Voi-na-800×445

Євангельські церкви під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію України активно долучилися до роботи допомоги людям. Церкви займалися евакуацією, організацією притулку, забезпечення та іншими роботами, повідомляє Християнський Мегапортал inVictory .

Служіння «yesHEis» та Ірпінська Біблійна Церква випустили документальні фільми про роботу, яку проводила та проводить церква.

Служіння інтернет-благовісті та місіонерства «yesHEis» розмістило на своїх ресурсах короткометражний фільм, у якому розповідається про те, як християни діють під час війни.

«Це відео показує, як церква України реагувала на те, що відбувається з початку повномасштабного вторгнення і надалі, служачи людям навколо. Було багато викликів, було страшно, багато досі залишається незрозумілим… Але що можна сказати точно – Бог вірний!», – йдеться в анонсі.

Фільм знятий російською та українською мовами, є російські субтитри.

Церква під час війни. Документальні фільми «yesHEis» та Ірпінської Біблійної Церкви

Також Ірпінська Біблійна Церква (ІБЦ) підготувала та опублікувала на своїх каналах документальний фільм «Евакуація. Початок».

Церква під час війни. Документальні фільми «yesHEis» та Ірпінської Біблійної Церкви

«З початку повномасштабного вторгнення ІБЦ стала одним із найбільш організованих волонтерських центрів Ірпінського регіону. Приміщення церкви приймало від 100-300 осіб як укриття щодня, волонтери годували людей, забезпечували медикаментами, а збройним силам допомагали з їжею та пальним, — йдеться в описі відео. — Але найбільшим викликом стала евакуація мешканців Ірпеня та Бучанського району».

«У цьому нам допомогли водії із дружніх церков Рівненщини, Вінницької області, Чернівецької області, Житомирщини, Фастова, які з’їжджалися до Ірпіня за людьми та привозили їх додому. У свою чергу місцеві – церкви та сім’ї – приймали евакуйованих людей, годували та селили на ніч. Без усіх цих людей евакуація була б неможлива. Це стало для кількох тисяч за маршрутом порятунку», — зазначено в описі.

Волонтерський центр організовував евакуаційні колони із приватних автомобілів. За перші 2 тижні вдалося виїхати понад 6 тисяч людей.

«Ми з вдячністю Богу згадуємо посвячених служителів нашої церкви та всіх друзів та партнерів, які допомагали рятувати людей – особливо водіїв із Рівненської, Вінницької, Чернівецької та Житомирської областей, усіх, хто давав кошти на пальне, хто приймав у себе сім’ї з Ірпеня. А також наших захисників із ЗСУ та тероборони, які захищали місто від російських загарбників», — зазначили творці документального фільму.

Тамнейл 2

У ці важкі часи дуже легко впасти духовно. Коли переглядаєш новини, читаєш жахливі історії чи гортаєш стрічку в телеграмі, дуже можна стати байдужим до Біблії чи молитви…

Це відео було зняте ще до війни, але зараз воно стало по-особливому актуальним. Ми максимально наповнили його корисними порадами для духовного розвитку кожного християнина, зокрема і для тебе!

Як ефективно читати Біблію та молитися? Чому піст — це важливий елемент духовного росту? У цьому відео ти обов’язково знайдеш ефективні поради для свого життя! 

«У Фокусі» — команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ і речі, які відбуваються в ньому. «УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відео-контент; це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету зміцнювати у вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангеліє тим, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Моліться за їхнє служіння. А також, якщо ви маєте ідеї співпраці, пишіть на цю скриньку: [email protected]

Ефективні поради для твого духовного життя. Свіже відео від команди «У Фокусі»
жінка

Чи може історія, наприклад Різдва Христа, закодована в речах і ландшафтах, показати нам щось, що неможливо довідатися в жоден інший спосіб? Як змінюється трактування життєвих досвідів з епохами – і як, відповідно, змінюється наше прочитання Слова, коли ми застосовуємо до нього призму історичного контексту?

Про це – у розмові із дослідницею біблійної історії, пані гідом з Ізраїля, Наталією Цин.

Ведуча подкасту «Слово на перетині» – Надійка Гербіш.

«Біблія – це проза життя». Розмова з екскурсоводкою з Ізраїлю 
Тамнейл

Пастори — лідери, наставники, душеопікуни, промовці Божого Слова! Сильні люди, поставлені Богом! Але чи завжди їм легко? Які труднощі виникають у їхньому житті? Яка їхня проповідь є улюбленою для них, та хто найбільше вплинув на їхнє життя?

Це все в новому шоу на каналі «У Фокусі» — «Думка трьох».

«У Фокусі» — команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ та речі, які відбуваються в ньому.

«УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відеоконтент. Це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету укріплювати в вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангелію до тих, хто ще не знає про Ісуса Христа.

«Моліться за наше служіння. А також, якщо ви маєте бажання з нами співпрацювати пишіть на цю скриньку: [email protected]», – повідомляють автори проєкту.

Луцькі пастори розповіли про одруження, комплекси та улюблені книги
Тамнейл 3

А ти впевнений, що знаєш Бога по справжньому? Не задумувався, що міг не усвідомлювати Його повноцінно?

Чому Бог створив людину, яка згрішить?  Чому допускає потоп, тим самим знищуючи ледь не все людство?  Чому Бог започатковує принцип, а потім сам його ніби й порушує? Як Триєдиний Бог може бути єдиним?

Чи зрозуміємо колись хоч частину з цих питань? Поговоримо про це в новому випуску рубрики «Можна!?» 

«У Фокусі» — команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ та речі, які відбуваються в ньому. «УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відео-контент, це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету укріплювати в вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангелію до тих, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Моліться за наше служіння. А також, якщо ви маєте бажання з нами співпрацювати, пишіть на цю скриньку: [email protected]

Бог у рамці! Нове відео від команди «У Фокусі»
Unknown

8 вересня 2021 року у вічність відійшов відомий християнський виконавець Андрій Грифель. І ця подія не залишила байдужими тих, хто особисто знав співака.

Друзі Андрія Грифеля створили відео проект на пісню «Небеса».

«Хоч його вже немає з нами тут, на Землі, проте творчість Андрія надихала і продовжує надихати людей на життя з Богом, – зазначають у описі під новим відео на YouTube каналі Андрія Грифеля.

Велика подяка всім учасникам, що відгукнулися та згуртувалися довкола цієї події. Нехай ця пісня пройде через роки! А творчість Андрія, якою він ділився зі світом, нехай продовжує жити у наших серцях. Любимо, пам’ятаємо, чекаємо на зустріч Дома!»

Над проектом працювали:

  • Олександр Марчук – вокал;
  • Жанна Іграєва – вокал;
  • Брія Блессінг – вокал;
  • Євген Щавлінський – вокал, гітара;
  • Олександр Дубовик – вокал, гітара;
  • Олександр Ступак – клавіші, бек-вокал;
  • Ігор Гурич – кахон, перкусія;
  • Зведення, мастеринг та музичне оформлення – WestDream Studio;
  • Відеомонтаж – Юрій Дубовик.

Слухайте пісні Андрія Грифеля:

Spotify : https://open.spotify.com/artist/68Q3s…

Apple Music : https://music.apple.com/ru/artist/and…

YouTube Music : https://music.youtube.com/channel/UCa…

Dezeer : https://deezer.page.link/5Np4mVkFvVnA…

«Небеса»: друзі Андрія Грифеля створили відео проект на одну з його пісень
5D5911C3-76C5-45FA-A2D1-8024C447E904

24 вересня на YouTube каналі BetElband відбулася прем’єра музичного відео на оновлену версію пісні «Ніколи не покину».

«Це пісня з чудовою обітницею, яку залишив для вірних Ісус Христос. Над нею багато часу працювали мої друзі й все це для вашого підбадьорення і Його слави», – зазначив BetElband у своєму дописі в Instagram.

«Ніколи не покину»: BetElband презентував музичне відео на оновлену версію пісні
зібрання 2

В Україні продемонстрували документальний фільм «П’ятидесятники України: Сто років боротьби та віри».

Це відбулося під час урочистої академії з нагоди 100-річчя п’ятидесятницького руху, йдеться в ютуб-каналі УЦХВЄ.

Стрічку зняла команда відомого тележурналу «Історична правда з Вахтангом Кіпіані».

В ньому були озвучені імена піонерів п’ятидесятницького руху, ключових фігур становлення і розвитку, показані важливі віхи й події його історії.

Перші зібрання – в підвалі вокзалу: вийшов документальний фільм про п’ятидесятників
Unkno

Кожен християнин повинен читати Біблію! Але чому? Бо так написано в Біблії? Як практично Біблія може впливати на життя?

Саме таким питаннями задалася команда «У Фокусі» і вирішила на практиці глянути: який вплив Божого Слова на одну людину. Тому, в новому відео щиро говоримо про життя, стосунки з Богом і вплив Його Слова на рутину та повсякденність.

Нова рубрика на каналі «Офтоп» створена саме для таких відвертих розмов про життя, Бога, випробування та переживання. Незважаючи на те, що зараз вигідно виставляти себе в доброму світлі, ми рахуємо, що в християнстві та в світі не вистачає саме щирості та відкритості!

«У Фокусі» — команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ та речі, які відбуваються в ньому. «УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відео-контент, це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету укріплювати в вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангелію до тих, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Моліться за їх служіння. А також, якщо ви маєте бажання півпрацювати пишіть на цю скриньку: [email protected]

Я читав Біблію 30 днів і ось, що з цього вийшло: нове відео команди «У Фокусі»
млтвіж

Чи змогли б ви віддати стипендію в розмірі 40000 доларів бідним студентам? А 17-річна християнка з Фітчбургу Верда Тетте змогла! Як, навіщо та чому ви дізнаєтеся в новому випуску новин від ІА Світогляд.

Також ми розповімо вам про курдського генерала, який отримав від організації «Голосу мучеників» карту мікро-SD із записаною на ній цифровою Біблією. Слово Боже так вразило чоловіка, що він, попри заборони та страхи, виявив бажання поділитися істинною із підлеглими солдатами.

Якщо ви не знаєте, де весело й корисно провести свій час влітку, якщо прагнете знайти нових друзів та послухати чудові проповіді, у нас для вас є хороша новина.

«Великий Бог», «Християнин в 3D», «Youth Fest» – три чудових фестивалі, котрі проходитимуть в липні. Там ви зможете відпочити на природі, провести затишні вечори біля вогнища та прославити Христа. Де й коли вони відбудуться? Дізнайтеся у відео.

Для того, щоб дізнаватися про актуальні новини першими, підписуйтеся на наші соціальні мережі:

Facebook: facebook.com/svitogliad/

Instagram: instagram.com/svitogliad_news

Telegram: t.me/iasvitogliad

Вайбер – cutt.ly/UuTwkhi

Новини на YouTube: черговий випуск від ІА Світогляд

Календар

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС