Тамнейл 2

У ці важкі часи дуже легко впасти духовно. Коли переглядаєш новини, читаєш жахливі історії чи гортаєш стрічку в телеграмі, дуже можна стати байдужим до Біблії чи молитви…

Це відео було зняте ще до війни, але зараз воно стало по-особливому актуальним. Ми максимально наповнили його корисними порадами для духовного розвитку кожного християнина, зокрема і для тебе!

Як ефективно читати Біблію та молитися? Чому піст — це важливий елемент духовного росту? У цьому відео ти обов’язково знайдеш ефективні поради для свого життя! 

«У Фокусі» — команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ і речі, які відбуваються в ньому. «УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відео-контент; це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету зміцнювати у вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангеліє тим, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Моліться за їхнє служіння. А також, якщо ви маєте ідеї співпраці, пишіть на цю скриньку: [email protected]

Ефективні поради для твого духовного життя. Свіже відео від команди «У Фокусі»
Unkno

Кожен християнин повинен читати Біблію! Але чому? Бо так написано в Біблії? Як практично Біблія може впливати на життя?

Саме таким питаннями задалася команда «У Фокусі» і вирішила на практиці глянути: який вплив Божого Слова на одну людину. Тому, в новому відео щиро говоримо про життя, стосунки з Богом і вплив Його Слова на рутину та повсякденність.

Нова рубрика на каналі «Офтоп» створена саме для таких відвертих розмов про життя, Бога, випробування та переживання. Незважаючи на те, що зараз вигідно виставляти себе в доброму світлі, ми рахуємо, що в християнстві та в світі не вистачає саме щирості та відкритості!

«У Фокусі» — команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ та речі, які відбуваються в ньому. «УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відео-контент, це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету укріплювати в вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангелію до тих, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Моліться за їх служіння. А також, якщо ви маєте бажання півпрацювати пишіть на цю скриньку: [email protected]

Я читав Біблію 30 днів і ось, що з цього вийшло: нове відео команди «У Фокусі»

Календар

Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС