5ed7168-wedding

Протягом 2020 року 227 подружніх пар скористались послугою «Ювілейне весілля». 

Найбільше повторних шлюбних обрядів проведено у Рівненській області – 38, Київській – 24 та Волинській – 22.

В усіх відділах ДРАЦС Міністерство юстиції України дозволяє усіх одруженим парам провести повторну, ювілейну шлюбну церемонію з вальсом Мендельсона, квітами і гостями.

Як повідомляє Міністерство юстиції України, замовити послугу можна не тільки на ювілей і незалежно від того, скільки років подружжя прожило у шлюбі – 1 рік, 18 чи 50 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість шлюбів може зрости, якщо весілля будуть простішими, – аналітичний центр

Послугу можуть замовляти як сімейні пари, так і їх рідні чи друзі. Під час церемонії сімейним парам вручають навіть свідоцтво про шлюб. Щоправда, у ньому буде зазначено «повторно».

«Проживши дружно і щасливо зі своїм обранцем 25, а може і 50 років, ви отримаєте можливість повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день вашого життя.

Ви знову зможете сказати «так» своїй другій половинці та відчути ті незабутні емоції.

Відсвяткувати ювілей шлюбу можна, замовивши у будь-якому ДРАЦСі країни повторну шлюбну церемонію», – зазначає начальник Управління  державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Rava2

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури.

Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

«Вчора у нас була робоча поїздка до м. Рава-Руська, де ми оглянули стан будівництва чотирьох дитячих будинків сімейного типу та Центру діалогу культури. Вони будуть створені в процесі реставраційних робіт Монастирського комплексу отців Реформаторів», – зазначили в департаменті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку баптисти зведуть чотири дитячі будинки сімейного типу

Як повідомив начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, реставрація Монастирського комплексу отців Реформаторів розпочалася ще у 2015 році з ремонту даху. Його зробили за кошти Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща.

«У ході домовленостей було досягнуто згоди про передачу споруди колишнього монастирського комплексу отців Реформаторів у м. Рава-Руська безоплатно у власність Курії Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви за умови будівництва на його базі дитячого будинку сімейного типу, що складатиметься з чотирьох сегментів для чотирьох сімей по 10-12 осіб», – розповів Володимир Лис.

В ОДА наголосили, що успішна реалізація проєкту дозволить не тільки зберегти пам’ятку архітектури XVIII століття, але й поглибить добросусідські відносини з Республікою Польща та надасть Монастирському комплексу отців Реформаторів нового соціального значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

19e2fa3-depositphotos-belchonock-755

Дитячий омбудсмен Микола Кулеба заявив, що в Україні хочуть припинити реформу інтернатів.

Йдеться про проєкт розпорядження Кабміну «Про внесення змін до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки», який надійшов до офісу Уповноваженого з прав дитини на погодження.

Про це омбудсмен повідомив у Facebook, передає Українська правда. Життя.

За словами Кулеби, прийняття цього документа фактично припинить реформу інтернатів.

«Для мене це означає бажання Уряду залишити все, як було раніше, замість того, щоб спрямувати зусилля на розвиток доступних  освітніх, медичних і соціальних послуг, зміцнення і збереження сім’ї для дитини. Тобто, є проблема в родині з дитиною (немає доступної послуги, бідність, небажання виховувати дитину тощо) – вези дитину в інтернат!» – обурюється Кулеба.

Що пропонує документ?

  • «Відтермінувати» до 2026 року припинення влаштування до інтернатів дітей віком до 3-х років, що було передбачено стратегією до 2020, як один із ключових пріоритетів.

«Саме на дітей цього віку інституційний догляд впливає найбільш травматично, про що говорять численні дослідження! В Україні у 2019 році 1 639 дітей віком до 3-х років були влаштовані в інтернати. Я абсолютно впевнений, що держава має достатньо ресурсу, щоб створити належні умови для цих дітей і не допустити потрапляння їх в заклади», – зазначає Кулеба.

  • Розпорядженням виключаються із реформи 70%  інтернатних закладів системи освіти – це спеціальні та спеціалізовані заклади, у складі яких є пансіон.

«Фактично, реформа звужується лише до будинків дитини (реформу яких відтерміновують до 2026 року), дитячих будинків-інтернатів системи соціального захисту (для дітей з важкими формами інвалідності) та дитячих будинків системи освіти (в яких станом на 01.01.2020 залишилось 1 057 дітей, що є менш ніж 1% від загальної чисельності дітей в інтернатах)», – пояснює дитячий омбудсмен.

Станом на 1.01.2020 року в 286 спеціальних закладах освіти  перебувало 34 947 дітей, з яких  20 837 там не лише навчалися, а й проживали. У 79 закладах спеціалізованої освіти знаходилося 22 273 дитини, з них 13 611 там проживали.

Дитячий омбудсмен наголошує, що реформа стосується лише дітей, які живуть в закладах, коли заклад освіти бере на себе функцію утримання, догляду і виховання. 

«Реформа не має на меті ліквідувати заклади спеціальної освіти. Ті, хто говорить, що стратегія  покликана знищити такі заклади – просто маніпулюють. Майбутнє інтернатів за стратегією – це перетворення їх на школи без цілодобового утримання дітей. Так, як це відбулося в усіх цивілізованих країнах», – пояснює Кулеба.

Зміни ж до стратегії, які пропонує Мінсоцполітики, фактично повертають нас у радянське минуле, коли у дитини з інвалідністю не було іншого вибору, як жити в інтернаті, без батьків, та бути ізольованою від суспільства, вважає дитячий омбудсмен.

Кулеба радить подивитися відео про те, як «солодко» живеться дітям в інтернатах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не треба нас жаліти»: три історії успіху вихованців інтернату

В Україні хочуть скасувати реформу інтернатів, – Микола Кулеба

Також дитячий омбудсмен згадує історію Кирила Невдохи, випускника спеціальної школи-інтернату.

«Кирило неодноразово говорив, що вважає, що він отримав вирок долі – 10 років перебування у спеціальній школі-інтернаті. “Я пройшов “кола пекла”, щоб мати право аж у 20 років здобувати повну загальну середню освіту в звичайній групі” – часто наголошує Кирило», – зазначає Кулеба.

Детальніше про історію хлопця можна прочитати ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Unknown

Пастор Сергій Сологуб, автор книги «М.О.М.Е.Н.Т.И сімейного поклоніння», написав своє видання для допомоги батькам. У виданні зібрані 25 унікальних конспектів зустрічей для сімейного поклоніння. До того ж книга містить у собі QR коди посилань на відеоролики та матеріали по кожній темі.

Повідомляє Слово про Слово з посиланням на abc.bogoiskatel.com та автора книги.

Автор книги зазначає:

«М.О.М.Е.Н.Т.И сімейного поклоніння» – наша друга книга з теми сімейного поклоніння, яку ми видали разом з «Місією Євразією». Як і наша перша книга «Абетка поклоніння у сім`ї» ця книга також складається з двох частин: мотиваційної та практичної. У першій частині книги ми детальніше розповідаємо про біблійну основу 6 елементів сімейного поклоніння (акровірш «момент»). Друга частина – це 5 циклів по 5 зустрічей (загалом 25 готових тем) на тему місії, якостей характеру, героїв Біблії, християнських свят у колі сім`ї та вивчення п’яти розділів по книзі Якова».

Також він підкреслив, що видання задумане як медіакнига, тобто містить у собі QR коди посилань на відеоролики та матеріали по кожній темі.

Unknown

На сайті йдеться, що конспекти побудовані за моделлю «М.О.М.Е.Н.Т.И» з шести елементів, про які можна дізнатися докладніше під час читання. Ці зустрічі були випробувані на практиці в родині автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дорога»: побачила світ книга Себастьяна Тегзи про шлях християнської віри

Вони зібрані в п’ять циклів:

  • Цикл про місію – п’ять зустрічей, що надихають до місіонерства: Північна Корея, Італія, Японія, Єгипет, Індія;
  • Цикл про героїв Біблії – п’ять зустрічей на тему героїв Біблії: Закхей, Озія, Ной, Ілля, Неємія; Цикл тим – основи віри, мова, любов, планування, цілісність;
  • Цикл у свята в колі сім’ї – Різдво, Новий рік, Великдень, День П’ятидесятниці й День Подяки;
  • Цикл по книзі Біблії – вивчення п’яти глав послання Якова.

Кожна зустріч не тільки торкається актуальних тем, але також розкриває певну якість Бога, Який гідний слави та хвали в колі наших сімей. «Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки» (Приповісті 3:6).

Також відомо, що наразі книга є тільки російською, але вже за підтримки УБТС (Української Баптистської Теологічної Семінарії, м. Львів) видання перекладається на українську.

«Маємо надію, що до Великодня вона вийде українською мовою», – пише автор.

Для замовлення книг треба заповнити форму, яка розташована на сайті: http://abc.bogoiskatel.com/bookmoments/?fbclid=IwAR13e2cMyb02gzYJO1tX2Yh2796ERBiEKJntVHUBG20LO-rAX5Ap3keHoQE

Очікуване пожертвування за одну книгу – 110 грн.

Відгуки про книгу:

Олександр Савич, пастор, керівник пасторського факультету УБТС.

«У Сергія є унікальна здібність – просто, творчо та по-біблійному практично привести вас до роздумів про Бога та поклоніння Йому. Я пережив особисто багато разів, коли слухав його. У своїй книзі він навчить вас робити це всією родиною. Мабуть, це найкраще, чому батьки зможуть навчити своїх дітей – поклонятися Богу не формально, щонеділі, а кожного дня у всьому, що вони роблять. І ця книга допоможе в цьому. Одного разу я почув таку фразу: «Батьківство – це навчити дітей жити без батьків». Я б доповнив до цього – це навчити дітей поклонятися Богу».

Микола Романюк, старший пастор Ірпінської біблійної церкви.

«І пильно навчиш цього синів своїх… (Повторення Закону 6:7) – це божественне веління батькам прищеплювати слухняність і щиру, віддану любов до Всемогутнього Бога. Ці слова біблійного автора спонукають батьків до творчості та винахідливості. Якщо ви не схильні до творчості, чи вам просто потрібне свіже натхнення для сімейного поклоніння – ця книга Сергія, батька трьох дітей, стане в нагоді! Окрім важного підбадьорення привнести духовний елемент в сім’ю, ви знайдете перевірені досвідом практичні ідеї, які зможете повторити у своїй сім’ї. Ця книга – нагадування нам, батькам, про нашу ключову відповідальність перед Господом Богом: проявити у своїй вірі Йому слухняність та любов й передати це нашім дітям».

Євген Бахмутський, пастор-вчитель РБЦ (Москва), доктор практичного богослов’я.

«З радістю вітаю виникнення чергової книги Сергія Сологуба для сімейного поклоніння. Це найсправжній посібник з прекрасним набором практичних інструментів і корисних порад, яке служитиме для творчого духовного спілкування в кругу родини. Також важливо відзначити, що побудова книги за тематичними циклами робить її актуальною на різних етапах розвитку дітей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Latvia-951×594
Фото: SCANPIX

Учора, 14 січня, латвійські депутати направили до Комісії з правових питань пропозицію внести зміни до Конституції, які закріплять в основному законі визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки. Її підтримала майже більшість парламентарів, але до остаточного голосування ще є час і потрібно зібрати 2/3 голосів депутатів.

Про це пише c4u.org.ua

У попередньому голосуванні це рішення підтримали чотири партії (консерватори та націоналісти), а проти голосували соціал-ліберали і ліберал-консерватори. 

Потреба конституційно закріпити визначення шлюбу виникла після судового прецеденту, коли одностатева пара була визнана сім’єю в справі про трудові права. В четвер вранці лідер Національного альянсу Райвіс Дзінтарс заявив Латвійському радіо, що Конституційний суд перевищив свої повноваження, створивши прецедент «визначення сім’ї, який є неприйнятним для широкої громадськості Латвії». Проти такого судочинства ще минулого року виступив заступник спікера Сейму Юріс Ранканс, який пояснював відсутність визначення сім’ї в Конституції тим фактом, що коли вона писалася, то ніхто навіть не думав трактувати шлюб інакше як союз між чоловіком і жінкою.

Пропозиція консервативних депутатів знайшла підтримку в широких суспільних верств. Просімейні активісти, релігійні лідери, асоціація ветеранів і деякі професійні об’єднання вже підтримали її. Однак частина політиків рішуче заперечує можливість затвердження змін, бо це нібито суперечить принципам європейського права.

Розгляд цього питання, очевидно, буде запеклим і дискусійним, але якщо приймуть позитивне рішення, то це суттєво вплине на сімейну політику в майбутньому. Закріплення в Конституції визначення сім’ї як союзу чоловіка і жінки унеможливить визнання державою одностатевих союзів і жоден суд не визнає їх сім’єю. Проти висловився прем’єр-міністр Кришяніс Карінс, який вважає, що це питання зараз не на часі.

Латвія зараз на початку шляху і це ще один доказ того, наскільки цінними є положення українського законодавства. В статті 51 Конституції України ще з 1996 року визначення шлюбу закріплене чітко і без можливості подвійного трактування («Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка»). Змінити це формулювання дуже важко, але є небезпека доповнення сімейного законодавства інститутом так званих «партнерств», що не тільки дасть юридичне оформлення одностатевим парам, але й розмиватиме поняття класичного шлюбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

94516892_3046954595364461_8434420930087747584_o-1536×1017

У Черкасах є багато мам-героїнь, які захоплюють та дають чудовий приклад для наслідування.

Черкащанка Надія народила 12-ро дітей. Про таку родину вона й не мріяла, пише видання cherkasu.com.

«Коли ми народили п’ятьох, зрозуміли, що хочемо народити ще дітей. Якби мені хтось сказав раніше, що  я буду планувати дев’яту дитину, одинадцяту, дванадцяту, я би не повірила, але коли Бог дав таке бажання, то ми вирішили, якщо в нас є сили, якщо в нас є здоров’я, чому б ні. Проте ми не тільки за кількість, ми й за якість — якість виховання», — каже  багатодітна мама Надія Толкачова.

Щоб виховувати особистостей, подружжя в першу чергу працює над собою. Надя уникає сварок з чоловіком, а дітей навчилася організовувати без зайвих криків. У сім’ї Толкачових чіткий уклад життя.

«Дитина розуміє, хто тато, хто мама, хто старші брати і сестри, і вчимо, щоб старші поважали і любили менших, а менші поважали і слухали старших. І коли все це передається від одного до іншого, то і нам легше, і це формує одну цілісну команду», — зазначає багатодітний тато Дмитро Толкачов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пастор і громадський діяч Геннадій Мохненко усиновив 34-ту дитину

11951572_1652146781668625_5549027855618113181_o-768×488

Ще одна мама-героїня Євгенія Гордійчук виростила семеро дітей. Тепер у них велика родина, у дітей свої сім’ї, і вже народилося 11 онуків. Каже, щоб виховати та забезпечити малечу, доводилося знаходити час на все.

116613400_10220961330117474_709248425163198231_n

«Я вступила на навчання, у мене народилася п’ята дитина, і буквально їй був місяць, коли я пішла на сесію, відвозила до сестри, у якої теж народилася дитина в цей час. І ніхто навіть тоді не здогадувався, що у мене є немовля», — говорить багатодітна мама.

Родина продовжує спілкуватися та збиратися разом.

izobrazhenie_viber_2020-11-20_15-25-10-768×450

А мама Євгенія зараз ще й допомагає схожим сім’ям. Уже майже тридцять років вона очолює організацію, яка підтримує багатодітні родини. Каже, що зараз їм живеться складніше.

«Люди не працювали, а кожен день потрібно щось давати поїсти. Тобто цей час треба пережити, і не озлобитися, а, все-таки, в хорошому стані бути сім’ям. Це дуже важливо», – каже голова міського об’єднання багатодітних сімей Євгенія Гордійчук. 

В Черкасах є ще багато мам-героїнь, вони захоплюють та дають чудовий приклад для наслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Wedding-Day

На думку аналітичного центру, більш прості і дешеві весілля можуть спонукати більше людей вступити в шлюб.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Today.

Дослідження, проведене центром Marriage Foundation (Основа шлюбу), показало, що розрив у кількості шлюбів серед багатих і бідних людей збільшився вдвічі за останні 30 років, окрім цього впала і народжуваність у шлюбах бідніших людей з 68% у 1988 році до 35% в 2019 році. .

Хоча в групах з більш високими доходами також спостерігалося падіння, воно менш різке (91% в 1988 р проти 76% в 2019 г.).

Коментуючи цифри, в організації Marriage Foundation сказали, що уявлення про те, що весілля обходяться дорого, може бути стримуючим фактором для людей, які хочуть одружитися.

У дослідженні, проведеному в 2012 році юридичною фірмою Seddons, саме вартість весілля була найчастішою причиною, через яку, як заявили більше половини чоловіків (51%) і третина жінок (38%), які проживають разом або перебувають у стосунках, вони не одружилися.

У 2018 році опитування, проведене додатком для весільного планування Bridebook, показав, що середня вартість весілля у Великобританії досягла 30 355 фунтів стерлінгів (понад 42 тисячі доларів).

Засновник Marriage Foundation Пол Колрідж сказав, що глянцеві журнали і «неправдоподібні» пости в соцмережах породили «нереалістичні очікування» щодо важливого дня.

«Для дуже багатьох ідея одруження означає в першу чергу величезний і дуже дорогий захід, прийом, через який втрачається справжня суть шлюбу», – сказав він.

«Отже, наше повідомлення чітке: будьте простішими і ніколи не дозволяйте вартості весілля стати перешкодою для шлюбу. Якщо потрібно ефективно боротися з розпадом сімей, то місце, де слід сконцентрувати політику – це той факт, що кількість шлюбів скорочується. Починати слід зі згубного сприйняття того, що шлюб застарів і призначений лише для багатих».

Дослідник Marriage Foundation Гаррі Бенсон сказав, що важливо зміцнити ідею про те, що парі «не потрібно витрачати цілий статок на розкішне весілля в стилі журналу Hello».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

podruzzhya_syndrom-dauna-925×462

У грудні британська пара з синдромом Дауна Томмі і Маріанна відсвяткували 25-ту річницю весілля. На той момент у Британії вони були першою парою з синдромом Дауна, яка вирішила жити разом.

Як пише сайт Родина з посиланням на Deon, вперше подружжя познайомилось у 1990 році, коли вони обидва працювали у місцевому навчальному центрі для людей з обмеженими можливостями. Молоді люди допомагали там на кухні, і їхнє кулінарне захоплення об’єднало їх. У 1995 році пара одружилася.

Подружжя зустріло велике нерозуміння з боку інших, але обидва повторюють, що «коханню немає меж». Маріанна згадує весілля як найбільший день у своєму житті. Вона підкреслює, що вони з Томмі ніколи не сваряться і є найкращими друзями. Її сестра каже, що «завжди мріяла про велике весілля». Вона додає:

«Коли вони йдуть вулицею, тримаючись за руки, це справляє неабияке враження. Деякі люди припускають, що люди з синдромом Дауна не можуть одружитися. Але ми також отримуємо багато приємних повідомлень від тих, кого надихнула історія Маріанни та Томмі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

69226188_1718430584957477_2561289139785826304_n-2
68394178_1702076469926222_508018146339192832_n
141129_w_760_488

Через високі ставки виборів до Сенату у штаті Джорджія (США), до яких залишилось кілька днів, у столиці штату та найбільшому місті Атланта сьогодні, 2 січня, відбудеться молитовний марш.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Молитовний марш відбудеться у штаті Джорджія у суботу з 11 до 14:30. Він також транслюватиметься в прямому ефірі в Інтернеті для тих, хто хоче відвідати марш віртуально.

Захід відкритий для всіх послідовників Ісуса Христа, які «глибоко відстоюють біблійні цінності, включаючи святість ненародженого життя, святість шлюбу одного чоловіка з однією жінкою, засновану на Святому Писанні систему вільного ринку та підтримку Ізраїлю».

Марш пройде перед тим, як у вівторок відбудуться два вибори до Сенату, які визначать, яка партія контролюватиме Сенат у найближчі два роки. Депутати-республіканці Девід Пердью та Келлі Лоффлер зіткнуться з демократами Джоном Оссоффом та Рафаелем Уорноком відповідно.

Цілі маршу – «змусити людей молитися за вибори» та дотримуватися посту 3-5 січня до закриття дільниць у вівторок.

Якщо республіканці виграють один або обидва перегони, вони збережуть контроль над Сенатом. Перемога демократів в обох перегонах призведе до зрівняння 50 на 50 у верхній палаті, що означає, що обраний віцепрезидент Камала Гарріс надасть будь-які вирішальні голоси, тим самим надаючи демократам більшість.

Незважаючи на те, що партійні інтереси значною мірою інвестували в перегони від імені своїх бажаних кандидатів, організатори «Молитовного маршу Джорджії» наполягають на тому, що захід не є партійним.

«Ми нікому не говоримо, за кого голосувати, – сказав доктор Гарлоу. – Однак ми молимось, щоб мешканці штату проголосували за кандидатів з чітко вираженими біблійними цінностями. Ми молимося про те, щоб у нашій країні дотримувалися біблійних цінностей».

«Ці вибори в Джорджії важливі в тому сенсі, що Бог хоче, щоб ми щось зробили, – заявив єпископ Бун. – Я ніколи не голосував би за когось, хто виступає проти Біблії, а два основних питання Біблії – це життя та сім’я. Я голосую за Біблію, і 2 січня я буду молитися до Небесної волі за ці вибори».

Марш покликаний нагадувати Єрихонський марш у Біблії:

«Як і в біблійній історії, коли стіни зруйнувались, ми будемо ходити навколо Будинку штату Джорджія, молячись про те, щоб будь-яка небіблійна політика знищилась і Божі Шляхи були піднесені».

Учасники сім разів пройдуться маршем по Капітолію Джорджії. Кожен круг навколо Капітолію представлятиме важливе питання, визначене організацією Well Versed, некомерційною організацією, яка проводить марш.

«Рекомендовано, що коли ми сім раз будемо обходити Будівлю Капітолію, як древні ізраїльтяни обходили Єрихон, ми будемо молимося, щоб були обрані кандидати, які допоможуть зруйнувати стіни: абортів, небіблійних визначень шлюбу, расові упередження, антисемітизм та антисіонізм, соціалізм та комунізм, заворушення, підпали, грабунки, крадіжки, хаос, беззаконня та шахрайство, корупцію та нечесність на виборах».

Хоча молитовний марш Джорджії не схвалює конкретних кандидатів, на його вебсайті є посібник, який порівнює позиції кандидатів з важливих питань.

Організатори наголошують, що «це не мітинг, конференція чи концерт. Це навіть не богослужіння, хоча, ймовірно, будуть час для поклоніння. Це молитовне зібрання. У нас не буде промов чи проповідей. Ми всі будемо молитися».

Для того, щоб зберегти дух заходу позапартійним, його учасників просять утриматися від носіння чи принесення будь-якого явно політичного одягу на марш.

Усі, хто зацікавлений у молитовному марші Джорджії, повинні були попередньо зареєструватися в Інтернеті, незалежно від того, хочуть вони бути присутніми особисто або віртуально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

HEO-00-800×445

У Рівному на вулицях міста розмістили 16 християнських бордів. Мета акції донести, що «Аборт — це вбивство», заступитися за беззахисних дітей, у яких хочуть відняти можливість на життя.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на пресцентр церкви «Христос є відповідь». 

Рівненська церква «Христос є відповідь» виступає на захист шлюбу і ненароджених дітей. Весь осінній період волонтери активно стежили за рекламними майданчиками міста, щоб після політичної агітації встановити просімейну соціальну рекламу. 

Громада сподівається, що ці фрази врятують принаймні одну дитину, адже за час незалежності України в країні було зроблено понад 30 мільйонів абортів, і ця інформація тільки з офіційних джерел. 

«Борди — це один зі способів донести жителям міста духовні істини. Сьогодні понад 20 християнських білбордів у м. Рівне нагадують людям про Бога. Не всі рекламні компанії погоджуються на установку подібних щитів через побоювання щодо судових позовів. Але і така невелика кількість бордів може щось змінити», — зазначили організатори. 

«Якщо буде зруйнована сім’я, то незабаром суспільство перестане існувати. Ми як християни стаємо на захист основи суспільства — сім’ї. Важливо не тільки молитися, але й щось робити в інтересах нації. Як батько шістьох дітей я не можу стояти осторонь від процесів зі знищення сім’ї, які відбуваються в країні. Саме тому ми багатотисячними тиражами друкуємо газети, ведемо телепрограми, поширюємо іншу друковану продукцію, проводимо семінари, розміщуємо борди на захист сім’ї», — розповідає директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень

За останні кілька років уздовж вулиць міста були розміщені понад двісті рекламних одиниць. Також завдяки зусиллям членів церкви «Христос є відповідь» в Рівному було розповсюджено близько 900 тисяч газет, майже 300 тисяч християнських календарів і багато іншої духовної літератури, для цього спеціально встановлюються вуличні намети. Місіонери налагодили співпрацю з різними світськими ЗМІ, і робота не обмежується тільки друкованими виданнями. Місія взаємодіє і з телебаченням: на 10 телеканалах за весь час в ефір вийшло близько чотирьох тисяч християнських передач.

Служителі місії «Христос є відповідь» провели сотні дитячих євангелізацій в різних областях України, для школярів надруковані християнські щоденники. У навчальних закладах (школах, коледжах, університетах) проведені лекції для декількох тисяч учнів на духовно-моральні теми. 

Серед благодійних ініціатив місії — роздача продуктових наборів нужденним, безкоштовні обіди, організація туристичних поїздок в Карпати. До слова, вже відбулися понад 22 екскурсії. 

«Кожен буде відповідати перед Богом за всі свої вчинки. І слово Боже, яке люди чули та не прийняли, буде судити їх в останній день. Іноді, щоб донести людям біблійні істини, не обов’язково довго говорити — досить одного влучного слова, вчасно сказаного і вчасно почутого. Коли люди вбивають ненароджених дітей, вони відкривають у своєму житті двері для смерті. Рано чи пізно це з відсотками відгукнеться на їх рідних і близьких через фізичні та душевні хвороби, залежності, інші проблеми», — підкреслили в пресцентр. 

Церква молиться, щоб Євангеліє, яке проголошується через борди, газети, календарі, телепрограми, служимо людям не тільки для свідоцтва, а й для порятунку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: