Voi-na-800×445

Євангельські церкви під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію України активно долучилися до роботи допомоги людям. Церкви займалися евакуацією, організацією притулку, забезпечення та іншими роботами, повідомляє Християнський Мегапортал inVictory .

Служіння «yesHEis» та Ірпінська Біблійна Церква випустили документальні фільми про роботу, яку проводила та проводить церква.

Служіння інтернет-благовісті та місіонерства «yesHEis» розмістило на своїх ресурсах короткометражний фільм, у якому розповідається про те, як християни діють під час війни.

«Це відео показує, як церква України реагувала на те, що відбувається з початку повномасштабного вторгнення і надалі, служачи людям навколо. Було багато викликів, було страшно, багато досі залишається незрозумілим… Але що можна сказати точно – Бог вірний!», – йдеться в анонсі.

Фільм знятий російською та українською мовами, є російські субтитри.

Церква під час війни. Документальні фільми «yesHEis» та Ірпінської Біблійної Церкви

Також Ірпінська Біблійна Церква (ІБЦ) підготувала та опублікувала на своїх каналах документальний фільм «Евакуація. Початок».

Церква під час війни. Документальні фільми «yesHEis» та Ірпінської Біблійної Церкви

«З початку повномасштабного вторгнення ІБЦ стала одним із найбільш організованих волонтерських центрів Ірпінського регіону. Приміщення церкви приймало від 100-300 осіб як укриття щодня, волонтери годували людей, забезпечували медикаментами, а збройним силам допомагали з їжею та пальним, — йдеться в описі відео. — Але найбільшим викликом стала евакуація мешканців Ірпеня та Бучанського району».

«У цьому нам допомогли водії із дружніх церков Рівненщини, Вінницької області, Чернівецької області, Житомирщини, Фастова, які з’їжджалися до Ірпіня за людьми та привозили їх додому. У свою чергу місцеві – церкви та сім’ї – приймали евакуйованих людей, годували та селили на ніч. Без усіх цих людей евакуація була б неможлива. Це стало для кількох тисяч за маршрутом порятунку», — зазначено в описі.

Волонтерський центр організовував евакуаційні колони із приватних автомобілів. За перші 2 тижні вдалося виїхати понад 6 тисяч людей.

«Ми з вдячністю Богу згадуємо посвячених служителів нашої церкви та всіх друзів та партнерів, які допомагали рятувати людей – особливо водіїв із Рівненської, Вінницької, Чернівецької та Житомирської областей, усіх, хто давав кошти на пальне, хто приймав у себе сім’ї з Ірпеня. А також наших захисників із ЗСУ та тероборони, які захищали місто від російських загарбників», — зазначили творці документального фільму.

AP22065689851353-1-951×634

24 лютого 2022 р. дата яка змінила життя всіх українців на «до» і «після». Війна, яку розпочала росія на території України, змусила мільйони людей втікати зі своїх домівок шукаючи прихисток на Заході України.

Чи була готова церква до таких викликів і яка була перша її реакція?!  На основі цих подій, був знятий документальний фільм «Церква під час війни». 

Про виклики, на які змогла відповісти згуртована та об’єднана церковна громада міста Тернопіль.

Церква під час війни (ВІДЕО)
12

Команда Follow випустила актуальний подкаст на тему інтимних стосунків крізь призму історії, суспільства і Біблії.

«Стартуємо з хайпової теми – секс у Біблії. Як на це дивиться Бог, а що диктує суспільство, і поп-культура», – йдеться в описі під відео.

Чому часто на цю тему накладається табу? Коли секс – це добре, а коли – гріх? Чому християнська мораль виглядає старомодно, але насправді це не так? До чого призвела сексуальна революція? І якої позиції притримуватись мені?

Дивіться у подкасті!

Як Бог і суспільство дивляться на секс: подкаст від команди Follow
5_main

Біблія вчить, що двом бути краще, ніж одному. Але що робити, коли у тебе немає пари? Невже самотнє життя нестерпно сумне і важке?

Символічно, 15 лютого, у День святкування самотності, відбувся ефір на цю тему на ютуб-каналі департаменту освіти УЦХВЄ.

Гості:
Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ.
Людмила Бендус, виконуюча обов’язки відповідальної за департамент жіночого служіння УЦХВЄ.
Олег Матюхов, директор CV/yesHEis в Європі.

Ведучий — Віктор Вознюк, керівник департаменту освіти УЦХВЄ.

Відбувся ефір на тему «Самотність – не вирок»
Знімок екрана 2022-01-31 о 13.16.19

Інтерв’ю про виклики сьогодення, капеланську службу, стереотипи, складні питання про військову службу, здоровий патріотизм, та що робити Церкві під час війни – зі старшим капеланом ВСЦ ЄХБ Василем Хімічем у Ірпінській Біблійній Церкві.

Про це пише Слово про Слово.

Василь Хіміч – підполковник запасу ЗСУ, голова Громадської організації «Об’єднання християн-військовослужбовців України», відповідальний за комітет капеланського служіння у Всеукраїнському союзі церков ЄХБ.

Християнин на війні: що роблять капелани?
vodohreshche

В Україні свято — Хрещення Господнє. Подія однозначно важлива для християн, але вкрай заплямована народними забобонами.

Історія Follow Book розповідає про хрещення:

− Що взагалі таке хрещення і який у ньому сенс?

− Символом чого воно є?

− Чому в Україні аж два великих свята, пов’язаних з хрещенням?

− Чи треба в цей день в ополонці купатись?

Що таке хрещення?
Знімок екрана 2022-01-14 о 15.15.01

Від Надії Кравченко відмовилися батьки ще в пологовому будинку. Все дитинство її виховували у сиротинцях, але попри життєві випробування, жінка знайшла себе у служінні Господу.

Про це Надія розповіла під час недільного богослужіння в церкві «Спасіння». Її свідчення в ютубі переглянули десятки тисяч людей.

«Коли мене запитували: «ти ображаєшся на батьків?», я казала, що ні, адже я розумію, чому вони від мене відмовилися. Тому, що я народилася з інвалідністю», – розповідає Надія.

В Херсонському дитячому будинку Надія Кравченко вперше почула про Бога.

«До нас приїхали люди. Ми їх називали «віруючі». Вони розповідали нам про Ісуса Христа і казали «Якщо від вас відмовилися навіть мама та тато, ви дітки моліться, бо вас чує Бог». Вони подарували мені дитячу Біблію, я її читала та молилася. Просила велосипед (посміхається). До нас приїхали спонсори з Німеччини й подарували мені двоколісний велосипед. Тоді я зрозуміла, що Бог мене справді чує та відповідає на молитви»

Попри мрію малювати, Надія закінчила коледж в Кам’янці-Подільському на спеціальність бухгалтерія. Жінка отримала червоний диплом. Далі Надія захотіла вчитися в Київському національному торгово-економічному університеті.

«Коли я подавала документи, я бачила велику чергу з вулиці до метро. Це були абітурієнти з мамами та татами. А я приїхала в Київ з одним рюкзаком і з папкою документів. Я подивилася на цих високих та красивих молодих людей і мені захотілося плакати», – розповідає жінка.

В той день Надія дивилася на небо та просила Бога допомогти їй вступити до університету. Вона успішно склала іспити та розпочала своє навчання.

Студентське життя було тяжке та сповнене випробувань. Надія погано харчувалася через нестачу коштів. Але Бог попіклувався і про цю сферу її життя. Дівчині дали безплатний талон на харчування в університетській їдальні.

Ще одним благословення в житті Надії Кравченко стала квартира в Броварах, котру їй подарував університет. Там жінку запросили в церкву, вона покаялася та прийняла хрещення.

Зараз Надія навчає підлітків у недільній школі.

«Сенс життя я побачила саме в Бозі. Я не одна», – додає жінка.

«Сенс життя я побачила саме в Бозі»: на ютубі свідчення жінки переглянули тисячі людей
міфи-про-дату-різдва

Про народження Ісуса Христа існує багато міфів. І навіть християни, які добре знають Писання, можуть помилково уявляти собі, що Ісус народився взимку або розповідати дітям, що до новонародженого Спасителя прийшли три царі.

Відомий науковець, доктор філософії і прикладного богослов’я, президент Християнського науково-апологетичного центру Сергій Головін розвіює популярні міфи стосовно Різдва та пояснює багато цікавих історичних фактів.

Різдвяна історія: у які міфи вірите ви?
Знімок екрана 2021-10-24 о 12.10.47

22 жовтня команда UPSTREAM презентувала новий якісний кліп на кавер «Кажеш Ти мені» ANNIKA & Марини Еременко.

«Пісня про силу в Ісусі і про те, що з Ним все можливо!», – зазначають в описі під відео.

Нагадаємо, що UPSTREAM music – це канал, де зібрали авторські пісні, кавери та інструментальні твори з кліпами високої якості. 

Проєкт дає можливість талановитим музикантам бути почутими, а підписникам отримувати максимальне натхнення від цього. 

«Кажеш Ти мені»: на каналі UPSTREAM music вийшов кавер ANNIKA & Марини Еременко
5D5911C3-76C5-45FA-A2D1-8024C447E904

24 вересня на YouTube каналі BetElband відбулася прем’єра музичного відео на оновлену версію пісні «Ніколи не покину».

«Це пісня з чудовою обітницею, яку залишив для вірних Ісус Христос. Над нею багато часу працювали мої друзі й все це для вашого підбадьорення і Його слави», – зазначив BetElband у своєму дописі в Instagram.

«Ніколи не покину»: BetElband презентував музичне відео на оновлену версію пісні

Календар

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС