IMG_3609-1024×683

У Євангельському Теологічному Університеті (раніше семінарія – ЄТС) 16 жовтня урочисто відзначили випуск. Дипломи отримали понад шістдесят випускників.

Про це повідомляє chve.org.ua.

Це – магістри гуманітарних наук у галузі сімейного  консультування, магістри  богослов’я та магістри богослов’я ще у трьох галузях: екзегетичних досліджень, християнського  лідерства, практичного служіння. А також двадцять три доктори практичного  богослов’я та двоє – почесних докторів практичного богослов’я.

Святкове служіння розпочалося традиційним для таких урочистостей внесенням Біблії та церемоніальної булави, що символізує владу. Після читання Слова Божого (2 Тим. 3:14-17,  2 Тим. 2:2)  проректор  ЄТУ Ігор Семенюк  закликав присутніх до молитви.

Вітаючи випускників та гостей, Президент ЄТУ Василь Войтович нагадав слова Апостола Павла до Тимофія:

«Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди» (2 Тим. 2:15).

«Ви підете працювати до людей, і ваше слово має велике значення: ним ви можете або підняти людину, або принизити. Ви словом можете дати можливість спастися, або ніколи не увійти у вічність Царства Божого. Тому Павло так чітко наголошує Тимофієві: «твоя проповідь має бути чистою, прямою і євангельською» – підкреслив Василь Миколайович.

З подякою для альма-матер від імені випускників виступили Сергій Манелюк, Неля Оніщук, Ірина Головань та ін. Після чого зі словом настанови до випускників звернулися їхні викладачі Тетяна Котлярова та Адріан Буковинський.  Також  щиро поздоровив випускників з врученням дипломів перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок.

«Те що ви отримали, чого  навчилися, тепер потрібно реалізувати у служінні. Чекаю від вас гарних книг, гарних  статей, особливо по душеопікунській праці», –  наголосив Анатолій Миколайович.

Після цього настала найбільш урочиста мить: пастор Орест Білобрам проводив традиційну університетську церемонію —одягання мантії, а Василь Войтович, Ігор Семенюк та Тетяна Котлярова вручали дипломи випускникам.

Завершилось  свято  урочистим виходом із зали та чудовим банкетом для усіх присутніх.

Приєднуємося до численних привітань магістрам і докторам богослов’я!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

201867b923105525c97fca0bedfc6f98

Підбито підсумки міської фото-акції «Сімейні цінності», яка проходила в Харкові у серпні-вересні.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, два фотографи та інтерв’юер пропонували випадковим сім’ям, які відпочивали в скверах і парках, поділитися своїми думками про кохання, сімейне життя, дітей, про свої сімейні цінності та одночасно зробити безкоштовну фотосесію для всієї родини.

Про це пише Всеукраїнський Собор з посиланням на city.kharkov.ua.

Протягом акції було проведено 600 міні-фотосесій. На пам’ять сім’ї отримували фотографії та сувеніри. Після завершення фотозйомок учасники фотосесій взяли участь у розіграші призу гриля-барбекю.

«Найголовнішим результатом фото-акції стало те, що чоловіки та дружини ще раз відчули свою близькість і закоханість, згадали знакові для сім’ї події і дати, обійнялися, подарували радість своїм близьким, подумали про цінності своєї сім’ї, про майбутнє своїх дітей», — зазначив заступник міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Харкові пройшла фото-акція «Сімейні цінності»
335e098ba45b3aa4529a97318a4d0fc5-750×445

У Кривому Розі відкрилася майстерня для хлопчиків «Мудрий тесля». Тут юне покоління представників сильної статі, які виховується у родинах без батька, безкоштовно навчатимуть теслярської справи. 

Про це повідомляє ТСН.ua.

Організатори проєкту – активісти ГО «Кривий Ріг за сім’ю», ідея створення такої майстерні – не нова. Вона належить жителю Черкас Віталію Андрійцю. Він створив таку майстерню у своєму місті, і цю ініціативу підхопили інші міста України.

«У новинах вийшов сюжет про роботу такої майстерні у Черкасах. Ми вирішили й собі спробувати і організувати такий проєкт у Кривому Розі. На одному з форумів ми познайомилися з його автором Віталієм Андрійцем і запитали, чи не проти він, щоб ми відкрили подібне у нашому місті. Він погодився і підтримав нас», – розповідає ТСН.ua голова ГО «Кривий Ріг за сім’ю» Олег Подкопаєв.

0316330444adb3308b2fda38f8605ec6

Як говорять організатори, проєкт орієнтований на хлопчиків з неповних родин, які виховуються без батька. Таким чином дітям хочуть компенсувати відсутність батьківського плеча у родині і навчити майбутніх чоловіків практичних речей, які знадобляться їм у майбутньому.

Майстерню «Мудрий тесля» відкрили у Саксаганському районі Кривого Рогу, щоб дітям з усіх районів Кривого Рогу було однаково зручно діставатися. Приміщення, де навчатимуть хлопчиків теслярської справи, достатньо велике і просторе, займає 40 метрів квадратних. Організатори проєкту забезпечили майстерню усім необхідним обладнанням та інструментом. Молотки, викрутки та інші необхідні для навчання хлопчиків інструменти надали небайдужі городяни.

Викладатиме курс криворізький підприємець Євген Хоменко. Він батько трьох дітей і останні кілька років працює шевцем.

«Я хочу наголосити, що цей проєкт повністю безкоштовний. Але ми не відмовляємося від допомоги, можливо, є бажаючі викладати, ми будемо раді таким людям. Ми обіцяємо дотримуватися усіх карантинних вимог, площа приміщення нам це дозволяє», — говорить ТСН.ua Олег Подкопаєв.

Курс розрахований на дітей віком від 7 до 12 років, які будуть розподілені за віком в групи. Навчання стартує від моменту відкриття. На сьогодні до гуртка вже записалися 13 хлопчиків.

Автори проєкту говорять, що не ставлять за мету дати фах учням майстерні, а прагнуть аби діти здобули практичні знання, які зможуть використовувати для роботи по дому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

a312461e1338edea47a69b69fe07e8d3
photo_2020-10-14_04-33-53

12 листопада служителі церков ХВЄ Києва на прохання наших братів з міста Сєвєродонецька доставили гуманітарний вантаж для постраждалих від пожеж сіл Луганщини.

Про це йдеться на сайті УЦХВЄ.

«На трьох великих вантажівках  ми розмістили шість вагончиків-битовок, а на інших автомобілях додатковий гуманітарний вантаж», – розповідає керівник експедиції, директор Департаменту соціального служіння УЦХВЄ В’ячеслав Когут.

За його словами крім, власне, будиночків, постраждалим доставили харчові продукти, дитячі велосипеди, а також матраци, посуд та інші речі першої потреби.

«Особливу подяку хочу висловити нашій київській церкві «Альфа» та усім небайдужим людям (дехто відгукнувся через соцмережі). Люди жертвували немалі кошти, відриваючи від своїх родин, щоб придбати тимчасове житло для постраждалих та оплатити доставку вантажу (за приблизними підрахунками допомога обійшлася близько 240 тис. гривень). Велика подяка забудовникам Київщини», – говорить В’ячеслав Когут.

До ініціативи соцдепартаменту приєдналися пастори місцевих громад УЦХВЄ Олександр Руденко (м. Сєвєродонецьк) та Микола Наумов (м. Лисичанськ), брати-випускники київських центрів реабілітації, які зараз служать у церквах на Луганщині, служителі однієї з харизматичних церков м. Словянська, служитель баптистської церкви з Київщини та інші.

«Не передати словами ті емоції, які викликав наш приїзд. Люди були безмірно вдячні, і в цій допомозі бачили руку Божу, бо підтримка прийшла у той момент, коли в них  уже руки опустились. Багатьом постраждалим було за 70. Одна бабуся з сином кілька днів прожила в будці собаки, бо все інше згоріло. Коли ми розвантажували ці вагончики, люди плакали від радості і щиро славили Бога. Згадалися слова із Біблії «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Матвія 5:16)», – розповідають служителі.

Як розповів В’ячеслав, в одному з сіл, де розвантажували вже останні вагончики (це за кілька кілометрів від лінії  розмежування) вантажівки застрягли у піску і на допомогу християнам прийшли військові. Бог послав їх з потужною технікою, а потім зберіг і в дорозі додому. За словами В’ячеслава, багато людей, які побачили інформацію про цю справу, відкрили серця для того, щоб жертвувати для придбання ще таких же будиночків для тимчасового проживання.

Коли люди відбудують власні житла (як відомо, за два тижні пожеж постраждало  близько 400 обійсть), вагончики будуть передані на баланс місцевих церков братерства, і, дасть Бог, ще не раз прослужать потребуючим та для місіонерських проєктів на Луганщині.

Гаслом своєї гуманітарної експедиції організатори обрали: «Робімо добро разом – це можливо».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Погорільцям на Луганщині п’ятидесятники завезли мобільні будинки
Погорільцям на Луганщині п’ятидесятники завезли мобільні будинки
logo20-750×357

На Київщині активно розвивають медіаслужіння BeLightBC, яке служить для інформаційної підтримки групи церков євангельських християн баптистів в Білій Церкві і Київській області.

Як зазначають організатори служіння, їхня мета – через висвітлення життя віруючих для слави Бога допомогти жителям регіону більше побачити, дізнатися і долучитися до життя у світлі Христовому.

На сайті BeLightBC також згаданий вірш із Біблії як девіз служіння:

«Ви – світло світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верху гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Так нехай світить світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі справи і прославляли Отця вашого Небесного» (Мат.5:14-16)

Медіа служіння BeLightBC спочатку було задумано, як регіональний медіа майданчик для служіння невеликої групи церков. Команда проєкту радіє, що сьогодні служіння стало набагато ширшим і вийшло за межі не тільки регіону, а й країни. Однак, за словами служителів, це вимагає й набагато більших зусиль та інвестицій. Потрібні технічні засоби і програмне забезпечення. Учасники команди вчаться, здобувають нові навички та вміння для того, щоб плоди служіння були кращими та більш різноманітними. 

Що робить команда:

 • Фото: оперативне знімання подій, заходів церкви, таборів, міста і країни
 • Відео: відеознімання церковних заходів, концертів, музичних і театральних виступів, інтерв’ю, екшен-подій
 • Монтаж: відео, проморолики, інтерв’ю, події, заходи
 • Сайт: висвітлення подій християнського життя, місії, служінь, поширення біблійного контенту, можливість фінансово підтримати проєкти
 • Соцмережі: інформація про минулі заходи, оповіщення про майбутні події, анонси виходу контенту

«Церква в умовах пандемії і вимушених карантинних обмежень постала перед необхідністю перегляду багатьох, здавалося б, непорушних традицій у своїй повсякденній діяльності. Зміни умов життя стали причиною пошуку нових форм служіння, а також можливістю побачити те, що в “нормальних” умовах було прихованим, але, насправді, потребує змін. Нам потрібно осмислити те, що сьогодні відбувається в нашому церковному житті, та зробити висновки, щоб навчитися краще розуміти нашого Бога, творити Його волю і являти Його славу в цьому світі.

Вимоги дотримання самоізоляції та соціальної дистанції підвищили увагу до можливостей сучасних інформаційних технологій. Медіаслужіння стало ефективним мостом, що з’єднує церковні громад як усередині – для більш активного спілкування, – так і для зовнішнього служіння благовістя. Ми пішли шляхом, який мало вивчали та досліджували “вчора і третього дня”. Багато в чому це виявилося для нас абсолютно новим», – підкреслюють організатори.

Як повідомляє Слово про Слово, команда медіаслужіння BeLightBC розповідає про життя церковних громад християн баптистів в першу чергу для тих, хто хотів би більше дізнатися про неправославних віруючих, але досі, з якихось причин, боїться наближатися до будинку молитви. За короткий термін медіа-служіння BeLightBC виросло в досить розвинену платформу що містить: основний сайт, канал на YouTube, паблік, групи та канали в основних соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram. Ресурси BeLightBC дають можливість зазирнути до баптистів прямо зі свого будинку, зі свого комп’ютера або смартфона.

Команда цього медіа-служіння донині формується. До основного складу увійшли християни з помісних церков, які працюють як фотографи, відеооператори, відео-монтажери, дизайнери, контент-менеджери, копірайтери, менеджери соціальних мереж, ведучі програм, перекладачі та редактори. Всі вони – волонтери. На сьогодні в команді критично не вистачає людей, що пишуть і перекладають.

«Медіаслужіння BeLightBC відкрито до конструктивної співпраці. Наша команда буде рада допомогти вам здійснювати служіння як євангельської церкви, так і християнської організації. Ми можемо поділитися досвідом свого служіння або безпосередньо створити для вас вебсайт, монтаж відеоролика або прихати для фото події, заходу», – зазначає команда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Допомога зі створенням сайту чи висвітленням події: медіаслужіння BeLightBC пропонує церквам допомогу
24376393

В Україні вимагатимуть повністю скасувати заходи в червоній зоні, а в зеленій дозволити до 50 осіб.

Про це повідомляє Українська Правда з посиланням на главу МОЗ Максима Степанова у ефірі «Свобода слова» на ICTV

«Головне, що нам треба зробити – це зупинити розповсюдження хвороби. Саме тому завтра на засіданні уряду будемо пропонувати жорсткіші обмеження в Україні, але без “локдаунів”, які зупинятимуть економіку, — сказав Степанов.

Ми вважаємо, що треба повністю, стовідсотково, заборонити будь-які масові заходи понад 50 осіб в зеленій зоні, більше 30 осіб в жовтій, 20 у помаранчевій та повністю у червоній зоні, якщо ми говоримо про адаптивний карантин.

Правила «одна особа на кількість метрів не працюють, все одно хтось намагається провести заходи, аргументуючи це вулицею, а потім ми бачимо зростання в місті або регіоні кількості захворілих».

Степанов запевняє, що головне – це зробити речі, які зменшать динаміку збільшення захворюваності на коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

image
Участь у виборах до Львівської міської ради, які відбудуться 25 жовтня, беруть три священнослужителі різних протестантський церков Львова.
 
Про це пише risu.ua.

Олександр Савченко у списку партія “Громадянська позиція” у виборчому округу №2 займає 6 місце. Він є пастором, секретарем комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей громадської ради при Львівській ОДА і головою ГО «Фонд захисту сім’ї».

У виборчому окрузі №6 другим у списку партії “Самопоміч” кандидує Дмитро Колесник, пастор церкви ЄХБ “Осанна”.

Пастор церкви “Більша благодать”, директор Християнської приватної школи “Перлина” Михайло Грищенко йде шостим номером в окрузі №1 від “Європейської солідарності”.

«Люди запитували мене про це, причому в доволі грубій формі: «Навіщо ви пхаєтесь у політику? Чому лізете туди, що не є ваше?» – сказав днями на засіданні «Чи може священнослужитель бути депутатом?» у Львівському пресклубі Дмитро Колесник. – Справді, політика асоціюється у нас із настільки брудною і аморальною справою, що туди можна власне «пхатися» або «лізти». Але ж Ісус якраз і заповів нести світло туди, де темно. У церкві світла досить. Отже, потрібно йти у політику і вичищати бруд, робити її світлішою».

image1
Дмитро Колесник

Пастор запевнив, що у випадку перемоги на виборах священне служіння не полишить.

« Депутатство в органах місцевого самоврядування – це, по суті, волонтерство. Коли депутатами стають медики, вчителі, спортсмени – вони не полишають свого місця праці. Але вони мають нагоду професійно просувати інтереси своєї сфери (коли йдеться, наприклад, про лікарні, школи) на рівні міської ради. І це добре. Якщо священик йде у депутатство, він не повинен залишати свою паству. Він повинен представляти у раді її інтереси. І це можна поєднувати із служінням у церкві», – вважає він.

На думку Олександра Савченка, таке поєднання цілком можливе і не суперечить канонам Біблії, пише DailyLviv.

«Людина має бут тим, ким може бути. Я є проповідником, а ще – громадським активістом, головою садового товариства. А крім всього – підпрацьовую на таксі. Нині церква – це не лише місце для проповідування. Мало вміти гарно говорити, люди оцінюють тебе за конкретними справами і вчинками. Так, я хочу спробувати свої сили в міській раді. Я думаю, що міг би бути корисним у вирішенні певних соціальних питань: допомагати лікарням і школам, будівництву дитячих садочків. Хочеться бути корисним не лише в духовному сенсі, я й зробити на практиці добрі справи як для своєї сфери, так і для всіх жителів Львова», – пояснив він.

image2
Олександр Савченко

Пастор зауважив, що нині на пленарних засіданнях сесії ЛМР здебільшого розглядають земельні і будівельні питання.

«Тільки й чуєш на кожній сесії: земля, земля, земля… Такі питання складають майже весь порядок денний, а соціальними проблемами в нас переймаються менше. Це — неправильно», – вважає він.

Загалом, за даними О. Савченка, в Україні до різних рад кандидує близько тисячі протестантських служителів.

Дмитро Колесник також зазначив, що Львів – поліконфесійне місто. І його тішить, що люди з різними релігійними поглядами можуть тут не лише мирно співіснувати, але й співпрацювати:

«Ми можемо не погоджуватись з тими чи іншими трактуваннями, можемо мати різне розуміння ролі священнослужителів ніж, наприклад, греко-католики і православні. Але ми поважаємо їх, ми з розумінням ставимось до того, що представники інших конфесій у політику не йдуть, бо мають на це питання інші погляди. І ми готові працювати з кожною чесною людиною, яка хоче зробити Львів кращим», — зазначив Д.Колесник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Три протестантські служителі балотуються до Львівської міськради
blagotvoritelnost_1-min-840×480-c-1
Протягом ще далеко не завершеного 2020 року, кожен 5-й мешканець України перераховував гроші різним благодійним і громадським структурам.

Про це українські ЗМІ дізналися з статистики, представленої в ході загальнонаціонального опитування Програмою сприяння громадськоый активності “Долучайся!”, інформує risu.ua з посиланням на Перший діловий канал.

Дані опитування свідчать, що “свої кровні” наші громадяни віддають на благодійність не тільки з душевної доброти.

Приблизно один з 10-ти жертводавців розраховував на те, що йому зменшать як благодійнику податки.

Понад 37 відсотків громадян змусили перераховувати кошти на благодійність чіткі цілі.

30 відсотків – прозоре управління фінансами і стільки ж – відгуки людей, яким вони довіряють.

Кожен третій серед тих, хто приєднався хоча б до однієї громадської ініціативи, зазначив, що це був позитивний досвід.

В цілому ж українці переконані, що громадські ініціативи та організації повинні фінансувати заможні люди і бізнес. У той же час 19,9 відсотка вважають, що звичайні люди також повинні бути залучені в цей процес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

20201009.foto1.16_00.kryvenko.ZhODA

Відповідне рішення прийняли на сесії Житомирської облради 8 жовтня, підтримавши проєкт цього акту, який вніс депутат Ігор Романський.

Приводом для такого вчинку послужило те, що депутати Верховної Ради України Георгій Мазурашу і Олена Лис зареєстрували проєкти законів № 3916 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства» та № 3917 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму».

У пояснювальних записках до обох законопроєктів висловлено занепокоєння поширенням порнографії та агресивної пропаганди гомосексуалізму та трансгендеризму, спрямованих на знищення інституту сім‘ї:

«Викликає глибоку стурбованість зростаюча тенденція публічної пропаганди аморальних відхилень від конституційної норми сім’ї, зазначеній в статті 51 Конституції України, що унеможливлює виховання дітей в конституційному руслі, чим порушуються права дітей та їхніх батьків».

Законопроєктами, зокрема, передбачається:

– заміна (вилучення) термінів “сексуальна орієнтація”, “ґендерна ідентичність”, “ґендерна рівність” та “ґендерно-правова експертиза”, як таких, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження у законодавчих актах України;

– введення адміністративної відповідальності за:

 • виробництво та поширення продукції, яка пропагує одностатеві стосунки;
 • пропаганду одностатевих сексуальних відносин;
 • за відмову операторами, провайдерами телекомунікацій блокувати порнографічні ресурси/сервіси на вимогу абонента.

Крім того, автори законопроєктів звертають увагу на зростання негативної тенденції щодо кількості розлучень. На їхню думку, основними причинами розірвання шлюбу є непідготовленість молоді до подружнього життя, небажання проявляти терпіння одне до одного, насильство в сім’ях, а також надто доступна процедура розлучення. Щоби надати додатковий час і можливість добре обдумати своє рішення щодо розірвання шлюбу, пропонується суттєво збільшити розмір державного мита у разі подання відповідної заяви з побутових причин без факту подружньої зради чи насильства одного з подружжя.

В згаданих законопроєктах наголошується також і на необхідності запровадження Національної стратегії охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства. Цей документ має покласти в основу традиційні сімейні цінності, розуміння сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, котрі народжують і виховують дітей.

8 жовтня депутати Житомирської обласної ради беззаперечно підтримали ініціативу свого колеги та прийняли рішення «Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо забезпечення охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства» – прохання підтримати проєкти законів №№ 3916, 3917.

В цьому рішенні звертається увага на те, що відповідно до вітчизняного законодавства, в тому числі й міжнародних документів, ратифікованих Україною, держава має зобов’язання перед інститутом сім’ї щодо її розвитку та захисту:

 • статтею 51 Конституції України визначено, що сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою;
 • відповідно до Загальної декларації прав людини та Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, сім’я є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави;
 • згідно Конвенцією ООН про права дитини, освіта дитини має бути спрямована на виховання поваги до батьків дитини, її культурної самобутності, мови і національних цінностей країни, в якій дитина проживає;
 • відповідно до Сімейного кодексу України, виховання дитини не може суперечити моральним засадам суспільства, а батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини.

Як розповів у коментарі депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський, свою ініціативу він зареєстрував у вересні, усвідомлюючи ті загрози, що спричиненні поширенням так званої гендерної ідеології в Україні.

20201009.foto2.16_00.kryvenko.romanskii

«Мої мотиви – цілісна сім’я, здорова нація. Ми з дружиною виховуємо двох чарівних дітей у пошані до Божих заповідей. Я хочу, щоб як і тепер, так і в майбутньому між нами – дітьми та батьками – була взаємна любов, ласка, повага та теплота. Важливо, щоб ми мали нащадків, а наші діти так само любили їх та прославляли нашу землю, нашу Батьківщину. Саме цьому слугують і ті законопроєкти, на підтримку яких спрямована моя ініціатива», – наголосив депутат.

Олександр Кривенко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

depositphotos_13629351-stock-photo-ten-commandments-in-the-desert
Фото ілюстративне

«Не вбивай, не чини перелюбу, не кради…» У Парку Незнайка в Ірпені встановлюють обеліск із біблійними заповідями. Ідея проєкту зародилася ще два роки тому і втілюється зараз за гроші меценатів.

Про це повідомляє ITV

Віталій Мітряну, член ініціативної групи створення обеліска:

«Архітектор Юрій Самсонов подарував нам цей проєкт, і ми довго шукали підрядників, погоджували кошториси, погоджували з містом. Місто пішло нам назустріч — виділило це місце».    

Десять Божих застережень від гріха розміщені на чотирьох скрижалях. Фундамент під них залили ще кілька років тому — як тільки-но погодили проєкт. Зараз триває процес монтажу.  

Євгенія Алєксєєва, членкиня ініціативної групи створення обеліска:

«У центрі будуть стояти чотири скрижалі, на двох із них — у бік Університетської — будуть розміщені 10 заповідей, і зі зворотного боку — заповідь Нового Заповіту».

У нижній частині постаменту буде розміщена напівсфера Землі, в центрі якої — Україна. Але цю частину обеліска монтуватимуть на зараз, а вже навесні.

Віталій Мітряну:

«У цій частині в нас буде водичка, буде фонтан, і в тій частині — так само».

Оксана Головко, заступниця начальника комунального підприємства «Управління благоустрою міста»:

«Ми в захваті, що на комунальній території, саме в парку, який ми обслуговуємо, з’явиться ще одна досить цікава споруда, а саме обеліск десяти заповідям, що об’єднає громаду міста на духовних цінностях. (Будемо) духовно надихатися та творити якісь нові ідеї для нашого міста».

Обеліск із біблійними заповідями розташований у Парку Незнайка біля перетину вулиць Університетської та Ярославської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

В Ірпені встановлюють обеліск із Божими заповідями