den_sirot

У неділю, 13 листопада, відбудеться День молитви за сиріт. Цього дня християни просять Бога про захист, благословення та благополучні родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу мудрість і допомогу для тих, хто приймає та виховує сиріт у своїх сім’ях.

Допоки існуватиме людське життя на землі, сім’я залишатиметься найкращим природним середовищем для розвитку дитини. Кожна дитина має право на виховання в люблячій сім’ї та батьківську турботу.

Три тисячі і 182 дитини стали сиротами внаслідок війни. Понад 1 240 дітей постраждали в Україні через повномасштабну збройну агресію Росії. 425 дітей загинуло. Понад 815 дітей отримали поранення різного ступеню тяжкості. Цифри не остаточні, оскільки постійно встановлюються нові факти у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

На момент початку воєнних дій в інтернатах проживали 5,5 тис. дітей сиріт, що не були влаштовані у сімейні форми виховання.

Закликаємо церкви до посиленої молитви за вирішення проблеми сирітства в Україні.

Зокрема, згадуймо у молитвах одну тисячу дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у 105-ти будинках сімейного типу при церквах.

Ці будинки побудовані за участі німецького фонду «Міст у життя» і належать помісним церквам ЄХБ.

«Ми разом об’єднуємося молитвою про те, щоб сироти змогли знайти прихисток у християнських родинах. З Божою допомогою ми подолаємо цю соціальну кризу», – каже Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Бог сказав: «Жодної вдови і сироти не пригноблюватимеш» (Вих. 22:21). Це був не просто заклик до людяності, а Божий наказ. Дитина, яка втратила батьків, своїх захисників і годувальників, стає вразливою. Ніхто не має права нехтувати нею, гнобити її, утискати. Якщо хтось несправедливо поводиться із сиротою, це серйозна провина у Божих очах. Однак можна себе заспокоїти: «Я нічого поганого сироті не вчинив, тому все гаразд із моїм сумлінням». Біблія нагадує: «Хто знає, як робити добро, але не робить його, той має гріх» (Як. 4:17). Ми повинні пам’ятати це і діяти відповідно до Господніх заповідей.

Джерело: https://www.baptyst.com/

photo_2022-09-07_17-16-55

11 вересня стартує курс підготовки до шлюбу «Дев’ять тижнів до народження сім’ї».

Про це повідомила представниця «Центру сімейного життя» Альона Юхимук.

В чому суть курсу?

— Чітко зрозуміти себе і свої мотиви
— Озвучити одне одному своє бачення сім’ї та очікування від способу життя
— Спільно проговорити та обрати модель шлюбних ролей
— Познайомити одне одного з історією свого роду
— Визначити “скільки коштує наша сім’я”
— Дослідити відмінності темпераментів та знайти способи взаємодії
— Обговорити свій сексуальний досвід і філософію сексу
— Обрати метод планування сім’ї
— Обрати стиль комунікацї та вирішення негараздів
— Обговорити свої майбутні ролі батька і матері та їх значення
— Правильно “перерізати пуповину” та встановити межі нової сім’ї
— Домовитись про об’єднання в одну команду

Ви працюєте в зручному додатку в зручний для вас час і один раз на тиждень (у четвер ввечері) ми разом зустрічаємось в програмі ZOOM для обміну досвідом та взаємопідтримки.

Типи завдань:
— відеоуроки (тривалістю 7-12 хв)
— діалоги
— відгуки
— тести
— творчі завдання
— уривки з фільмів та читання

Вартість участі для пари за весь курс символічна — 1 000 грн.

Більше деталей на сайті https://www.nineweeks.org

Реєстрація відкрита! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTmkMOHB4ugJJ-j2ZpsUS9tp0KNvDNXWaFxcS9PUP1z6n8Iw/viewform?usp=sf_link

Screenshot_3

З 1 вересня запустили уроки курсу для 10-11 класів «Основи сім’ї» на YouTube. Тепер курс доступний для усіх бажаючих.

Пише Всеукраїнський Собор.

Автори курсу створили комплексну відеопрограму, яка є альтернативою стосовно усіх «прогресивних» гендерних програм, які покликані долати «стереотипи» в контексті стосунків, статі, шлюбу і т.п.

12 спікерів представлять вам 52 ефіри про аспекти створення сім’ї, життя в подружжі, народження та виховання дітей. 

Курс дає можливість зрозуміти себе; усвідомити, на що потрібно звертати увагу перед створенням сім’ї; навчитися бути ефективними батьками для своїх дітей; сформувати особистий тато-, мама-план виховання дітей та краще зрозуміти свою роль в суспільстві.

Потреба курсу продиктована тривожними фактами: 

– за роки Незалежності рівень розлучень становить понад 60%, 

– понад 4 млн дітей росте без рідного батька;

– кількість українських дітей, в порівнянні з 1991 р., зменшилася вдвічі (з 14 млн. до 7 млн.);

– під час активних військових дій понад 10 млн переживають внутрішню і зовнішню міграцію;

– кількість психологічних травм та розпачу просто неможливо визначити.

Детальний опис програми «Основи сім’ї» https://osnovy.online/

Youtube-канал: youtube.com/c/ОсновиСімї

Закликаємо максимально поширювати інформацію про канал серед педагогів, батьків та молоді.

Варто зазначити, що програма має схвалення МОН і рекомендована для викладання в закладах освіти. Програма має статус повноцінного предмета і для дистанційного навчання.

Для тих хто навчається в дистанційному форматі, а таких школярів чи не половина від загальної кількості, цю програму потрібно рекомендувати обов’язково.

1

З нагоди міжнародного Дня батька, у Луцьку відбувся благодійний фестиваль для всієї родини «Тато Fest», який об’єднав кілька тисяч лучан і гостей міста.

Захід стартував 19 червня о 15:00 у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, де впродовж дня працювали різноманітні локації для дітей та благодійний ярмарок.

Серед програми фесту: шоу мильних бульбашок, майстер-класи, спортивні змагання, арт-терапія, Lego роботи, VR-окуляри від та багато іншого. На благодійному ярмарку гості свята могли придбати різні патріотичні сувеніри: шопери, футболки, чашки, магніти, статуетки та обручі ручної роботи тощо. Також організатори підготували для присутніх великий асортимент смаколиків.

Зібрані кошти з благодійного ярмарку будуть використані для реабілітації дітей загиблих під час війни військовослужбовців.

«Гроші спрямуємо на те, щоб цих діток відправити на реабілітацію в Болгарію. Ми поставили за ціль зібрати на одну групу – 45 дітей», – зазначив директор Благодійного Фонду «Добра Справа» Юрій Слива.

Завдяки небайдужим людям, ми зібрали 325 688 грн.

Про важливість такої доброчинної справи наголосив Голова Волинської обласної ради Григорій Непопад:

«Такі добрі події необхідні в наш час. Вони дарують добрі і світлі враження дітям, що є вкрай важливим за нинішніх непростих умов. А також єднають людей навколо хорошої справи – допомоги дітям, які, на жаль, тата більше не побачать.»

Для дорослих і дітей на фестивалі функціонували різноманітні фотозони. Долучилися до святкування і працівники Міністерства надзвичайних ситуацій, які продемонстрували роботу рятувальної техніки та ознайомили всіх охочих із особливостями роботи.

Маленьким учасникам дійства подарували 500 подарунків, які зібрали діти з Америки, щоб підбадьорити маленьких і сміливих українців.

Особливим гостем ТАТО Fest був стронгмен Олексій Новіков — український силач, найсильніша людина світу 2020, володар чотирьох титулів Найсильніша людина України. Нещодавно здобув ще одну перемогу: 3 березня 2022 на змаганнях у Лідсі (Велика Британія) завоював титул найсильнішої людини Європи.

Олексій підготував для присутніх дивовижні трюки та заохотив татусів до силових змагань. На його приємне здивування, чоловіки з Луцька продемонстрували неймовірну силу та витривалість. Так, один з учасників протримав бронежилет вагою 9,8 кг близько двох хвилин.

Кульмінацією святкування став вечірній святковий концерт, хедлайнером якого був ексклюзивний гурт бандуристів «Шпилясті кобзарі». Музиканти запалили аудиторію своїм нестандартним виконанням українських народних пісень.

Один з бандуристів сьогодні служить у Збройних Силах України, а до Луцька приїхав з колективом спеціально на ТАТО Fest. Команда організаторів заходу подякувала йому за мужність та подарувала бронежилет.

Також ще один бронежилет було розіграно між учасниками силових змагань. Переможець планує передати його на лінію фронту військовослужбовцям.

На сцені ТАТО Fest виступали спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць», луцькі музичні виконавці та колективи «Голосні», «Ярова», «МюзікБрідж» та інші.

Особливим учасником святкового концерту ТАТО Fest була учасниця шоу «Голос країни 12», яке наразі призупинено через війну, Анна Кіндзерська.

Концертну програму вели неймовірні радіоведучі Сергій Ткачук та Марія Таран, а родзинкою фестивалю була вінілова вечірка від VINYL RADIO.

Організатором дійства виступає Благодійний фонд «Добра справа» за сприяння Луцької міської ради і Волинської обласної ради.

Збір коштів для дітей загиблих військовослужбовців триває. Реквізити:

Рахунок (IBAN): UA763204780000026006924919314
Назва банку:ПАТ “УКРГАЗБАНК”, Україна, м. Київ, вул. Єреванська, 1
ЄДРПОУ код фонду: 41735184
Отримувач: Благодійна Організація «Благодійний фонд “Добра справа”
Призначення платежу: Благодійна допомога для фонду “Добра справа”

Для довідки: 

Благодійний Фонд «Добра Справа» із перших днів війни займається організацією і доставкою гуманітарної допомоги постраждалим від війни і військовослужбовцям.

За його сприяння близько 50 міст та селищ отримали 2500 тонн гуманітарної допомоги, 35 частин та підрозділів ЗСУ отримали речі першої необхідності, військові отримали 66 автівок (мотоцикли, джипи, броньовики, машини швидкої допомоги).

w9m50d7-640×360

Багатьом сім’ям, які мають дітей, у ці непрості дні необхідно ухвалити не менш непросте рішення: їхати чи залишитися. Що б ви не обрали – це ваше рішення, це вибір кожної сім’ї. Важко зараз усім – і тим, хто залишився в країні, і тим, хто поїхав.

Ось декілька порад від сімейної консультантки Ірини Ісакової для матусь, які виїхали за кордон:

– У ваш “город” летітимуть різні слова: слова підтримки та слова засудження. Всім зараз дуже боляче!

Але ви повинні чітко розуміти, що за вас Той, Який завжди був поруч із вами та ніколи не залишав. Він знає початок і кінець вашої вимушеної “подорожі”.

“Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю.” (Ісая 41:10)

“Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.” (Єремія 29:11)

– Ваше основне завдання бути МАМОЮ, 24 години на добу. Вам необхідно подбати про безпеку ваших дітей, щоб зберегти їхнє психологічне та душевне здоров’я.

– Також вашим дітям потрібна психічно врівноважена мама, яка зможе здорово мислити, приймати правильні рішення в обставинах, що склалися, і просто доглядати за своїми дітьми й виховувати їх.

– Найскладніше в цій ситуації – це розлука з чоловіком, а дітям із батьком.

Важко бути в розлуці з коханою людиною. Але в цих умовах чоловікові буде складніше, якщо ви з дітьми залишитеся там же. Знаючи, що ви з дітьми в безпеці, він набагато більше зробить на тому місці, де зараз перебуває.

– Легкого шляху зараз немає. У кожного він свій. Але в будь-якій ситуації довіра Богу служить людині найміцнішою опорою.

– Відкривайте свої бажання перед Господом і нехай завершенням вашої молитви будуть слова: “Хай буде воля Твоя!”

 

xE3m0th4mlaPthDcW9Hu31NS4PdcOEyN4m852unf

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років.

Про це пише osvitoria.media.

Випуски доступні до перегляду на MEGOGO та на платформах Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ безплатно. 

Проєкт покликаний допомогти батькам зайняти дитину пізнавальними активностями, і тим самим відволікти дітей від воєнної дійсності.

Онлайн-садок став частиною проєкту НУМО — платформи, на якій зібрані корисні підказки, цікаві вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку й не втрачати вже здобуті компетентності.

Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователів, також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі через війну. Онлайн-садочок покликаний допомогти зберегти зв’язок малюків з освітнім і розвивальним процесом.

Відеовипуски запущено в тестовому режимі. Організатори пропонують батькам залишати свої коментарі та пропозиції, аби працювати над покращенням програми.

photo_2022-03-15_14-39-53

На Львівщині, у районному містечку Миколаїв, місцева баптистська церква зробила свято для майбутніх мам. Троє із них – переселенці.

Про це повідомили в телеграм-каналі Братства ЄХБ.

«Сльози радості, гостинність господарів, палкі молитви благословення – по завершенню війни такі моменти стануть незабутніми. Адже “Бебі шауер” – це торжество надії, свідчення того, що життя продовжується», – йдеться в повідомленні.

photo_2022-03-15_14-39-53 (2)
gallery-photo

З початком війни Російської Федерації проти України спостерігається активізація громадян щодо реєстрації шлюбів органами державної реєстрації актів цивільного стану за скороченим строком.

На телефон «гарячої лінії» Уповноваженого з прав людини України надходять повідомлення, що громадяни не завжди мають можливість реалізовувати своє право на шлюб у день подачі заяви, повідомили в Офісі Омбудсмена.

Причинами цьому здебільшого є неналежне оформлення документа, який є підставою для скорочення місячного строку реєстрації – відсутні належні реквізити: дата реєстрації, підпис керівника, гербова печатка або граматичні помилки у написанні особистих даних заявника.

Роз’яснення права громадян на шлюб під час війни:

 • Відповідно до частини 2 статті 32 Сімейного Кодексу України державна реєстрація шлюбу за скороченою процедурою (в день подання відповідної заяви або у будь-який інший день за бажанням наречених протягом одного місяця) проводиться з причини наявності загрози життю нареченої або нареченого з дозволу керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану.
 • Підтверджуючим документом для скорочення місячного строку реєстрації шлюбу є Мобілізаційне розпорядження територіального центру комплектування та соціальної підтримки, або Повідомлення територіального центру комплектування та соціальної підтримки керівнику підприємства (установи).
 • Якщо наречені не можуть з’явитися з поважної причини для проведення державної реєстрації шлюбу у встановлений день, строк такої реєстрації переноситься за їх письмовою заявою на інший день.
 • У такому разі строк перенесення державної реєстрації шлюбу не може перевищувати одного року від дня подання відповідної заяви.

Якщо наречені не з’явилися для проведення державної реєстрації шлюбу і не повідомили про причину неявки протягом трьох місяців з дня подання відповідної заяви, заява втрачає чинність.

Водночас роз’яснюємо, що для державної реєстрації шлюбу жінка та чоловік повинні особисто подати спільну заяву за встановленою формою до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану та до виконавчого органу сільської, селищної і міської (крім міст обласного значення) ради за їх вибором.

При поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу жінка та чоловік пред’являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ.

Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред’явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

«Стежте за правильністю заповнення документів, поданих для реєстрації актів цивільного стану та щасливого вам подружнього життя!» – йдеться в повідомленні.

Особливі умови

Зараз відділи держреєстрації працюють у тих містах та районах, де немає загроз. Однак, якщо послуги РАЦСУ поки що недоступні, то включається механізм реєстрації шлюбу в особливих умовах.

Одружити пару мають право командир військової частини, суддя, начальник відділу поліції та головний лікар лікарні.

Шлюб онлайн

Заяву можна подати за допомогою державного порталу iGov. 

Для онлайн-реєстрації необхідно:

 • Зареєструватись на iGov.
 • Вибрати найближчий або уподобаний РАГС, відзначити необхідну дату, час, вид церемонії.
 • Сплатити адміністративні послуги.
 • Оформити заяву (спеціальну форму із даними пари).

Як зареєструвати новонароджену дитину:

В Мін’юсті повідомляють, що на сьогодні не відомо точної кількості новонароджених дітей, адже порахувати кількість немовлят в укриттях країни зараз неможливо.

У звʼязку з воєнним станом послуга єМалятко недоступна.

Як зареєструвати немовля?

Зареєструвати дитину можна в найближчому відділі ДРАЦС, де немає активних бойових дій. Для реєстрації знадобиться лише паперове медичне свідоцтво про народження за формою №103/о.

Якщо доступ до реєстру ДРАЦС буде відсутній, держоргани складуть запис у паперовій формі. А щойно доступ відновиться, усі відомості будуть внесені до реєстру протягом 5 робочих днів.
rebenok-mama

Важкі часи вимагають особливої витримки від батьків та опікунів, адже діти потребують в такий момент значної підтримки. Намагайтеся зберігати спокій, дотримуватися звичних ритуалів (за можливістю), дозволяйте дітям будь-які емоції та частіше їх обіймайте.

Про це повідомляє UNICEF Ukraine.

 1. Дізнайтеся, як дитина бачить події та як реагує на них

Ставте дитині відкриті запитання та дізнайтеся, що саме дитина вже знає. Дайте зрозуміти, що дитина може поговорити з вами тоді, коли захоче. Допомогти почати розмову можуть малювання, ваші розповіді й інші види спільної діяльності.

 1. Будьте відкриті і говоріть з дитиною зрозумілими для неї словами

Діліться власним баченням ситуації, при цьому намагайтеся бути емоційно стриманими. Якщо ви не можете відповісти на запитання дитини, не намагайтеся вигадати правильну відповідь. Не знати відповіді на всі запитання – нормально. Спробуйте зрозуміти, чому дитина запитує про це, що саме для неї важливо, та з огляду на це побудуйте розмову.

 1. Говоріть про емоції

Якщо ваша дитина переживає чи відчуває злість через те, що відбувається навколо, слова «не переживай» чи «тобі не варто злитись» не заспокоять дитину. Скажіть: «Я бачу, що ти переживаєш через те, які обставини склались у країні, я теж хвилююсь». Дитина буде розуміти, що вона не залишилась один на один  зі своїми переживаннями. У якості підтримки не варто давати обіцянок, які не залежать від вас: «все буде добре», «нічого не станеться», натомість скажіть: «що би не сталось, головне – ми одне в одного є». Якщо діти грають чи малюють «війну» – не забороняйте їм. Саме так вони допомагають собі впоратися зі своїми емоціями.

 1. Поділіться з дитиною планом на випадок надзвичайних подій

Допомагає стишити хвилювання наявність плану дій у разі погіршення ситуації у країні. Спочатку план маєте скласти ви, дорослі, нехай він буде максимально простим та зрозумілим. Розкажіть про нього дитині. Обговоріть, де ви можете зустрітися, якщо не працюватиме мобільний зв’язок; до кого з дорослих можна звертатися за допомогою, якщо дитина опинилася у людному місці без вас; які речі краще взяти з собою, а які необхідно буде залишити у разі евакуації тощо.

 1. Залучайте дитину до позитивної діяльності

У часи невизначеності дитина особливо потребує емоційного контакту із значимими  дорослими. Це може бути читання разом, гра або фізична активність. Така діяльність допомагає дитині залишатися емоційно пов’язаною з людьми, які є важливими для неї. Окрім того, дотримуйтеся регулярних процедур і розкладу життя родини, наскільки це можливо, особливо перед сном.

 1. Дбайте про себе

Ви краще допоможете дитині, якщо піклуватиметеся про себе. Дитина бачить, як ви реагуєте на новини та копіює вас. Тому для дитини важливо розуміти, що ви зберігаєте спокій. Якщо ви занепокоєні або засмучені, знайдіть час для себе, поспілкуйтеся про те, що вас непокоїть, з іншими членами родини, з вашими друзями та людьми у вашому оточенні, яким ви довіряєте.   

 1. Обережно закінчуйте розмови

Дитині важливо знати, що вона не залишиться на самоті. Коли ви завершуєте розмову про важливі речі, оцініть рівень тривожності дитини: спостерігайте за мовою тіла, оцінюйте, чи використовує вона звичайний тон голосу, і дивіться, як вона дихає. Нагадайте дитині, що ви піклуєтеся про неї, слухаєте її і що вона може у будь-який час поговорити з вами на будь-які теми, які її хвилюють.

Також дивіться поради UNICEF Ukraine в ілюстраціях нижче.

1
2
3..
4..
5

Ці чотири вправи допоможуть дітям швидко знизити рівень стресу.

Так, вони трохи схожі на ігри і це добре. Адже кожна дитина має право на дитинство та ігри, без страху за життя своє та своїх близьких.

274223723_5059629560768201_2981157272461029670_n
274267650_5059629574101533_8818839611384079930_n
Знімок екрана 2022-02-18 о 22.04.57

Центр сімейного життя України презентував свій новий унікальний проєкт, який доводить, що підготовка до шлюбу у вашому смартфоні – це нова реальність. 

Про це повідомляє ІА Світогляд з посиланням на одну з авторів проєкту, сімейну консультантку, коуча та психологиню Альону Юхимчук.

Центр сімейного життя України вже багато років проводить дошлюбну підготовку. Викладачі створили курс, який пара учасників проходить разом з парою консультантів. 

Охопити велику кількість людей виключно в такому форматі – неможливо. Саме тому в організаторів виникла ідея об’єднати весь досвід, практику та знання в новий проєкт. 

«Проєкт виявився дуже особливим, свіжим та україномовним. Ми не ставимо за мету охопити весь світ. Ми хочемо служити нашим людям, своєю рідною мовою і своїми принципами», – розповідає Альона Юхимчук. 

Проєкт «Дев’ять тижнів до народження сім’ї» – ініціатива, котра доводить, що підготовка до шлюбу у вашому смартфоні – це нова реальність. 

Подібний формат може стати дуже корисним для людей, у яких в місцевості немає фахівців, котрі кваліфікуються у підготовці до шлюбу. Або для пар, які живуть в маленьких селах чи в різних містах/країнах. 

«Саме онлайн формат дає можливість людям проходити цей курс віддалено, але бути об’єднаними серцями», – додає психологиня.

Проходити дошлюбну підготовку можна на будь-якому девайсі (смартфон, планшет, комп’ютер) в особистому кабінеті. 

«Все дуже зручно, лаконічно та в ігровій формі. Люди проходять певні кроки, заробляють бали. У користувачів додатком утворюється певний рейтинг. Таким чином виграють усі, їх мотивація залишається на високому рівні», – розповідає Альона Юхимчук.

Проєкт «Дев’ять тижнів до народження сім’ї» – це не чат-бот, де користувач спілкується з комп’ютером. Адже по той бік екрану сидять справжні консультанти та автори цього проєкту. Вони завжди поруч та готові на зворотний зв’язок через спілкування у Telegram чаті. 

Пари котрій вирішать скористатися додатком будуть отримувати допомогу та мотивацію від авторів проєкту. 

2022-02-18 21.43.58

«Проєкт називається «Дев’ять тижнів до народження сім’ї» і це певна алегорія та порівняння з вагітністю. Для того, щоб народилася дитина потрібно 9 місяців. Весь цей процес видимий лише зовні, а основне відбувається всередині. Подібне можна спостерігати під час народження сім’ї. Стосунки зароджуються, формуються та зростають», – каже сімейна консультантка.

Кожен тиждень на учасників проєкту очікує нова тема. Шість днів роботи над стосунками та один день відпочинку. 

2022-02-18 21.43.51

Альона Юхимчук поділилася деталями про п’ятий день курсу під назвою «Творче завдання»:

«Там треба буде щось готувати разом, писати разом, користуватися послугами хореографа, запрошувати різних людей на інтерв’ю. Це буде справді цікаво».

Зареєструватися на курс можна натиснувши тут.

Початок навчання відбудеться 6 березня. 

Головна вимога до учасників курсу – спільне бажання працювати над стосунками. 

Що чекає на пару, яка вирішить скористатися додатком:

 • Вони відкриють для себе майже увесь спектр сімейного життя;
 • Більше дізнаються один про одного і приймуть свої відмінності;
 • Набудуть навичок спілкування через практичні завдання;
 • Зрозуміють шляхи вирішення конфліктів і причини їх виникнення;
 • Більш свідомо поставляться до своїх ролей і обов’язків в шлюбі;
 • Спланують не тільки своє весілля, а й першу шлюбну ніч;
 • Почнуть планувати своє життя разом, маючи чітку й конкретну мету;
 • Будуть готові до відносин з батьками; 
 • Закладуть спільний фундамент фінансового бюджету сім’ї;
 • Усвідомлять свій спільний світогляд на основі якого буде формуватися сім’я.

Цей курс – чудова можливість для пари присвятити час на збудування один одного та спільності у відносинах. Він допоможе підготуватися до випробувань та дасть інструменти для вирішення конфліктів. Підготує до майбутнього батьківства. Надасть багатогранний досвід через спілкування, читання і практичні завдання. Попередить про можливі ризики та підготує вас до їх усунення, допомагаючи один одному. Допоможе з любов’ю й повагою будувати початок свого шлюбу й надихати інших на підготовку до сімейного життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Календар

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС