150321_patlis_int

Співак Олександр Патліс є справжньою легендою християнської музики.

У спеціальному інтерв’ю з журналістом і служителем Тарасом Омельченком співак розповів про «Новий Єрусалим», сольну кар’єру, а також про важливу тему протестів в Білорусі, пише БОГ.NEWS.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Християнський співак Олександр Патліс: про Білорусь, музику і віру
unnamed

Михайло Хома (DZIDZIO) разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів ще у різдвяний час почав працювати над проектом «Державний Гімн України».

Робота тривала в київському Будинку звукозапису, єдиному місці в Україні, де можна одночасно записати більше сотні музикантів та хористів, пише Всеукраїнський Собор.

Під час роботи над Державним Гімном в Михайла з’явилась ідея записати також і Духовний Гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Зробити це в такі стислі терміни було нереально, проте Михайло наполіг.

«В процесі підготовки до проєкту «Державний Гімн України» в певний момент я зрозумів, що мушу обов’язково записати і Духовний Гімн України. У нас склалася чудова команда разом з молодими талановитими музикантами зі всієї України, і молитву «Боже великий, єдиний…» вони виконували разом зі мною вперше»

Робота над «Молитвою» завершилася в особливий день — на Благовіщення. Режисером відео став давній друг Михайла — Володимир Шурубура. Основною локацією було обрано визначну пам‘ятку історії та духовності Софіївський собор (Софія Київська), місце особливої духовної сили захисту народу України.

DZIDZIO разом із симфонічним оркестром виконав «Молитву за Україну»

Календар

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС