячення та відданості Богові».

Подібні прояви роботи Духа Святого багато разів зустрічалися в історії християнства. Лише за минуле століття відбулося з десяток таких пробуджень в американських християнських коледжах і університетах (в тому ж університеті Есбері аналогічне пробудження відбулося 1970 року). Нинішнє пробудження в Есбері не може залишає нікого байдужим. Ці події привертають увагу мільйонів людей, і демонструють християнам зі всього світу, що Бог живий, і сьогодні Він діє так само як і багато століть тому.

asburyrevival_hdv
3asbury
IMG_20230215_142609_238

Як жити, служити та бути лідером у час кризи? Відповідь на це запитання шукали молодіжні лідери церков Львівщини  під час ретриту, що відбувся 10-11 лютого у с. Гончарі.  

На захід зібралося близько 70  делегатів – дехто з молодіжних лідерів  приїхав з братами, які у майбутньому зможуть перейняти їхнє служіння в церкві.

Розпочав зібрання з привітання перший заступник старшого пресвітера Львівського обласного об’єднання церков Віктор Семенюк. Після чого директор Департаменту молоді УЦХВЄ Іван Білик провів семінар на тему «Лідерство в час кризи». Одна з головних його порад – дивитись на Ісуса, адже, коли нелегко вести та бути лідером, потрібно мати орієнтир. При цьому важливо орієнтуватись не на людей (їхні оцінкові судження), а працювати задля слави Божої. Також треба зважати на те, що люди, які думають так, як ми, не дають нам правильно оцінювати ситуацію. У команді мають бути як однодумці, так і ті, хто думає інакше. Адже Йона тільки у череві великої риби (читайте – в агресивному середовищі), зміг переосмислити ситуацію.

Приємною для молоді стала зустріч зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком. Під час ретриту він нагадав, що основна місія Церкви – це благовістя грішним людям. Павло змінився після зустрічі з Христом, тому й нам варто пам’ятати, що лише зустріч з Христом веде до потрібних і важливих змін у житті людини. Кожен, хто хоче бути щасливим, повинен віддати своє життя Богу. Також, Михайло Степанович доступно і змістовно відповів на запитання присутніх.

Учасники ретриту мали багато часу для спілкування та молитви. Своїми  враженнями поділився Богдан Пічний, керівник молоді смт Новий Яричів: «На таких заходах формуєшся як служитель і переймаєш досвід тих, хто пройшов цей шлях і досяг успіху. Часто при намаганні більше служити приходить втома, тому такі заходи як цей ретрит, підбадьорюють та додають сили. А спілкування з різними людьми мотивує та надихає».

Очільник молодіжного відділу Львівського обласного об’єднання УЦХВЄ Маркіян Клепач поділився, чому у воєнний час необхідно проводити такі ретрити.

«Ми хочемо, щоб молодіжне (і не тільки) служіння росло і розвивалося. Але, очевидно, що для цього потрібні підготовлені люди. У Біблії є не лише події та чудеса, а є люди, за допомогою яких Бог діє. Людей потрібно розшукувати, зрощувати, будувати відносини. Зараз непростий час, я б сказав, серйозна криза, тому потрібно робити кроки для її подолання. Саме тому навіть у час війни проводимо такі заходи», – підкреслив служитель.

За словами Маркіяна, для того, щоб ефективно служити, потрібно мати спільні цілі та  порозуміння. А для цього, як мінімум, потрібен спільний час. Власне це організатори  врахували при плануванні програми заходу.

«На кожному такому ретриті завжди є щось особливе. Для мене цього разу – це була атмосфера дружнього спілкування (мобільна мережа майже не працювала). Спільний спів хвали для Бога та молитви дуже об’єднали нас. Також, я побачив багато молодих людей, які мають правильне здорове бажання зростати особисто та служити людям. Це мене дуже надихає», –  поділився лідер молоді.

Оксана Сухарина, Назар Левицький

Джерело: сайт Української Церкви Християн Віри Євангельської

IMG_20230211_222604_016
IMG_20230215_142657_583
photo_2023-02-15_10-37-43

28 лютого та 1 березня в Ірпені проходитиме загальноукраїнське Свято молитви. Дводенну молитовну зустріч супроводжуватимуть натхненні пісні та фундаментальні біблійні істини. Ми будемо проголошувати велич і славу нашого Господа!

Повідомляють на сайті ВСЦ ЄХБ.

На святі будуть представлені теми для молитовних зібрань вашої церкви.

ТЕМИ ЗУСТРІЧІ: Молитва за помісних пасторів, Відродження і духовне пробудження, Час у саду з Ісусом, Відкриття нової близькості з Ісусом, Святкування перемоги, Благовістя у час війни, Нове життя для чоловіків і жінок, Учнівство новонавернених, Як благословити своїх сусідів, Перевірка особистої святості, Церемонія молитви про палкість, Пошук «однієї людини».

Запрошуємо:
1. Команди обласних пресвітерів;
2. Пасторів і їхніх дружин;
3. Організаторів нових церков, благовісників;
4. Керівників обласних комітетів та відповідальних за різні служіння;
5. Молодіжних лідерів церков.

Організатори мають намір відшкодувати дорожні витрати тих служителів, котрі приїдуть зі своїми дружинами. Це зумовлено важливістю спільного служіння і молитовного єднання християнських подружніх пар.

Початок 28 лютого о 8:30 за адресою: Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських 11, Центр християнського життя України.

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена!

Реєструйтеся за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTv_UBFfuPyZtkB01YhakDJbf_DGf8JHMBc3IdX7d4hMH66w/viewform

З усіх довідкових питань звертайтесь за номером +380 96 254 33 24, Віра Лавриненко.

Screenshot_1

Сьогодні, 13 лютого, Всесвітній День Радіо – ми не можемо не розказати вам про українське розмовне Radio M. Чому? По-перше, Radio М — як домашні капці, якщо вони поруч, значить ти вдома, ти в безпеці. Зручний формат – дивитися у соцмережах, на сайті, додатку чи слухати на радіоприймачах.

По-друге, це місто — як ковток свіжого повітря, де не тільки ведучі говорять, але й вислухають та приймуть, все тому, що зворотний зв’язок зі слухачами, а більш того працює безкоштовна гаряча лінія Довіри. Саме там консультанти надають першу психологічну та духовну підтримку.

Radio М гуртує довкола найважливіших цінностей Життя. На хвилях радіо ви знайдете духовні програми зі священнослужителями, психологічні – про стосунки, сім’ю, освітні програми про Україну, волонтерів, про соціальні чудові проєкти, музичні програми та багато цікавого. Ведучі ранкового шоу допоможуть прокинутися та зарядять на весь день драйвом та позитивом.

Не гай дарма час. Обирай улюбленіші програми, підписуйся на сторінки Радіо М у соцмережах:

YouTube

Instagram

Telegram

TikTok

Facebook

Наш сайт: https://radiom.ua          

 

Міста мовлення:

м. Київ та область: 89.4 FM

м. Запоріжжя та область: 88.8 FM

м. Кременчук, Полтавська обл.: 97.9 FM

м. Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Лиман Донецька обл.: 87.5 FM

м. Покровськ, Донецька обл.: 103.7 FM 

смт Миколаївка, Одеська обл.: 101.7 FM

м. Гірник, Донецька обл.: 105.5 FM

Прес-центр Radio M

Календар

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС