muz_anons

На завершення різдвяно-новорічних святкувань 28-29 січня 2022 року сотні молодих християн з усієї України планують об’єднатися у виконанні гімнів хвали і поклоніння на Сьомій конференції «Служіння. Творчість. Місія».

Конференція об’єднає творчих християн, які прагнуть разом зростати у своєму покликанні та служінні. Хористи та оркестранти, співочі гурти та сольні виконавці, музиканти та співаки, диригенти, служителі-практики та ті, хто тільки мріє про музичне служіння, зберуться разом зі спільною метою – прославити Бога та здобути нові знання для більш ефективного служіння.

Захід планується в Ірпінській біблійній церкві за адресою: Київська область, Ірпінь, вулиця Соборна, 1. Про це повідомляють на сайті ВСЦ ЄХБ.

Конференція триватиме два дні:

28 січня з 12:00 до 19:00 та 29 січня з 10:00 до 18:00.

Телефон для реєстрації – +380 50 012 7629

Очікуються чотири ключові семінари конференції.

Любомир Матвіїв проповідуватиме на тему “Поклоніння в часи перешкод та випробувань”. У фокусі промовця книга Йова.

Олександр Савич розповість про поклоніння у житті служителя. Предметом дослідження є книга Псалмів.

Сергій Сологуб розкриє сутність «Поклоніння в житті сім’ї» на основі книги Приповістей.

Станіслав Грунтковський намалює картину «Поклоніння у житті чоловіка та дружини» за допомогою книги Пісні над піснями.

Організатори приготували не лише якісний теоретичний матеріал, а й практичний. Кожен матиме можливість відвідати майстер-класи: інструментальні, дитячого служіння, графічного дизайну, медіареклами, хорові.

Також у рамках конференції будуть оголошені переможці конкурсу «Служіння. Творчість. Місія». Наразі триває прослуховування та відбір авторських пісень. На урочистій церемонії нагородження будуть вручені три призові місця з цінними подарунками та п’ять квитків до студії звукозапису.

Особливими музичними гостями Сьомої конференції стане гурт із Молдови «Not an Idol» та гурт «Фавор» із м. Винниця.

Конференція «Служіння. Творчість. Місія» – це унікальна платформа для навчання, підтримки, натхнення, обміну досвідом та спілкування творчих християн.

Організатори конференції: музично-творчий комітет ЄХБ та партнери MIWC, FLF, місія «Євразія».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сан-Ремо відбудеться перший Фестиваль християнської пісні

2022-01-24 12.18.48

В неділю 23 січня 2022 р. в м. Миколаїв прихожани церков розпочали організоване підписання звернень до Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з проханням не надавати гриф МОН України підручнику «Етика» для 5-го класу (автори Т. Мелещенко, О. Желіба, Т. Бакка, Є. Ашортіа, Л. Козіна).

Про це повідомляє Олександр Черно, служитель Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Перлина».

Підручник містить зображення пар гомосексуалістів і лесбійок разом із дітьми, які, на думку авторів, є сім’ями. 

Це прямо суперечить Біблії, Конституції України, моральним і етичним нормам українців. 

«Ми не маємо права мовчати, і повинні активно відстоювати наші християнські сімейні цінності, особливо, коли мова йде про виховання наших дітей» − вважають жителі.

Миколаївці закликають усіх, хто небайдужий до майбутнього України, приєднатися до цього заходу і дати рішучий відсіч черговій спробі нав’язування нашим дітям руйнівної ЛГБТ-ідеології. 

Текст звернення та інструкція щодо його відправки знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1gzPehQdYCthN2Bd2S3-MDLsMRy48nbXD?usp=sharing

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

DSC_0814

22 січня на базі церкви «Святої Трійці» відбулася звітно-виборна конференція Рівненського обласного Об’єднання УЦХВЄ.

Про це пише УЦХВЄ.

Темою конференції стали слова із Писання: «Нехай же сам Господь, Джерело миру, дарує вам мир завжди, й усіляким способом. Нехай буде з усіма вами» (2Сол.3:16).

На конференцію прибули 318 делегатів та 14 гостей. 

Серед них перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, старший єпископ Волинського обласного об’єднання Михайло Близнюк, пастор церкви с. Котів Волинської області Сергій Бас, вчитель, працівник департаменту освіти Василь Попудник.

Після співу, який вів гурт із м. Вараш, Василь Попудник виклав семінар на тему: «Член Церкви, чи член Тіла?».

Служитель підняв питання пасивності багатьох християн, які є членами євангельських церков. Були названі умови членства, запропоновано різні моделі служіння, які дозволили б активніше залучати членів церков до праці.

Головуючим конференції обрали Анатолія Козачка, секретарями – Петра Музичука та Віктора Давидюка. 

Станом на 01.01.2022 р. на Рівненщині маємо 297 зареєстрованих церков та 27 незареєстрованих, в яких перебуває 35053 членів. 250 рукопокладених пасторів та 45 нерукопокладених, а також 648 рукопокладених дияконів та 113 не рукопокладених. 

Протягом 2021 р. прийняли водне хрещення 1485 людей, 451 прибули з інших громад (з них 162 прибули з інших громад УЦХВЄ, 289 – з інших громад).

Графічно ці дані виглядають наступним чином.

Безымянный

Рішенням таємного голосування (2/3 голосів) старшим пресвітером Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ було обрано Олександра Котка. 

Першим заступником обрали Олександра Чернюшка, скарбником – Миколу Свірчука. Ревізійну комісію залишили в попередньому складі.

Бюджет обласного об’єднання на 2022 рік затвердили в розрахунку 10 грн з члена (раніше 8 грн). Розглядалося питання про діяльність оздоровчого табору, зокрема, його фінансування (окремим збором).

Найближчим часом будуть проведені районні конференції для обрання регіональних заступників та старших служителів району. В результаті сформується склад обласної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

271943830_6758774797526536_4507603709276043983_n
DSC_0826
DSC_0862
DSC_0837
DSC_0841
IMG_0596

У луцькій церкві «Спасіння» відбулася сестринська конференція «Щаслива мама». Під час заходу йшлося про те, що робить жінок щасливими з біблійної та медичної точки зору, а також про вагітність, пологи, поширені запитання та міфи.

Захід зібрав 22 січня близько тисячі жінок різного віку з кількох областей: Волинської, Рівненської, Львівської, Хмельницької та Івано-Франківської.

Конференція розпочалась з привітання директора місії «Голос Надії» Миколи Синюка. Він зауважив, що щаслива та жінка й мама, яка щаслива вдома.

На основі Божого Слова він сказав, що дотик до Бога через пізнання Ісуса робить слабку жінку сильною.

Крім того, побажав жінкам бути в досяжності Божій і благословляти свої доми, сім’ї, країну.

IMG_0597

Опісля виступили спікерки – заступниця завідувачки жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус та завідувачка поліклінічним відділенням перинатального центру, лікарка вищої категорії Надія Щурук.

Людмила Бендус повідомила, що в Україні кожне п’яте подружжя бездітне, а безліч жінок мають гормональні збої. Ці проблеми не оминули церкву.

На прикладі жінок Біблії вона пояснила, що бажання мати дітей може мати неправильні мотиви. Якщо бажання отримати щось стає нав’язливим, ніякі логічні аргументи не працюють.

Так в історії про народження Самуїла яскраво це видно. Пеніна не розуміла, що 10 дітей не замінять любові чоловіка. А Анна хотіла дитину для себе, щоб зняти з себе ганьбу. В той же час Анну чоловік любив і емоційно потішав через безпліддя.

IMG_0605
IMG_0606

Неправильні мотиви мати дітей:

 1. Задоволення егоїстичних потреб

Коли є Божа воля, ніякі проблеми не можуть бути перешкодами, щоб вона не здійснилася.

Потрібно шукати Божої волі. Божий план – найкраще для людини. Не потрібно допомагати Богу чинити Його волю. Її потрібно прийняти та виконувати у своєму житті.

Якщо Бог не дав можливості зачати дитину фізично, можливо, Бог хоче, щоб її зачали в серці і всиновили.

Повчитися любити прийомну дитину ми можемо у Бога: Він прийняв нас з поганою гріховною генетикою у Свою Божу сім’ю.

 1. Спастися

Дітородження спасає від непокори і маніпулювання чоловіком, від духовного обману.

Материнство дозволяє жінці повністю реалізувати свої лідерські здібності.

Підказки:

 1. Мама за серцем Божим має:
 • стати дитиною за серцем Божим,
 • навчитися Його слухати і слухатися,
 • знати Його серце,
 • пізнавати Його бажання і волю,
 • розрізняти Його голос.
 1. Діти – спадщина Господня, плід утроби нагорода. Відповідальність мами – посвячено ставитися до цієї спадщини.
 2. Мама покликана навчити дитину любити Слово Боже.
 3. Наші діти – «П’яте Євангеліє» для вчителів, однокласників, друзів. Мама – Євангеліє для дітей в сім’ї.
 4. Мама може зародити в серці дитини бажання стати світлом для світу.
 5. Мама має навчити основної цілі християнина – являти Ісуса.
 6. Мама повинна будувати з дітьми близькі довірливі стосунки.

Лише особистим прикладом ми можемо навчити наших дітей вірити, молитися, любити Слово.

Якщо не були добрими батьками:

– покайтеся перед Богом, попросіть його допомоги,

– покайтеся перед дітьми, попросіть пробачення,

– запропонуйте разом змінювати ситуацію.

IMG_0678

Друга частина конференції розпочалася з коротких свідчень багатодітних мам. Жінки щиро та відверто поділилися історіями свого життя, розповіли, як справляються у своїх сім’ях, як Бог дає сил і натхнення проходити нелегкі випробування та в результаті отримувати величезні благословіння.

Усвоєму виступі Надія Щурук зауважила, що щаслива мама в першу чергу – здорова мама. Як професійна лікарка-гінекологиня вона розповіла про фізіологічний розвиток жінки. В деталях пояснила про менструальний цикл та наголосила на відхиленнях, при яких варто звернутися до лікаря, а також спростувала міфи пов’язані з ним.

Далі Надія в деталях розповіла про вагітність. Знову ж таки спростувала найпоширеніші міфи та забобони, які виникають під час вагітності. Озвучила симптоми, на які слід звернути увагу у вагітних, при яких потрібна медична допомога.

Лікарка розповіла про причини неплідності. З її слів, на сьогодні вагітність не настає через проблеми як у жінок, так і чоловіків.

Надія Щурук порадила, як бути щасливою:

 • на першому місці має бути авторитет Бога,
 • молитва,
 • задоволення життям, посмішка, вдячність,
 • догляд за собою,
 • хобі,
 • відпочинок,
 • виконання свого призначення як жінки (поважати й підтримувати чоловіка),
 • бути легкою (не накручувати себе і не створювати проблем).
IMG_0619

Після першої та другої частини доповідей у всіх присутніх була можливість задати питання та отримати відповіді від спікерок.

Завершилася конференція приємним моментом – розіграшем подарунків. Також відзначили одну з учасниць конференції у якої найбільше дітей – 17 і 50 онуків.

Микола Климчук, пастор церква «Спасіння» на закінчення конференції подякував усім присутнім за час, проведений в спільності, а завершальну молитву звершив пастор Олександр Сокол.

IMG_0615
IMG_0598
IMG_0600
IMG_0628
IMG_0629
IMG_0631
IMG_0634
IMG_0638
IMG_0624
IMG_0644
IMG_0711
photo_2022-01-22_20-45-14
photo_2022-01-22_20-45-51
photo_2022-01-17_18-56-09

Як сміливо і тактовно благовістити тим, кому страшно говорити про Бога? Наприклад, поважним колегам і керівникам. Як благовістити підлеглим і залежним від нас людям, щоб вони слухали щиро, а не через страх? Як благовістити відповідаючи на потреби людей? Про це під час вебінару розповість Дмитро Матюхін. 

Подія відбудеться 25 січня о 19:00 на платформі ZOOM. Ви отримаєте посилання одразу після реєстрації. Про це повідомляє телеграм-канал МЕРЕЖА.

Дмитро Матюхін має досвід благовістя і людям при владі й тим, хто очікує від нього допомоги. 

У 2014 з друзями заснував громадську організацію, яка допомагає біженцям і людям на Сході. Починаючи майже з нуля вони дійшли до співпраці з ООН та UNICEF. Тільки протягом 2021 року вони допомогли 20 000 людей.

З 2016 організовує щомісячні Біблійні читання в облраді та міськраді Запоріжжя для керівників області й міста.

photo_2022-01-17_18-56-09
sajt-1024×601

Рух «Всі разом!» презентує новий інформаційно-просвітницький ресурс про Стамбульську конвенцію: п’ять причин не ратифікувати.

Про це повідомив Рух «Всі разом!».

Це інформаційний ресурс, присвячений стислому опису проблемних зон Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції). А також – обґрунтуванню, чому Україні не слід ратифікувати зазначений міжнародний документ.

Сайт має назву: «Стамбульська конвенція: п’ять причин не ратифікувати». Портал зручний у користуванні. Він дозволяє завантажити відповідні буклети як для друку, так і для розповсюдження. Також містить два інтерв’ю із резидентами Кабінету експертів щодо Стамбульської конвенції та посилання на ресурс, який із сканкопіями рішень 90 місцевих рад, які проголосували проти Стамбульської конвенції.

Одразу зазначається, що ця міжнародна угода була відкрита для підписання у Стамбулі у 2011 році, проте набула репутації сумнівного і проблемного документу від самого початку.

Портал інформує, що провідні країни Європи відмовляються ратифікувати Стамбульську Конвенцію. Основною причиною вказується наявність окремих положень в документі, які йдуть врозріз із національними законодавствами. Серед таких країн: Велика Британія, Болгарія, Угорщина, Чехія, Латвія, Литва, Словаччина, Вірменія, Україна. Ще дві держави-члени Ради Європи навіть не підписували документ.

У Болгарії Конституційний Суд оголосив Стамбульську конвенцію такою, що суперечить Конституції.

Туреччина пішла далі – взагалі відкликала свій підпис і денонсувала ратифікацію Стамбульської конвенції з формулюванням, що вона використовується для «нормалізації гомосексуалізму».

Польща теж оголосила про намір виходу із Конвенції, посилаючись на спроби ЛГБТ-угрупування нав’язати свої ідеї про «ґендер».

Ресурс вказує також на те, що Стамбульська конвенція покликана інтегрувати «ґендерну ідеологію» у правове поле. При цьому, документ не передбачає можливості ратифікувати конвенцію із застереженнями.

«Категорично відмовляючись від цього ідеологічного документу, країни вдосконалюють національні законодавства, спрямовані на захист і підтримку всіх членів сім’ї – дітей, матерів, батьків», – зазначається на сайті.

Окремий пункт присвячено тому, що Стамбульська конвенція є застарілою та неефективною. У контексті запобігання насильству стосовно жінок і побутовому насильству українське національне законодавство є більш досконалим та прогресивним у порівнянні з нормами, які містить документ. Також зазначається перелік законів та нормативно-правових актів, які регулюють суспільні відносини в зазначених питаннях. Викликає подив, що Стамбульська конвенція не вказує на головну причину випадків фізичної агресії у побуті – алкоголь.  Адже саме зловживання алкоголем є основною передумовою побиття і навіть вбивств у побутових умовах.

Одним з проблемних моментів конвенції є те, що вона зазіхає на одне з основоположних прав людини – право батьків на виховання дітей у відповідності до власних світоглядних та релігійних переконань. На сайті вказується стаття 14 Конвенції, яка зобов’язує держави включити в навчальні плани матеріали про «нестереотипні гендерні ролі» на всіх рівнях навчання. Тобто прищеплювати хлопцям жіночі моделі поведінки, а дівчатам – чоловічі.

Також на сайті містяться два відео з резидентами Кабінету експертів. «Що не так зі Стамбульською конвенцією?» – інтерв’ю із католицьким священником Романом Лабою, а також «Юрист-науковець – про Стамбульську конвенцію» – інтерв’ю із кандидатом юридичних наук Оленою Львовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

202690510_1023877494817007_5058709497678846053_n

На Волині відбудеться табір для дівчат та жінок під назвою «Гардероб серця».

Захід триватиме три доби – з 26 по 29 січня. Організовує його Волинське обласне об’єднання церков ЄХБ.

Зимовий табір, до якого запрошують юних, молодих та зрілих християнок, пройде в с. Заозерне (ретріт-центр церкви “Фіміам”»

Вартість участі: 1000 грн.

Додаткова інформація за номером: 0508874786 (Віта Троць).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Християни організували табір в Карпатах для сиріт та педагогів з Донбасу

photo_2022-01-20_11-29-06
272146039_303679838447564_939134030965564180_n
Фото з фейсбук-сторінки народної депутатки Оксани Білозір

У Києві стартував IV форум християн управлінців України. Депутати Верховної ради, обласних, міських рад, управлінці різних рівнів зібралися разом, щоб підбити підсумки 2021 року та надихнути один одного на працю у 2022 році.

Форум розпочався зі слів привітання одного із заступників Голови Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів – Сергія Мороза. Він побажав форуму успіху і помолився за благословення і захист України від військового вторгнення. Про це повідомляє Слово про Слово. 

ЗІ словами вітання звернулися представники греко-католицької церкви та ПЦУ. У свої виступах промовці говорили про мир і відповідальність у складні часи.

Офіційна частина форуму розпочалася з виступу Павла Унгурняна. Він підбив підсумки 2021 року і анонсував плани на 2022 рік.

У виступі йшлося про те що відбувається на міжнародній арені. Серед тенденцій: поляризація між різними політичними силами, використання пандемії у боротьбі проти християн, ситуація у Європі, об’єднання консервативних сил та інше.

Щодо ситуації в Україні, то було наголошено на тиску щодо ратифікації Стамбульської конвенції, та загрозу військової ескалації. Також говорилося про різні християнські ініціативи на місцях, та у центрі. Молитовні сніданки, створення міжфракційних об’єднань, активна участь християн у місцевих виборах та інше.

Зі словами привітання до учасників форуму зверталися чинні народні депутати, міський голова м. Рівного та інші.

272146028_303680015114213_7379421705025792662_n
Фото з фейсбук-сторінки народної депутатки Оксани Білозір
151445531_4992491054159681_5896205471977587698_o-1024×683
Фото з 1 місіонерського саміту в Одесі

В Одесі відбудеться Другий місіонерський саміт, який має гасло «Все з Нього, через Нього і для Нього». Організатори заходу запрошують усіх, хто має бажання бути місіонером, і тим паче тих, у кого ще такого бажання немає.

Подію організовують 25-27 лютого. Про це йдеться на сайті ВСЦ ЄХБ.

Мета саміту – формування і розвиток місіонерського бачення та заклик до місії в Україні і за кордоном. Учасниками саміту можуть стати не лише мешканці Одеської області, а й усієї України.

Захід відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Левітана, 87.

Реєстраційний внесок без проживання – 400 грн, з проживанням – 600 грн.

За детальною інформацією про програму, учасників-місіонерів та інших промовців переходьте до Instagram.

Якщо ви не маєте можливості сплатити повну вартість внеску, то можна сплатити 50 відсотків від вартості. Або ж якщо ви бажаєте допомогти місіонерам із транспортними витратами, вкажіть це під час реєстрації.⠀

Увага! Кількість місць обмежена, тому не зволікайте зареєструватися за посиланням.

samit2-1
photo_2022-01-19_15-10-02

Табір відпочинку в Карпатах, який організувала церква «Христос є відповідь», зібрав понад 50 людей. Серед них – 25 сиріт, педагоги з Донбасу, команда організаторів поїздки, 10 гостей із Рівненщини.

Зимовий табір відбувався із 10 по 15 січня. Про це повідомляє пресцентр місії «Христос є відповідь».

Мальовниче містечко Яремче гостинно зустріло кожного учасника поїздки. Не зважаючи на прогнози синоптиків, погодні умови порадували й дорослих, і дітей. Слухаючи відгуки про табір, стає зрозумілим те, що людям сподобалося усе: і спілкування, і екскурсії, і засніжені краєвиди.

Учасники мали можливість двічі побувати в Буковелі та досхочу покататися на лижах. Не менш захопливими були екскурсії в парк динозаврів, у перевернутий будинок, на скелі Довбуша, до водоспадів Пробій та Гук. Особливо гарні враження справив підйом на гору Рокита на позашляховиках. Учасники розповідають, що від побаченого перехоплювало дух. А на горі усі смакували запашний карпатський чай та традиційні гуцульські страви.

«Було неймовірно добре! Я зрозумів на уроках в недільній школі й на зібраннях, що Господь відкриває перед людиною Своє серце, щоб довести: ми потрібні Йому, ми – Його діти, й Він хоче, щоб ми були з Ним. Також мене вразила поїздка на джипах. Ми підіймалися з групою на гору. Коли бачиш величність гір, які створив Бог, серце переповнюється вдячністю для Нього!» – Ксендзюк Назар, вихованець дитячого будинку сімейного типу.

Кожний день розпочинався із загальних зібрань, де усі слухали проповідь слова Божого, християнські пісні, свідчення, дивились гарні відео. Дітки відвідували недільну школу, де їм розповідали повчальні біблійні історії, проводили конкурси. За відвідування занять і гарну поведінку хлопчики та дівчатка отримували заохочувальні бали, за які на ярмарку останнього дня змогли придбати гарний подарунок: іграшки, книги, канцелярські товари.

Сподобалися гостям і вечірні спілкування. Для молоді команда організувала перегляд повчальних фільмів. Усіх охочих пригощали попкорном і солодкою ватою. А дорослі у цей час у приємній, домашній атмосфері проводили тематичні спілкування. Гості з Донбасу, а особливо ті, хто вперше в Карпатах, були у захваті від поїздки.

«Поїздка збагатила мене як духовно, так і фізично. Цей неповторний момент запам’ятається на все життя. Мені дуже сподобалися вечірні зустрічі, де ми мали можливість обмінятися досвідом, поговорити про сімейні та життєві цінності. Якщо ми будемо дотримуватися тих цінностей, які несе Біблія, то й наше життя буде складатися щасливо!» – Головатий Олексій, директор школи № 7, м. Торецьк, Донецька обл.

«Особливістю цієї поїздки було те, що Господня благодать сильно діяла на наших зібраннях. Люди відчували Бога своїм єством; відчували, як Боже слово доторкалося до їхніх сердець і змінювало їх. Ми маємо велику надію, що будуть добрі переміни в серцях як дітей, так і дорослих. І те слово, яке чули вони, збереже їх від багатьох помилок і направить до Бога», – поділився Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Завершилася 27 поїздка в Карпати, як завжди: яскравим, урочистим салютом.

photo_2022-01-19_15-09-59
photo_2022-01-19_15-10-06
photo_2022-01-19_15-09-55
photo_2022-01-19_15-09-50
photo_2022-01-19_15-09-39