drinking-wine-depression

Алкоголь став найбільш популярним наркотиком у 2020 році: його вживали 94% людей, які хоча б раз пробували наркотичні речовини, а 2% напивалися настільки сильно, що потребували госпіталізації.

Такими є результати глобального опитування понад 110 тисяч людей у понад 25 країнах, яке здійснила неурядова лондонська організація Global Drug Survey, передає Громадське.

Для порівняння: канабіс, який виявився другим за популярністю наркотиком, вживали 64,5%, тютюн – 60,8%. При цьому героїн, який вживали лише 1,3% опитаних, ставав причиною госпіталізації у 12% випадків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церкви України відповіли Зеленському, що думають про легалізацію медичного канабісу

Серед іншого, із понад 90 тисяч людей, які зізналися, що хоч раз вживали алкоголь, лише 16% у 2020-му не напивалися ні разу. А решта ж у середньому доводила себе до стану сп’яніння 21 раз – причому частіше це робили чоловіки віком до 25 років (28 разів).

А втім, частіше після споживання алкоголю до лікарні потрапляли жінки віком до 25 років: 3,4% із них після сп’яніння потребували госпіталізації. Для чоловіків віком старше 25 років цей показник становить 1,3%, для жінок від 25 років – 1,2%.

Найбільше алкоголю споживають жителі англомовних та скандинавських країн: опитані з Великої Британії напивалися в середньому 34 рази, з Австралії та Данії – 32 рази. А найбільш тверезими виявилися жителі країн Південної Америки: в Аргентині та Колумбії напивалися менше 7 разів.

У середньому 32,8% опитаних зазначили, що шкодують про те, що напивалися. Жителі англомовних та скандинавських країн були менш схильні висловлювати жаль із цього приводу, ніж респонденти з Латинської Америки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Залежність – це симптом нашого ідола», – християнський співак, який звільнився від наркоманії

Найчастіше шкодування пояснювали так: сильне похмілля (75%), сказав / сказала щось зайве (42%), відчуваю більшу тривожність наступного дня (31%). 14% через алкоголь вступали в небажаний інтимний зв’язок, а 13% – травмувалися.

Сп’яніння автори звіту визначають так:

«Коли ви випили так багато, що це настільки впливає ваші фізичні й розумові здібності, що ви не можете тримати рівновагу, зв’язно говорити, чітко зосереджуватися на речах, а ваше мовлення й поведінка для людей, які вас знають, явно не знайомі».

Визначення сп’яніння з’явилося вперше за 9 років опитування Global Drug Survey. Цим автори пояснюють той факт, що дані за 2019 рік нижчі, ніж за 2020-ий. А втім, автори застерігають, що останнє опитування здійснювалося протягом грудня 2019-го – тобто ще до того, як світ охопила пандемія коронавірусу.

Перелік країн, в яких здійснювалося опитування: Австралія, Данія, Велика Британія (окремо Англія й Шотландія), Фінляндія, Австрія, Канада, Росія, Польща, Ірландія, Бразилія, США, Бельгія, Італія, Швеція, Румунія, Швейцарія, Нідерланди, Угорщина, Норвегія, Франція, Німеччина, Греція, Словаччина, Південна Африка, Нова Зеландія, Іспанія, Мексика, Колумбія, Аргентина, Португалія, а також країни Балкан (які саме, не уточнюється).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

56efc37233b88_wycliffebibles630

Пандемія COVID-19 створила нові виклики для перекладу Біблії в усьому світі, але Wycliffe Bible Translators USA продовжує виконувати свою місію, незважаючи на труднощі.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Протягом 79 років організація Wycliffe керувала роботою з перекладу Біблії усіма мовами. Зараз група та її партнери, за словами генерального директора Джона Чесната, працюють над більш ніж 2700 перекладацькими проєктами у 167 країнах. Незважаючи на це, 1,5 мільярда людей у світі досі не мають перекладу Біблії рідною мовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перекладати Біблію ромськими мовами – особливе доручення Ісуса Христа, – Анатолій Шкарін

Багато країн, у яких працює Wycliffe, мають погану систему охорону здоров’я, неуніфіковані уряди й обмежені комунікаційні технології. Пандемія також завадила організації працювати з людьми, що говорять мовами, якими Біблії ще не перекладалися.

За словами директора Wycliffe, щоб подолати деякі труднощі, з якими довелося зіткнутися, організація використала технологію, яка була розроблена для прискорення перекладу Біблії. За останні 17 років Wycliffe збільшила кількість перекладів Біблії з 7,5 до 29,4 перекладів на рік.

«За останні два десятиліття Wycliffe зробила значні інвестиції в технології, щоб прискорити нашу роботу. В результаті наша цифрова інфраструктура дозволяє нам спілкуватися, координувати, досліджувати і підтримувати динаміку, темпи перекладацьких проєктів. Раніше одній команді перекладачів в одній громаді було потрібно 30 років, щоб закінчити переклад Нового Завіту. Сьогодні проєкти запускають і ведуть в основному місцеві церкви», – сказав він.

Боже провидіння дало можливість деяким перекладачам Біблії Wycliffe по всьому світу перетворити катастрофу на спосіб поширення Євангелія, додав Чеснат. У 2019 тайські місіонери Wycliffe Нейт і Айві Чізмен почали роздавати аудіозаписи Біблії у форматі MP3 місцевими мовами. У міру того, як інформація про це поширилась, сотні людей почали просити аудіоБіблії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З музикою і фоновими звуками Ізраїля: сотні акторів озвучать Аудіобіблію

«Здавалося, що куди б ми не пішли … ми постійно зустрічали людей, які хотіли отримати Біблію», – розповідає Айві Чізмен.

За словами Чізменів, коли спалахнула пандемія, багато людей стали віруючими після прослуховування нових Біблій. Нові християни також отримали необхідне їм наставництво.

Чеснат додав, що в Танзанії інша команда перекладачів Біблії з організації Wycliffe призупинила свою біблійну роботу, щоб зняти для глухих людей відеоролики про те, як дотримуватися правил безпеки при COVID-19.

«Ми смиренні і вражені тим, як Бог продовжує просувати переклад Біблії і благословляти це служіння, незважаючи на безпрецедентні виклики пандемії. Ми продовжуємо співпрацювати з нашими партнерами, щоб продовжувати безпечне просування наших проєктів протягом цього часу, наскільки це можливо», – сказав Чеснат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цифра: у світі випустили повний переклад Біблії 700-ю мовою

За його словами, найбільшим викликом для цілі перекласти Біблію всіма мовами є величезна кількість мов у всьому світі. Хоча географічно ізольовані регіони або вороже ставлення до християнства можуть ускладнити переклад, логістика, як і раніше, є найбільшою проблемою.

«Доступ до Біблії мовою, яку ми розуміємо, є цінним подарункои, який багато хто з нас сприймає як належне, але 1,5 мільярда людей досі не мають повної Біблії мовою, яку вони розуміють найкраще. Наше бачення у Wycliffe Bible Translators USA – щоб люди, які розмовляють будь-якою мовою, могли зрозуміти Біблію і змінитися», – сказав Чеснат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

600ede633f8e3_suttgart940

У Німеччині християнські організації, які купують рекламні місця для розміщення біблійних віршів у громадських місцях, піддаються політичному контролю.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Evangelical Focus.

Євангельська асоціація в Німеччині поширює християнський контент за допомогою платної реклами ще з 70-х років, але тепер деякі партії заявляють, що релігійний контент ображає користувачів громадського транспорту.

Парламентська група «Лівих/Піратів» в регіональній асамблеї Штутгарту запросила нові правила розміщення реклами в міських поїздах (S-Bahn), щоб переконатися, що біблійні вірші нікого не ображають.

Для цієї лівої політичної фракції розміщення біблійних віршів у рекламних місцях «жодним чином не відповідає гостинній культурі регіону». Згідно з місцевою газетою Stuttgarter Zeitung, вони вважають, що «євангельські» та «частково агресивні місіонерські послання» змушують користувачів громадського транспорту відчувати себе некомфортно. Вони стверджують, що громадський транспорт «не повинен бути місцем індоктринації (ідеологічної обробки, – ред.)».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурс: євангелізаційні онлайн-проєкти отримають підтримку і просування

Згідно з німецьким журналом Pro Medien Magazin, у Штутгарті поширенням біблійних віршів займається некомерційна євангельська асоціація South German Poster Mission, яка оплачує місця для рекламних оголошень у поїздах, автобусах та інших громадських місцях. Вони фінансують свої євангелізаційні зусилля за рахунок пожертвувань окремих християн і церков. Мета групи, яку заснували в 1972 році, – «поширювати Слово Боже за допомогою віршів з Біблії на рекламних плакатах».

Ліві / Пірати тепер просять, щоб біблійні вірші і подібний релігійний зміст більше не дозволялися в системі метро Штутгарту, тому що організації, яким дозволено купувати рекламні місця, повинні демонструвати «велику нейтральність у світогляді».

Християни: «Кожен має право висловлювати свою думку»

Основна протестантська церква у Вюртемберзі, яка внесла 12 200 євро в останню рекламну кампанію з поширення біблійних віршів, заявила, що уривки зі Священного Писання дають багатьом людям силу і надію, і ні в якому разі не дискримінують громадян, які дотримуються інших вірувань або не дотримуються ніяких.

Крім того, євангельські робочі кола всередині правлячої партії ХДС (консерватори) стали на захист права приватних релігійних організацій купувати рекламні площі для поширення уривків з Біблії.

Як зазначили в партії, не повинно бути жодних обмежень у проведенні власної кампанії для будь-якої релігійної групи або світогляду. За їхніми словами, вільне суспільство – це таке суспільство, в якому можуть бути представлені різноманітні світогляди.

«Біблійні вірші на публічній арені мають давню традицію в нашій країні: церковні будівлі часто, як і раніше, знаходяться в центрі міст, а на фасадах багатьох старих будинків досі написані християнські благословення», – додали в партії.

Даючи інтерв’ю для німецького інформаційного агентства Idea, представник південнонімецької плакатної місії визнав, що в Німеччині все складніше використовувати рекламні площі, щоб говорити про Ісуса Христа.

До слова, ІА Світогляд раніше писав, що в Чернівецькій області баптисти встановили зупинки для громадського транспорту з євангелізаційними банерами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

google-targeting-audience-534×360

Покоління Z має більший інтерес до духовності та стосунків, ніж до релігії.

Про це йдеться в дослідженні, яке провів науково-дослідний інститут Springtide, пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Today.

Звіт «Про стан релігії та молоді за 2020 рік» базується на понад 10000 опитувань серед людей у ​​віці від 13 до 25 років.

Ці висновки відповідають тенденціям минулого десятиліття, причому 40% заявили, що вони не дотримуються релігійної приналежності, проте більшість із них (60%) все ще називають себе «духовними».

Кожен п’ятий (19%) сказав, що відвідував релігійні зібрання принаймні раз на місяць, але лише приблизно кожен десятий (12%) сказав, що це було заради вивчення Святого Письма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Німеччині переписали Біблію для «покоління Z», пристосувавши Святе Письмо під сучасних читачів

Також самотність була широко розповсюджена серед покоління Z, де більш ніж половина (60%) заявила, що почувається «дуже ізольованими», а понад дві третини (69%) повідомляли про три або менше значущих взаємодій на день.

Дослідження також виявило зв’язок між осмисленим спілкуванням та дорослим наставником із відчуттям сенсу життя. П’ята частина (21%) молодих людей, які сказали, що не мали значущих взаємодій щодня, заявили, що ніколи не відчували, що їхнє життя має сенс.

Але це відчуття безцільності впало суттєво лише до 4% серед тих, хто сказав, що має лише одну значущу взаємодію на день.

Серед респондентів, які мають дорослого наставника, понад дві третини (69%) сказали, що їхнє життя має сенс і мету. Це число зросло до 85%  серед тих, хто сказав, що має два-чотири дорослих наставника і до 91% серед тих, хто має п’ятьох або більше дорослих наставників.

Висновки також свідчать про те, що молодь краще реагує на авторитет, якщо відчуває турботу.

Понад три чверті (79%) сказали, що вони «частіше слухають дорослих у своєму житті, якщо знають, що ті піклуються про них», тоді як 87% заявили, що довіряють дорослим, якщо ті знаходять час, аби налагодити стосунки з ними.

Коментуючи результати дослідження, виконавчий директор Springtide Джош Пакард заявив, що результати показали, що стосунки були «важливішими, ніж маркування».

«Внутрішнє та зовнішнє життя покоління Z складне, а світ, в якому вони живуть, теж складний, – сказав він. – Спосіб формування молодими людьми зв’язків, сенсу та реалізації своїх цінностей постійно змінюється. Це, без сумніву, найбільш неоднорідне покоління, яке коли-небудь існувало».

Думка редакції

Це дослідження показує, що ефективним у спілкуванні з молодим поколінням буде саме вияв турботи і зацікавленість у розвитку близьких стосунків з ними. Саме так, налагодивши стосунки і встановивши зв’язок з молодою людиною, можна розповідати їй про Христа і запрошувати до церкви. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

hqdefault

Чи може вакцина бути біологічною зброєю, аби зменшити населення землі? А, можливо, це конспірологічні задуми глобалістів? Чи має цей переполох відношення до печатки звіра? Як бути тим, хто не хоче вакцинуватися?

Про ці та на інші запитання щодо вакцинації від COVID-19 відповів голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ, пастор Валерій Антонюк.

Дивіться у відео біблійний погляд та практичні поради від служителя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вакцина – так чи ні? Валерій Антонюк розповів про біблійний погляд на вакцинацію
Faithful-App-logo-2

Seventh Spark запустила інноваційний мобільний додаток для християн – місце, де віруючі можуть транслювати проповіді і оригінальний контент від найвидатніших духовних лідерів сучасності.

Християнський додаток Faithful пропонує користувачам альтернативний простір, щоб допомогти людям поглибити свій зв’язок з Богом, не піддаючись атаці світської реклами, яка з’являється на YouTube та інших потокових сервісах.

Про це в інтерв’ю для The Christian Post розповів автор бестселерів і головний пастор церкви Churchome Джуда Сміт, пише ІА Світогляд.

«Ми виявили, що 50% міленіалів дивляться християнський контент на YouTube, і очевидно, що YouTube не призначений для того, хто веде релігійний спосіб життя», – сказав він.

Сміт пояснив, що християни, які дивляться релігійний контент на YouTube, можуть, наприклад, дивитися свою улюблену проповідь Стівена Фуртіка на платформі, але потім раптово отримують push-повідомлення, призначені для представника іншої релігії.

«YouTube – це фантастика, але він просто не працює потрібним чином», – сказав він.

Кураторський контент включає понад 50 мотивуючих голосів з усього світу. У число лідерів віри входять: Сміт і його дружина Челсі; Шарлотта Гембілл з церкви LIFE; Леві і Дженні Луско із церкви Fresh Life; Даріус Деніелс з Change Church; Семюель Родрігес з New Season Worship; Чад Віч з церкви Zoe Church; Ервін Макманус з Mosaic Church; Кріс Ходжес з церкви Church of the Highlands; Стівен Фуртік з церкви Elevation Church; Річ і Даунчер Вілкерсон з церкви Vous Church; зірка реаліті-шоу і християнський спікер Седі Робертсон і багато інших.

«Ми збираємося стати тим простором у світі, який скаже: «Гей, ти можеш рости духовно всього за пару хвилин в день». Коли ви завантажите додаток, перше, що ви побачите, це запитання: «Скільки ти маєш часу?». Там буде невелика кнопка, на якій написано “менше п’яти хвилин”, і потім ви зможете вибрати теми, які актуальні для вас зараз. Ви також можете вибирати своїх улюблених проповідників з нашого списку, який буде рости з кожним днем », – сказав Сміт.

Додаток дозволяє користувачам вибирати певний час кожного дня, щоб слухати проповідників, які говорять на різні теми, такі як «тривога, самотність, радість або мужність».

«Ми збираємося максимально використовувати технології, щоб донести інформацію до людей», – підкреслив Сміт.

Служитель також сказав, що ця технологія допоможе у вивченні Біблії на додаток до актуальних варіантів і не буде надто «зручною», а натомість буде відповідати Біблії.

«Жителі Вереї досліджували Святе Письмо, щоб переконатися, що те, чого навчав Павло, було правдою, – зазначив Сміт. – Ми хочемо інформувати людей, ми хочемо навчати людей, ми хочемо дати людям можливість зрозуміти, як вивчати їх Біблію».

«У додатку Faithful є тисячі годин контенту, не в останнім в черзі є й контент, як вивчати Біблію. Є майстер-класи від деяких хороших теологів і мислителів, які збираються об’єднати їх, щоб допомогти нам вивчати Біблію», – продовжив він.

Сміт сказав, що, на його думку, важливі як тематичні проповіді, так і поглиблене вивчення розділів Біблії:

«Я думаю, треба розуміти, що важливо як тематичне вивчення Святого Письма, так і, звичайно, вивчення вірша за віршем. Але при тлумаченні Святого Письма завжди важливий контекст».

2020 рік був роком великої безнадії для багатьох і навіть виявив недоліки деяких проповідників (маються на увазі скандали зі служителями американських церков, – ред.), але Сміт запевнив, що всі пастори, представлені в додатку, є доброчесними людьми.

«Ми намагалися бути дуже старанними в нашому списку, щоб зібрати людей, які є чесними людьми, людьми, які розуміють герменевтику і те, як вивчати свою Біблію. Я думаю, ви побачите, що є дійсно здорове, гарне біблійне вчення, яке справді може допомогти нам рости духовно всього за кілька витрачених хвилин щодня», – підкреслив Сміт.

Платформа, додав він, призначена для того, щоб дозволити користувачам вибирати, за ким вони хочуть слідкувати, а також відкривати для себе нових пасторів.

На питання про те, як важливо бути проповідником в наш час, видатний американський пастор сказав, що сучасні служителі допомагають людям вчитися застосовувати Слово Боже в своєму повсякденному житті.

«У вас є Стівен Фуртік, який, можливо, є найпопулярнішим проповідником у світі. Потім для вас з’являться абсолютно нові обличчя і ви будете думати: «Ого, я не знав про нього. Тепер я знаю». Так в кінцевому підсумку ви можете знайти для себе нового улюбленого проповідника, і ми теж дуже раді цьому», – додав Сміт.

На питання, чому люди повинні вибирати Faithful замість YouTube, духовний лідер відповів, що це безпечне місце.

«Я думаю, що YouTube по праву займає домінантне становище, здається, що це найпростіше місце, де можна щось подивитися. Одна з проблем – я буду відвертим, у мене є 16 і 13-річні сини – і, чесно кажучи, вони відкривають YouTube, щоб дивитися контент . YouTube також розуміє, що це дивиться молода людина, а тому з’являться сповіщення для моделей, дівчат або ще когось. Це може дуже заважати вашому духовному зростанню».

Сміт додав, що йому подобається міркувати тільки над одним уривком з Писання в день, це допомагає йому не «перевантажуватися» і фактично застосовувати Слово Боже.

Faithful – це безкоштовний сервіс без реклами, який тепер доступний в App Store і Google Play. Платна підписка також доступна за 9,99 доларів на місяць.

Безкоштовний контент включає тисячі годин повних проповідей (всі без реклами з фоновим звуком) і унікальну функцію «Вірш дня», в якому уривки з Писань поєднуються з інтерактивним навчанням. Функція підписки включає в себе молитви під керівництвом і майстер-класи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

photo_2021-01-25_13-24-39

ФБР і правоохоронні органи міста Ель-Монте в Каліфорнії почали розслідування після підриву саморобного вибухового пристрою рано вранці 23 січня в баптистській церкві First Works. 

Про це повідомляє inlight.news

Офіцери, які прибули на місце події близько 4:30 ранку, припускали, що матимуть справу з нападом вандалів, які розбили вікно (на цю церкву напади відбуваються регулярно), але потім поліціянти побачили клуби диму і зрозуміли, що все набагато серйозніше.

«Ми помітили, що вікна не просто були розбиті, а вилетіли через вибух», — розповів лейтенант поліції Крістофер Кано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шлюб як союз чоловіка і жінки: депутати Латвії пропонують правку до Конституції

За словами представника ФБР Лаури Ейміллер, інформації про потерпілих не надходило. В результаті вибуху постраждали стіни будівлі й вилетіли шибки. Вона зазначила, що називати цей інцидент злочином на ґрунті ненависті поки передчасно, але «ця версія завжди розглядається, коли здійснюється напад на молитовний дім».

Церква First Works в Ель-Монте відома своїм категоричним настроєм стосовно ЛГБТ-спільноти, що неодноразово викликало обурення і призводило до нападів протестувальників. 

Пастор церкви Брюс Мехіа неодноразово публічно засуджував одностатеві відносини. У заяві на його вебсайті говориться: 

«Ми вважаємо, що гомосексуалізм — це гріх та гидота, за це Бог карає смертною карою». 

Раніше на засіданні міської ради Ель-Монте проповіді Мехіа і позиція церкви були названі «мовою ворожнечі». 

Онлайн-петиція, яка закликає ліквідувати незручну церкву з міста, до моменту публікації зібрала понад 15000 підписів. 

Підписів на підтримку християн і петиції з вимогою знайти та притягнути до відповідальності тих, хто стоїть за вибухом, чомусь немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

schastlivyy-1024×561

Час від часу ми з вами робимо помилки. При цьому, що б ви не зробили, все це може бути використано Богом. Ви можете помилятися, але Бог — ні.

Про це пише cnl.news з посиланням на слова старшого пастора церкви штату Каліфорнія Ріка Уоррена.

«А ми знаємо, що для тих, хто любить Бога, хто був покликаний згідно Його задумам, Він все звертає на благо» (Римлян 8:28)

Коли ви робите якусь дурницю, Бог говорить:

«Це мені теж підійде. Мені під силу обернути ці обставини на благо».

Однак, я хочу внести ясність. Ця обіцянка стосується не всіх. У вірші не говориться, що Бог обертає все на благо для тих, хто бунтує проти Нього, або для тих, хто не ходить Його шляхами.

Обіцянка призначене для людей, які приходять до Бога і кажуть:

«Я хочу жити відповідно до Твоїх планів. Можливо, я не завжди все розумію, але я хочу вчинити правильно. Я хочу слідувати за Тобою і довіряти Тобі».

Прийдіть до Бога, і Він використовує на благо ваші помилки. Коли ви довіряєте Йому своє життя, це не означає, що ви більше ніколи не промахнетеся. Ви як і раніше будете приймати неправильні рішення. Ви все одно що-небудь зіпсуєте. Проте, Бог може вмістити все це в Свої плани.

Для вашого життя немає плану Б. Ще до вашого народження Бог знав всі помилки, які ви зробите. Він також знав, що ці помилки доведеться врахувати в Його плані.

Це означає, що ви можете розслабитися. Ви можете перестати турбуватися. Ви можете входити в новий рік, довірившись Божій благодаті, що діє у вашому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

surrender-to-god-740×444

Засновник євангелізаційного руху PULSE євангеліст Нік Холл заявив, що в минулому році понад 100 тисяч людей віддали свої життя Христу.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Headlines.

Холл пояснив для CBN News, що все більше молодих людей стають ближче до Бога в світлі сьогоднішньої політичної атмосфери.

«Те, що я чую від молодих віруючих – це справді бажання об’єднатися навколо необхідності ділитися Ісусом, ділитися Євангелієм, – зазначив Холл. – Існують найрізноманітніші думки про всілякі речі, всілякі ідеї, і все ж є одна річ, яка все змінює. І тому я бачу, як люди моляться, постять і дійсно вірять: що б не трапилося, ми знаємо, що Бог все контролює, і ми повинні довіряти Йому зараз більше, ніж будь-коли».

Він зазначив, що PULSE проповідує Євангеліє у відповідь на труднощі, що мали місце протягом 2020 року.

«Наше служіння реагує як і завжди – ми хочемо поширювати Євангеліє. Ми хочемо закликати церкву туди, де ми знайшли нашу надію. Я багато бачив за останні 12 місяців, набагато більше, ніж за останні роки», – сказав він.

Холл запевнив, що віруючі можуть «об’єднатися, щоб підняти голос за справедливість, за вразливих і тих, кому боляче», і попередив християн, щоб їх запал до Ісуса не був затьмарений другорядними проблемами, такими як політика і вибори.

Засновник PULSE додав, що церкви повинні висловлюватися з питань дискримінації та расової несправедливості.

На думку Холла, церква «не може дозволити собі мовчати зараз», звертаючись до «певних помилок», інакше «як ми маємо право говорити про будь-що неправильне?».

Незважаючи на карантинні обмеження через пандемію COVID-19, Холл зазначив, що служіння PULSE привело до Христа понад 100 тисяч чоловік завдяки безлічі заходів.

«За останні 12 місяців, навіть з березня по травень минулого року, більше 150 мільйонів чоловік почули Євангеліє і понад 100 тисяч публічно відгукнулися на вістку про Ісуса, – пояснив він. – Це через віртуальні події, інформаційні заходи, Zoom по всьому світу і через телебачення. Я просто думаю, що такого «голоду» ніколи не було».

На закінчення Холл сказав, що його молитва за 2021 рік – це про відродження, починаючи від звернення церкви за покаянням до Бога.

«Покаяння повинне починатися з нас, і ми повинні постати перед Богом, щоб Він запалив нас для того, що має значення, щоб ми горіли для Писання, щоб Його Слово було живим в нас, щоб було відродження – це молитва про пробудження. Я вірю, що настав час, щоб світ побачив чітке проголошення Євангелії, і що Ісус є Тим, кого вони шукають», – підсумував він.

Нагадаємо, у березні рух PULS запустив новий міні-серіал в Instagram, щоб допомогти молоді та підліткам залишатися духовно здоровими під час карантину через коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Embrion-800×445

Згідно зі звітом провідної групи по захисту життя, Міссурі став першим «штатом, в якому не переривається вагітність». Остання клініка, де робили аборти припиняє свою діяльність.

Про це  повідомляє invictory.com з посиланням на christianheadlines.

На початку року організація «Operation Rescue», яка базується в Канзасі, опублікувала звіт про «стан американських клінік, які роблять аборти у 2020 році». У звіті говориться, що «в цілому 45 закладів були закриті або пригальмували свою діяльність в США, залишивши один штат зовсім без послуг з проведення абортів».

Згідно з даними у звіті «Operation Rescue» лідером серед штатів з найбільшою кількістю клінік для здійснення абортів залишається Каліфорнія, де працює 149 закладів по перериванню вагітності.

У 2020 році у світі провели понад 42 мільйонів абортів, що перевищує загальну кількість людей загиблих від інфекційних захворювань, раку, куріння або алкоголізму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: