IMG_0053 — копия

13 січня у центрі столиці зібралися активні сімʼї, представники громадських рухів, організацій, церков та влади. Для того, щоб виявити проблеми українських родин та сформувати кроки для їх вирішення. 

Серед найбільших проблем загальнодержавного масштабу — це демографічна криза, яка спостерігається в Україні вже кілька років та посилилася з початком повномаштабної війни. 

За пів року у 2023-му в Україні народилося 96 755 дітей. Це на 28% менше в порівнянні з відповідним періодом 2021 року (135 079 дітей). Загалом показники народжуваності в Україні падають ще з 2013-го – приблизно на 7% на рік. А велика війна призвела до найбільшої кризи народжуваності. 

Серед причин: вимушена міграція, сім’ї розділені або бояться планувати та народжувати дітей в нинішній ситуації.

Учасники Форуму «Сім’я в Україні: сучасні виклики та шляхи їх подолання» обговорили проблематику та шляхи розв’язання проблем. У межах роботи заходу було сформовано партнерські групи взаємодії для вирішення проблематики родин.

«Україна є одним з найкращих прикладів світу організованого сімейного руху. Лише у нашій Україні є понад 100 місцевих рад, які проголосували за рішення на захист сім’ї проти гендерної ідеології. Ми маємо історію перемог», — наголосив Руслан Кухарчук,  Голова руху “Всі разом!”, Національний директор Глобального Лідерського Саміту.

Присутні розглянути ініціативи, які були прийняті раніше та склали порядок дій на майбутнє. 

Було презентовано ряд ініціатив на підтримку українських родин. 

«Нам потрібно навчатися, як говорити одним з одним. Тому що, коли ми намагаємося допомогти, то дуже часто, випадково, без достатнього рівня знання, ми можемо нашкодити. Нам потрібно навчатися методикам та інструментам як допомагати людям та як їх привести до Христа», —  наголосила Вікторія Райчинець, директорка організації «Інститут Зцілення Травм»

Інститут зцілення травм — організація, яка надає духовно-психологічно допомогу, навчає, розробляє багато матеріалів як допомагати людям.

Також була презентована діяльність Life Center, яких є 10 в Україні. Їх мета у тому, щоб допомогти одиноким матусям та вагітним дівчатам, які з різних причин не хочуть народжувати та думають аборт, зберегти дитину.

«Наші Лайф-центри створюють безпечний, позбавлений осуду простір для кожної жінки, що має кризову вагітність. Наші майбутні мами, вчаться вибудовувати стосунки, отримують моральну, психологічну та матеріальну підтримку.  Лише у Львові з початку війни завдяки нашому Центру народилося 42 дитини», —  розповіла Наталя Колесник, директорка громадської організації LIFE CENTER у Львові.

Адріан Буковинський, доктор філософії, доцент, експерт з питань сімейної політики та сімейних стосунків, керівник Всеукраїнського благодійного фонду «СІМ’Я», презентував ряд ініціатив на підтримку сімей. 

«Ми створили курс «Основи сімʼї» для 10-11 класів, який можуть викладати у школах як варіативний предмет. Також ми запустили Youtube-канал, де представлений курс цей курс для усіх, хто бажає створити щасливу сім’ю та навчитись бути ефективними батьками», — розповів Адріан Буковинський. 

Крім цього, він наголосив про такі інструменти як тато-тренінги, тато-клуби та подружні зустрічі, щоб сформувати особистий тато-, мама-план виховання дітей.

Форум організований в межах започаткування в Україні Руху сімейних молитовних сніданків. 

Перша найбільша молитва планується у травні, з нагоди Міжнародного дня родини. Ідея полягає в тому, щоб одночасно провести по різних містах України сімейні молитовні сніданки. 

Рух сімейних молитовних сніданків — це спільнота християн, які прагнуть розвинути традицію проведення сімейних молитовних сніданків у всіх регіонах України, а також впровадити молитву як частини культури української родини.

Мета даного Руху: 

— Обʼєднати родини з різних регіонів України, різних конфесій у спільній молитві за перемогу добра над злом, мир та злагоду в родині і країні, зростання нового покоління та єдність у відбудові нашого краю.

—  Започаткувати рух сімейних молитовних сніданків у всіх регіонах України та впровадити молитву як частину культури української родини.

—  Привернути увагу міжнародної спільноти до важливості сімейних цінностей в Україні під час війни.

—  Благодійний збір для благодійних проєктів з допомоги дітям, родинам, що постраждали від війни.

Організаторами Форуму є Міжнародний рух «ПОКЛИКАНІ», Рух Національних Молитовних Сніданків, Міжнародний Рух «Живи!», Благодійна фундація «Your Destiny».

photo_2024-01-14_22-30-36
SoundofFreedom-800×445

Проект Movieguide, який допомагає сім’ям орієнтуватися у ЗМІ про розваги та культуру, вибрав 10 найкращих фільмів про віру, які вийшли у 2023 році, повідомляє Християнський Мегапортал inVictory.

«Християнські фільми вплинули на касові збори в 2023 році, знайомлячи глядачів з Євангелієм і поширюючи Слово Боже. Від блокбастера «Звук свободи» до несподіваного успіху «Сліпого» — це був знаменний рік для релігійних фільмів», — йдеться на сайті.

ТОП-10 фільмів про віру від Movieguide

Революція Ісуса / Jesus Revolution

Сюжет заснований на реальній історії та розповідає про групу хіпі та антивоєнних протестувальників, які очолили національне духовне пробудження у 1970-х роках.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Звук свободи / Sound of Freedom

Історія колишнього урядового агента, який ризикуючи своїм життям, врятував сотні дітей від секс-торгівлі.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Пагорб / The Hill

Байопік про бейсболіста Рікі Хілл, який долає фізичну ваду, щоб спробувати себе в ролі легендарного скауту вищої ліги.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Сліпий / The Blind

Історія життя Філа Робертсона — патріарха серіалу «Качина династія». З самого дитинства, до одруження та створення сім’ї, внутрішні демони Філа ледь не руйнують його сім’ю, доки візит проповідника не змінює його життя назавжди.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Після смерті / After Death

Документальний фільм, у якому з наукового погляду розглядається досвід близької смерті. Люди діляться своїми особистими історіями про відвідання потойбічного світу з точними деталями обставин, що супроводжують їхній досвід.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Божественний інфлюєнсер / Divine Influencer

Багата дівчина з впливових кіл, втративши фінансову підтримку батьків, влаштовується на роботу в притулок для безпритульних і незабаром дізнається справжній сенс впливу.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Криза ідентичності / Identity Crisis

Історія про сором’язливу студентку, яка використовує комп’ютер для клонування свого сміливішого образу. Коли клон заволодіває її життям, дівчина розуміє, що їй необхідно знайти впевненість у собі, щоб стати самою собою.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Подорож до Віфлеєму / Journey to Bethlehem

Мюзикл про Різдвяну історію, який по-новому розповідає про народження Ісуса. Незважаючи на те, що історія розповідається через музичні номери та уявлення, творці фільму ставляться до неї з благоговінням.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

Сімейний табір / Family Camp

Комедія про дві полярно різні сім’ї, які борються за бажаний трофей у християнському таборі.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі

На одному крилі та молитві / On a Wing and a Prayer

Після несподіваної загибелі пілота головний герой повинен посадити літак і врятувати всю свою сім’ю від небезпеки.

Проект Movieguide вибрав 10 найкращих фільмів року, заснованих на вірі
title-page-8-1024×576

«Чи буде кому жити на нашій звільненій та відвойованій землі?», – важливе питання, яке обговорювали на міжнародному Саміті «Україна – Життя. Гідність. Перемога!» 9 червня у Києві.

Про це пише сайт Всі разом!

Визначна подія – міжнародний Саміт об’єднав різнопрофільних експертів, військових та представників влади. Учасників у залі було близько 400 осіб з різних регіонів України та з-за кордону. У музичній частині взяла участь неповторна народна артистка України – Тіна Кароль. Вона заспівала дві головні пісні для багатьох українців: гімн України та пісня «Україна – це ти».

ph-tina-karol_-14-1024×741

Насичена програма містила офіційну церемонію відкриття, окремі виступи спікерів, а також три панельні дискусії у яких було по 5 учасників. Оскільки всі дискусії мали визначену тему, участь в них брали лише фахівці та професіонали. А саме, науковці, голови організацій, депутати та міські голови.

Кабінет Міністрів України відзначив важливість Саміту у особі Олега Немчінова, міністра Кабінету Міністрів та голови Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності. Спочатку зачитав вітальне слово від прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

«У назві Саміту міститься формула за якою сьогодні живе кожна українська родина. Це те, що допомагає нам долати надзвичайні виклики, які постають перед нами через варварську агресію Росії», – зі звернення прем’єр-міністра.

Міністр Кабміну додав:

«Маю надію, що ваш захід, який настільки багатогранний і програма його настільки насичена – буде успішним. Також додасть нам сили у боротьбі».

Про мету та завдання Саміту розповіла Валентина Павсюкова, президент міжнародного благодійного фонду «Chalice of Mercy». Вона є ініціатором і спонсором Саміту у Києві. Українка, яка багато років проживає у США, але ніколи не забувала про своє коріння. У 2007 році Валентина заснувала фонд, який з того часу і донині допомагає Україні.

samit_9yu06-1024×617

Віталій Кривицький, єпископ Києво-Житомирської дієцезії, говорив привітальне слово до учасників на початку. Він нагадав, що ми всі різні, але об’єднані задля спільного майбутнього України. Саміт «Україна –  Життя. Гідність. Перемога!» є тому свідчення, адже на ньому присутні ті, хто не лише словом, а й ділом захищає, відбудовує та об’єднує нашу країну.

Послання від військових у підтримку Саміту промовив Святослав Кондрат, командир штурмового відділення спецпризначення «Карпатська Січ». Бійці цього відділення завжди брали участь у протидії ЛГБТ-угрупуванню. Відстоювали сімейні цінності у вуличних ходах і протестах за сім’ю. Військові стверджують, що концепція одностатевих партнерств чи одностатевих «шлюбів» має бути визнана такою, що складає загрозу національним інтересам, адже поглиблює демографічну катастрофу і спричиняє значне суспільне протистояння.

Святослав під час виступу сказав: 

«Ми всі повинні розуміти, що та жертовність українських воїнів в першу чергу робиться для наших дітей та молоді. Ми можемо вам пообіцяти, що не будемо жаліти ні себе, ні тих ворогів – аби здобути сильну та омріяну країну. До всіх присутніх хочу звернутись, поки ми б’ємось на фронті, будь ласка, оберігайте наш тил. Ми маємо зберегти сильну та консервативну Україну».

Геня Самборська, голова Всеукраїнського фонду «За гідність людини» говорила про збереження ненародженого життя. Вона зазначила: 

«Українська земля просякнута кров’ю ненароджених дітей, і ми є цьому свідки. Діти це найкраще капіталовкладення, це найкращий пенсійний фонд. Щоб захистити державу та її майбутнє, ми повинні спочатку захистити сім’ю. Власне з цією ціллю, ми зібрались на Саміті, щоб голосно заявити про це та визначити план дій».

Міжнародний Саміт «Україна – Життя. Гідність. Перемога!» об’єднав чимало авторитетних іноземних гостей, які також були спікерами наживо або онлайн. Особливими гостями були: Джейсон Джонс – правозахисник, кінопродюсер, президент Освітньої організації з прав людини («H.E.R.O.»); Джошуа Чарльз – спічрайтер Білого дому, автор бестселерів New York Times та історик; Едуардо Верастегі – відомий американський і мексиканський актор, продюсер та правозахисник; Тім Баллард – відомий правозахисник, засновник і президент організації «Operation Underground Railroad».

ph_-189-1024×615

Ведучим Саміту був Руслан Кухарчук, голова організації «Всі разом!» та аналітичного центру Кабінет експертів. Закликав присутніх офіційно декларувати свою позицію за збереження сімейних цінностей у вигляді надісланого листа на депутатів або органів влади. Також презентував резолюцію та чіткий план дій.

Основні тези резолюції:
–  Розглядати сімейну політику і збільшення народжуваності. Орієнтація на права та інтереси сімей вважати пріоритетом у державній стратегії;

–  Напрацювати комплекс стимулів для возз’єднання сімей. Розшук і повернення викрадених і вилучених українських дітей;

– Надати особливий статус сім’ям військовослужбовців, забезпечити їм сталий соціальний супровід, належну економічну допомогу та морально-психологічну підтримку;

– Удосконалити українське законодавство з метою захисту життя від зачаття до природної смерті. Запровадити механізм збільшення грошових виплат на кожну народжену дитину;

– Унеможливити ухвалення законів, які ставлять за мету деформувати інститут сім’ї і природний порядок;

– Запровадити у середній і вищій школі викладання курсів з підготовки до подружнього сімейного життя і відповідального батьківства;

– Забезпечити державне соціальне замовлення на формування і реалізацію комплексної сімейної стратегії профільним інститутам громадянського суспільства.

Повний зміст резолюції вже оприлюднено. Переходьте за посиланням. 

kuharchuk_samit-906-1024×668

Також учасники мали час для спілкування, нових знайомств та обговоренню почутого зі сцени. Кожен лишився з приємними враженнями та новими думками й ідеями. На кінець, присутні пройнялись формулою Саміту: українці воюють за життя, гідність і перемогу. А отже, українці воюють за Україну.

Зазначимо, що найближчим часом на ютуб-каналі “Всі разом!” публікуватимуться фрагменти Саміту з відео та розлогими цитатами.

Фото: Іван Кузнєцов, Тетяна Синя
Текст: Ксенія Кочева

samit_906-1024×596
o_1dvtlvu6fgc21cgi1sfg1jnb4s34m

Тепла як обійми, незабутня зустріч для мам та донечок, яку не варто пропустити. У Волинській області запланований прекрасний захід, щоб ви могли провести день з вашими дітьми.

Дорогі сестри! Якщо вашій донечці 13-16 років запрошуємо вас разом на Ретрит BFF, який відбудеться 30 червня у селі Рокині.

Це можливість:

  • зосередитись одна на одній;
  • стати ще ближчими;
  • оновити та зміцнити зв’язок між вами;
  • провести час на природі та відпочити.

Готуємо для вас неймовірний день, наповнений яскравими емоціями, які ще довго будуть викликати посмішку при згадці.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/4z34GmmsQgQQHhCW8 

Якщо у вас є запитання і ви не знайшли відповіді у формі реєстрації, звертайтесь: 095 840 50 00

«Ніхто не буде кращим другом для донечки, ніж мама, ніякий найкращий вчитель не може стати їй авторитетом, жодний табір чи ціла команда лідерів не подбає краще про ваші стосунки ніж Ви самі, жоден пастор не заставить її вас любити і поважати.», — зазначають організатори в анонсі події.

photo_2023-06-05_18-42-10
IMG_20230520_160927_843

Форум «Міцна родина – сильна Україна», присвячений сімейній тематиці, відбувся в Черкасах 20 квітня. На заході обговорювали проблеми, з якими зіткнулися українські сім’ї внаслідок війни. А також всі учасники могли задонатити на допомогу ЗСУ. Організатор події – ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

«Багато українських сімей зараз змушені стикатися з новими проблемами, які можуть підірвати стабільність та благополуччя в їхньому домі. Війна стала додатковим фактором негативного впливу. Тому ми вважаємо надважливим разом шукати вирішення проблем, з якими зіткнулися українські сім’ї», – зазначив голова ГО  «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.

IMG_20230520_160923_233

Серед основних спікерів на форумі були: автор курсу «Основи сім’ї», доктор філософії Адріан Буковинський, голова Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук, голова міжфракційного депутатського об’єднання, депутат Уманської районної ради Сергій  Діденко, пастор, педагог Анатолій Лихолай.

Руслан Кухарчук говорив про моральне лідерство України на європейському континенті – в контексті теми сім’ї:

«Те, що ми називаємо сімейні цінності, природна сімейна модель, це базова фундаментальна природа речей. Інакше людство не може існувати. Сім’я – це те, що потрібно для існування української держави і нації».

IMG_20230520_160925_704

Адріан Буковинський провів аналіз проблем, які виникають в українських сім’ях зараз, та способи їх вирішення. Зокрема сирітство, розлучення та демографічна криза:

«Ми всі хочемо бачити в Україні повноцінну сім’ю, але таких, на жаль, тільки 10 відсотків. Тобто 90 відсотків не справляються з тим, що хоче. Відповідно ми даємо навчальні програми, які допомагають досягти кращих результатів».

IMG_20230520_160851_841

Про Біблійні основи сім’ї розповів Анатолій Лихолай, а вплив родини на економіку країни висвітлив Сергій Діденко.

На форумі також проходили панельні дискусії, в якій брали участь спікери та голова міжфракційного об’єднання християн в ЧМР. На них детально обговорювалися практичні кроки до вирішення сучасних проблем в сім’ї. Також на заході виступали директор департаменту соціальної політики Юлію Ніколенко, представники громадських організацій, обласної ради Християнських церков та капелани.

В планах ГО «Руху Реформації» провести подібні зустрічі в містах області.

photo_2023-04-17_15-54-57

30 квітня у луцькій церкві «Спасіння» відбудеться сімейний семінар під назвою «ШЛЮБ: як очікування зробити реальністю».

  • Щасливі сім’ї НЕ ті, які не мають проблем, а ті, які їх спільно вирішують;
  • Зміни можливі лише у цілковитому прийнятті;
  • Ми маємо різні потреби. І завдання партнера вивчити їх і стати відповіддю;
  • Наше служіння починається в сім‘ї, але не закінчується сім’єю;
  • Все найкраще в шлюбі – безкоштовно!

«Чи є між цими твердженнями ті, які ви перевірили на власному досвіді?
Чи є між цими твердженнями думки, які відрізняються від ваших уявлень про стосунки в шлюбі?
Чи є між цими твердженнями ідеї, які вам хотілося б втілити в життя?

Запрошуємо вас на сімейний семінар «ШЛЮБ: як очікування зробити реальністю», який відбудеться в @spasinnyachurch , адже саме там ми поговоримо про все це у світлі Біблії!», – написав у себе на сторінці Богдан Галюк.

Саме Богдан та Марічка Галюки будуть спікерами даного заходу. Вони допоможуть слухачам знайти відповіді на питання щодо шлюбу, на які іноді не просто знайти відповіді.

Семінар лише для одружених пар. Вхід вільний.

Вас чекатимуть за адресою с. Підгайці, вул. Дубнівська, 1в о 17 годині.

Вхід вільний!

14308a3-hhzlzc-qa4tfamy733llv5yasimr2cfgf245zbs

Луцькі депутати закликають Верховну Раду не допустити ухвалення законопроєкту №9103 «Про інститут реєстрованих партнерств».

Звернення до ВР підтримали під час 43-ї сесії Луцької міської ради, повідомляють на сайті установи.

На думку обранців громади, законопроєкт про цивільні партнерства «може призвести до знищення національних цінностей».

 

Йдеться про законопроєкт народної депутатки України від фракції «Голос» Інни Совсун щодо запровадження інституту цивільних партнерств.

«Національно-визвольна московсько-українська війна мала б максимально зосередити українське суспільство на перемозі над московським ворогом та ухваленні відповідних законів, зорієнтованих на посилення фронту і тилу водночас.

Натомість спостерігаємо вкрай загрозливі дві основні тенденції, що не лише підважують чи віддаляють нашу перемогу над москвою, але ідеологічно знищують та морально розбещують українське суспільство. Йдеться про нападки на дві визначальні суспільні цінності: національне та родинне виховання», – йдеться у заяві.

Депутати занепокоєні, що це крок до визнання одностатевих шлюбів і з часом цивільні партнерства у своїх правах будуть прирівняні до сім’ї.

На думку луцьких депутатів, законопроєкт призведе до «неминучого агресивного нав’язування гендерної ідеології всьому суспільству і загрожуватиме здійсненню адекватної демографічної політики в час національно-визвольної війни».

Політики також послалися на статтю 51 Конституції України та статтю 21 Сімейного кодексу, де шлюб визначається як союз жінки та чоловіка.

Зрештою вони закликали релігійні організації та представників «сімейних цінностей» висловити протести проти інституту цивільних партнерств.

Нагадаємо, раніше Всеукраїнська рада церков і Православна Церква України виступили проти створення інституту «реєстрованих партнерств».

Священний Синод ПЦУ заявив, що ініціатива суперечить «природному Богом встановленому закону», і порушує норми Конституції України щодо визначення шлюбу як союзу одного чоловіка і однієї жінки.

7 березня Совсун подала на реєстрацію законопроєкт, згідно з яким цивільним партнерством можуть скористатися як одностатеві, так і різностатеві пари.

Депутатка розповідала, що ініціатива допоможе визначити взаємні права та обов’язки, питання володіння майном, спадку, соціального захисту, прав у разі смерті чи зникнення.

Схожий законопроєкт до Парламенту планує подати Міністерство юстиції, але там йдеться тільки про цивільні партнерства для ЛГБТ.

«Знищення національних цінностей»: луцькі депутати виступили проти партнерств для ЛГБТ
photo_2023-02-15_10-37-43

28 лютого та 1 березня в Ірпені проходитиме загальноукраїнське Свято молитви. Дводенну молитовну зустріч супроводжуватимуть натхненні пісні та фундаментальні біблійні істини. Ми будемо проголошувати велич і славу нашого Господа!

Повідомляють на сайті ВСЦ ЄХБ.

На святі будуть представлені теми для молитовних зібрань вашої церкви.

ТЕМИ ЗУСТРІЧІ: Молитва за помісних пасторів, Відродження і духовне пробудження, Час у саду з Ісусом, Відкриття нової близькості з Ісусом, Святкування перемоги, Благовістя у час війни, Нове життя для чоловіків і жінок, Учнівство новонавернених, Як благословити своїх сусідів, Перевірка особистої святості, Церемонія молитви про палкість, Пошук «однієї людини».

Запрошуємо:
1. Команди обласних пресвітерів;
2. Пасторів і їхніх дружин;
3. Організаторів нових церков, благовісників;
4. Керівників обласних комітетів та відповідальних за різні служіння;
5. Молодіжних лідерів церков.

Організатори мають намір відшкодувати дорожні витрати тих служителів, котрі приїдуть зі своїми дружинами. Це зумовлено важливістю спільного служіння і молитовного єднання християнських подружніх пар.

Початок 28 лютого о 8:30 за адресою: Ірпінь, вул. Сім’ї Шкарівських 11, Центр християнського життя України.

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена!

Реєструйтеся за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTv_UBFfuPyZtkB01YhakDJbf_DGf8JHMBc3IdX7d4hMH66w/viewform

З усіх довідкових питань звертайтесь за номером +380 96 254 33 24, Віра Лавриненко.

den_sirot

У неділю, 13 листопада, відбудеться День молитви за сиріт. Цього дня християни просять Бога про захист, благословення та благополучні родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу мудрість і допомогу для тих, хто приймає та виховує сиріт у своїх сім’ях.

Допоки існуватиме людське життя на землі, сім’я залишатиметься найкращим природним середовищем для розвитку дитини. Кожна дитина має право на виховання в люблячій сім’ї та батьківську турботу.

Три тисячі і 182 дитини стали сиротами внаслідок війни. Понад 1 240 дітей постраждали в Україні через повномасштабну збройну агресію Росії. 425 дітей загинуло. Понад 815 дітей отримали поранення різного ступеню тяжкості. Цифри не остаточні, оскільки постійно встановлюються нові факти у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

На момент початку воєнних дій в інтернатах проживали 5,5 тис. дітей сиріт, що не були влаштовані у сімейні форми виховання.

Закликаємо церкви до посиленої молитви за вирішення проблеми сирітства в Україні.

Зокрема, згадуймо у молитвах одну тисячу дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у 105-ти будинках сімейного типу при церквах.

Ці будинки побудовані за участі німецького фонду «Міст у життя» і належать помісним церквам ЄХБ.

«Ми разом об’єднуємося молитвою про те, щоб сироти змогли знайти прихисток у християнських родинах. З Божою допомогою ми подолаємо цю соціальну кризу», – каже Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Бог сказав: «Жодної вдови і сироти не пригноблюватимеш» (Вих. 22:21). Це був не просто заклик до людяності, а Божий наказ. Дитина, яка втратила батьків, своїх захисників і годувальників, стає вразливою. Ніхто не має права нехтувати нею, гнобити її, утискати. Якщо хтось несправедливо поводиться із сиротою, це серйозна провина у Божих очах. Однак можна себе заспокоїти: «Я нічого поганого сироті не вчинив, тому все гаразд із моїм сумлінням». Біблія нагадує: «Хто знає, як робити добро, але не робить його, той має гріх» (Як. 4:17). Ми повинні пам’ятати це і діяти відповідно до Господніх заповідей.

Джерело: https://www.baptyst.com/

photo_2022-09-07_17-16-55

11 вересня стартує курс підготовки до шлюбу «Дев’ять тижнів до народження сім’ї».

Про це повідомила представниця «Центру сімейного життя» Альона Юхимук.

В чому суть курсу?

— Чітко зрозуміти себе і свої мотиви
— Озвучити одне одному своє бачення сім’ї та очікування від способу життя
— Спільно проговорити та обрати модель шлюбних ролей
— Познайомити одне одного з історією свого роду
— Визначити “скільки коштує наша сім’я”
— Дослідити відмінності темпераментів та знайти способи взаємодії
— Обговорити свій сексуальний досвід і філософію сексу
— Обрати метод планування сім’ї
— Обрати стиль комунікацї та вирішення негараздів
— Обговорити свої майбутні ролі батька і матері та їх значення
— Правильно “перерізати пуповину” та встановити межі нової сім’ї
— Домовитись про об’єднання в одну команду

Ви працюєте в зручному додатку в зручний для вас час і один раз на тиждень (у четвер ввечері) ми разом зустрічаємось в програмі ZOOM для обміну досвідом та взаємопідтримки.

Типи завдань:
— відеоуроки (тривалістю 7-12 хв)
— діалоги
— відгуки
— тести
— творчі завдання
— уривки з фільмів та читання

Вартість участі для пари за весь курс символічна — 1 000 грн.

Більше деталей на сайті https://www.nineweeks.org

Реєстрація відкрита! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTmkMOHB4ugJJ-j2ZpsUS9tp0KNvDNXWaFxcS9PUP1z6n8Iw/viewform?usp=sf_link